Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ναι αν και ειναι λιγο παλια το 2005.λιγο μετα την πρωτη μου μεταμοσχευση μαλλιων.τοτε ημουνα χοντρος ακομα.τωρα ειμαι 68 κιλα και εχω πολυ περισσοτερα μαλλια!προσπαθω να βελτιωνομαι! :)
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Το κοριτσάκι είναι γλυκό και υποτακτικό.
Πολύ μ'αρέσει.
Το έφαγες ;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
εμεινε 3 μερες σπιτι μου με τη φιλη της.ξεσκιστηκαμε :knockinb:η φιλη της τραβηξε τη φωτο.τωρα παω ντισκο Ροσσι,Λιοτ Λεμον και Λουντοβικ.ελπιζω να εχει μουνι σημερα.μετα θα περασω απο το Λεντα να κανω τιποτα ψωνια.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Τί είναι το Λέντα ;
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Δημητρακη που την βρηκες αυτη στη φωτογραφια? Εννοω που εγινε το κονε?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
εμεινε 3 μερες σπιτι μου με τη φιλη της.ξεσκιστηκαμε :knockinb:η φιλη της τραβηξε τη φωτο.τωρα παω ντισκο Ροσσι,Λιοτ Λεμον και Λουντοβικ.ελπιζω να εχει μουνι σημερα.μετα θα περασω απο το Λεντα να κανω τιποτα ψωνια.
Ολοι μαζι  ξεσκιστηκατε???  :headbang: :tired:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Τί είναι το Λέντα ;
Νεαρχε στη σελιδα 67 ειχα γραψει αναλυτικα για το Λεντα το Καρουσελ και το Οκε'ι' που ειναι αλυσιδες πολυκαταστηματων που δουλευουν 24ωρες το 24ωρο και εχουν τα παντα απο τηλεωρασης τροφιμα μεχρι και μηχανακια.το μεγαλητερο Λεντα του αεροδρομιου ειναι 12.500 τετραγωνικα μετρα.σου ξαναβαζω της φωτογραφιες
 

Συνημμένα

  • lenta.png
    lenta.png
    153,3 KB · Εμφανίσεις: 24
  • karousel.png
    karousel.png
    149 KB · Εμφανίσεις: 22
  • karousel2.png
    karousel2.png
    141 KB · Εμφανίσεις: 16

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημητρακη που την βρηκες αυτη στη φωτογραφια? Εννοω που εγινε το κονε?
της γνωρισα στο Νοβγκοροντ και της καλεσα Αγια Πετρουπολη για μερικες μερες και ηρθαν.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Μου αρεσει που στη Ρωσια εχουν πολυκαταστηματα που λειτουργουν ολο το 24ωρο, και στην 'καπιταλιστικη' Ελλαδα, οχι πολυκαταστημα δεν βρισκεις, αλλα μετα τις 12 το βραδυ ουτε μινι μαρκετ...
Πολυ θα με βολευε να πηγαινω για ψωνια οποτε γουσταρω, ακομη και βραδιατικα.
Και σε αυτο το θεμα πισω ειμαστε τελικα...
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Μου αρεσει που στη Ρωσια εχουν πολυκαταστηματα που λειτουργουν ολο το 24ωρο, και στην 'καπιταλιστικη' Ελλαδα, οχι πολυκαταστημα δεν βρισκεις, αλλα μετα τις 12 το βραδυ ουτε μινι μαρκετ...
Πολυ θα με βολευε να πηγαινω για ψωνια οποτε γουσταρω, ακομη και βραδιατικα.
Και σε αυτο το θεμα πισω ειμαστε τελικα...

έχεις μεγάλο δίκιο!
αλλά  που να δεις στις τηλεπικοινωνίες τι γίνεται!!! :think:
όταν ήμουν στην Μόσχα είχα πάρει μια κάρτα sim από την CTC (μια εταιρία κινητής)για να μιλάω με Ελλάδα.
όταν τελείωνα την κλίση μου ερχόταν ένα μήνυμα στην οθόνη του κινητού μου που έλεγε πόσο μου κόστισε η κλίση και πόσο υπόλοιπο έχω σε ρούβλια ακόμη!
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Άλλα το καλύτερο είναι οταν ήθελα να "βαλω" ρούβλια στην καρτα!
εχει σχεδόν παντου μηχανήματα με οθόνες αφής που επιλέγεις τι συναλλαγή θες να κανεις, επιλέγεις την εταιρια κινητής και μετα γραφεις το νουμερο απο το κινητό σου, μετα απλος βαζεις τα χρηματα στο μηχάνημα!!! :dancing: :dancing: :dancing:
Το θεμα ειναι οτι τα βρίσκεις παντου, και οταν τελειώσει η συναλλαγή σου έρχεται μήνυμα στο κινητο που λεει το ποσό της συναλαγης και το νέο υπόλοιπο σου! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Τι να λεμε τωρα, ουτα να ψάχνω για καρτες ουτε να ξυνω ουτε αλλες σαχλαμάρες όπως οι δικες μας. :headbang:
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
ΠΑΡΑΚΑΛΩ να με διορθώσετε αν εχω γράψει κατι λάθος, εσείς που ζείτε εκει στον Παράδεισο!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Μου αρεσει που στη Ρωσια εχουν πολυκαταστηματα που λειτουργουν ολο το 24ωρο, και στην 'καπιταλιστικη' Ελλαδα, οχι πολυκαταστημα δεν βρισκεις, αλλα μετα τις 12 το βραδυ ουτε μινι μαρκετ...
Πολυ θα με βολευε να πηγαινω για ψωνια οποτε γουσταρω, ακομη και βραδιατικα.
Και σε αυτο το θεμα πισω ειμαστε τελικα...

Σε πάρα πολλές χώρες γίνεται αυτό.
Φυσικά και είναι εξαιρετικά εξυπηρετικό. Ιδίως να υπήρχε κάποιο σουπερμάρκετ ανοιχτό τη Κυριακή.
Στην ελλάδα των τεμπελόσκυλων δυστυχώς όμως δεν μπορεί να γίνει.
Θα ξεσηκωθούνε οι τεμπέληδες.
Και η τεμπελιά είναι αρετή στο βόθρο που λέγεται ελλάδα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ΕΛΕΟΣ ΕΛΕΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΔΟΜΑΙ

Με νικήσατε :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Μετα αυτα τα φωτογραφικα ντοκουμέντα δεν εχω πλέον κάνενα λόγο αν επιμένω. :new_shocked:

ΟΜΟΛΟΓΩ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ.

Ο Δημητράκης ειναι ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Ζητώ ταπεινα συγχώρεση.

(υ.γ. κανει θαυματα η ιατρική επισήμη πλέον, μην πηγενεται στο εξωτερικό για θεραπείες υπάρχουν πολύ καλοί γιατροί στην Ελλάδα   :crazy:)
'νταξει μωρε δεν εκανες και τιποτα φριχτο για να ζητας ταπεινα συγγνωμη!γιατι να τσακωνομαστε.εγω ειμαι εδω για να ανταλαξω αποψεις να δωσω και να παρω πληροφωριες και να κανω φιλους.---της εμφυτευσεις της εκανα στην Ελλαδα.στη Ρωσσια δεν εχω δει κανεναν να εχει κανει εμφυτευση και οι γιατροι σε αυτο το θεμα δεν εχουν πειρα.αλλα οπως και να το κανουμε στον Καναδα ή στης Η.Π.Α το αποτελεσμα θα ειναι πολυ καλητερο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μου αρεσει που στη Ρωσια εχουν πολυκαταστηματα που λειτουργουν ολο το 24ωρο, και στην 'καπιταλιστικη' Ελλαδα, οχι πολυκαταστημα δεν βρισκεις, αλλα μετα τις 12 το βραδυ ουτε μινι μαρκετ...
Πολυ θα με βολευε να πηγαινω για ψωνια οποτε γουσταρω, ακομη και βραδιατικα.
Και σε αυτο το θεμα πισω ειμαστε τελικα...
αυτο στην Ελλαδα ειναι το περιεργο.εδω στη Ρωσσια ολα τα εμπορικα κεντρα και τα μαγαζια δουλευουν μεχρι της 21:00 καθε μερα(λιγα την κυριακη κλεινουν στις 20:00)και τα Λεντα Καρουσελ και Οκε'ι' ειναι 24ωρα.αυτο που γινεται στην Ελλαδα να ειναι συνεχεια κλειστα δεν συμβαινει εδω.στην  Ελλαδα μου εχει κανει εντυπωση οτι ακομα και τα πολυκαταστηματα το σαββατο κλεινουν στις 3 με 4 το μεσημερι και την κυριακη ειναι ΟΛΑ κλειστα!
Άλλα το καλύτερο είναι οταν ήθελα να "βαλω" ρούβλια στην καρτα!
εχει σχεδόν παντου μηχανήματα με οθόνες αφής που επιλέγεις τι συναλλαγή θες να κανεις, επιλέγεις την εταιρια κινητής και μετα γραφεις το νουμερο απο το κινητό σου, μετα απλος βαζεις τα χρηματα στο μηχάνημα!!! :dancing: :dancing: :dancing:
Το θεμα ειναι οτι τα βρίσκεις παντου, και οταν τελειώσει η συναλλαγή σου έρχεται μήνυμα στο κινητο που λεει το ποσό της συναλαγης και το νέο υπόλοιπο σου! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Τι να λεμε τωρα, ουτα να ψάχνω για καρτες ουτε να ξυνω ουτε αλλες σαχλαμάρες όπως οι δικες μας. :headbang:
αυτο με τα αυτοματα ειναι πολυ θετικο.εχει παντου τετοια μηχανηματα.αλλα πρεπει οταν εχεις λιγα λεφτα στο λογαριασμο να συμπληρωνεις.απο τη μια κανεις οικονομια γιατι ξερεις ποσα χαλας.αλλα στην Ελλαδα ειναι πιο ανετο που σου ερχεται ο λογαριασμος στο τελος του μηνα......
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....οσο για την κινητη τηλεφωνια στην Ελλαδα θα την χαρακτηριζα πανακρυβη!σε κλεβουν!εδω πληρωνω με το Μεγκαφον εφταψυφιο νουμερο!(στην Ελλαδα δεν υπαρχουν τετοια!)παγιο 270 ρουβλια (6 Ευρω).οσο για το τελε2 νουμερο 11 ψηφιο (+7950 συν 7ψηφιο νουμερο) (οχι τοσο καλη ποιοτητα αλλα παμφτηνο) μιλαω σε ολα τα κινητα της Αγιας Πετρουπολης και του νομου με 3 ρουβλια (0,066 Ευρω) για μιση ωρα!και δεν εχω παγιο.μιλαω κοντα μια ωρα τη μερα και χαλαω το μηνα ουτε 10 Ευρω.στην Ελλαδα οταν ερχομαι για 10-12 μερες οταν μια φορα μιλισα οπως μιλαω στη Ρωσσια ηρθε λογαριασμος 200 Ευρω!!!!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
και σ'αυτό καρτέλ

κανένας υγειής νόμος της αγοράς δε λειτούργησε ποτέ.

αν και τώρα με τη κρίση αλλάξαμε εποχή ...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
και σ'αυτό καρτέλ

κανένας υγειής νόμος της αγοράς δε λειτούργησε ποτέ.

αν και τώρα με τη κρίση αλλάξαμε εποχή ...
στην Ελλαδα σιγουρα!η χρηση του κινητου στην Ελλαδα ειναι πανακρυβη.----Νεαρχε τωρα στελνω sms στο σε λιγο θα ειμαι super leader φωτο μου θα μπει πανω αριστερα στο πλα'ι' απο κατω θα γραφει dimitris,31 ελπιζω να μεινει η φωτο μου εκει για πολλη ωρα για να την δουνε πολλες γκομενες.
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
ΕΛΕΟΣ ΕΛΕΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΔΟΜΑΙ

Με νικήσατε :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Μετα αυτα τα φωτογραφικα ντοκουμέντα δεν εχω πλέον κάνενα λόγο αν επιμένω. :new_shocked:

ΟΜΟΛΟΓΩ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ.

Ο Δημητράκης ειναι ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Ζητώ ταπεινα συγχώρεση.


(υ.γ. κανει θαυματα η ιατρική επισήμη πλέον, μην πηγενεται στο εξωτερικό για θεραπείες υπάρχουν πολύ καλοί γιατροί στην Ελλάδα   :crazy:)




ΠΟΣΟ στόκος πρέπει να είσαι!!! :idiot: :uglystupid:
έπρεπε να ξεσηκωθούμε όλοι και να δεις φώτο για να καταλάβεις ότι λες :bigdick: :jerking: για κάποιον που ούτε έχεις μιλήσει ποτέ μαζί του.
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Νεαρχε και Διμιτρακι 29
Η Γκουζελ απο το ΚΑΖΑΝ
 

Συνημμένα

  • guzel2 003.jpg
    guzel2 003.jpg
    279,2 KB · Εμφανίσεις: 111
  • guzel 010.jpg
    guzel 010.jpg
    202,3 KB · Εμφανίσεις: 22
  • guzel 012.jpg
    guzel 012.jpg
    253,2 KB · Εμφανίσεις: 37
  • guzel 012.jpg
    guzel 012.jpg
    253,2 KB · Εμφανίσεις: 86
  • guzel 014.jpg
    guzel 014.jpg
    260,8 KB · Εμφανίσεις: 36

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom