Νέα

Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι μας ελκει?

  • Αναγκη?

    Ψήφοι: 129 18,7%
  • Συνηθεια?

    Ψήφοι: 52 7,5%
  • Δεν μπορω διαφορετικα?

    Ψήφοι: 40 5,8%
  • Βαρεθηκα την γυναικα μου!

    Ψήφοι: 45 6,5%
  • δεν ξερω !

    Ψήφοι: 62 9,0%
  • Η γυναικα μου δεν τα κανη ολα!

    Ψήφοι: 56 8,1%
  • Γουσταρω κατουρλιλα?

    Ψήφοι: 22 3,2%
  • Μεταξι και ξερο ψωμι?

    Ψήφοι: 28 4,1%
  • Μπουδελα για παντα?

    Ψήφοι: 51 7,4%
  • Αλλο?

    Ψήφοι: 31 4,5%
  • Γαμαμε σε μπουρδελα αλλα δεν θελουμε να το πουμε?

    Ψήφοι: 48 7,0%
  • Διασκεδαση?

    Ψήφοι: 126 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    690

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αυτα που κανει ο Quasimodo δεν έχουν νοημα.....
πας και κανεις καμακι σε μια και στο τελος δεν κανεις τιποτα
και απλα καθεσαι και ωρυεσαι.... φτιαχνεις το σκηνικο και αφηνεις
την πορτα ανοιχτη για αλλους μετα.... τι ειναι αυτα ρε? ρομαντισμοι κ μλκιες.

Νομιζετε πως θα ειστε παντα νεοι και σπαταλατε το χρονο και την ενεργεια σας τοσο φτηνα...

Πρεπει να κατσει να ψαξει τι φταιει στο χαρακτηρα του και ενω κανει καμακι
και παιρνει τηλεφωνα τα παραταει ολα και τρεχει στις πουτανες μετα.

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.625
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.625
Πόντοι
46.232
αντρες και γυναικεςκαι απο ποτε ο συναισθηματισμος ειναι αρνητικος.η' ελαττωμα ? αυτος ειναι ο χαρακτηρας σου,μην τον αλλαξεις,ειναι ωραιο να αισθανεσαι,αυτο σημαινει οτι εισαι ζωντανος.Εχω βαρεθει αυτες τις θεωριες περι σκληρου και δυναμικου αντρα που δεν εκδηλωνεται..οταν αυτο που αισθανεσαι νοιωθεις οτι αξιζει εκδηλωσε το χωρις ενοχες και χωρις ντροπες,ειναι ωραιο
ρε φίλε μπράβο....στο μυαλό μου είσαι........
 

mpourmpoulithras

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζω μωρό από το Ιράν, απίστευτη κοπέλα, πανέξυπνη, όλα τα καλά μαζί...
Ταξίδευε το γύρο της Ευρώπης σε 40 ημέρες...
Εμεινε 2 ημέρες σπίτι μου, αλλά δεν κατάφερα να κάνω κάτι...
Ηρθα πάρα πολύ κοντά της...απίστευτα κοντά...για κάποια που ξέρεις ότι ενδέχεται να μην την ξαναδείς ποτέ...
Οταν έφυγε βούρκωσα...

Εμένα άλλη απορία μου δημιουργήθηκε. Πού την γνωρισες και την φιλοξένησες σπίτι σου; Ξέρω, χανεται ο ρομαντισμός αλλά, δεν φοβόσουν μην έρθουν και 10 ταλιμπάν μαζί της;  :s&m_2: και γινει χαμός; :s&m_1:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Τελικά δεν χάθηκε ο ρομαντισμός  :rockon: :rockon: :rockon:.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Respect+tattoo.jpg

συμφωνώ απόλυτα αλλα δυστηχώς στην ζούγκλα που ζούμε πλέον τέτοιες κινήσεις δεν βγαίνουν σε καλό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.625
Πόντοι
46.232
μίας στη Φυλής και πέριξ παίζουν πάνω κάτω πάντα οι ίδιες σήμερα κατά τις 18.00 έκανα βόλτα για να ενημερώσω για κάποια σπίτια  που δεν πολυγράφουμε.....

Χωματιανού 11α Μόνικα ξανθιά κανονικό σώμα μεσαίο στητό βυζί και πολύ ωραίο τουρλωτό κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Χωματιανού 11β Άντζελα καστανή παχουλή με μικρό στήθος, απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ και το αναφέρω γιατί φεύγοντας μου είπε να περάσω με 15...
Λιοσίων 76 πάνω ξανθιά κοντή κανονικό σώμα άβυζι και ξανθιά μιλφ κατσαρομάλλα ψηλή νταρντάνα ,απλό πρόγραμμα.
Λιοσίων 78  Άντζελα ξανθοκάστανη με πιασμένα τα μαλλιά πάνω κοντή κανονικό σώμα 2,5 βυζιά , με κώλο και ερωτικό μασάζ!!!
Εξηκίου 18β Τζούλια μελαχρινό νταρντανοειδές ψηλό με μεσαίο βυζί και Ελλη ξανθιά μίλφ κοντή ,απλό και οι δυο.
Εξηκίου 18 καστανή κατσαρομάλλα παχουλή τσιγγανοειδές , με κωλάρα(μεγάλη) και μεγάλα βυζιά.
Εξηκίου 20 ξανθιά χοντρή με μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Βέργας 2α Φωτεινή γκίλφ με αφέλειες παχουλή , να επισημάνω ότι ο χώρος έχει ανακαινισθεί στα δωμάτια έχει καινούργια μεγάλα κρεβάτια και ντουζιέρες!!!!!
Βέργας 6α μίλφ με ξανθοπλατινέ  μαλλί παχουλό μικρό στήθος ,απλό πρόγχοντ΄ρη ραμμα.
Βέργας 6β Ναταλία ξανθιά στρογγυλοπρόσωπη ψηλή κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραία πόδια και απίστευτη κωλάρα ,απλό πρόγραμμα (τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
Παιωνίου 47 ξανθιά πολύ χοντρή που δουλεύει καθημερινά εκεί με μεγάλα πεσμένα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Αδάνων 2 ξανθοκάστανη τα μαλλιά πιασμένα πάνω κοντή λεπτή μικρό βυζί απλό πρόγραμμα.
Λιοσίων 91 ξανθοκάστανη με κοντό αγορίστικο  βυζί κοντή μπουτού άβυζι ,απλό πρόγραμμα.
Τροφωνίου 11 δεξιά Γιάννα κλασσικά ξανθό μακρί μαλλί τώρα , μικρό βυζί και απο την μέση και κάτω πολύ χοντρή , με κώλο.
Τροφωνίου 11 αριστερά Μελίνα γκίλφ με ξανθό καρέ κοντή ,απλό πρόγραμμα. 
Τροφωνίου 13 δεξιά Τζούλι ξανθοκάστανη κοντή με πίρσινγκ στη μύτη πεσμένο μεσαίο βυζί , με κώλο και αεροπλάνο  :think: :think: τί είναι αυτό το αεροπλάνο το λέει και η Μαριά η τρελοκοτσιδού
Τροφωνίου 13 αριστερά ξανθιά χοντρή μίλφ με πεσμένα μεσαία βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
και ένα πολύ γρήγορο πέρασμα από τα κεντρικά της Φυλής...
Φυλής 84α Σόνια μελαχρινή λεπτή με μικρό βυζί και ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84β Αννα ξανθιά λεπτή με σιλικονάτα 2αράκια βυζιά κα ωραίο κωλαράκι ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86β Λάουρα καστανή με πιασμένα τα μαλλιά πάνω κανονικό σώμα στητό μεσαίο βυζί και ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Κατερίνα και Αλεξάνδρα πάλι στο δωμάτιο σε παρτούζα....
Φυλής 67 Αντίνα ξανθιά κανονικό σώμα άβυζι με ωραίο κώλο , δεν ανακοινώθηκε κώλος...το έκοψε????
Φυλής 69α Ελένα απο φ71α ξανθιά ψηλή λεπτή μικρό στήθος , ακα και κώλο.
Φυλής 69β μια ξανθιά ψηλή με ωραίο σώμα και κώλο και στητά μικρά βυζιά , με ακα.
Φυλής 71α μελαχρινή λεπτή μικρό βυζί(απο φ66δ , τα φ40 ,φ66δ ,φ69β και φ71α είναι αλυσίδα....)ακα και κώλο.
αυτά για σήμερα.....

       
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
μίας στη Φυλής και πέριξ παίζουν πάνω κάτω πάντα οι ίδιες σήμερα κατά τις 18.00 έκανα βόλτα για να ενημερώσω για κάποια σπίτια  που δεν πολυγράφουμε.....
Παντα στα χαρακωματα  :rockon: :rockon: :rockon:.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Ημερολόγιο αεροδιαδρόμου σελίδα 22η

Ώρα Ελλάδος 01:22. Το σχέδιο πτήσης σχετικά εύκολο. Ένας δρόμος όλος κι όλος. Το F16 να καίει την κηροζίνη. Τελευταίος έλεγχος. Αεροδιάδρομος ελεύθερος προς απογείωση:


ΦΥΛΗΣ 71Β: η Μπάρμπαρα. Πολύ αδύνατη, καστανομάλλα, με μοντελέ σώμα και συμπαθητικό πρόσωπο.

Φυλής 67: η Αντίνα. Ξανθιά, αδυνατούλα, με γλυκό σώμα και ωραίο πισινούλη. Γλυκιά παρουσία!
Και η Αλίσια. Αδύνατη ξανθιά, προmilf με topless σαλονάρισμα.

ΦΥΛΗΣ 65Β: Η Κατερίνα και η Γκαμπριέλα. Εμφανίστηκαν δίπλα-δίπλα σα να βγήκαν στην σκηνή του βαριετέ. "Εγώ είμαι η Κατερίνα κι εγώ η Γκαμπιέλα". Καστανομάλλα η πρώτη, μελαχρινή η δεύτερη. Ενδιαφέρουσες στο σύνολο τους. Με πολύ ωραίο στήθος η πρώτη! Γοητευτικά σώματα και ελαφρώς ανεβασμένη διάθεση στο σαλονάρισμα τους.

ΦΥΛΗΣ 86Β: η Μίκη "η Ferrari". Ένα εκατομμύριο ίπποι κλεισμένοι στην μηχανή της να καλπάζουν κυνηγώντας τα άγρια ένστικτα μας!!! Καλογυαλισμένη, με τις ιδανικές γραμμές της να μαγνητίζει, να παγιδεύει και να αιχμαλωτίζει για πάντα τα ανδρικά βλέμματα που θα διασταυρωθούν με την εκλεπτισμένη κομψότητα της!!! Ξανθό πλατινέ μαλλί, πολύ όμορφο πρόσωπο, εντυπωσιακότατο σώμα με κορυφαίο σημείο του το θεϊκό της στήθος και...και η καρδιά μου να τρέχει πέρα δώθε σαν τρελή!

ΦΥΛΗΣ 84Β: η Αλιόνα. Προmilf με σκληρά χαρακτηριστικά προσώπου. Θυμίζει λιγάκι την Κρουέλα ντε Βιλ. Κανονικό σώμα. Μεσαίο status.

ΦΥΛΗΣ 84Α: η Σόνια "τα δίνω όλα στο σαλόνι!!!". Το οσκαρικό καυλάντισμα!!! Μελαχρινή, με μακριά μαλλιά, πρόστυχο (με την καλή έννοια) πρόσωπο, απαλό δέρμα, σκερτσόζα, φωνακλού και ταμπεραμεντόζα!!! Τρελά κόλπα στο σαλόνι, με τον...υδράργυρο να ανεβαίνει και να ανεβαίνει και να ανεβαίνει και να ανεβαίνει και να ανεβαίνει...

ΦΥΛΗΣ 80: η Έμμυ. Κανονική κατάσταση σε όλα. Μεσαίο status.

ΦΥΛΗΣ 61: η Κατερίνα. Ψηλή, ξανθιά, προmilf, με συμπαθητικό σώμα. Στο σύνολο της όμως, μεσαίο status.

ΦΥΛΗΣ 59K: η Ρωξάνη. Αχ Ρωξάνη! Αν υπήρχε στ' αλήθεια ο κήρυκας του έρωτα, είμαι σίγουρος πως θα είχε την μορφή σου!!! Κι εγώ τον καρτερώ για να 'ρθει να με βρει! Πολύ πολύ όμορφη Ουγγαρέζα (έτσι δηλώνει), με έντονο βλέμμα που τρυπάει πέρα ως πέρα τις καρδιές, δροσερό χαμόγελο, αγαλματένιο κορμί, καλοσχηματισμένα καπούλια και απόλυτα ηδονικό πίσω σύστημα! Σαγηνευτική topless εμφάνιση στο σαλόνι, μικρή πλεξούδα τα μαλλιά της και επιτρέψτε μου να το γράψω για ακόμη μια φορά: ΚΟΡΜΑΡΑ!!! Δυστυχώς με μεγάλο τατουάζ χαμηλά στην μέση της...

ΦΥΛΗΣ 59Π: η Τάνια "η ζημιά". Πέστε μου τώρα Μούσες που έχετε στον Όλυμπο παλάτι, πως πήρε αρχή η φλόγα Της που μου λαμπάδιασε το σώμα ολόκληρο, μαζί και τις αισθήσεις!!!
Τι να πω για την Τάνια που θα μπορούσε να είναι έστω και στο ελάχιστο αντάξιο της; Μόλις την πρωταντίκρυσα ένιωσα ξαφνικά σαν ουρανοκατέβατος στον κόσμο του πόθου και του πάθους!!!
Η Τάνια που ξεχώριζε στα κάλλη μέσα απ' όλες τις κοπέλες στη Φυλής...
Χμ, για μισό λεπτό. Νομίζω πως οι στίχοι της Μαρίας Πολυδούρη της ταιρίαζουν περισσότερο:

"Κοντά σου δεν αχούν άγρια οι ανέμοι.
Κοντά σου είναι η γαλήνη και το φως.
Στου νου μας τη χρυσόβεργην ανέμη
ο ρόδινος τυλιέται στοχασμός.

Κοντά σου η σιγαλιά σα γέλιο μοιάζει
που αντιφεγγίζουν μάτια τρυφερά
κι αν κάποτε μιλάμε, αναφτεριάζει,
πλάι μας κάπου η άνεργη χαρά.

Κοντά σου η θλίψη ανθίζει σα λουλούδι
κι ανύποπτα περνά μες στη ζωή.
Κοντά σου όλα γλυκά κι όλα σα χνούδι,
σα χάδι, σα δροσούλα, σαν πνοή."



ΦΥΛΗΣ 66Α: η Λάουρα. Μελαχρινή, με ωραίο πρόσωπο και ακόμη πιο ωραίο σώμα. Αφήνει πίσω της τα όρια του "καλή" και μπαίνει για τα καλά στο "πολύ καλή". Τα μάτια την αναζητούν ξανά και ξανά για να κυλιστούν επάνω στις χάρες του κορμιού της!
Στην ίδια βάρδια και η Μόνικα. Καστανόξανθη, με τον ίδιο σωματότυπο με την συνάδελφό της, αλλά πιο χαμηλή στο ύψος. Σε αυτή την περίπτωση όμως έχουμε μεσαίο status.



Υ.Γ. Τα 71Α, 86Α, 69Α, 69Β, 65Α, 74, 66Δ, και το 54 ήταν κλειστά.
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
131
Πόντοι
396
Λοιπον, ας γραψω για την απογευματινη μου τσαρκα στο Μεταξι που κρατησε απο τις 20,30 εως τις 23,00 παρα. Σε πολλα πρεπει να μπηκα αλλα ημουν εντελως αφηρημενος ενα μεγαλο χρονικο διαστημα -ουτε που εβλεπα που εμπαινα- οποτε εχω πολλααααα κενα.  :grin:
Θα γραψω οτι θυμαμαι.. :rolleyes:


Κολωνου

53 μια ρωσιδα μιλφ ξανθια ψηλη με πιασιματα, απλο
48 Ανδριαννα ψηλη γεματουλα με πολλα πιασιματα, απλο
32Β Ισμηνη με ωραιο κωλο, απλο
32Α Λαρισα με τα ταττου ξανθια με πολυ ωραιο σωμα και κωλο εχει ομορφηνει απο την τελυταια φορα που την ειδα, απλο
32γ μια καστανοξανθη που ειναι παντα εκει απογευμα, απλο στα 15
30β ιωαννα μελαχρινη ωραιο σωμα και κωλο, απλο (ελειπε η τζωρτζιαννα και αφου δεν βρηκα τιποτα καλυτερο τιμηθηκε η ιωαννα  :sunglasses:)
30α αννα η μιλφαρα, απλο
27α μια γνωστη ξεπετα δεν θυμαμαι ονομα κοντη μελαχρινη λεπτη που μυριζει τσιγαριλα..
27β υπογειο κλειστο
11β μια ψηλη ξανθια νταρντανα, απλο στα 15
11α οροφος ενα κοντο χοντρο μπαζο, φουλ
11α κατω μια καστανοξανθη μουναρα με ωραια κωλο, απλο


Ιασωνος

1α αλεξια ομορφο πιπινακι, απλο
1γ κλειστο
1β ξανθη κοντουλα με πολλα πιασιματα, απλο
20α αννα μελαχρινη με ωραιο σωμα, απλο
19α κοκκινομαλα(βαμμενη) αδυνατη με ωραιο σωμα αλλα καπως προσωπο, φουλ
27α αλεξια(οχι αυτη απο το 1α) μελαχρινη, απλο στα 10, κωλο και 69 στα 15
30α ενα μπαζο, απλο
30β τζουλιαννα με τα γυαλακια, απλο
37α ομορφο ξανθο πιπινακι με ταττου στην κοιλια απλο στα 10, κωλο στα 15
43 μελαχρινο πιπινακι δηλωνει βουλγαρα, φουλ
44 αλλο μπαζο με απλο στα 10 και κωλο 15

Μεγαλου Αλεξανρδρου

28α τζοαννα απο πορτογαλια(οπως λεει) ξανθια κοντουλα, ακα
22 οροφος μια κοντη ξανθια, φουλ
20 ενα πολυ ωραιο πιπινακι καινουργιο μαλλον, απλο
17 ενα γκιλφ μελαχρινο, απλο
15 ενα γκιλφ ξανθο, απλο

Περδικα
3α ντενισα μιλφ, απλο (εδω ηταν ενας αλβανος μολις την ειδε αρχισε να βριζει και να φωναζει γιατι περιμενε τοση ωρα γιαυτο το μπαζο λεει :grin:)
3β καστανοξανθη με ωραιο σωμα και προστυχο βλεμμα, απλο

Ειναι και αλλα που μπηκα που δεν μ ερχονται τωρα σορρυ παιδες  :- Παντως δεν ειχαν τιποτα τ αξιολογο ετσι κι αλλιως  :grin:
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
Μεγαλου Αλεξανρδρου


17 ενα γκιλφ μελαχρινο, απλο
15 ενα γκιλφ ξανθο, απλο

[

υπαρχει καποιος λογος που τα γκιλφ αναφερονται επιγραμματικα,χωρις καποιες επιπλεον πληροφοριες??
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
131
Πόντοι
396
και εμεις που δν τρομαζουμε πως θα μαθαινουμε??

σαπιο κρεας ειναι τυπε μου  :grin: εγω με το που τις βλεπω φευγω πριν ξενερωσω...αν και καποιες φορες εχω κατι περιεργες φαντασιωσεις δεν φτανουν μεχρι εκει, οποτε συγγνωμη που δεν ειμαι πιο αναλυτικος σε τετοιες περιπτωσεις  :sunglasses:
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
σαπιο κρεας ειναι τυπε μου  :grin: εγω με το που τις βλεπω φευγω πριν ξενερωσω...αν και καποιες φορες εχω κατι περιεργες φαντασιωσεις δεν φτανουν μεχρι εκει, οποτε συγγνωμη που δεν ειμαι πιο αναλυτικος σε τετοιες περιπτωσεις  :sunglasses:
κανενα προβλημα φιλε μου...γουστα ειναι αυτα...και φαντασιωσεις οπως λες...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.625
Πόντοι
46.232
Φυλής και Φωκαίας γύρω στις 01.30 μπήκα σε όλα όσα ήταν ανοιχτά....

Φωκαίας 27Β πάνω Τζένη το τούμπανο μαυράκι ψηλή κανονικό σώμα τουρλωτή κωλάρα 2αρακι βυζί και Τζένη(μακριά) κοντή λεπτή με 2,5 βυζιά και οι δυο μαυρούλες απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27Β κάτω Ερρικα ξανθοκάστανη άβυζι με μεγάλα μπούτια και τατού ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27α Αγάπη το ξανθό μίλφ κανονικό σώμα 2,5 βυζάκια ,με ακα.
Φωκαίας 25α Αννα ξανθιά χοντρή με πράσινα μάτια και μεγάλα βυζιά , ακα τελειωτικό και κώλο.
Φυλής 66α η χαρά τον πιπινοκυνηγών....Λάουρα μελαχρινή λεπτή άβυζι ωραίο κορμί απλό πρόγραμμα , και Μόνικα κοντή κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρό βυζί , σε ερώτηση μου πότε θα γυρίσει η Νικολέτα απάντησε σε κανα μήνα ,αλλά την τι θές να η Μόνικα είναι αδερφή της...πιτσιρικάς που καθόταν λέει ενθουσιασμένος ναι ναι μοιάζουν ,εγώ λέω ναι όντως έχουν τον ίδιο ωραίο κώλο....η τσα τσα έσκασε στα γέλια...
Φυλής 59 κάτω Ρωξάνα ξανθιά νταρντάνα με στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 59 πάνω Ναντια(επέστρεψε)ξανθιά σε στυλ Ρωξάνας αλλά ένα κλικ πιο ωραίο σώμα(για μένα),απλό πρόγραμμα..ενω ο κυρ Βασίλης έκανε την γνωστή παρουσίαση..σκαφτή μεσούλα αναζωογόνηση κύτταρον κλπ...
Φυλής 61 Κατερίνα ξανθιά ψηλή κανονικό σώμα μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 Εμμι καστανή κανονικό σώμα μικρό βυζί με κώλο και Μαρία μελαχρινή ωραίο κορμί σιλικονάτα βυζιά απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65α Μαίρη η μελαχρινή κοπελίτσα με το ωραίο σώμα(να πρόσεξει γιατί ο κώλος της άρχισε να χαλάει..)και το στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Κατερίνα καστανή ψηλή μεσαίο βυζί λίγη περιφέρεια απλό πρόγραμμα , Γαβριέλα μελαχρινή λεπτή μικρό στήθος απλό πρόγραμμα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)κάνουν και παρτούζα.
Φυλής 67 Αντίνα ξανθιά κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο , με κώλο.
Φυλής 71β Μπάρμπαρα καστανό πίπίνι λεπτό κοντό πολύ καμπυλόγραμμο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84α Ζωή ξανθιά κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84β Καρολίνα ψηλή ξανθιά μουνάρα με εντυπωσιακό σαλονάρισμα(χορεύει στον στύλο),απλό πρόγραμμα.
σε σχέση με άλλες βραδιές είχε κόσμο...βέβαια οι περισσότεροι έπερναν δουλεία για το σπίτι....τα μόνο μαγαζιά που δούλευαν για άλλη μια φορά το φ84β και το φ65β που έπερναν τα κορίτσια για παρτούζα...       
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
τσαρκα περι της 11 πρωινης...
ξεκινημα απο ΠΙΠΙΝΟΥ 32Β η Συλβια(αγαπημενο ελληνικο σκληρο γκραννυ) , εστρωνε το κρεββατι και εστηνε την κωλλαρα της..με θυμηθηκε μετα απο πολυ καιρο...κουβεντουλα οπου εμαθα οτι ειναι καθημερινες 10,00-17,00,25 ευρω το απλο 50 το σπεσιαλ...αποχωρησα με δυσκολια
Μαγνησιας 1 το αλλο σκληρο μεν αλλα ρωσικο γραννυ ανακοινωσε μονο του 20 ευρω πεσμενο λιγο κωλλαρακι και εδω παραλιγο να μπω
Μαγνησιας 11 Ναταλι σκληρο μιλφ ξανθο αβυζο
Περγαμου 1 Μαρια ξανθο προ-μιλφ οχι στα γουστα μου
Ρεμουνδου 21Α πιπινακι ξανθο, αρκετα αδυνατο με βυζακι 2,5αρι συλικονατο...φανηκε ελληνιδα
παραλιγο να με ψησει αν και δεν ειμαι φαν του ειδους...αξιζει.
Περγαμου 27Α Τατιαννα το μελαχρινο τουμπανο με βυζαρες και ντιαννα η οποια ηταν στο δωματιο και αργησε με αποτελεσμα να μν την δω...να τονισω εδω την υπεροχη και γλυκητατη ρωσιδα τσατσα
Περγαμου 27Β Μαριαννα μιλφ ξανθο με βυζαρες και ολοστρογγυλο κωλλαρακι...πολυ περιποιημενο το σπιτι...λιγο βαριεστημενο σαλιναρισμα αλλα κατα την γνωμη μου αξιζει...πολυ ευγενικος ρωσσος τσατσος

μετα απο ολα αυτα ...και αφου ιδρωσα και επρεπε να γυρισω σε δουλειες...δεν προλαβα να ξαναγυρισω στην Συλβια ...την οποια θα τιμησω σιγουρα αν και θα προσπαθησω να κερδισω καλυτερη τιμη...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.625
Πόντοι
46.232
βράδυ Σαββάτου και τα πήρα ανάποδα τα πράγματα..πρώτα τσάρκα με δυο καταθέσεις και μετά στις 04.00 για δυο ποτάκια στο γκάζι και στα καπάκια να ενημερώσω....
αφού πήρα κανα 2 αντικαταθλιπτικά χαπάκια για να είμαι προετοιμασμένος με αυτά που θα δώ....00.15 ήμουν στο μαγευτικό Μετάξι.....

Ιάσωνος 1α Αλεξία(μ,ε διαφορά ότι καλύτερο εμφανισιακά απο αυτές που είδα)ξανθιά κανονικό σώμα , μεσαίο στήθος ωραίο κώλο .απλό πρόγραμμα στα 10 ευρω.
Ιάσωνος 19α πάνω μελαχρινή λεπτή με  μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 19α κάτω μελαχρινή βουλγάρα με τα τατού γυρολόγος στο μετάξι παλιά έκανε κώλο και κατα περίσταση άκα , απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20α Ελένη ξανθιά αρκετά εντυπωσιακή για μετάξι κανονικό σώμα τατου χαμηλά στη μέση μεσαία βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20β μελαχρινή κανονικό σώμα πιτσιρίκα μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20γ μελαχρινή πολύ λεπτή άβυζι με τσιγγάνικα χαρακτηριστικά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 30α μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο στα 15 ευρώ.
Ιάσωνος 30β Τζουλιαννα καστανή η γνωστή με τα γυαλάκια κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 31 μαυρούλα λεπτή με μεσαίο στήθος ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 31β μαυρούλα κοντή με τετράγωνο κεφάλι αλα μπομπ ο σφουγγαράκης μπάζο , απλό στα 10.
Ιάσωνος 33 Μαρία η κατσαρίδα , καστανή κοντή λεπτή με μικρά βυζάκια και ωραίο κωλαράκι ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 37α ξανθιά κατσαρομάλλα κοντή λεπτή άβυζι ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 37β Τζένη το γυφτάκι , καστανή πια λεπτή ενω υπέροχα βυζιά της έχουν πάρει την κατιούσα ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 43 μελαχρινή λεπτή τσιγγανόφατσα , με κώλο στα 10.
Ιάσωνος 44 μελαχρινή με μακρύ μαλλί κοιλίτσα μικρό στητό βυζί , απλό στα 10 με κώλο 15.
Κεραμικού 13 καστανή παχουλή άβυζι τα μαλλιά πιασμένα πάνω τατου΄ στο αριστερό μπράτσο ,απλό στα 10.
Κεραμικού 13α μελαχρινή στρογγυλοπρόσωπη γυρολόγος με πεταχτώ κωλαράκι παχουλή μεσαίο βυζί , απλό στα 10.
Κολοκυνθού 38α ξανθιά με μακριά μαλλιά κανονικό σώμα μικρό στήθος ,απλό στα 10 , ακα τελειωτικό στα 15.
Κολωνού  11β Μαρία μελαχρινή κατά πάσα πιθανότητα ελληνιδα πολύ στραβωμένη(που έφυγαν όλοι)παχουλή μαυρισμένη με κοιλίτσα 3άρια πεσμένα βυζιά ,απλό στα 15!!!
Κολωνού 13(ΝΕΟ ΣΠΊΤΙ)ξανθιά χοντρή με μικρό στητό στήθος σαν τρίγωνο Πανοράματος....,απλό στα 10.
0295.jpg
0296.jpg

Κολωνού 27α μελαχρινή χοντρή με 2,5άρια βυζιά , απλό στα 10.
Κολωνού 27β(υπόγειο)Βίκη (το στανταράκι μου)μελαχρινή λεπτή άβυζι με μεγάλη ρόγα και το πιο βελούδινο μουνάκι ,απλό στα 10.
Κολωνού 30α Αννα το μίλφ με το μαύρο καρέ  που βρομάει συνέχεια τσιγαρίλα ,απλό στα 10.
Κολωνού 30β Αννα καστανή λεπτή ασχημόφατσα αλλά με σούπερ κώλο και στητό βυζί ,απλό στα 10.
Κολωνού 32β Βανέσα μελαχρινή με ταϊλανδέζικα χαρακτηριστικά και βαριά αισθησιακή φωνή κοντή κανονικό σώμα ,απλό στα 10 , Καρίνα καστανή κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά ,απλό στα 10 και μιά μελαχρινή αδιάφορη μίλφ απλό στα 10...κάνουν και παρτούζα σε διάφορους συνδιασμούς.
Κολωνού 32γ(υπόγειο)μελαχρινή λεπτή στρογγυλοπρόσωπη άβυζι , απλό στα 10.
Κολωνού 32α μελαχρινή νταρντάνα με πολύ ωραίο πρόσωπο και 2,5αρια βυζιά ,απλό στα 10.
Κολωνού 47κάτω ξανθιά πετίτ 30αρα μεσαίο βυζί κανονικό σώμα ,απλό στα 10.
Κολωνού 47πάνω μιά βραζιλιανά κατα τα λεγόμενα του τσατσου με ξανθό κοντό μαλλί σαν τραβεστί μου φάνηκε στα 10 ευρώ...θεωρώ ήρωα όποιον την έχει πάρει....
Κολωνού 48 Αντζελα μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο στα 10.
Κολωνού 53 Αριστέα ξανθιά μπουκλέ μαλλί άβυζι ωραία μπούτια ,απλό στα 10 , Μόνικα κοκκινομάλλα άβυζι κανονικό σώμα ,απλό στα 10 ενω μπαίνουν και παρτούζα.
Λεωνίδου 28 κάτω Νικόλ ξανθό κοντό ζυμαράκι πιπίνι με στητό στήθος ,απλό στα 10.(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική ενημέρωση)
το κρεβάτι απο Λεωνίδου 28 και ρομαντικό σκυλάκι  :2funny: :2funny:
0298.jpg
0297.jpg

Λεωνίδου 28 πάνω μελαχρινή λεπτή ψηλή ,με κώλο.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 ξανθιά γκίλφ όρκα ,απλό πρόγραμμα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17 μαυρούλα με ωραίο τουρλωτό κώλο μικρό βυζί ,απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28α μια ξανθιά λεπτή με μικρό βυζί και απίθανο κώλο!!!,απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22β ξανθιά κοντή τσιγγανόφατσα παχουλή , με κώλο.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22α ξανθιά χοντρή με κώλο στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 αριστερά μελαχρινή μιλφ(πήγαινε με τσιγάρο στο δωμάτιο)πατσαβούρα..απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 δεξιά ξανθούλα πιτσιρίκα με γλυκό πρόσωπο κοντή στητό βυζί κανονικό σώμα ,απλό στα 10
Περδίκα 3 αριστερά Μαρία μαυρούλα λεπτή μικρό στήθος άκωλη ,απλό στα 10 και μια ακόμα μαυρούλα κοντή κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό στα 10.
αυτά απο το Μετάξι , για να είμαι δίκαιος έιχε 4-5 αξιοπρόσεκτα....αναχώρση στις 02.30 περίπου για βόλτα στην αγαπημένη μου Φυλής..
δεν θα κάνω αναλυτική ενημέρωση ,απλά θα πώ ότι ήταν ακριβός οι ίδιες που ήταν και στην ενημέρωση που έκανα την Πέμπτη το βράδυ.....
συνεχίζω το λοιπόν στην Ρεμούνδου...
Ρεμούνδου 21α η έκπληξη Ανναμαρία(απο φ80, 67 κλπ)καστανή κανονικό σώμα περίεργη φάτσα για χυσίματα άβυζι , με κώλο.
Ρεμούνδου 21 Κατρίν ξανθιά κοντή λεπτή με ωραίο 2αράκι στητό στήθος , με κώλο(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
το κρεβάτι απο Ρεμούνδου 21 , σέξι κάδρο και η ντουζιέρα
0300.jpg
 
0301.jpg
 
0302.jpg

η συνέχεια είχε ποτό στο Γκάζι....        
     
 
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
βράδυ Σαββάτου και τα πήρα ανάποδα τα πράγματα..πρώτα τσάρκα με δυο καταθέσεις και μετά στις 04.00 για δυο ποτάκια στο γκάζι και στα καπάκια να ενημερώσω....
αφού πήρα κανα 2 αντικαταθλιπτικά χαπάκια για να είμαι προετοιμασμένος με αυτά που θα δώ....00.15 ήμουν στο μαγευτικό Μετάξι.....
Δε μας λες τι χάπια πήρες,να πάρουμε και εμείς??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom