Νέα

Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι μας ελκει?

  • Αναγκη?

    Ψήφοι: 129 18,7%
  • Συνηθεια?

    Ψήφοι: 52 7,5%
  • Δεν μπορω διαφορετικα?

    Ψήφοι: 40 5,8%
  • Βαρεθηκα την γυναικα μου!

    Ψήφοι: 45 6,5%
  • δεν ξερω !

    Ψήφοι: 62 9,0%
  • Η γυναικα μου δεν τα κανη ολα!

    Ψήφοι: 56 8,1%
  • Γουσταρω κατουρλιλα?

    Ψήφοι: 22 3,2%
  • Μεταξι και ξερο ψωμι?

    Ψήφοι: 28 4,1%
  • Μπουδελα για παντα?

    Ψήφοι: 51 7,4%
  • Αλλο?

    Ψήφοι: 31 4,5%
  • Γαμαμε σε μπουρδελα αλλα δεν θελουμε να το πουμε?

    Ψήφοι: 48 7,0%
  • Διασκεδαση?

    Ψήφοι: 126 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    690

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.639
Πόντοι
46.232
00.35 μέχρι πριν 20 λεπτά βολτίτσα.....

Φωκαίας 27Β πάνω μαυρούλες δεν ξέρω ποιες γιατί ο Αρης είχε τις μαύρες και φάγαμε πόρτα....
Φωκαίας 27Β κάτω Ερικα ξανθιά άβυζι μπουτού ,απλό πρόγραμμα , η τσα τσα αγενέστατη καραμούζιασε συναγωνιστή για δικούς της λόγους....
Φωκαίας 25α Αννα συνέχιζε απο το απόγευμα ξανθιά χοντρή με μεγάλα βυζιά , ακα τελειωτικό και κώλο.
Φωκαίας 19 Χριστίνα μελαχρινή λεπτή  κοντή μικρό βυζί καυλωμένες ρόγες , με κώλο.
Φυλής 59 κάτω Ρωξάνα ξανθιά νταρντάνα με ωραία βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 61 Κατερίνα ξανθιά ψηλή λεπτή με μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Γαβριέλα συνέχιζε απο το απόγευμα καστανή λεπτή μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Τζούλι συνέχιζε απο το απόγευμα , μελαχρινή λεπτή άβυζι ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 Μαρία μελαχρινή κανονικό σώμα ωραίο κώλο σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84α Ζωή η θεσσαλονικιά ,ξανθιά κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 109α Κλαούντια μελαχρινή κοντή λεπτή μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134α Τζέσικα με τα γυαλάκια συνέχιζε απο το απόγευμα , ξανθιά λεπτή με 2αράκια σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
     
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.639
Πόντοι
46.232
να συμπληρώσω
Φωκαίας 27α συνέχιζε η Σάρα απο το απόγευμα και ήρθε και το ξανθό μίλφ Αγάπη με ακα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
00.35 μέχρι πριν 20 λεπτά βολτίτσα.....

Φωκαίας 27Β πάνω μαυρούλες δεν ξέρω ποιες γιατί ο Αρης είχε τις μαύρες και φάγαμε πόρτα....
Φωκαίας 27Β κάτω Ερικα ξανθιά άβυζι μπουτού ,απλό πρόγραμμα , η τσα τσα αγενέστατη καραμούζιασε συναγωνιστή για δικούς της λόγους....
Φωκαίας 25α Αννα συνέχιζε απο το απόγευμα ξανθιά χοντρή με μεγάλα βυζιά , ακα τελειωτικό και κώλο.
Φωκαίας 19 Χριστίνα μελαχρινή λεπτή  κοντή μικρό βυζί καυλωμένες ρόγες , με κώλο.
Φυλής 59 κάτω Ρωξάνα ξανθιά νταρντάνα με ωραία βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 61 Κατερίνα ξανθιά ψηλή λεπτή με μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Γαβριέλα συνέχιζε απο το απόγευμα καστανή λεπτή μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Τζούλι συνέχιζε απο το απόγευμα , μελαχρινή λεπτή άβυζι ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 Μαρία μελαχρινή κανονικό σώμα ωραίο κώλο σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84α Ζωή η θεσσαλονικιά ,ξανθιά κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 109α Κλαούντια μελαχρινή κοντή λεπτή μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134α Τζέσικα με τα γυαλάκια συνέχιζε απο το απόγευμα , ξανθιά λεπτή με 2αράκια σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
       
Ωραίος
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Την Λωρη με τις βυζάρες απο Φωκαιας 17Α την έχουμε πετύχει πουθενά συναγωνιστές?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.639
Πόντοι
46.232
η βόλτα ξεκίνησε στις 17.30
πρώτος σταθμός Κωνσταντινουπόλεως 166 για να καταθέσω στην Ευα(μετά απο ενημέρωση του larson ότι ξαναγύρισε),τζίφος δούλευε πάλι η Μαρία καστανή κατσαρομάλλα μίλφ.
φεύγω για Διδύμου όπου από χθες μου είχε κολλήσει να καταθέσω στην Φωτεινή την μις Πίγκυ στο Διδύμου 18β(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
το κρεβάτι που τίμησα την φωτεινή
0273.jpg

και αυτό το παραθυράκι με τον σύρτη που υπάρχει σε όλα τα δωμάτια
0272.jpg

στα άλλα της Διδύμου είχε

8α Αννα μελαχρινή πολύ λεπτή ψηλή άβυζι απο Φ66δ & Φ61 , με κώλο.
8β Γιασμίν ξανθιά με κανονικό σώμα μικρά στητά βυζιά και κωλάρα , απλό πρόγραμμα.
16 Ροζαλίντα ξανθιά γκίλφ μουτου πεσμένα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
18α Ειρήνη ξανθιά μίλφ μαλλιά μέχρι τους ώμους , ακα τελειωτικό (τιμήθηκε και αυτή στο τέλος της βόλτας, θα ακολουθήσει κριτική)
το κρεβάτι που τίμησα την Ειρήνη
0274.jpg

και ρομαντικό βάζο(που θα έλεγε και ο πρόεδρος) με πλαστικά λουλούδια...
0275.jpg

20 Αντζελα  ψηλή νταρντανα με ξανθιά κοντά μαλλιά μεσαίο βυζί και τεράστια κωλάρα ,με ακα
Υ.Γ μίας και η αφιερώσεις καταθέσεων είναι της μόδας όπως διάβασα σε πιο πίσω σελίδες και οι δυο καταθέσεις στα τσιμπουκάδικα τις αφιερώνω στον πιτσιλιστή....
όταν κατέθεσα στην Φωτεινή πήρα τηλ τον BMW και μου είπε ότι έιναι Φωκαίας 27 κάτω μαζί με τον γιατρό και περίμεναν τον πορνομετανάστη που γαμούσε ξανά την Ειρήνη ,
στον οίκο δούλευε ακόμα και η Γιάννα , και οι δυό με ακα.Εδώ θέλω να σημειώσω ότι καθώς περιμέναμε στο σαλόνι μπήκαν δυο Πακιστανοί  και οι τσα τσα τους ανακοίνωσε κανονικά ελεύθερο στοματικό.
όταν τελείωσε ο πορνομετανάστης πήγαμε στην πλατεία Βικτορίας για φαγητό , εκεί στην παρέα μας προστέθηκαν χλεχλέκιας , όπεθ , μιλεπετρόζα και μάστορας...
ο πορνομετανάστης έδωσε ρεσιτάλ και μετά αποχώρησε για το σπίτι του να φτιάξει τα πράγματα του για να αναχωρήσει για ρωσιά....
καθίσαμε λίγο και είπαμε να κάνουμε βόλτα στη Φυλής κάτι που τελικά δεν κάναμε και πήγαμε κατευθείαν για καταθέσεις......
όσο γαμούσα την Ειρήνη στο Διδύμου και με περίμεναν όλοι ο γιατρός άφησε παγωτό την τσα τσα , της λέει , αν περάσω μπορώ να γαμήσω με ανοιχτή την πόρτα?
αυτή φανερά προβληματισμένη/απορημένη τον ρώτησε γιατί? για να της απαντήσει ο γιατρός...για να μην μου χτυπήσεις την πόρτα  :grin: :grin: :grin: 
καλό βράδυ σε όλους..........
     
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
131
Πόντοι
396
Απογευμα γρηγορη τσαρκα στην Φυλης γιατι ειχα ραντεβου για φαι μετα..

Φυλης

66Α λεπτη μελαχρινη με ωραιο κωλο, απλο
74 Αννα ψηλη μελαχρινη μουναρα, απλο
59 μια καστανοξανθη ψηλη, απλο ο τσατσος ειχε πολυ πλακα  :rolleyes:
61 κλειστο
80 καστανοξανθη ψηλη, φουλ
65α μια μελαχρινη με ωραια βυζια, απλο
65β κατερινα ψηλη μελαχρινη και αλεξανδρα ξανθο πιπινακι(τιμηθηκε θα ακολουθησει κριτικη)
67 τζουλια λεπτη ψηλη μελαχρινη, απλο
69α μια μελαχρινη χοντρουλα με βυζαρες, απλο
69β μελαχρινη με ωραιο στηθος, ακα
71α ψηλη λεπτη μελαχρινη, φουλ
71β μπαρμπαρα λεπτο μικροσκοπικο πιπινακι, απλο
84α οταν πρωτοπηγα ειχε μια ξανθια γεματουλα αλλα μετα απο κανα 20λεπτο ηταν κλειστο
84β καρολινα ξανθια ψηλη μουναρα, απλο
86α τζουλια μελαχρινη κοντουλα, φουλ
86β μυκη ξανθουλα με ωραια βυζια και κωλο, φουλ

Φωκαιας


25α Αννα ξανθια χοντρη, φουλ και ακα τελειωτικο
25β μονικα νιαου νιαου ωραιο σωμα και κωλαρακι, απλο
27α σαρα ξανθια , απλο
27β ισογειο βικτωρια νομιζω ξανθια με ωραια βυζια, ακα
27β οροφος ελενα κοντουλα με πιασιματα πολυ σεξυ ντυσιματακι, απλο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.639
Πόντοι
46.232
επιτέλους έγραψε κάποιος εδώ μετά από 4 μέρες....
ωραίος....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.639
Πόντοι
46.232
βόλτα τρίτη βάρδια φυλής&φωκαίας γύρω στις 02.15.....

Φωκαίας 27Β πάνω Τζένη και Ζιζέλ οι μαυρούλες ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27Β κάτω Ερικα ξανθιά κοντά μαλλιά τατου μπουτού άβυζι ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27α Αγάπη μιλφ με κοντά ξανθιά μαλλιά , κανονικό σώμα μεσαίο βυζί πεσμένο ,ακα
Φωκαίας 25α Αννα ξανθιά πρασινομάτα χοντρή με μεγάλα βυζιά , ακα τελειωτικό όπου θές και κώλο.
Φωκαίας 19 Σόνια ξανθιά κανονικό σώμα ωραίο στητό βυζί λίγο χαλαρό κώλο ,απλό πρόγραμμα και Χριστίνα μελαχρινή πολύ λεπτή με μικρό στητό στήθος , με κώλο(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
Φυλής 65α Μαίρη μελαχρινή μουνάρα(πάχυνε λίγο αλλά της πάει)με μεσαίο ωραίο στητό βυζί ,κανονικό σώμα.
Φυλής 65β Κατερίνα ,Αλεξάνδρα και Γαβριέλα ,απλό πρόγραμμα(η Αλεξάνδρα κάνει και ακα)και παρτούζες σε όποιον συνδυασμό γουστάρετε.
Φυλής 66α μελαχρινή(δεν την έχω ξαναδεί)ψηλή λεπτή άβυζι ωραίο πρόσωπο και κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Αλίσια  ξανθιά λεπτή με σιλικονάτα 2αράκια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71β Μπάρμπαρα κοκκινόξανθη  πολύ λεπτή με ωραία στητά βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 Μαριά μελαχρινή κανονικό σώμα σιλικονέ βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84α Ζωή ξανθιά κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84β δεν ανέβηκα(δεν είχα διάθεση)αλλά συναγωνιστές μου είπαν ότι δούλευε η Καρολίνα ψηλή ξανθιά μουνάρα(και αδυναμία μου)απλό πρόγραμμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.639
Πόντοι
46.232
το κρεβάτι  απο Φωκαίας 19 που πήρα την Χριστίνα
0283.jpg

ρομαντικές πεταλουδίτσες(που θα έλεγε και ο πρόεδρος)στον τοίχο
0282.jpg
 
και τα τατού της Χριστίνας
0280.jpg
0281.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.639
Πόντοι
46.232
σήμερα ήταν για μπανάκι αλλά μάλλον δεν έκατσε....βόλτα σε γνώριμα σοκάκια πριν από μισή ώρα περίπου...

Αλκαμένους 113 Μαρία η τρελοκοτσιδού κοντό μίλφ με στητά μικρά βυζάκια ,απλό πρόγραμμα.
Περγάμου 27 δυο τρομακτικά γκίλφ Ευα ξανθιά χοντρή και Φωτεινή κοκκινομάλλα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134 μελαχρινή με τα μαλλιά πιασμένα πάνω κανονικό σώμα προς το παχουλό μικρό στήθος με καυλωμένες ρόγες ,απλό πρόγραμμα.
Αγκύρας 12α Μαρίνα ξανθιά παχουλή με γυαλιά και ψωμωμένο κώλο , με ακα.
Αγκύρας 12β μια κοκκινομάλλα πιτσιρίκα 21 χρονών κανονικό σώμα μικρό στητό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71β Μπάρμπαρα συνέχιζε από το βράδυ  λεπτή με στητά βυζάκια ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71α μελαχρινή(απο 66δ) λεπτή άβυζι ,ακα και κώλο.
Φυλής 69β Τάνια το ξανθό μίλφ με τον ωραίο κώλο , με ακα.
Φυλής 69α Ναταλί(α) μελαχρινή ψηλή παχουλή με μεγάλο στήθος , με ακα.
Φυλής 67 Τζούλι(α) μελαχρινή λεπτή άβυζι γλυκό πρόσωπο ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Αλεξάνδρα ξανθιά κοντή λεπτή άβυζι με ακα ,Κατερινά καστανή ψηλή με μεσαία βυζιά και λίγο ανοιχτή περιφέρεια ,απλό πρόγραμμα , κάνουν και παρτούζα.
Φυλής 86β Μόνικα νιαου νιαου(απο Φωκαίας 25β)μελαχρινή κανονικό σώμα μεσαίο βυζί ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα. όταν έκανα να φύγω πήδηξε πάνω μου "κλείδωσε"τα πόδια της στη μέση μου και τα χέρια της στον λαιμό μου
και άρχισε να με φιλάει πεταχτά στα χείλη και στον λαιμό λέγοντας μου που πάω , της είπα ότι όταν δούλευε Φωκαίας και με έβλεπε να φεύγω έκανε γκριμάτσες ,απάντησε άλλο μαγαζί εκεί άλλο εδώ...το καυλκαντισμα κράτησε πάνω απο 5 λέπτα και η τσα τσα απορούσε πως την άντεχα τόση ώρα κρεμασμένη πάνω μου...."ξεκλείδωσε"απο πάνω μου μόνο όταν άνοιξα την πόρτα την έβγαλα έξω και έφτασα στο τελευταίο σκαλί... αναδουλειές!!!!
Φυλής 84β Αννα ξανθιά λεπτή με σιλικονάτα βυζιά και ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84α Ειρήνη χοντρή μελαχρινή με γλυκό πρόσωπο , μικρό βυζί ,ακα τελειωτικό και κώλο.
Φυλής 80 Εμμί καστανή με μεσαίο βυζί  ,με κώλο.
Φυλής 61 Κατερίνα συνέχιζε απο το βράδυ ξανθιά λεπτή μεσαίο βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 59 κάτω Χριστίνα το μίλφ που δούλευε και πιο παλιά έδω και τελευταία στο Φ134 ψηλή με ωραίο κώλο μικρό βυζί και πολύ χαλαρή κοιλιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 74 δεξιά Αννα η κορμάρα μελαχρινή μαλλιά μέχρι τους ώμους ψηλή λεπτή με στητό βυζί και ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66δ Αννι κοκκινομάλλα με καρέ κοντή λέπτη με 2.5 πεσμένα βυζιά , με κώλο.
Φυλής 40 Πατρίσια μελαχρινή κοντή παχουλή με στητό μικρό βυζί , με κώλο.
Φωκαίας 19 μελαχρινή με μακριά μαλλιά βυζάρες ωραίες χυτώ σώμα ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 25β Τερέζα μελαχρινή κοντή λεπτή με μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 25α Αννα η Πολωνέζα ξανθιά κοντό μαλλί λεπτό ωραίο σώμα με μικρό στητό βυζί και ωραίο κώλο , απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27α Γαβριέλα η μελαχρινή τούμπανο με τα σιλικονάτα βυζιά την κωλάρα και του τατου καρδιά στο δεξί μπράτσο  , απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27Β κάτω Βικτόρια ξανθιά κανονικό σώμα 2αρακια βυζιά , με ακα και Γιάννα καστανή λεπτή ωραίο κώλο μικρό στήθος με ακα.
Φωκαίας 27Β πάνω Ελενα μελαχρινή κοντή παχουλή με τεράστια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 8α Αλεξάνδρα το λεπτό πίπίνη με το ωραίο σώμα και το μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 8β Γιασμίν ξανθιά γυμνασμένη άβυζι με κωλάρα ,απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 16 Σόνια(Ευα)το τούμπανο μίλφ με τα μεγάλα βυζιά με τις μεγάλες ρόγες , με ακα.
Διδύμου 18α Τζούλια ξανθιά μίλφ χοντρή ,δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα.
Διδύμου 18β Αλιόνα ξανθιά μίλφ με σιλικονάτα βυζιά ,ακα τελειωτικό .
Διδύμου 20 Άντζελα ψηλή ξανθιά με κοντό μαλλί χοντρή με μικρό στήθος και τεράστια κωλάρα για χαστούκια , με ακα.
Αλκιβιάδου 16α Νταιάνα ψηλή ξανθιά κανονικό σώμα μεσαίο στήθος , ακα τελειωτικό.
Αλκιβιάδου 16β Βικτορία ξανθιά κοντά μαλλιά καρφάκια κοντή λεπτή άβυζι , με ακα.
Αλκιβιάδου 16γ Κατερίνα γκίλφ με κοκκινόξανθο καρέ ψηλή μεσαία πεσμένα βυζιά , με ακα τελειωτικό όπου θέλεις όπως είπε η ίδια.     
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.639
Πόντοι
46.232
18.05 ήμουν Κωνσταντινουπόλεως πάλι μήπως πετύχω την Ευα...πάλι τζίφος....

Κωνσταντινουπόλεως 166β Αννα η Πολωνέζα που συνήθος είναι βράδυ καστανή λεπτή με 2,5 βυζιά , με κώλο.
Κωνσταντινουπόλεως 166α Λολίτα η γυρολόγος μίλφ , καστανή με πράσινα μάτια λεπτή μικρό βυζί , με κώλο.
Περγάμου 27β το τρομακτικό δίδυμο γκίλφ που ήταν και την Κυριακή Ευα ξανθιά και Φωτεινή( η θυγατέρα του Γκμόχ) κοκκινομάλλα ,πρόγραμμα πάλι δεν ανακοινώθηκε ενώ η Φωτεινή ήταν πολύ επιθετική....
Αλκαμένους 113 Λίλιαν ξανθιά μίλφ με πεσμένα βυζιά και απο την μέση και κάτω πολύ χοντρή , με ακα.
Αλκαμένους 117 Ναταλί ξανθό μίλφ κοντό κανονικό σώμα μικρό στήθος , με ακα (τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
Ρεμούνδου 21α μια πολύ κοντή λεπτή με μικρό στήθος ξανθιά με κοντό ξανθό μαλλί με αντάυγιες , απλό πρόγραμμα.
Περγάμου 1 κάτω Μαρία στάνταρ ξανθιά με καρέ μαλλί που δεν της πηγαίνει είναι σαν να έχει ένα λάχανο αντί για κεφάλι , με πιασηματάκια και 2,5 βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Αγίου Πέτρου 7 Λίλη μελαχρινή Ρουμάνα με λίγα παραπανίσια κιλά αλλά αρκετά πεσμένα 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 136 Ελλη  ξανθιά χοντρή άβυζι ,απλό πρόγραμμα. Η Μιχαέλα είναι διακοπές και θα γυρίσει μέσα Ιουλίου σύμφωνα με την τσα τσα.
Φυλής 134β Ναταλί καστανή παχουλή κοντή άβυζι ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134α Τζέσικα χωρίς γυαλάκια αυτή την φορά ξανθιά κανονικό σώμα 2αρακια σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 109β Αννα μελαχρινή πολύ λεπτή με μικρό βυζί , απλό πρόγραμμα(τουλάχιστον αυτό ανακοινώνετε....)
Φυλής 109α Μαρίνα ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους με πανέμορφα πράσινα μάτια , κοντή κανονικό σώμα μεσαίο βυζί , απλό πρόγραμμα.
Αγκύρας 12β Καρίνα η ξανθιά ψηλή με το μικρό βυζί κανονικό σώμα ,απλό πρόγραμμα.
Αγκύρας 12α Άντζελα ψηλή χοντρή με μικρό βυζί και κωλάρα , με ακα.
Φυλής 71β Μαρία(απο Φ80)μελαχρινή κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά και ανορθωμένο κώλο , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71α Ελενα ξανθιά κατσαρομάλλα ψηλή άβυζι κανονικό σώμα , ακα και κώλο.
Φυλής 69α Ναταλι(α) μελαχρινή ψηλή χοντρή με μεγάλες βυζάρες , με ακα.
Φυλής 86β Μίκυ ξανθιά μα κανονικό σώμα μικρό στητό βυζί πολύ ωραία κωλάρα , με κώλο.
Φυλής 86α Τζούλια μελαχρινή κοντή με ωραία βυζιά τατου΄και πίρσινγκ , με κώλο.
Φυλής 84β Καρολίνα ξανθιά ψηλή μουνάρα ,απλό πρόγραμμα (πάλι ήταν το μόνο που είχε δουλειά...)
εδώ διακόπηκε η βόλτα μου γιατί χτύπησε το κινητό(προβλήματα στη δουλειά)
τα Φυλής 67 και 69β κάνοντας την βόλτα αρχικά ήταν κλειστά(έκοβαν βόλτες μοτοσικλετιστές της αστυνομίας) φεύγοντας στις 19.20 και περνώντας με το αμάξι είδα ότι άνοιξαν.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Γνωρίζω μωρό από το Ιράν, απίστευτη κοπέλα, πανέξυπνη, όλα τα καλά μαζί...
Ταξίδευε το γύρο της Ευρώπης σε 40 ημέρες...
Εμεινε 2 ημέρες σπίτι μου, αλλά δεν κατάφερα να κάνω κάτι...
Ηρθα πάρα πολύ κοντά της...απίστευτα κοντά...για κάποια που ξέρεις ότι ενδέχεται να μην την ξαναδείς ποτέ...
Οταν έφυγε βούρκωσα...
Μιλάμε με τον κολλητό μου να πάμε για μπύρες το βράδυ γιατί ήμουν πολύ χάλια ψιχολογικά...
Τα λέμε, του δείχνω φωτό με το μωρό, πληρώνουμε...
Μου λέει, μαλάκα πάμε Φ. Πάμε...αλλά ξέρω το σκοπό σου, να ξεχάσω την Ιρανή...
Ηθελε Βαλέρια από Αλκαμένους...Σκάμε μύτη, αλλά ήταν εκεί η Λίλιαν...οπότε φεύγουμε με προορισμό τη ρουφίχτρα την Αλιόνα...
Του λέω πάμε για ξεκίνημα από την Βαλέρια, εχει χαθεί, αλλά πάω πολύ την τσατσά...
Και τσουπ...να σου η Βαλέρια...πληρώνω και για τους δύο...και μπαίνω πρώτος μέσα...
Περάσαμε 10 υπέροχα λεπτά μαζί...τα μοναδικά 10' που δεν σκεφτόμουν την Ιρανή από το πρωί που έφυγε...
Τώρα, το μυαλό μου πάλι στην Ιρανή είναι...
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Ωραίος για τι απ' όλα;;;
Που έφαγα ήττα με την Ιρανή, καποια που ΔΕΝ θα ξαναδώ ΠΟΤΕ μου;;;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Ωραίος για τι απ' όλα;;;
Που έφαγα ήττα με την Ιρανή, καποια που ΔΕΝ θα ξαναδώ ΠΟΤΕ μου;;;
δεν μπορει να γινει κατι?ετσι θα το αφησεις?δεν γινεται να ξαναβρεθειτε? :- :-
σορυ κιολας που μπαινω σφηνα στα προσωπικα σου....
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ωραίος για τι απ' όλα;;;
Που έφαγα ήττα με την Ιρανή, καποια που ΔΕΝ θα ξαναδώ ΠΟΤΕ μου;;;
To ωραιος παει για την ειλικρινεια..για το αν εισαι ερωτευμενος θα λεγα οχι αφου λιγη ωρα μετα πηγες για καταθεση..
Η' θα πρεπε να το κυνηγησεις περισσοτερο με τη μικρη,οχι για να πεις πως τη πηδηξες αλλα επειδη πραγματικα το ειχες αναγκη να βρεθεις μεσα της, η'να μη πηγαινες με αλλη, τουλαχιστον οχι μετα απο λιγες ωρες
Λιγη ειλικρινεια και απο μενα λοιπον..μιας που μιλαμε για ρομαντισμο..
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Δεν ήθελα να πάω με άλλη, με πίεσε ο φίλος μου ακριβώς για να την ξεχάσω, γιατί δεν έχει νόημα να σκέφτεσαι κάποια που δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναδείς ποτέ στη ζωή σου. Μου είπε ότι η όλη ιστορία (την οποία ζητώ συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να τη γράψω, αν και γενικά δεν έχω πρόβλημα να γράφω ή να λέω τα προσωπικά μου δημόσια) του θυμίζει αμερικάνικη ταινία...
Μου είπε και κάτι πολύ ΣΟΦΟ ο φίλος μου:

ότι έκανε πολύ καλά που δεν απάντησε στα μηνύματά μου και δεν με άφησε να την πάω μέχρι τη στάση ή μέχρι το σταθμό γιατί θα ήταν ακόμα πιο δύσκολος ο αποχαιρετισμός και ότι αν δενόταν με τον καθένα, δεν θα ολοκλήρωνε ποτέ την "αποστολή" της, γιατί θα έπαιρνε παράταση το ταξίδ της με τον καθένα που θα είχε μια έντονη επαφή, και δεν μιλάω για σεξουαλικό αναγκαστικά.

Αλλωστε το είχε καταλάβει από πριν, μιας και μου το είχε πει, ότι είμαι άτομο με έντονα συναισθήματα.

Δεν ξέρω αν είναι ΕΡΩΤΑΣ αυτό ή κάτι άλλο, πάντως ξέρω ότι είναι σαν να χάνεις ένα πολύ καλό φίλο, γιατί έτσι έχω νοιώσει τα τελευταία χρόνια 3 φορές στη ζωή μου:
1.στο θάνατο ενός πολύ καλού μου φίλου
2.στον υποβιβασμό της ομάδας μου
3.με τη συγκεκριμένη

40 ώρες μαζί και τόσο έντονο συναίσθημα...

Παιδιά, και σόρρυ για το off-topic, μιας και δεν μιλάω για μπουρδέλα αλλά για μια Ιρανή, ήμουν 40 ώρες με μια πανέξυπνη κοπέλα, όμορφη, με πολύ χιούμορ, μέσα στο σπίτι μου και μετά από καιρό έντονων συναισθημάτων, μιας και είχα πάρει απόφαση να μην την ξαναπατήσω με κάποια γιατί πάντα στο τέλος πληγώνομαι...

Ολα αυτά σε μία σχέση 40 ωρών και λίγων ωρών στο skype πριν τη γνωριμία από κοντά...αφού, το πιστεύετε ή όχι, από την πρώτη στιγμή που ανταμώσαμε την αγκάλιασα σαν να αγκάλιαζα κάποια/ον που είχα να δω πολλά χρόνια...




Και τώρα που γράφω αυτές τις γραμμές, έχω βουρκώσει...άσχημο πράγμα να ξέρεις ότι κάποιον που είχες κάποιες ωραίες στιγμές δεν θα τον ξαναδείς ποτέ...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μου είπε και κάτι πολύ ΣΟΦΟ ο φίλος μου:

ότι έκανε πολύ καλά που δεν απάντησε στα μηνύματά μου και δεν με άφησε να την πάω μέχρι τη στάση ή μέχρι το σταθμό γιατί θα ήταν ακόμα πιο δύσκολος ο αποχαιρετισμός και ότι αν δενόταν με τον καθένα, δεν θα ολοκλήρωνε ποτέ την "αποστολή" της, γιατί θα έπαιρνε παράταση το ταξίδ της με τον καθένα που θα είχε μια έντονη επαφή, και δεν μιλάω για σεξουαλικό αναγκαστικά.
Παραμυθια..λες και ειναι επιλογη μας με ποιον θα δεθουμε..η ουσια ειναι οτι σ αυτα τα πραγματα δεν υπαρχουν κανονες,τον λογο εχει η καρδια και οχι η λογικη,συνηθως αυτη μας κατευθυνει,παντα κανουμε(η΄ δεν κανουμε) αυτο που θελουμε παραβιαζοντας και αρχες και κανονες και απαγορευσεις,αυτη ειναι η πραγματικοτητα και ισχυει για ολους, αντρες και γυναικες
Αλλωστε το είχε καταλάβει από πριν, μιας και μου το είχε πει, ότι είμαι άτομο με έντονα συναισθήματα.
και απο ποτε ο συναισθηματισμος ειναι αρνητικος.η' ελαττωμα ? αυτος ειναι ο χαρακτηρας σου,μην τον αλλαξεις,ειναι ωραιο να αισθανεσαι,αυτο σημαινει οτι εισαι ζωντανος.Εχω βαρεθει αυτες τις θεωριες περι σκληρου και δυναμικου αντρα που δεν εκδηλωνεται..οταν αυτο που αισθανεσαι νοιωθεις οτι αξιζει εκδηλωσε το χωρις ενοχες και χωρις ντροπες,ειναι ωραιο
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
και απο ποτε ο συναισθηματισμος ειναι αρνητικος.η' ελαττωμα ? αυτος ειναι ο χαρακτηρας σου,μην τον αλλαξεις,ειναι ωραιο να αισθανεσαι,αυτο σημαινει οτι εισαι ζωντανος.Εχω βαρεθει αυτες τις θεωριες περι σκληρου και δυναμικου αντρα που δεν εκδηλωνεται..οταν αυτο που αισθανεσαι νοιωθεις οτι αξιζει εκδηλωσε το χωρις ενοχες και χωρις ντροπες,ειναι ωραιο

Respect+tattoo.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom