Νέα

Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι μας ελκει?

  • Αναγκη?

    Ψήφοι: 129 18,7%
  • Συνηθεια?

    Ψήφοι: 52 7,5%
  • Δεν μπορω διαφορετικα?

    Ψήφοι: 40 5,8%
  • Βαρεθηκα την γυναικα μου!

    Ψήφοι: 45 6,5%
  • δεν ξερω !

    Ψήφοι: 62 9,0%
  • Η γυναικα μου δεν τα κανη ολα!

    Ψήφοι: 56 8,1%
  • Γουσταρω κατουρλιλα?

    Ψήφοι: 22 3,2%
  • Μεταξι και ξερο ψωμι?

    Ψήφοι: 28 4,1%
  • Μπουδελα για παντα?

    Ψήφοι: 51 7,4%
  • Αλλο?

    Ψήφοι: 31 4,5%
  • Γαμαμε σε μπουρδελα αλλα δεν θελουμε να το πουμε?

    Ψήφοι: 48 7,0%
  • Διασκεδαση?

    Ψήφοι: 126 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    690

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.601
Πόντοι
46.232
στον ρομαντισμό δεν γράφουμε αν είπαμε κάτι "ρομαντικό" με την κοπέλα ,αλλά και διάφορα γεγονότα που μπορεί να έγιναν στην τσάρκα κλπ............
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.601
Πόντοι
46.232
το κρεβάτι που με ξεπέταξαν χθές στο Εξηκίου 18

0322.jpg


και το "υπερσύγχρονο"σύστημα κλιματισμού  :grin: :grin:

0321.jpg
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
στον ρομαντισμό δεν γράφουμε αν είπαμε κάτι "ρομαντικό" με την κοπέλα ,αλλά και διάφορα γεγονότα που μπορεί να έγιναν στην τσάρκα κλπ............
...όπως αν είχε ρομαντικά χύσια και καπότες στο πάτωμα................ :2funny: :2funny: :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
στον ρομαντισμό δεν γράφουμε αν είπαμε κάτι "ρομαντικό" με την κοπέλα ,αλλά και διάφορα γεγονότα που μπορεί να έγιναν στην τσάρκα κλπ............
Οκ, εσείς μπορείτε να μου πείτε τίποτα ρομαντικά λόγια για καυλάντισμα; Υπάρχει άλλο σχετικό θρεντ ή θα πρέπει να ανοίξω εγώ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.601
Πόντοι
46.232
Οκ, εσείς μπορείτε να μου πείτε τίποτα ρομαντικά λόγια για καυλάντισμα; Υπάρχει άλλο σχετικό θρεντ ή θα πρέπει να ανοίξω εγώ;
τον ρομαντισμό ή τον έχεις ή δεν τον έχεις  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
ναι καλό θα ήταν να ανοίξεις ένα νέο θέμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.601
Πόντοι
46.232
κατά τις 21.20 και αφού κατάφερα να βγάλω τα μπρατσάκια απο τα χέρια μου απο το απογευματινό μπάνιο , δανειστικά πατίνι απο  την ζωή , με σκοπό να περιπλανηθώ στα
σοκάκια του αγοραίο έρωτα.......τζίφος.........ξεκίνησα απο Φυλής όλα κλειστά...Περγάμου ,Αγκύρας , Φωκαίας , Διδύμου μια από τα ίδια .
Συνέχισα για Λιοσίων και μετά κάνοντας "φιδάκι" Χωματιανού , Εξηκίου , Βέργας ,Παιωνίου , Αδάνων και Κνίδου όλα κλειστά , έκανα αναστροφή και κατευθύνθηκα προς Τροφωνίου όπου τα
δυό σπιτάκια του αριθμού 13 ήταν ανοικτά , άλλα θές ότι είχα πάρει φόρα και τα φρένα δεν έπιαναν , θές ότι τρόμαξα στην ιδέα του τι θα έβλεπα δεν σταμάτησα......κόβω αριστερά
με κατεύθυνση Κωνσταντινουπόλεως , το 166α κλειστό , το 166β ανοικτό , σταματάω βάζω το πατίνι παραμάσχαλα και με μια κρυφή ελπίδα  αλλά και αδημονία μήπως και πετύχω το εταίρο
ήμισυ του Αδάμ λαχανιασμένος κατέβηκα τα τέσσερα σκαλάκια , πάλι άτυχος , ήταν η κοπέλα η μελαχρινή που δούλευε και χθές η Αννα ,απλό πρόγραμμα.
ξανακαβαλάω το πατίνι μου και συνεχίζω Μαραθώνος και Αχιλλέως πάλι κλειστά.......το ίδιο Ακομινάτου , Δεληγιώργη , Καλλέργη , Ιάσωνος , Μεγάλου Αλεξάνδρου , Λεωνίδου , Κεραμικού και Περδίκα .
στην Κολωνού επίσης όλα κλειστά έκτος απο το 47 που δούλευε με σβηστό το φώς.........φυσικά δεν σταμάτησα να δώ πια δουλεύει απο φόβο μην δώ την Βραζιλιανά και δεν μπορώ να κοιμηθώ.
άπραγος επέστρεψα το πατίνι στην ζωή και το κορμί μου στο σπίτι μου.Μόνο το μυαλό μου ταξιδεύει ακόμα.             
 

crazy boy

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Το πιό αξιόλογο σκηνικό σε φάση ρομαντισμού-ερωτισμού στα μπουρδέλα το έχω ζήσει με την 'Ερρικα γνωστή απο Ιάσωνος 1γ και μετα Φωκαίας 25α.
'Ολα ξεκίνησαν ένα μεσημέρι του περασμένου Φεβρουαρίου που κατέβηκα στα βρώμικα σοκάκια του μεταξουργείου μετά απο πολλά χρόνια και ύστερα απο προτροπή
παιδικού φίλου (με τον οποίο κάναμε παρτούζα σε μπουρδέλο στα 16!) ώστε να ξελαμπικάρω μετά απο ένα δύσκολο χωρισμό που είχα περάσει πρόσφατα και με είχε ρίξει.
Μετά απο την τυπική μπουρδελότσαρκα κατέληξα στην 'Ερρικα.'Εδωσα το πορνοπαράβολο και μπήκα στο δωματιάκι οπως μπαίνεις αριστερά.
(καλτ λεπτομέρειες η στανταρ δυσωδία κατουρλίλας και εμετίλας μεταξουργείου,τα πρεζάκια που σουτάρανε απέξω σε οποιαδήποτε εναπομείναν φλέβα του κορμιού τους,
τα ξεραμένα αίματα στο πλατύσκαλο του εν λόγω μπουρδέλου,κ για το τέλος οι καβλωτικές φώτο της άγνωστης τότε κορασίδας σε ένα ξύλινο έπιπλο όπως έμπαινες...).
Περιμένω στο δωμάτιο να μπεί,ακούω τον μαγικό ήχο τακουνιών που πλησιάζουν (απο μικρό παιδί αυτός ο ήχος κάτι μου έκανε πάντα,με αναστατώνει)
και μπαίνει.Μιλάμε για λίγο,λέμε τα αναγνωριστικά και ξεκινάει:και μου κάνει έρωτα...φιλάκια χαδάκια γλύψιμο ρωγών.Μου έχει σηκωθεί χωρίς πίπα.
Πέρασμα καπότας με χαριτωμένο-πονηρό γελάκι και ξεκινάμε.-Δεν θές πίπα?οχι με έχεις καβλώσει κ έτσι.Την γαμάω σαν να γαμάω την γκομενά μου.Τρυφερά,με εναλλαγές απαλού σκληρού
πλαγιαστά,στάση του λωτού,ιεραποστολικό φουλ,σήκωμα ποδιών να μπαίνω ολος μέσα κτλ.Κάποια στιγμή με φιλάει στο στόμα.Καρακαβλώνω.Την φιλάω και εγώ σαν να μην υπάρχει αύριο.Κραυγούλες πάνω στο γαμίσι
και καταθέτω στο ιεραποστολικό που είχα ξαναγυρίσει μετα απο όλες τις προηγούμενες...Μόλις τελείωσα η τσατσά χτύπησε την πόρτα.Την γράφει κανονικά και αράζουμε λίγο.
Τα λέμε όμορφα και ωραία ως εκεί που έπερνε η περιορισμένη γνώση των ελληνικών της κ φεύγω.'Αυτό τραβάει για κανα μήνα με εμένα να πηγαίνω μέρα παρα μέρα κ κάποιες φορές κ κάθε μέρα.
Αρρώστια.'Ο κάθε άνθρωπος έχει τους δικούς του μηχανισμούς για να ξεπερνάει δυσκολίες κ καταστάσεις.Εγώ τότε βρήκα την 'Ερρικα.Με 15 ευρώ,φτηνή ψυχολογική υποστήριξη κ ανόρθωση ψυχολογίας στο max.
Σε κάποια φάση την χάνω.Για καμμιά βδομάδα.Κλειστό μόνιμα το μπουρδελάκι.Πήγα κ σε άλλες αλλα δεν είχε την ίδια αισθηση.Κάποια στιγμή πάω απ'έξω κ τι να δώ:
Γραμμένο με μαρκαδόρο σε ένα τετράγωνο 'Εrika Ahraποπ 86 12-6'.'Οπως ακριβώς τα παραθέτω.Λέω του φίλου μου τι Ahraποπ τι σημαίνει αυτο? Αχαρνών λέει ρε μαλάκα δεν θέλει να είσαι Σέρλοκ Χόλμς...
Το ίδιο βράδυ κατηφορίζω Αχαρνών.Την βλέπω απέξω και περιμένει δεν ξέρω και εγώ τι.Με βλέπει κ χαμογελάει.Μιλάμε.Μου λέει πάμε πάνω.Πάμε κ η τσατσά δεν είχε έρθει ακόμα αλλα η 'Ερρικα είχε κλειδιά.
Αράξαμε πάνω κ λέγαμε διάφορα.
Εγώ εν τομεταξύ έχω εμφανιστεί με σακάκι κ ψιλοαξύριστος(έχει σημασία για την συνέχεια αυτό).έχει φτάσει 12:30 κ η τσατσά δεν έχει φανεί ακόμα.'Εχουμε ρίξει κ ένα γλωσσοφιλάκι,η πόρτα να βαράει απέξω απο πελάτες,
εμείς να έχουμε κλειδώσει απο μέσα με ένα σύρτη.Γελάμε συνεχώς με την φάση.'Ερχεται σε κάποια φάση η τσατσά,εγώ έχω αράξει μέσα όχι στο σαλόνι(φωκαίας 25α για τους αμύητους)).Η 'Ερρικα έχει πάει να της ανοίξει.Την φέρνει μέσα κ με βλέπει
κ της λέει (η 'Ερρικα): -Να σου γνωρίσω το καινούριο αφεντικό! (με άπταιστη russian accent..) Η τύπισσα ΑΣΠΡΙΖΕΙ-μένει κάγκελο.Νομίζει στιγμιαία οτι είμαι της μαφίας κ έχει αργήσει στην δουλεία της μισή ώρα... :grin:
Μόνο που δεν λιποθύμισε...Η 'Ερρικα γελάει.Της λέω -Μην την ακούτε φίλος της είμαι... Ξεφυσάει,-Ε πέστο βρε άνθρωπε μας κοψοχόλιασες!!!
Πληρώνω,μπαίνω.Το ίδιο σκηνίκο με μεταξουργείο επαναλαμβάνεται καμμια 5 φορές ακόμα μέχρι που μανουριάσαμε.(για την ιστορία τα λέω το παραπάνω σκηνικό ειναι όλα τα λεφτά όχι τι έγινε μετέπειτα).
Νομίζω αρκέτα κάλτ σκηνίκο κ ήθελα πολύ καιρό να το διηγηθώ...  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.601
Πόντοι
46.232
ωραία φάση μόνο που η Ερρικα δεν έχει δουλέψει ποτέ στο μπουρδέλο που λές...απο τότε που έφυγε απο το μετάξι δουλεύει στο Φωκαίας 27Β κάτω..............
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.601
Πόντοι
46.232
σχεδόν σίγουρος ότι θα ανοίξουν τα σπιτάκια 3 βάρδια κατέβηκα στη φυλής.....σιγά σιγά γύρω στις 00.45 άρχισαν να ανοίγουν ένα ένα..........

Φωκαίας 27Β πάνω Τζένη το τούμπανο μαυράκι ψήλη κανονικό σώμα πεταχτώ κώλο και 2+ βυζί ,απλό πρόγραμμα και Τζόι κανονικό σώμα πιο ωραίο κώλο αλλά άβυζι ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27Β κάτω Ερρικα ξανθιά μπουτού άβυζι με πολλά τατού βγήκε στο σαλόνι μέσα στη μουτζουφλιά , απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27α Αγάπη το μίλφ με τα κοντά ξανθά μαλλιά κανονικό σώμα 2αράκια βυζιά , με ακα και Έλενα facebook απο το πάνω μελαχρινή κοντή με τα πιασηματάκια της και τεράστια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 25β Μόνικα νιάου νιάου μελαχρινή κανονικό σώμα ωραίο κώλο μεσαίο βυζί , απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 25α Αννα τα πάντα όλα , ξανθιά χοντρή πρασινομάτα με μεγάλα βυζιά ,κώλο και ακα τελειωτικό.
Φυλής 66α όλα τα λεφτά επέστρεψαν Ντενίσα η ξανθιά λεπτή μουνάρα με το στητό βυζί  και η Νικολέτα η κοντή ξανθιά μουνάρα  με τον ωραίο κώλο και τα 2αράκια βυζιά , και οι δυο με ίδιου χρώματος σομόν φωσφόριζε εσώρουχα , απλό πρόγραμμα και οι δυο , γύρισαν με πάρα πολύ καλή διάθεση και ειδικά η Ντενίσα που χόρευε στο σαλόνι , έφυγα αλλά τελικά ξαναγύρισα και πήρα την Ντενίσα(θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
Φυλής 59 κάτω Ρωξάνα η 19χρονη Ουγγαρέζα ξανθιά ψηλή κανονικό σώμα ωραίο κώλο και μεσαίο στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 Εμμι ξανθιά λίγα κιλά παραπάνω μικρό στήθος , με κώλο.
Φυλής 84α Ζωή η ελληνογερμανίδα , ξανθιά με πλούσιο μαλλί κανονικό σώμα και σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84β Αλιονα η ξανθιά μίλφ κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά ,ακα τελειωτικό.
Φυλής 86α Ελενα(Σοφια/Ρομπέρτα)καστανή κοντή κανονικό σώμα ωραίο κώλο μεσαία βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86β Σόνια(απο φ84α) μελαχρινή κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Κατερίνα(άλλη μια επιστροφή σήμερα)καστανή ψηλή με μεσαίο βυζί και λίγη κοιλίτσα , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Αντίνα ξανθιά κανονικό σώμα σφιχτό ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71β Μπάρμπαρα κλασσικά μελαχρινή κοντή λεπτή με παιχνιδιάρικο κωλαράκι και 2αράκια στητά βυζιά ,απλό πρόγραμμα.     
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
σχεδόν σίγουρος ότι θα ανοίξουν τα σπιτάκια 3 βάρδια κατέβηκα στη φυλής.....σιγά σιγά γύρω στις 00.45 άρχισαν να ανοίγουν ένα ένα..........

Φωκαίας 27Β πάνω Τζένη το τούμπανο μαυράκι ψήλη κανονικό σώμα πεταχτώ κώλο και 2+ βυζί ,απλό πρόγραμμα και Τζόι κανονικό σώμα πιο ωραίο κώλο αλλά άβυζι ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27Β κάτω Ερρικα ξανθιά μπουτού άβυζι με πολλά τατού βγήκε στο σαλόνι μέσα στη μουτζουφλιά , απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27α Αγάπη το μίλφ με τα κοντά ξανθά μαλλιά κανονικό σώμα 2αράκια βυζιά , με ακα και Έλενα facebook απο το πάνω μελαχρινή κοντή με τα πιασηματάκια της και τεράστια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 25β Μόνικα νιάου νιάου μελαχρινή κανονικό σώμα ωραίο κώλο μεσαίο βυζί , απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 25α Αννα τα πάντα όλα , ξανθιά χοντρή πρασινομάτα με μεγάλα βυζιά ,κώλο και ακα τελειωτικό.
Φυλής 66α όλα τα λεφτά επέστρεψαν Ντενίσα η ξανθιά λεπτή μουνάρα με το στητό βυζί  και η Νικολέτα η κοντή ξανθιά μουνάρα  με τον ωραίο κώλο και τα 2αράκια βυζιά , και οι δυο με ίδιου χρώματος σομόν φωσφόριζε εσώρουχα , απλό πρόγραμμα και οι δυο , γύρισαν με πάρα πολύ καλή διάθεση και ειδικά η Ντενίσα που χόρευε στο σαλόνι , έφυγα αλλά τελικά ξαναγύρισα και πήρα την Ντενίσα(θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
Φυλής 59 κάτω Ρωξάνα η 19χρονη Ουγγαρέζα ξανθιά ψηλή κανονικό σώμα ωραίο κώλο και μεσαίο στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 Εμμι ξανθιά λίγα κιλά παραπάνω μικρό στήθος , με κώλο.
Φυλής 84α Ζωή η ελληνογερμανίδα , ξανθιά με πλούσιο μαλλί κανονικό σώμα και σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84β Αλιονα η ξανθιά μίλφ κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά ,ακα τελειωτικό.
Φυλής 86α Ελενα(Σοφια/Ρομπέρτα)καστανή κοντή κανονικό σώμα ωραίο κώλο μεσαία βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86β Σόνια(απο φ84α) μελαχρινή κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Κατερίνα(άλλη μια επιστροφή σήμερα)καστανή ψηλή με μεσαίο βυζί και λίγη κοιλίτσα , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Αντίνα ξανθιά κανονικό σώμα σφιχτό ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71β Μπάρμπαρα κλασσικά μελαχρινή κοντή λεπτή με παιχνιδιάρικο κωλαράκι και 2αράκια στητά βυζιά ,απλό πρόγραμμα.     
Μιλάμε δεν κρατιόσουν(α).....................ωραίος............
 

crazy boy

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ωραία φάση μόνο που η Ερρικα δεν έχει δουλέψει ποτέ στο μπουρδέλο που λές...απο τότε που έφυγε απο το μετάξι δουλεύει στο Φωκαίας 27Β κάτω..............
στην προηγούμενη παραθεσή μου όπου Φωκαίας 25α είναι 27β,έκανα λάθος με τα νούμερα,σόρρυ παίδες.
ναι ρε άνθρωπε έτσι το έγραψε στη πόρτα,γιατι νομίζεις ήξερε πριν πάει?.Μετά κ εγώ διαπίστωσα οτι αυτό λέγεται Φωκαίας 27Β,χαίρω πολύ.
Εγώ πριν απο όλα αυτα την φυλής δεν την ήξερα την είχα ακουστά,μονο το μεταξουργείο ήξερα γιατι όταν πήγαινα παλιά ήμουν μαθητής κ πήγαινα με το λεωφορείο απο τον κορυδαλλό κ έκανε τέρμα στην ζήνωνος...
Πάντως υπάρχει μια τάση αμφισβήτησης σε ότι λέγεται στο σάιτ μάλλον πρέπει να υπήρξαν πολλοί ψεύτες στο παρελθόν!!!
:think: :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.601
Πόντοι
46.232
ότι υπάρχουν ψεύτες υπάρχουν...........
απλά να σε διορθώσω ήθελα ....τώρα αν παρεξηγήθηκες σόρυ........απλά να μην λέμε πράγματα που δεν ισχύουν....είναι διαφορετικοί οίκοι.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Μην βααρατε τον συναγωνιστη,γουστα ειναι αυτα,αλλος χοντρη,αλλος καμενη,αλλος αδυνατη  :grin:.
 

crazy boy

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Ναι οκ,εισαι σωστός δεν πρέπει να γράφονται ανακρίβειες.
Οχι δεν έχω πρόβλημα δέχομαι την κριτική φίλε,η κριτική μπορεί να σε κάνει καλύτερο άνθρωπο
αρκεί να την δέχεσαι κ να την επεξεργάζεσαι σωστά.
Εγώ είμαι αγαπούλης,μ'αρέσει το συναίσθημα αλλα εντάξει όχι με όλες τις πουτάνες μην με παρεξηγήσετε.
n.smirni76 είσαι ωραίος σε πάω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom