Νέα

Ρόδος: «Τη σκότωσαν και την πέταξαν στη θάλασσα» -Ποιος δολοφόνησε την 21χρονη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι σκότωσε την κοπέλα;

  • ο Ροδίτης

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • ο Αλβανός

    Ψήφοι: 31 12,9%
  • και οι δυο μαζί

    Ψήφοι: 180 74,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    241

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Εγώ δεν ξέρω σε ποιον αναφέρεσαι.
Και επειδή δεν βλέπω τηλεόραση δεν ενημερώθηκα κιολας οτι υπάρχει καν.

Θα μπορούσε καλλιστα για παράδειγμα ο συγκεκριμένος να με πλησιάσει και να γίνουμε φιλοι/γνωστοί και εγώ να μην ξέρω οτι είναι ο ισοβίτης, ψυχοπαθής δολοφόνος με το πριόνι.

Για αυτο δεν πρεπει να μιλας σε αγνωστους τυπε. :S :S :S
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
61
Like
3.050
Πόντοι
7.216
Τηλεοραση δεν βλεπεις. Οκ. κι εγω δεν βλεπω πολυ. Δεν ενημερωνεσαι ομως ούτε απο το ιντερνετ? Ενδεικτικά βαζω ενα λινκ


Τωρα που ανοιξα την είδηση κάτι πρέπει να είχε πάρει το μάτι μου.
Παρόλαυτα ξέρω ποιος είναι?
Πώς μοιάζει?
Στο συγκεκριμένο site ουτε την φάτσα του δεν δείχνουν.
Και ακόμα και αν την εδειχναν για πόσο καιρό θα την θυμόμουν?
Εχουμε και δουλειες να κάνουμε, δεν είμαστε 70 χρονων να βλέπουμε ολη μέρα Αυτιά και Μενεγάκη.
 

nontas82

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.029
Like
2.404
Πόντοι
456
Σε ξεχωριστές φυλακές μεταφέρονται οι δολοφόνοι της 21χρονης φοιτήτριας.Πιο συγκεκριμένα, ο 19χρονος Αλβανός οδηγείται στις φυλακές της Αυλώνας, ενώ ο 21χρονος Ροδίτης στα Γρεβενά.
κανας πρωην καγκελαριος να μας πει ρεπορταζ για εκει  :S :S :S
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Σε ξεχωριστές φυλακές μεταφέρονται οι δολοφόνοι της 21χρονης φοιτήτριας.Πιο συγκεκριμένα, ο 19χρονος Αλβανός οδηγείται στις φυλακές της Αυλώνας, ενώ ο 21χρονος Ροδίτης στα Γρεβενά.
κανας πρωην καγκελαριος να μας πει ρεπορταζ για εκει  :S :S :S

Τα γρεβενα θεωρουνται απο τις καλες φυλακες
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
Σε ξεχωριστές φυλακές μεταφέρονται οι δολοφόνοι της 21χρονης φοιτήτριας.Πιο συγκεκριμένα, ο 19χρονος Αλβανός οδηγείται στις φυλακές της Αυλώνας, ενώ ο 21χρονος Ροδίτης στα Γρεβενά.
κανας πρωην καγκελαριος να μας πει ρεπορταζ για εκει  :S :S :S
:boff:



 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Με αφορμή τις καταθέσεις τους, που τα ρίχνουν ο ένας στον άλλο, πιστεύετε οτι στο φονικό αυτό υπήρξε πράγματι κάποιος "κακός" και κάποιος "καλός"; Ήταν δηλαδή ο "κακός" που σκότωσε και πέταξε την κοπέλα και ο "καλός" που δεν τη χτύπησε και έλεγε να την πάνε νοσοκομείο;
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
Τα γρεβενα θεωρουνται απο τις καλες φυλακες

γρεβενα νομιζω βαζουν οσους εχουν να κανουν με βιασμους κλπ, κι ο Πακι της Παρου εκει ειναι.
Αυλωνα ειναι ανηλικων, βασικα ζακια/βαπορακια
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Κάτι περίεργοι που από το πληκτρολόγιο κάνουν τους έμπειρους φυλακοβιους και ονειρεύονται ομοφυλοφιλικους βιασμούς για τους δύο δολοφόνους, ξεχνούν πως τουλάχιστον ο αλβανικής καταγωγής κατηγορούμενος ξέρει από πολεμικές τέχνες. Που σημαίνει πως αν δεν είναι εντελώς φλώρος, αυτός θα βιάσει κοσμακη και όχι το αντίστροφο.


Σπαριγκ θα κανει ο αλμπαν  με τους ισοβιτες τυπε, θα εχουν και διαιτητη;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
10 βάση η σχολή της και σαν 10euro σε κέρμα θα γίνει η κολοτρυπίδα του ροδίτη.. δεν θα κλείνει με τίποτα..  θα του λένε κάτσε σκύλα μου και θα λέει, όχι, καλά είμαι και όρθιος
ευκολος στο σιμοχε-δυσκολος στο καθισμα τυπε λες :think: :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Κάτι περίεργοι που από το πληκτρολόγιο κάνουν τους έμπειρους φυλακοβιους και ονειρεύονται ομοφυλοφιλικους βιασμούς για τους δύο δολοφόνους, ξεχνούν πως τουλάχιστον ο αλβανικής καταγωγής κατηγορούμενος ξέρει από πολεμικές τέχνες. Που σημαίνει πως αν δεν είναι εντελώς φλώρος, αυτός θα βιάσει κοσμακη και όχι το αντίστροφο.
χαλαρωσε τυπε.εκει μεσα οι μισοι ειναι εμπειρικοι steet fighters,θα του βαλουν το κερατο στον κωλο σαν του Κανταφι :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom