Νέα

Ρόδος: «Τη σκότωσαν και την πέταξαν στη θάλασσα» -Ποιος δολοφόνησε την 21χρονη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι σκότωσε την κοπέλα;

  • ο Ροδίτης

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • ο Αλβανός

    Ψήφοι: 31 12,9%
  • και οι δυο μαζί

    Ψήφοι: 180 74,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    241

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Και οι γονείς της κοπέλας έχουν πάρει σβάρνα τα κανάλια και δε βάζουν γλώσσα μέσα,
Τους κόβω τον άλλο μήνα να παίρνουν εκπομπούλα σε κανάλι λόγω δημοσιότητας

Κανονικά θέλει κάψιμο στα μαγαζιά του πουστοροδίτη.. κρέμασμα μέσα στην φυλακή και θα ηρεμήσουν οι γονείς της κοπέλας!!!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Κανονικά θέλει κάψιμο στα μαγαζιά του πουστοροδίτη.. κρέμασμα μέσα στην φυλακή και θα ηρεμήσουν οι γονείς της κοπέλας!!!

Τυπε αν εσυ σκοτωνες μια κοπελα θα ηταν δικαιο να ερθουνε και να καψουνε το σπιτι ή την επιχειρηση των γονιων σου  :think: :S :S :S
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Και οι γονείς της κοπέλας έχουν πάρει σβάρνα τα κανάλια και δε βάζουν γλώσσα μέσα,
Τους κόβω τον άλλο μήνα να παίρνουν εκπομπούλα σε κανάλι λόγω δημοσιότητας
Γιατι οχι; Αν ειναι να συμβαλλουν για να βγει κατι καλο για τη κοινωνια απο αυτη την υποθεση. Δε σημαινει οτι δε θρηνουν για την απωλεια.
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Εγώ απο το μεσημέρι σκούζω πως υπάρχουν και ηθικοί αυτουργοί οι οποίοι περνάνε αυτή τη μαλακία στο μυαλό της νεολαίας και τους εκθέτουν σε κινδύνους!
Αν η κοπέλα ήταν δεξιών αντιλήψεων δεν θα έμπλεκε με Αλβανούς και τώρα θα ήταν για μπυρίτσα! Το ίδιο και ο μαλάκας Ροδίτης!Η αριστερά που την "μάγεψε" και πόςταρε μυνήματα στο FB της όμως της λεει πως όλοι ίδιοι είμαστε...και ο άλλος έδινε αυτοκίνητο και σπίτι στο Αλβανάκι ..
Πλήρης μαλάκινση του πλυθησμου ...
Εδώ κάτι κυράτσες σήμερα λέγανε στο σούπερ μάρκετ πως θα τα ρίξουν όλα στον Αλβανό επειδή ο άλλος είναι πλούσιος!
Πρέπει να ποινικοποιηθεί και μαλακία ...τελικά...

Οι χρυσαυγιτισσες μύστη είναι η μεγαλύτερες ανωμαλάρες.. παρτούζες, κατούρημα και χέσιμο στην μάπα, ξύλο με αρβύλες και τέτοια.. Απλά οι περισσότεροι Χρυσαυγίττες αλληλο παιρνονται και τα κοριτσάκια μένουν παραπονεμένα...
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Να πηγαινανε να γαμησουν καλυτερα στα μπουρδελακια που εχουν εκει στη Ροδο. Εινα τα διπλα λεφτα απο τη Φυλης βεβαια 40ευρω τα εχουν εκει.

Αντε μωρε με τους τραμπαριφες που τρομπαρουν ολη μερα.

Γαμησι θελανε; Δεν το πηραν; Δεν πηγαν να ξεχαρμανιασουν στις πουτνες;

Στη φυλακη τωρα θα το χορτασουνε το "γαμησι"...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Οι χρυσαυγιτισσες μύστη είναι η μεγαλύτερες ανωμαλάρες.. παρτούζες, κατούρημα και χέσιμο στην μάπα, ξύλο με αρβύλες και τέτοια.. Απλά οι περισσότεροι Χρυσαυγίττες αλληλο παιρνονται και τα κοριτσάκια μένουν παραπονεμένα...
Μη ξεχναμε και τους ανωμαλους Γερμανους Ναζι που πολλοι τη βρισκαν μεταξυ τους. Ο υπαρχηγος του Χιτλερ που τον καθαρισε μετα, τοιουτος κι αυτος και ο κυκλος του.  Ιδιοι φαινεται με τα αναρχοσκυλα που τη βρισκουν στις καταληψεις αγκαλια με λαθρομεταναστες, εξ ου και η επιμονη τους Ελατε ολοι, ανοιξαμε και σας περιμενουμε. Αχορταγοι οι μπαγασηδες.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606

ΜΑΡΤΥΡΙΑ ΦΙΛΗΣ ΕΛΕΝΗΣ ΤΟΠΑΛΟΥΔΗ: Στο παρελθόν είχε βιαστεί από τρία άτομα (VIDEO)


Σοβαρές κατηγορίες και για τη στάση της Αστυνομίας.

Σύμφωνα με μαρτυρία φίλης της Ελένης Τοπαλούδη, στο παρελθόν είχε υπάρξει περιστατικό βιασμού της άτυχης κοπέλας από τρία άτομα...

Σοβαρές καταγγελίες έρχονται στο φως της δημοσιότητας όσον αφορά στην Ελένη Τοπαλούδη, που βρήκε τραγικό θάνατο από πνιγμό, έχοντας προηγουμένως βασανιστεί από τους δύο κατηγορούμενους για την δολοφονία και τον βιασμό της.

Οπως ανέφερε ο ΣΚΑΪ και η εκπομπή «Μαζί σου», σύμφωνα με μαρτυρία κολλητής της 21χρονης φοιτήτριας «η Ελένη είχε βιαστεί και βιντεοσκοπηθεί από τρία άτομα στο σπίτι της».

Ακόμα πιο σοβαρές είναι οι κατηγορίες που αφορούν στην στάση της αστυνομίας: «Πήγαμε στο Α.Τ. να το καταγγείλουμε και μας είπαν ότι τώρα είναι αργά...».

Η ίδια συνέχισε λέγοντας: «Γνωρίζω την Ελένη από το πρώτο έτος του Πανεπιστημίου. Στο δεύτερο έτος παρατήρησα αλλαγή στη συμπεριφορά της. Να σημειώσω ότι η κολλητή της φίλη σκοτώθηκε στο πρώτο έτος σε δυστύχημα. Από τότε άρχισα να βλέπω διαφορά. Τον Φεβρουάριο του 2018 μου είχε εκμυστηρευτεί κάτι πολύ προσωπικό της. Δεν ξέρω πότε ακριβώς, αλλά μου είπε ότι λίγους μήνες νωρίτερα είχε βιαστεί από τρία άτομα τα οποία ήταν από τον Αρχάγγελο Ρόδου. Την είχαν βιντεοσκοπήσει και μάλιστα ντρεπόταν γι’ αυτό. Μετά το συμβάν έκοψε τα μαλλιά της και ζήτησε από ειδικό ψυχολογική στήριξη».

Αξίζει να σημειωθεί ότι από τον Αρχάγγελο κατάγεται ένας από τους κατηγορούμενους.

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ...

Παπαριες λεει στο βιντεο, οποιες εχουνε πεσει θυματα βιασμου μολις τις πλησιασει αντρας παθαινουν αλλεργια ακομη και να το εχουνε ξεπερασει δυσκολα εμπιστευονται ξανα και σε καμια δεν απομονωνονται σε εξωχικα και ερημικες τοποθεσιες :S :S :S
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Να πηγαινανε να γαμησουν καλυτερα στα μπουρδελακια που εχουν εκει στη Ροδο. Εινα τα διπλα λεφτα απο τη Φυλης βεβαια 40ευρω τα εχουν εκει.

Αντε μωρε με τους τραμπαριφες που τρομπαρουν ολη μερα.

Γαμησι θελανε; Δεν το πηραν; Δεν πηγαν να ξεχαρμανιασουν στις πουτνες;

Στη φυλακη τωρα θα το χορτασουνε το "γαμησι"...


Η κοπέλα είχε περιόδο.. Μάλλον κάναν αλαξοκωλιές τα παλικάρια μεταξύ τους.. η κοπέλα φρίκαρε με την φάση και κάπου εκεί χάθηκε η μπάλα.. Μάλλον ο ροδίτης είναι ροδουλα
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Παπαριες λεει στο βιντεο, οποιες εχουνε πεσει θυματα βιασμου μολις τις πλησιασει αντρας παθαινουν αλλεργια ακομη και να το εχουνε ξεπερασει δυσκολα εμπιστευονται ξανα και σε καμια δεν απομονωνονται σε εξωχικα και ερημικες τοποθεσιες :S :S :S

Έχεις πέσει θύμα βιασμού και το ξέρεις απο πρώτο χέρι??? Παθένεις αλλεργία με τις πούτσες??? Τρομάζσεις με τις ερημικές τοποδθεσίες??

Στα παπάρια μας μύστη
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Έχω νεότερη πληροφόρηση απο το γυμναστήριο που πήγαιναν οι δύο!
Ο Έλληνας ήταν μεν καλό παιδί αλλά επιβεβαιώνω πως ήταν οξύθυμος (μην πανηγυρίσει κανένα αριστερό πουστάκι)
Το αλβανάκι ήταν αυτό που λεει η λέξη!Ένα μνησίκακο φθονερό μεγαλωμένο με μίσος τσογλάνι!Είχε κάνει μάλιστα μια μαλακία στο γυμναστήριο που όταν νόμιζε πως δεν τον έβλεπε κανείς δεν την διόρθωσε αλλά το έκανε μόνο μετά απο παρατήρηση των μπράβων σφιχτών..
Επιμένω πως αν δεν υπήρχε ο Αλβανός και στη θέση του ήταν Ροδίτης η τύπιςα θα ήταν τουλάχιστον στο νοσοκομείο!
Εδώ βλέπετε πως το νήμα ήταν ενημερωμένο πολύ πιο πριν απο τα ΜΜΕ!

Πάμε τώρα να σας δώσω και κάποιες πληροφορίες για τη νοοτροπία του νησιού που είναι μοναδική στην Ελλάδα:
Στη Ρόδο ένας νέος με την ηλικία,την άνεςη και το σώμα του Κούκουρα δεν υπάρχει περίπτωση το καλοκαίρι να γάμησε κάτω απο 50 μουνια τουρίστριες που καμιά 15αρια θα ήταν τόπ  Μόν τελικής εμφάνισης και οι υπόλοιπες απλά πολύ καλές   !Στα γυμναστήρια οι φωτογραφίες των "τροπαίων" πάνε και έρχονται και όλοι είναι σε έναν κύκλο συνεχούς ανεύρεσης της επόμενης !
Όταν το καλοκαίρι περάσει και έχει πάρει κάποιος 50-60-100 μουνιά ,η ψυχολογία είναι στα ύψη και ξεκινάει η χειμερινή περίοδος με τις ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ!!! Αυτές στο νησί είναι οι "Τουρίστες" του χειμώνα!
Όταν παλιά είχα ενασχόληση με το πανεπιστήμιο με πλησίαζαν τα μεγάλα καμάκια του καλοκαιριού για να έχουν πρόσβαση στις φοιτητριουλες! Και έτρωγαν καλά! Για εμένα ήταν τελείως Βλάχες και ούτε ένα προφυλακτικό δεν ήξεραν να ζητήςουν και γαμιώντουςαν με τύπους που χτύπαγαν τριψήφια νούμερα το καλοκαίρι...Βέβαια τότε στις αρχές του 2000 οι καταστάσεις ήταν πιο gentle και δεν ήταν μπλεγμένα και Αλμπάνια στο πανεπιστήμιο ή στο κυνήγι φοιτητριών ώστε να φτάσουμε στους βιασμούς και τα εγκλήματα!
Αυτά τα έχω ζήσει απο πρώτο χέρι και έχω να πω πως και οι δύο ΔΕΝ ήταν αγάμητοι!Το αντίθετο μάλιστα!

Ένα άλλο θέμα του νησιού είναι το ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ:
Πως μπορούν τα τμήματα της Ρόδου να μαζεύουν όλη τη σαβούρα της Ελλάδας;Το μεσογειακών είναι ένα πολύ ενδιαφέρον τμήμα που όμως δεν παρέχει επαγγελματική αποκατάσταση !Όταν φοιτούσα απο τους 145 εισακτέους μόνο οι 25 είμασταν άντρες!Απο τις 120 κοπέλες δεν ξεχώριζα καμιά ως κάτι ιδιαίτερο! Όλες για το πούτσο ...
Το παιδαγωγικό ακόμα χειρότερο !Εκει είχε δυο καθηγητές που έκοβαν όποιον είχε λίγο παραπάνω μυαλό απο τη μάζα...
Λες και για να γίνεις δάσκαλος πρέπει να είσαι ζώο αλλιώς δεν κάνεις για παιδαγωγός ...
Αυτά τότε !Τα τελευταία χρόνια μου κάνουν παράπονα οι φίλοι μου ιδιοκτήτες μπαρ στην Ορφανίδου πως οι φοιτήτριες του πανεπιστήμιου είναι χειρότερες και απο τις τουρίστριες !Μια μάλιστα που έλεγε ευθαρσώς "έχω όποιον γκόμενο θέλω" την βλέπανε μόνο με ...μαύρους ...Μα καλά μου λέγανε ...αυτοί είναι οι πιο εύκολοι και όλοι βουτηγμένοι στα ναρκωτικά και τη παρανομία...Με τέτοιους τις βλέπουμε κάθε μέρα...

Αυτά συμβαίνουν στο νησί!

 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Εδω που τα λεμε τυπε, ουτε θειοι, θειες και ξαδερφια πρεπει να τη γλυτωσουν. :S :S :S

Εγώ βλέπω τον ροδίτη τράβελο μόλις αποφυλακιστεί μαζι με τον αλβανό αδερφό(γαμιά) του, να κάνουν ροδίτικο παραδοσιακό γάμο και δεν πα να λέμε εμεις
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Εγώ βλέπω τον ροδίτη τράβελο μόλις αποφυλακιστεί μαζι με τον αλβανό αδερφό(γαμιά) του, να κάνουν ροδίτικο παραδοσιακό γάμο και δεν πα να λέμε εμεις

Δεν μπορουνε ολοι να ειναι γαμιαδες σαν και εσενα τυπε  :S :S :S

 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Στη Ρόδο ένας νέος με την ηλικία,την άνεςη και το σώμα του Κούκουρα δεν υπάρχει περίπτωση το καλοκαίρι να γάμησε κάτω απο 50 μουνια τουρίστριες που καμιά 15αρια θα ήταν τόπ  

Και τώρα με τοπ θα έχει να κάνει η ροδουλα.. αλλα όχι με φοιτήτριες.. χα χα χα
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Ροδούλα η χιονάτη και οι 7 αλβανοί βαρβάτοι..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι κάνει νιαου νιάου στα κεραμίδια???? Η κοπέλα είχε περίοδο και ο dr alban έφερε την ροδούλα.. Η Ροδούλα ζήλεψε την κοπελίτσα και έβγαλε μίσος πάνω στο κοριτσάκι που πήνε να του φάει τον γκόμενο  :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.740
Πόντοι
5.506
Παπαριες λεει στο βιντεο, οποιες εχουνε πεσει θυματα βιασμου μολις τις πλησιασει αντρας παθαινουν αλλεργια ακομη και να το εχουνε ξεπερασει δυσκολα εμπιστευονται ξανα και σε καμια δεν απομονωνονται σε εξωχικα και ερημικες τοποθεσιες :S :S :S


Έτσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom