Νέα

Ρόδος: «Τη σκότωσαν και την πέταξαν στη θάλασσα» -Ποιος δολοφόνησε την 21χρονη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι σκότωσε την κοπέλα;

  • ο Ροδίτης

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • ο Αλβανός

    Ψήφοι: 31 12,9%
  • και οι δυο μαζί

    Ψήφοι: 180 74,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    241

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
απορώ, κοπελα που εχει περασει πανεπιστήμιο, πως συναναστρέφεται τυπους, που στο φ/σ εχουν φωτο να κρατουν τα αρχίδια τους. Έλεος.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
προφανως και δεν μπορουσε να εφαρμοστει ο νομος του Λυντς σημερα στα δικαστηρια παρουσια τοσων καμερων :-(
οταν σβησουν τα φωτα ομως καποιοι το σιδερο θα τους το βαλουν στον πατο,μαζι με την σιδερωστρα :smoking: :S :S :S
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
προφανως και δεν μπορουσε να εφαρμοστει ο νομος του Λυντς σημερα στα δικαστηρια παρουσια τοσων καμερων :-(
οταν σβησουν τα φωτα ομως καποιοι το σιδερο θα τους το βαλουν στον πατο,μαζι με την σιδερωστρα :smoking: :S :S :S

Σίδερο μπορεί να μην τους βάλουν αλλα οι κωλοτριπίδες τους, τα πλευρά τους, τα πέλματα τους και γενικά οτι δεν θα φαίνεται όταν θα είναι ντυμένοι θα τους το καταστρεψουν!!!

Είναι πολύ δύσκολα να είσαι 20 και να μπείς σε φυλακή ανδρών και όχι στον ανηλίκων, πόσο μάλλον οταν είσαι άτριχος και κοντούλης σαν αυτούς τους δυο με την ρετσινιά οτι 2 άντρες τα βάλαν και σκοτώσαν μια κοπελίτσα..

Και επειδή η φυλακή ειναι μια μικρή κοινωνία που ζουν πολλοι τρόφιμοι που όσο σκληροί εγκληματίες και αν είναι πολλά απο τα βράδια σπάνε για την κόρη τους που ίσως δεν δούνε ποτέ, σίγουρα με την προβολή που έχει το θέμα πολλους θα τους θυμίζει η μικρή το δικό τους παιδί!!

Και κάτι άλλο μάγκες. το χρήμα στην φυλακή είναι δίκοπο μαχαίρι.. αν έμπαινε ο φραγκάτος πατέρας του μικρού μέσα μπορεί και να περνούσε ζάχαρη με τα φράγκα αλλα απο την στιγμή που είναι ο γιος μέσα θα του φάνε του πατέρα ότι έχει και δεν έχει.......
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.863
Like
124
Πόντοι
16

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Καλά μη νομίζεις οτι η σχολη της ηταν καμια της προκοπης, 10 βαση ειχε:

10 βάση η σχολή της και σαν 10euro σε κέρμα θα γίνει η κολοτρυπίδα του ροδίτη.. δεν θα κλείνει με τίποτα..  θα του λένε κάτσε σκύλα μου και θα λέει, όχι, καλά είμαι και όρθιος
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
58
Πόντοι
6
Γεια σου ρε Στελιο αλανι

αλεξ εξηγησε μας λιγο την υπερασπιστικη γραμμη που θα ακολουθησουν τα δυο κολοπαιδα εμενα μου φαινονται λιγο μαλακιες αυτα που κανουν αυτοι οι δικηγοροι τους ερασιτεχνες ειναι?
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
ο ροδιτης την γαμησε αν μπει φυλακη

καλυτερα να αυτοκτονησει
 

PeteDunham

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
μέχρι τα 21 στην αυλώνα πας φυλακή ανηλίκων και πολύ σκληρή φυλακή ολονων το αίμαι βράζει εκει μέσα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Eντάξει οι τύποι είναι κτήνη. Της έδεσαν τα πόδια και την πέταξαν στην θάλασσα. Σκυλί ακούς να πονάει και πονάς ενστικτωδώς και εσυ απο την κραυγή του, ποσο μάλλον οταν τους παρακαλούσε η κοπέλα να την πάνε στο νοσοκομείο. Τι σκάτα κτήνη είναι αυτά και ποια οικογένεια τα μεγάλωσε γαμώτο;
Δεν ξέρω ,αλλά πλεον οταν βλέπω τους κλασικούς κάγκουρες με τα μηχανάκια και τα σκουλαρίκια και την κωλομαγκιά πλεον θα τους μοιράζω φάπες.
ετσι
Πουτσα κ παλουκι στα καγκουρια οπου τα συναντάτε
Κι αν περασουν το στοπ πατηστε τα και με το νομο
Παραβρωμισε η χώρα απο τετοια αρχιδια
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
Τί αν μπει? Μπηκαν και οι δύο
δεν ξερεις καμια φορα... μπορει να ειναι ψυχικα αρρωστος και μετα τη δικη αντι στη φυλακη να εισαχθει σε ειδικο ψυχιατρικο νοσοκομειο

 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
δεν ξερεις καμια φορα... μπορει να ειναι ψυχικα αρρωστος και μετα τη δικη αντι στη φυλακη να εισαχθει σε ειδικο ψυχιατρικο νοσοκομειο
ξεχαστα αυτά
Πρεπει νασαι απο πριν
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
sυνελήφθη το Σάββατο (24 Νοεμβρίου 2018) στη Ρόδο, από αστυνομικούς του Τμήματος Δίωξης Ναρκωτικών της Υποδιεύθυνσης Ασφαλείας Ρόδου , ένας 42χρονος αλλοδαπός κατηγορούμενος για διακίνηση ναρκωτικών ουσιών και παράνομη οπλοκατοχή.
Ειδικότερα, στο πλαίσιο αξιολόγησης στοιχείων σχετικά με διακίνηση ναρκωτικών ουσιών, προχθές το απόγευμα πραγματοποιήθηκε στοχευμένος έλεγχος στον 42χρονο και ακολούθησε έρευνα στο κατάλυμα διαμονής του, όπου παρουσία δικαστικού λειτουργού, βρέθηκαν στην κατοχή του και κατασχέθηκαν:

Κοκαΐνη συνολικού βάρους – 18,5 – γραμμαρίων, τοποθετημένη σε τέσσερις πλαστικές συσκευασίες
Κάνναβη ακατέργαστη συνολικού βάρους – 870,8 – γραμμαρίων, τοποθετημένη σε τρεις πλαστικές συσκευασίες
Ζυγαριά ακριβείας
Ηλεκτρικός εκκενωτής « taser »
Κινητό τηλέφωνο
Το χρηματικό ποσό των – 360- ευρώ.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Τα μάζεψε και δίνει την άλλη δική του εξήγηση
Από - NewsDesk - - 07/12/2018 - 22:4397
Facebook
Twitter
Email

Σύνταξη: - NewsDesk - Ροή sky | Δημοσίευση : 07/12/2018 - 22:43 |
Οχι προς αποκατάσταση των όσων στρεβλών και ολίγον ανήθικων αναφέρθηκαν σε ένα προηγούμενο δημοσίευμα στο Facebook αλλά γιατί μας απεστάλη από συγκεκριμένη ηλεκτρονική διεύθυνση και θα πρέπει όλοι να γνωρίζουμε πώς μπορεί να υπάρχει και δεύτερη ευκαιρία για όλους, δημοσιεύουμε την επιστολή ενός που αναστάτωσε την κοινωνία μας και απασχόλησε την Κοινή Γνώμη γενικότερα. Πρόκειται για τον κύριο που εμφανίστηκε ως στέλεχος της ΝΔ και συνεργάτης του Περιφερειάρχη.

Διαβάστε την επιστολή που μας έστειλε…

“Προς αποκατάσταση της αληθείας.

Καταρχάς να σας τονίσω ότι δεν είμαι στέλεχος κανενός κόμματος. Τώρα όσον άφορα την ανάρτηση μου η σωστή ερμηνεία της είναι ακριβώς αντίθετη από αυτή που διέδωσαν τα τρολοσαιτ. Το ακριβές νόημα της ανάρτησης μου ήταν ως εξής:
Ακούστηκαν σχόλια από αυτούς που λένε ότι τη γνώριζαν αντίθετα απο αυτά που λένε οι γονείς της. Εγώ θα τις χαρακτήριζα αθλιότητες αίσχιστου είδους. Δεν καταλαβαίνω το λόγο που κάποιοι πέφτουν τόσο χαμηλά να λένε τέτοια πράγματα και να σπιλώνουν το όνομα μιας νεκρής. Μιας ψυχής που έφυγε τόσο άδικα και με τόσο δραματικό τρόπο. Λυπάμαι για τη κατάληξη της κοπέλας κάνεις δεν αξίζει τέτοιο τέλος. Η Ρόδος είναι ένα φιλήσυχο μέρος και όλοι οι Ροδίτες είμαστε σοκαρισμένοι και στο πλευρό της οικογένειας της θανούσης. Η κοινωνία μας έχει πάρει το λάθος δρόμο.

Επιτελούς ας σεβαστούμε αυτή τη νεκρή ψυχούλα και ας σταματήσουμε να αναπαράγουμε διαστρεβλωμένες και ψεύτικες ειδήσεις “fake news” μόνο και μόνο επειδή πουλάνε.Πως θυσιάζουμε ανθρώπους για ένα κλικ η μια κοινοποίηση, πως κάνουμε μια δολοφονία με ψέματα προϊόν πολιτικής αντιπαράθεσης? Είναι απαράδεκτο, άδικο και επικίνδυνο να δημιουργούνται και να αναπαράγωνται λάθος εντυπώσεις από όλους και να δολοφονούμε προσωπικότητες.

Μονό αυτή είναι η ερμηνεία της δήλωσης μου και οτιδήποτε άλλο αποτελεί διαστρέβλωση κακοπροαίρετων που βρήκαν πάτημα σε ένα κακά διατυπωμένο σχόλιο 3 γραμμών και για τους δικούς τους απαράδεκτους λόγους στοχοποίησαν εμένα η τα πολιτικά μου πιστεύω.

Επί της ευκαιρίας ας μου επιτραπεί να πω κουράγιο στην οικογένεια του θύματος και να εκφράσω τα βαθύτατα μου συλλυπητήρια. Ειλικρινά ελπίζω οι υπαίτιοι να πληρώσουν παραδειγματικά για να μη ξανασυμβεί ποτέ άλλοτε ένα τέτοιο περιστατικό. Θα παρακαλούσα το συμβάν να θεωρηθεί λήξαν. Αρκετά στοχοποιήθηκα και ταλαιπωρήθηκα κατάφωρα και εγώ και η οικογένεια της θανούσης.

Αν η εσκεμμένη παρερμηνεία της ανάρτησης μου που διαδόθηκε στεναχώρησε κάποιους  και ειδικά την οικογένεια της θανούσης ζητώ συγγνώμη”.
 

Steve Madden

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
178
Like
46
Πόντοι
1
και εσυ που το ξερεις

εχεις κανεναν στον κορυδαλλο μεσα και δεν το ξερουμε?

πρωτη φορα γινεται δολοφονια ρε παιδια,ελεος δλδ..δολοφονους εχει μεσα,δολοφονοι και αυτοι,ποια η διαφορα
don't feed the troll
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Τα δυο μουνόπανα κλείσαν τα προφίλ τους?
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
εγώ δεν είχα προλάβει να μπώ να μπινελικώσω γμτ
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Άτριχο ροδίτικο κωλαράκι στις φυλακές αντρών???? χα χα χα.. Είναι και μάγκες, δυο άντρες βασανίσανε και σκότωσαν ένα κοριτσάκι??? Να ξεχάσουν τα πλευρά τους, τις πατούσες τους και να συνηθίσουν να τους φευγουν τα σκατα γιατι δεν θα μπορούν να τα κρατίσουν μέσα στο κωλάντερο, στην φυλακή το λιπαντικό κοστίζει. χα χα χα

 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Άτριχο ροδίτικο κωλαράκι στις φυλακές αντρών???? χα χα χα.. Είναι και μάγκες, δυο άντρες βασανίσανε και σκότωσαν ένα κοριτσάκι??? Να ξεχάσουν τα πλευρά τους, τις πατούσες τους και να συνηθίσουν να τους φευγουν τα σκατα γιατι δεν θα μπορούν να τα κρατίσουν μέσα στο κωλάντερο, στην φυλακή το λιπαντικό κοστίζει. χα χα χα
δυστυχως δεν το βλεπω ρε τυπε
ο αλβανος θα τον εχουνε για μαγκα οι δικοι του που παρτουζωνε κ πασαρε βουρλα-ελληνιδες
ο δε ροδιτης θα κοψει ενα-εναμισυ χιλιαρικο μισθο ο πατερας του στον αρχηγο των φυλακισμενων,και δεν θα τους ακουμπησει κανεις
ασε που και οι δυο θα λενε
"ο αλλος τοκανε" εγω δεν φταιω κλπ
ζαχαρη θα την βγαλουνε και στα τριαντα τους θαναι εξω
αλι στην μαλακω που τους εκανε παρεα και την φαγανε με τοσο αισχρο και βανυσο τροπο τα ζωα αυτα :embarrased:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom