Νέα

Ρόδος: Σύλληψη πρώην παίκτη του Big Brother έπειτα από καταγγελία Αγγλίδας για βιασμό

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Συγνώμη τύπε και προς καθε μύστη εδώ μέσα.

Κόρες δεν έχει κάνεις στο bou;

Εάν αυτό γινόταν στις κόρες σας τα ίδια θα γράφατε;


Μη διαβάσω το κλασικό η κόρη μου δεν είναι πουτανα ή εάν τα ήθελε ο κωλος της καλά να πάθει.

Ο βιαστής και ο ανώμαλος δεν έχει κριτήρια.

Απλά βιάζει οποία του την δώσει.
Εάν αυτό γινόταν στις κόρες σας τα ίδια θα γράφατε;
ΑΝ. Μπορείς να μου απαντήσεις, για ποιο λόγο, ενώ ζεις στη χώρα στην οποία γεννήθηκε η Συκοφαντία, στη χώρα όπου μια εργαζόμενη στο ΤΥΠΕΤ έφτασε στο σημείο να αυτοτραυματιστεί για να γίνει πιστευτή η ψευδής καταγγελία βιασμού που έκανε, θεωρείς ότι ΕΙΔΙΚΑ για τις Καταγγελίες Βιασμού, πρέπει να θεωρούμε ότι είναι δεδομένα αληθινές και να μην ελέγχουν οι αρμόδιοι αν στέκουν; πως το έχεις τακτοποιήσει μέσα στο κεφάλι σου;
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Εάν αυτό γινόταν στις κόρες σας τα ίδια θα γράφατε;
ΑΝ. Μπορείς να μου απαντήσεις, για ποιο λόγο, ενώ ζεις στη χώρα στην οποία γεννήθηκε η Συκοφαντία, στη χώρα όπου μια εργαζόμενη στο ΤΥΠΕΤ έφτασε στο σημείο να αυτοτραυματιστεί για να γίνει πιστευτή η ψευδής καταγγελία βιασμού που έκανε, θεωρείς ότι ΕΙΔΙΚΑ για τις Καταγγελίες Βιασμού, πρέπει να θεωρούμε ότι είναι δεδομένα αληθινές και να μην ελέγχουν οι αρμόδιοι αν στέκουν; πως το έχεις τακτοποιήσει μέσα στο κεφάλι σου;
Δεν το έχω τακτοποιήσει Μπόκολη.

Για αυτό ρωτάω το φιλοθεάμον κοινό.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.433
Πόντοι
456
Ένα από τα χειρότερα πράγματα για μια γυναίκα είναι ο βιασμός, όπως και για έναν άντρα να του κάνουν ψευδή καταγγελία για βιασμό.
Και για τις δυο περιπτώσεις οι ποινές θα πρέπει να είναι εξοντωτικές αλλιώς μια ζωή θα είναι να χαμε να λέγαμε και να χαμε να πούμε.
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.068
Πόντοι
81
Βρε να μην ισχύει τίποτα από όσα έγραψες.

Μάλλον μπερδεύεις τις Αγγλίδες με τίποτα μετανάστριες που θα ήθελαν να είναι Αγγλίδες.

Οι Πακιστανοί, οι Ινδοί, ακόμα και οι Έλληνες που πήγαν οι γονείς τους πριν από 70 χρόνια στην Αγγλία, δεν είναι Άγγλοι!

Έχουν μόνο αγγλική υπηκοότητα.

Στην Αγγλία ξεχωρίζουν υπηκοότητα από ιθαγένεια.
Κι όμως έτσι είναι φίλε μου....
Αφήστε τις Αγγλίδες στους Άγγλους και βρείτε άλλη φυλή να καμαρώνετε τα κατορθώματα σας.
Όσο για την ιθαγένεια των άλλων λαών στην Αγγλία που ανέφερες, έτσι είναι....
Βρε να μην ισχύει τίποτα από όσα έγραψες.

Μάλλον μπερδεύεις τις Αγγλίδες με τίποτα μετανάστριες που θα ήθελαν να είναι Αγγλίδες.

Οι Πακιστανοί, οι Ινδοί, ακόμα και οι Έλληνες που πήγαν οι γονείς τους πριν από 70 χρόνια στην Αγγλία, δεν είναι Άγγλοι!

Έχουν μόνο αγγλική υπηκοότητα.

Στην Αγγλία ξεχωρίζουν υπηκοότητα από ιθαγένεια.
Αν δεν πιστεύεις τότε έλα κ συ εδώ που μένω τόσα χρόνια να κάνεις το μοροζο στις Αγγλίδες και μετά να μας τα πεις εσύ.... άλλο η Αγγλίδα η τουρίστρια, που την πηδάς μεγάλε κ λες ότι πηδηξες Το μουνι, κ άλλο η Αγγλίδα εδώ....
Αλλά καλύτερα σου εύχομαι να πηδάς από κει.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Δεν το έχω τακτοποιήσει Μπόκολη.

Για αυτό ρωτάω το φιλοθεάμον κοινό.
Σου απαντάω λοιπόν, ότι εδώ και 2.500 χρόνια, την εποχή που ήταν νομοθέτης ο Σόλωνας (περ. 639 – 559 π.Χ) είχε απαγορεύσει με νόμο στους Αθηναίους την εξαγωγή αγροτικών προϊόντων στις άλλες πόλεις κράτη εκτός από το ελαιόλαδο . Κάποιοι ισχυρίζονται ότι δεν επιτρεπόταν τότε και η πώληση σύκων. Όποιος λοιπόν ενημέρωνε τους άρχοντες, για αυτούς που έβγαζαν παράνομα σύκα από την Αττική , αυτός ονομαζόταν συκοφάντης και η πράξη του συκοφαντία! (Συκοφάντης: σύκο + φαίνω, δηλαδή φανερώνω)
Αποδείχτηκε λοιπόν ότι διάφοροι κατάγγελναν ψευδώς είτε τους προσωπικούς τους εχθρούς, είτε εκβίαζαν Πλούσιους Πολίτες, ότι θα τους καταγγείλουν. Για να γλυτώσουν την ταλαιπωρία της Δίκης τους πλήρωναν.
Από τότε λοιπόν, έχουμε την εμπειρία ότι αν ο Κόσμος τείνει να πιστεύει μια κατηγορία χωρίς αποδείξεις, κάποια άτομα θα την εκμεταλλευτούν. Ο Νόμος που έφερε ο Χατζηδάκης για την μη εκδικητική απόλυση, δίνει το δικαίωμα σε όποια φοβάται ότι θα απολυθεί επειδή δεν είναι καλή στη δουλειά της να καταγγείλει είτε τον Εργοδότη, είτε κάποιο Στέλεχος / Συνάδελφο για Σεξουαλική Παρενόχληση / Επίθεση. Μέχρι να διελευκανθεί η υπόθεση, δεν την αγγίζει κανείς. Και βέβαια, κάποιες θα το εκμεταλλευτούν. Ελπίζω η κόρη μου να μην μου πει ψέματα, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ότι θα μου πει ψέματα.
Αλλά αυτή που δούλευε στο οδοντιατρείο του ΤΥΠΕΤ και δήλωσε ότι της επιτέθηκε ένας άντρας πάνω από 1,80, την χαράκωσε με μαχαίρι, αλλά αυτή τον έσπρωξε κι αυτός έπεσε κάτω, τρόμαξε κι έφυγε, είχε πατέρα και ένα φουκαρά που ήθελε να την παντρευτεί. Αν κάποιος τους ρώταγε, πραγματικά πιστεύεις ότι η κόρη σου / μέλλουσα γυναίκα σου που είναι αγύμναστη κι έχει ύψος γύρω στο 1,60 κατάφερε να αντιμετωπίσει έναν οπλισμένο κακοποιό και να τον τρομάξει, στην καλύτερη περίπτωση θα έτρωγε βρισίδι, στη χειρότερη κλωτσομπουνίδια.
Η Μπίτκα αυτό έκανε. Προσπάθησε να τους εκβιάσει, πλην όμως δεν είχε το μυαλό να στήσει καλά την υπόθεση, κι όμως έκαναν τρεις πορείες για να την υποστηρίξουν
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.501
Like
4.200
Πόντοι
456
Κόρες δεν έχει κάνεις στο bou;

Εάν αυτό γινόταν στις κόρες σας τα ίδια θα γράφατε;

Το πιο basic zero thought επιχειρημα.

Ξερεις κανεναν να θελει να γινεται αυτο στη κορη η τον γιο του?

Πολυ περιεργο το μυαλο του ανθρωπου που μπλεκει με το εαν ειναι αληθες η οχι κατι με το εαν θα γινοταν στον ιδιο.
Βαζει το συναισθημα γιατι το επιχειρημα δε στεκεται απο μονο του.

Εμμεσως ενοχοποιησες εναν ανθρωπο χωρις να ξερεις καν.
Δηλαδη κανεις αυτο που κατηγορεις τους αλλους.
 

adon013

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
407
Κριτικές
5
Like
784
Πόντοι
81
Συγνώμη τύπε και προς καθε μύστη εδώ μέσα.

Κόρες δεν έχει κάνεις στο bou;

Εάν αυτό γινόταν στις κόρες σας τα ίδια θα γράφατε;


Μη διαβάσω το κλασικό η κόρη μου δεν είναι πουτανα ή εάν τα ήθελε ο κωλος της καλά να πάθει.

Ο βιαστής και ο ανώμαλος δεν έχει κριτήρια.

Απλά βιάζει οποία του την δώσει.
Απλά προς ενημέρωση,τις Αγγλίδες τις έχουμε φάει στην μάπα τόσα χρόνια,"Κρήτη,Μάλια,Χερσόνησο"
και ξέρουμε πολύ καλά πως συμπεριφέρονται πλέον κανείς Έλληνας δεν τις ακουμπάει πλέον ,και αναζητούν άλλα κορόιδα απο άλλες εθνικότητες !!!!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Συγνώμη τύπε και προς καθε μύστη εδώ μέσα.

Κόρες δεν έχει κάνεις στο bou;

Εάν αυτό γινόταν στις κόρες σας τα ίδια θα γράφατε;


Μη διαβάσω το κλασικό η κόρη μου δεν είναι πουτανα ή εάν τα ήθελε ο κωλος της καλά να πάθει.

Ο βιαστής και ο ανώμαλος δεν έχει κριτήρια.

Απλά βιάζει οποία του την δώσει.
Θα σου θέσω την αντίστροφη ερώτηση. Αν ο γιός σου έτρωγε ψευδή καταγγελία για Βιασμό, τι θα έγραφες;
 
  • Like
Αντιδράσεις: lolom
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Ένα από τα χειρότερα πράγματα για μια γυναίκα είναι ο βιασμός, όπως και για έναν άντρα να του κάνουν ψευδή καταγγελία για βιασμό.
Και για τις δυο περιπτώσεις οι ποινές θα πρέπει να είναι εξοντωτικές αλλιώς μια ζωή θα είναι να χαμε να λέγαμε και να χαμε να πούμε.
@ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ, αυτό!
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Το πιο basic zero thought επιχειρημα.

Ξερεις κανεναν να θελει να γινεται αυτο στη κορη η τον γιο του?

Πολυ περιεργο το μυαλο του ανθρωπου που μπλεκει με το εαν ειναι αληθες η οχι κατι με το εαν θα γινοταν στον ιδιο.
Βαζει το συναισθημα γιατι το επιχειρημα δε στεκεται απο μονο του.

Εμμεσως ενοχοποιησες εναν ανθρωπο χωρις να ξερεις καν.
Δηλαδη κανεις αυτο που κατηγορεις τους αλλους.
Ούτε το όνομα του δεν έγραψα.

Στο μυαλό σου τον ενοχοποίησα.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.501
Like
4.200
Πόντοι
456
Ούτε το όνομα του δεν έγραψα.

Στο μυαλό σου τον ενοχοποίησα.

χαχα ελα απο τον τροπο που γραφεις το εχεις καψει απο τη πολυ τηλεοραση.

Προκατ αττακες για διανοητικα τεμπεληδες:

1. Εαν γινοταν στις κορες σας..
2. Δεν εγραψα το ονομα του..

Εφυγες για οντισιον Ευαγγελατου
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.068
Πόντοι
81
Απλά προς ενημέρωση,τις Αγγλίδες τις έχουμε φάει στην μάπα τόσα χρόνια,"Κρήτη,Μάλια,Χερσόνησο"
και ξέρουμε πολύ καλά πως συμπεριφέρονται πλέον κανείς Έλληνας δεν τις ακουμπάει πλέον ,και αναζητούν άλλα κορόιδα απο άλλες εθνικότητες !!!!!
Ούτε καν αναζητούν κορόιδα. Γιατί άλλωστε ;
Ο γκόμενος της αγγλιδας είναι το ίδιο της το κράτος που της τα παρέχει όλα. Γιατί να ψάξει να βρει άλλον ;
Ποιος μαλακας τα παρέχει όλα τη σήμερον ημέρα σε μία γυναίκα ; Κανείς.... όσο και να τρέχεις, στο τέλος ελλατωματικος θα βγεις όπου δεν ξέρεις τίποτα, δεν κάνεις για τίποτα κ έχει όλο ένα κενό....
Ναι, τρέχα εσύ να το γιομισεις το κενό για ένα φιλότιμο και ένα κούτελο κ για μία οικογένεια....χεστηκανε αυτές....
Τώρα, αν τρώνε και καμιά αρπαχτη στις διακοπές τους άλλο αυτό....( Μιλάω γενικώς ως προς το μήνυμα σου...)
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.681
Πόντοι
4.546

* Προσωπικά τον πιστεύω τον τύπο πάντως..
Η μοναδική περίπτωση να κάνει απόπειρα αυτοκτονίας εν τω μεταξύ η τύπισσα (όπως διάβασα πιο πάνω σχετικό άρθρο) είναι εάν η ασφαλιστική της ΔΕΝ καταφέρει να δαγκώσει τον Μελάτο !
Καταρχάς μέχρι πριν λίγους μήνες έκανε αλλαξοκωλιές με τον Κρητικό από το Big Brother άσε που του χε τάξει και γάμο!!!!
Και επειδή το μετάνιωσε να βάλει δεύτερη φορά κουλούρα πήγε να το παίξει άντρας μια φορά στην ζωή του και του έκατσε η στραβή....
Η Σκατιάνα πάντως ετοιμάζεται κι αυτή όπως ο άντρας της για βράβευση από την κυβέρνηση για την τεράστια προσφορά της στο χώρο της δημοσιογραφίας.....
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
321
Like
884
Πόντοι
81
Έχω ζήσει περιπου 5 χρόνια στην Αγγλία . Τον πρώτο καιρό μου έκανε τρομερή εντύπωση ο αριθμός νεαρών μαμάδων με καρότσια στο δρόμο . Εβλεπα πολλές (πολλές όμως) κοπέλες γύρω στα 20 με τα μωράκια στα καρότσια , κι έλεγα (ο άσχετος) μπράβο στην προσπαθεια νεαρών ζευγαριών .….

Μετα μου σκασανε το παρασύνθημα , ότι ήταν ανύπαντρα τσόλια που κάνοντας το παιδί , αυτόματα έμπαιναν σε προγραμμα κυβερνητικου επιδόματος με διαμέρισμα παρακαλώ και μηνιαίο βοήθημα .

Επισης ισχύει η ταξιδιωτική ασφάλεια για ατύχημα ή κακοποίησης .

Προς θεού δεν ξέρω τι έγινε , και δε βγάζω συμπέρασμα . Αλλά 21 χρόνων Αγγλίδα , που έφυγε από το ένα κλαμπ, πήγε στο άλλο , και μετά στο χωράφι , νομίζω θα πρέπει να ακουστεί και η μαρτυρία του άλλου . Δε σημαίνει ότι ο λεβέντης έκανε σωστά , ή αν του είπε τελικά οχι φυσικά έπρεπε να σταματήσει . Εννοείται έπρεπε να έχει την απόλυτη συναίνεση της κοπέλας

Αλλα να τον κάνουν ανάγνωσμα στα μανταλάκια , και να τον δικάζουν όλοι εκ των προτέρων , νομίζω δεν είναι σωστό . Ας εβγαζαν το σωστό πόρισμα με στοιχεία , και μετά ο/η φταίχτης φυσικά να πληρώσει . Πλέον για να γαμησει κάποιοσ πρέπει να κάνει πρώτο συμφωνητικό
Τύπε, μια διόρθωση. Δεν έβλεπες 20αρες, 14χρονα ως 18χρονα έβλεπες, από κει γύρω ξεκινάνε. Απλά οι Αγγλίδες γερνάνε σαν το φρέσκο γάλα.
article-0-0C47F770000005DC-805_634x463.jpg

i

Να μην ξεχνάμε πως οι Βρετανοί έγιναν οι καλύτεροι ναυτικοί στον κόσμο στην προσπάθειά τους να ξεφύγουν από τις γυναίκες και την κουζίνα τους.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
932
Κριτικές
30
Like
9.879
Πόντοι
3.436
Τύπε, μια διόρθωση. Δεν έβλεπες 20αρες, 14χρονα ως 18χρονα έβλεπες, από κει γύρω ξεκινάνε. Απλά οι Αγγλίδες γερνάνε σαν το φρέσκο γάλα.
article-0-0C47F770000005DC-805_634x463.jpg

i

Να μην ξεχνάμε πως οι Βρετανοί έγιναν οι καλύτεροι ναυτικοί στον κόσμο στην προσπάθειά τους να ξεφύγουν από τις γυναίκες και την κουζίνα τους.
Απο τα μεγαλυτερα μπαζα του κοσμου οι Αγγλιδες!! Ειλικρινα απορω με τον φιλο μας που πηγε να μπλεξει με μια απο δαυτες....Εγω για 10 χρονια δουλευα στην Ροδο και της εζησα απο κοντα.... ΜΕΤΡΙΟΤΑΤΕΣ σε εμφανιση γυναικες, ανοστες , αοσμες, βαρετες, ψευτομαγκιορες, αλκοολικες, κουτοπονηρες...γενικα...για τον πουτσο καβαλα....ευτυχως με "εσωσαν" οι αιθεριες Σλαβικες υπαρξεις απο το πρωην ανατολικο μπλοκ αλλα και μερικες ντοπιες Ροδιτισες....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656
Απο τα μεγαλυτερα μπαζα του κοσμου οι Αγγλιδες!! Ειλικρινα απορω με τον φιλο μας που πηγε να μπλεξει με μια απο δαυτες....Εγω για 10 χρονια δουλευα στην Ροδο και της εζησα απο κοντα.... ΜΕΤΡΙΟΤΑΤΕΣ σε εμφανιση γυναικες, ανοστες , αοσμες, βαρετες, ψευτομαγκιορες, αλκοολικες, κουτοπονηρες...γενικα...για τον πουτσο καβαλα....ευτυχως με "εσωσαν" οι αιθεριες Σλαβικες υπαρξεις απο το πρωην ανατολικο μπλοκ αλλα και μερικες ντοπιες Ροδιτισες....

Έχει και καυλιάρες αγγλίδες,δεν είναι όλες μπάζα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom