Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 253K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
ολουθε πηδαs.  ολουθε παιζουν τα διπλα.
------
Eπική  ποιητική  και  λακωνική  ολοκληρωτική ρήση  από τον jerry 5  :)
---
την  διασκευάζω εμμέτρως  ,,
>>>
Καθένας μασσαζάκιας  ξέρει
αυτό που δήλωσε  ο Jerry
πηδάς ολούθε ---  και απλά
Ολούθε  παίζουν τα διπλά  !
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
ωραίος ο ποιητής
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
///καλά όποτε θέλουν ανοίγουν;;;;
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
 κοιτουν απο πανω και αν δεν τον ξερουν, δεν ανοιγουν.   που καταντησαμε  :2funny:   μεσον χρειαζεται και για να  :knockinb:

Ναι αλλά εμένα που δε με ξέρανε τη μια Παρασκευή άνοιξαν και την επόμενη όχι. Άρα ανοίγουν επιλεκτικά ίσως και με βάση τη δουλειά που έχουν. Όσο για το ότι δεν ανοίγουν αν δε ξέρουν κάποιον αυτό είναι μεγάλη παπαριά. Εδώ ο κόσμος το έχει τούμπανο για το τί γίνεται εκει μέσα. Αν θέλει να τους την πέσει η αστυνομία το κάνει και με αλλο τρόπο.
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
409
Πόντοι
21
μια ακομα επισκεψη στο εν λογω μασαζοτριβειο. Το επιπεδο εχει πεσει παρα πολυ αλλα οι τιμες στα ιδια επιπεδα. Ειναι σαν να πινεις καφε και να τον πληρωνεις αργεντινικη μπριζολα. Παλιοτερες κριτικες μου με το nick "big lebowski" επιβεβαιωνουν τα εν λογω.
Το ροστερ της ομαδας - Τζουλια - Ξενια - Χριστινα - και 2 αλλες που μοιαζανε με γυναικες. Περισσοτερο σαν οργκ, σαν ξωτικα μοιαζανε.
Η μοναδικη αξιολογη εκει(Χριστινα) ηταν με πελατη, επομενως εκανα την μαλακια και επελεξα, λογω καυλας, την Ξενια. Ενα κοντοπουτανο, 1.60 το πολυ, αδυνατουλικο, καχεκτικο αλλα τελικα το επελεξα. Στο δια ταυτα....Πιπα πολυ μετρια αλλα το εξαιρετικο ανησυχιτικο της ολης ιστοριας ηταν οταν εβγαλε το στριγκακι και εμεινε κομαντο.....Απιστευτη βρωμα στο μουνι σε συνδυασμο με πληρη αγνοιας της λεξης "αποτριχωση".......Θαμνος το μουνι και ελαφρως αξυριστα ποδια...με μυρωδια τσικνιλας που μου ερχοταν να ξερασω......Απλα απαραδεκτη και η κοπελα αλλα και η τσατσογρια με το λαπτοπ στην υποδοχη που μου ειπε οτι ειναι φωτια η κοπελα....Θα μου πειτε, αυτη την δουλεια της εκανε...εγω, εκανα την μαλακια.....

Αν σε αυτες τις εποχες, με αυτες τις υπηρεσιες, με αυτες τις κοπελες, οχι μονο δε ριχνεις τις τιμες αλλα, το κυριοτετο, διακινδυνευεις να κολλησει κανεις κανα παρασημο απο τα βρωμομουνα εκειμεσα, τοτε καλυτερα να το κλεισουν το καταστημα για να μην κανουν πλακα ουτε με τα λεφτα μας ουτε με την υγεια μας.....
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Το ροστερ της ομαδας - Τζουλια - Ξενια - Χριστινα - [size=11pt]και 2 αλλες που μοιαζανε με γυναικες. Περισσοτερο σαν οργκ[/size], σαν ξωτικα μοιαζανε.

Κορυφαίο   :2funny: :2funny:

Αν σε αυτες τις εποχες, με αυτες τις υπηρεσιες, με αυτες τις κοπελες, οχι μονο δε ριχνεις τις τιμες αλλα, το κυριοτετο, διακινδυνευεις να κολλησει κανεις κανα παρασημο απο τα βρωμομουνα εκειμεσα, τοτε καλυτερα να το κλεισουν το καταστημα για να μην κανουν πλακα ουτε με τα λεφτα μας ουτε με την υγεια μας.....

Φίλε έπρεπε να τη κάνεις αμέσως μόλις διαπιστωσες τη μυρωδιά και μάλιστα χωρίς να πληρώσεις. Πάντως καλά κάνεις και τη κάνεις βούκινο εδω μέσα. Τουλάχιστον να μη τη πάθουν και άλλοι.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.580
Πόντοι
19.505
μια ακομα επισκεψη στο εν λογω μασαζοτριβειο. Το επιπεδο εχει πεσει παρα πολυ αλλα οι τιμες στα ιδια επιπεδα. Ειναι σαν να πινεις καφε και να τον πληρωνεις αργεντινικη μπριζολα. Παλιοτερες κριτικες μου με το nick "big lebowski" επιβεβαιωνουν τα εν λογω.
Το ροστερ της ομαδας - Τζουλια - Ξενια - Χριστινα - και 2 αλλες που μοιαζανε με γυναικες. Περισσοτερο σαν οργκ, σαν ξωτικα μοιαζανε.
Η μοναδικη αξιολογη εκει(Χριστινα) ηταν με πελατη, επομενως εκανα την μαλακια και επελεξα, λογω καυλας, την Ξενια. Ενα κοντοπουτανο, 1.60 το πολυ, αδυνατουλικο, καχεκτικο αλλα τελικα το επελεξα. Στο δια ταυτα....Πιπα πολυ μετρια αλλα το εξαιρετικο ανησυχιτικο της ολης ιστοριας ηταν οταν εβγαλε το στριγκακι και εμεινε κομαντο.....Απιστευτη βρωμα στο μουνι σε συνδυασμο με πληρη αγνοιας της λεξης "αποτριχωση".......Θαμνος το μουνι και ελαφρως αξυριστα ποδια...με μυρωδια τσικνιλας που μου ερχοταν να ξερασω......Απλα απαραδεκτη και η κοπελα αλλα και η τσατσογρια με το λαπτοπ στην υποδοχη που μου ειπε οτι ειναι φωτια η κοπελα....Θα μου πειτε, αυτη την δουλεια της εκανε...εγω, εκανα την μαλακια.....

Αν σε αυτες τις εποχες, με αυτες τις υπηρεσιες, με αυτες τις κοπελες, οχι μονο δε ριχνεις τις τιμες αλλα, το κυριοτετο, διακινδυνευεις να κολλησει κανεις κανα παρασημο απο τα βρωμομουνα εκειμεσα, τοτε καλυτερα να το κλεισουν το καταστημα για να μην κανουν πλακα ουτε με τα λεφτα μας ουτε με την υγεια μας.....

μάγκα θα σου ανάψω ένα κεράκι γιατί με γλίτωσες από τη μυκητίαση. βασικά την ξένια έψαχνα τόσο καιρό αλλά ευτυχώς για μένα χτες δεν την πέτυχα. ουφ!
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Η Ξενια βρωμουσε και πριν 6 μηνες.  Αρα εχει προβλημα χρονιο.  Μαυρο.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Καλά δε τους το έχει πει κανένας να τη διωξουν τη βρωμιάρα πριν πάρει κόσμο στο λαιμό της?
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Είναι πολυ καιρός που το μαγαζί αυτό έχει πάρει την κατιούσα. Κάποτε πήγαινα μόνο για τη Σόνια. Από τη στιγμή που έμαθα ότι η Σόνια "μετακόμισε" στη Στουρνάρη 29 δεν το έχω ξαναεπισκεφτεί.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Καλά δε τους το έχει πει κανένας να τη διωξουν τη βρωμιάρα πριν πάρει κόσμο στο λαιμό της?
και να ηταν η μονη ?  η μονη που παντα ηταν πεντακαθαρη ηταν η σονια.    ολεs οι αλλεs  ασε να πανε.    με κορυφη  αυτη την χριστινα ,  αντε μια αντε δυο ρε γαμωτο.  ηταν το κατι αλλο.  παρομοια περιπτωση δεν μου εχει τυχει ποτε. 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.496
Πόντοι
46.232
επισκεψη παρασκευη απογευνα 18.50 μαζι με τον jerry  κ τον loop15 για γνωριμια με το εν λογο καταστημα...ανοιγμα πορτας κ μολις ειδαν τον jerry μονο που δεν του εφεραν να φωρεσει της πανινες παντοφλες....σαν στο σπιτι του...αν κ ειχε καιρο να παει ηταν σαν να μην ειχε αλλαξει τιποτα..ειδε ολες της γνωστες του....κουβεντουλα κ αποχωρηση,το μαγαζι ειναι σε μια παλια πολυκατοικια , τα δωματια ειναι ολα σχεδον με 2 μασαζοκτεβατα!!!! αλλα ειναι κρυα....θυμιζουν δωματια νοσοκομειου...απο παρελαση ειχε 5 κοπελες δεν θυμαμαι ονοματα ,δυο σχετικα καλα κ παλιες κ τρεις σχετικα καινουργιες αλλα ψιλοαδιαφορες....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
επισκεψη παρασκευη απογευνα 18.50 μαζι με τον jerry  κ τον loop15 για γνωριμια με το εν λογο καταστημα...ανοιγμα πορτας κ μολις ειδαν τον jerry μονο που δεν του εφεραν να φωρεσει της πανινες παντοφλες....σαν στο σπιτι του...αν κ ειχε καιρο να παει ηταν σαν να μην ειχε αλλαξει τιποτα..ειδε ολες της γνωστες του....κουβεντουλα κ αποχωρηση,το μαγαζι ειναι σε μια παλια πολυκατοικια , τα δωματια ειναι ολα σχεδον με 2 μασαζοκτεβατα!!!! αλλα ειναι κρυα....θυμιζουν δωματια νοσοκομειου...απο παρελαση ειχε 5 κοπελες δεν θυμαμαι ονοματα ,δυο σχετικα καλα κ παλιες κ τρεις σχετικα καινουργιες αλλα ψιλοαδιαφορες....
    υπαρχει λογοs, που  υπαρχουν 2 μασαζοκρεβατα.  3 ειχε μονο ρε συ.    τι επαθεs και ξεχασεs ?  συλβια, τζουλια και μια αλλη.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
    υπαρχει λογοs, που  υπαρχουν 2 μασαζοκρεβατα.   3 ειχε μονο ρε συ.    τι επαθεs και ξεχασεs ?   συλβια, τζουλια και μια αλλη.
Αυτα παθαινετε, αμα δεν κρατατε μητρωο λαδοθεραπαινιδων :rockon: :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.496
Πόντοι
46.232
    υπαρχει λογοs, που  υπαρχουν 2 μασαζοκρεβατα.   3 ειχε μονο ρε συ.    τι επαθεs και ξεχασεs ?   συλβια, τζουλια και μια αλλη.
γεραματα... :grin: :grin: :grin: ηταν που ειχα καυλες την παρασκευη κ τελικα δεν περασα με καμια....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Αυτα παθαινετε, αμα δεν κρατατε μητρωο λαδοθεραπαινιδων :rockon: :rockon:
  τα διπλα μασαζοκρεβατα ειναι για αλλεs καταστασειs  και για εχτρα  εχτρα πηδηχτουληδεs.  σαν τον, σαν τον.......... ονομα και μη χωριο( ξερειs εσυ) 
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΑΜΕ!! [size=10pt]Ολα οσα ζητάς απο αγόρια μασέρ[/size] και κορίτσια μασέζ θα τα βρεις στο ζεστό μας χώρο, 11πμ-9μμ, Μιχαλακοπούλου 99, 1ος, κουδ. SPA :think: :think:Αλλαξανε τα γουστα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom