Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 253K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
αχ αυτες οι 80αρες....ουτε καραμελες να ηταν.....
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εδω εχω να περασω απο την εποχη που γαμαγα την μονικα!!!!δεν εχει καμια ανανεωση εδω??κανα καλο πιπινι??
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
πάντως το χριστινάκι έχει φτιάξει ωραίο κορμάκι τώρα τελευταία...έσκασε μύτη τις προάλλες με ενα καυτό μαύρο μίνι φορεματάκι...tres sexy! δεν άντεξα...:tooth:
...και της το έβγαλες;; λεπτομέρειες...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
πάντως το χριστινάκι έχει φτιάξει ωραίο κορμάκι τώρα τελευταία...έσκασε μύτη τις προάλλες με ενα καυτό μαύρο μίνι φορεματάκι...tres sexy! δεν άντεξα...:tooth:
   ρε την χριστινα.     ειναι η μοναδικη( απο ολεs τιs μασατζουδεs )  που  εχω παει τιs πιο πολλεs φορεs.    αναμησειs γκομεναs μου αφησε.    αλλοτε μονη τηs, και αλλοτε μαζι με το φιλαρακι τηs την σονια.  πολυ πετυχημενο διδυμο.  ειχαν χημεια μεταξυ τουs.    
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
μια συντομη περιγραφη των υπολοιπων?
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
κανα αναλυτικο update με περιγραφες?
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ξεθάβω μετά από καιρό το θρεντ αυτό. Πέρασα κι από εκεί πριν κάνα 20ήμερο. Όπως ανέφερα και αλλού μάλλον διανύει τις τελευταίες μέρες της Πομπηίας. 4-5 κορίτσια και μεγαλοκορίτσια, μέτριας εμφάνισης, πήρα μία που ούτε θυμάμαι το όνομά της, με ανύπαρκτο μασάζ αλλά με πολύ άγριο σεξ που ξέφευγε από τα γούστα μου. !100 ευρά νταμπλ πλέι δηλαδή δύο τελειώματα με το ίδιο κορίτσι.Σαν απολογισμός του τελευταίου 8μήνου θα τολμούσα να πω πως παρά τις φιλότιμες και αφιλότιμες προσπάθειες ορισμένων κοριτσιών, μόνο η Λίτσα κάτι λέει -μασάζ πολύ καλή, δεκτική και συμμετοχική στο σεξ, εμφάνιση όχι κάτι ιδιαίτερο για τα γούστα μου. Μου έχει κάνει περιέργεια πως δεν αναφερόταν και παλαιότερα στο φόρουμ η Τζούλια, η οποία είναι (ή ήταν άραγε) ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει σε μασάζ. Ξέρει κανείς κάτι για τη δεσποινίδα; Φήμες λένε ότι παντρεύτηκε.Σας ασπάζομαι!
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Κι εμένα μου αρέσει που ακόμη μπορώ να παίρνω διπλή εκτόνωση. Προτιμώ να πηγαίνω στα ιδρύματα λιγότερες φορές λόγω κόστους αλλά θέλω η συνεδρία να γίνεται όπως την έχω προσχεδιάσει.Είχε πάει κανείς με την Τζούλια στο παρελθόν ή ξέρει που είναι;;;;;
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
και  εδω εχουν  πεσει οι τιμες.  60- 70 . αναλογα που θα σε πιασουν.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
κανα ομορφο τεμαχιο παιζει στο ροστερ?
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
κανα ομορφο τεμαχιο παιζει στο ροστερ?

Μιάς και έρχομαι τον τελευταίο καιρό σε "συχνές επαφές" με τον Ουμπέρτο Έκο, θα πω κι εγώ "τι είναι τελικά η ομορφιά"; Πριν κάμποσο καιρό δούλευαν:
1)2-3 που ούτε θυμάμαι τα ονόματά τους άνω των 45 (τις κοίταξα ίσα-ίσα με την άκρη του ματιού μου). Δεν έχω πάει ποτέ με κάποια από αυτές τις μεγαλοκοπέλες
2)Δούλευε μία κάτω των 30 ξανθιά, με αγεωμέτρητο σώμα (χοντρά μπούτια, 2,5άρι στήθος, περίπου 1,70. Μασάζ χάλια και πολύ άγριο-μα πολύ άγριο σεξ (δεν θυμάμαι όνομα).
3)Η Λίτσα είναι μετρίου αναστήματος, μαυρομάλλα με μικρό στήθος κι ένα κλικ καλύτερα οπίσθια. Δυνατό της σημείο το εξονυχιστικό και πολύ καλό μασάζ της και η gfe ατμόσφαιρα  4)Η Σύλβια είναι πέριξ των 30, βαμμένο καστανόξανθο μαλλί, πέριξ του 2 στήθος και με πεταχτά όχι πολύ στητά οπίσθια. Πολύ μέτριο μασάζ και ανθεκτική στο σεξ.
5)Η Χριστίνα είναι ένα κλικ ψηλότερη από τον μ.ο. καστανή,με πλούσιο στήθος και ωραία πιασιματάκια. Καλό μασάζ, συμμετοχική και ανθεκτική στο σεξ.
Γκουγκλάρεις "Μιχαλακοπούλου 99 μασαζ", βρίσκεις το τηλέφωνο, ρωτάς ποιές δουλεύουν κι αν ενδιαφέρεσαι για κάποια βάσει περιγραφής, περνάς.
Ασφαλώς το καλύτερο είναι να πας και να δείς απευθείας ο ίδιος. Κάποιες φορές οι εμπειρίες των υπολοίπων μας είναι τελικά άχρηστες. Δη στο θέμα της ομορφιάς συμφωνώ με τον Έκο!  

ΥΓ.Διαπαραγματεύσου τις τιμές. Διάβασα από τον jerry5 ότι οι τιμές είναι 60-70 ευρά ενώ μου είχαν ζητηθεί 80. Κότσος πιάστηκα..
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Απο τι καταλαβαινω λοιπον μαλλον εχει χαλασει το μαγαζι...οταν πηγαινα εκει επεζαν 2 καλα τεμαχια φιλε
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ΥΓ.Διαπαραγματεύσου τις τιμές. Διάβασα από τον jerry5 ότι οι τιμές είναι 60-70 ευρά ενώ μου είχαν ζητηθεί 80. Κότσος πιάστηκα..

Δεν θα πρέπει να αντιμετωπίζουμε αρνητικά τις αστοχίες μας!

Θα έλεγα, ότι πήγες επίσκεψη, έχοντας ελλιπή ενημέρωση..... :)
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Δεν θα πρέπει να αντιμετωπίζουμε αρνητικά τις αστοχίες μας!

Θα έλεγα, ότι πήγες επίσκεψη, έχοντας ελλιπή ενημέρωση..... :)

Ως προς την ενημέρωση, όντως ήταν ελλιπής γιατί δεν προτιμάται το ίδρυμα από γράφοντες συναγωνιστές οπότε η κάθε μου επίσκεψη είναι σαν...κασκαντεριλίκι.
Ως προς την αστοχία μάλλον είναι του ιδρύματος οι διαφόρων ταχυτήτων χρεώσεις.Πιστεύω πως έριξα οριστικά μαύρη πέτρα...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
η περασμενη βδομαδα ,  ηταν η τυχερη μου βδομαδα .  :tooth:  ολο  συναντησεις στον δρομο με εργαζομενες απο το μιχαλακοπουλου ειχα.    η μια εργαζεται ακομη εκει.  περνουσα με το αυτοκινητο,  την ειδα,    σταματησα,  της εκανα νοημα ,( της λεω εσυ εισαι ?  δυσκολευτηκα να σε αναγνωρισω ντυμενη ) ,    μπηκε μεσα και την πηγα  εκει που ηθελε ( μιας και ηταν και προς τον δικο μου δρομο).      η  δε  αλλη  εργαζοταν εκει,  μετα πηγε στην ζανα  και τωρα την αναζητουν αρκετοι.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ολο  συναντησεις στον δρομο με εργαζομενες απο το μιχαλακοπουλου ειχα.    η μια εργαζεται ακομη εκει.  περνουσα με το αυτοκινητο,  την ειδα,    σταματησα,   της εκανα νοημα ,( της λεω εσυ εισαι ?  δυσκολευτηκα να σε αναγνωρισω ντυμενη ) ,

:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom