Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 253K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
η περασμενη βδομαδα ,  ηταν η τυχερη μου βδομαδα .   :tooth:   ολο  συναντησεις στον δρομο με εργαζομενες απο το μιχαλακοπουλου ειχα.    η μια εργαζεται ακομη εκει.  περνουσα με το αυτοκινητο,  την ειδα,    σταματησα,   της εκανα νοημα ,( της λεω εσυ εισαι ?  δυσκολευτηκα να σε αναγνωρισω ντυμενη ) ,     μπηκε μεσα και την πηγα  εκει που ηθελε ( μιας και ηταν και προς τον δικο μου δρομο).      η  δε  αλλη  εργαζοταν εκει,   μετα πηγε στην ζανα  και τωρα την αναζητουν αρκετοι.

χαχαχαχαχ  Ασ στο καλο σου ρε.......Παλι καλα που δεν πεταξε τον βυζο εξω γι αναγνωριση
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
χαχαχαχαχ  Ασ στο καλο σου ρε.......Παλι καλα που δεν πεταξε τον βυζο εξω γι αναγνωριση
  :tooth: :tooth:    εισαι φοβερος,  εισαι το κατι αλλο,  μακαρι οι περισσοτεροι  εδω μεσα ,  να ηταν σαν και σενα.  παραδειγμα προς μιμηση (  και  ξερεις εγω δεν ειμαι κολακας ) .
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
χαχαχαχαχ  Ασ στο καλο σου ρε.......Παλι καλα που δεν πεταξε τον βυζο εξω γι αναγνωριση
    και  εχει  κατι  βυζαρες .  νεανικα,  αφρατα- αφρατα ,  πολυ μεγαλο size.  τοσες φορες ειχα παει μαζι τους.  τα αναπολω.  μου εχουν λειψει.
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
    και  εχει  κατι  βυζαρες .  νεανικα,  αφρατα- αφρατα ,  πολυ μεγαλο size.  τοσες φορες ειχα παει μαζι τους.  τα αναπολω.  μου εχουν λειψει.

Να  μαντέψω ότι πήγες τη Χριστίνα κι η άλλη που έχεις θέσει ως κουίζ είναι η Σόνια για την οποία έχει λυθεί στο αντίστοιχο θρεντ γιατί απέχει. Τη Χριστίνα είχα καιρό να τη δω στο Μιχ. 99. Γράψε αν εννοείς αυτή ώστε να τιμηθεί!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
είναι η Σόνια για την οποία έχει λυθεί στο αντίστοιχο θρεντ γιατί απέχει. 
  τα ειπαμε  και  με  αυτην  λιγο.      μην  ακους  και  οτι  λενε.    εδω μεσα  , απο καποιες  υπουλες  κατινες ,    η  ραδιοαρβυλα,  η ψευτια ,  η συκοφαντια,  η κακεχεντρεια  κλπ.    ειναι ασε να πανε.
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
  τα ειπαμε  και   με  αυτην  λιγο.      μην  ακους  και  οτι  λενε.    εδω μεσα  , απο καποιες  υπουλες  κατινες ,    η  ραδιοαρβυλα,   η ψευτια ,   η συκοφαντια,  η κακεχεντρεια  κλπ.    ειναι ασε να πανε.
....και πολλα αλλα,φιλε μου,που δεν αναφερεις..... ;)
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
  τα ειπαμε  και   με  αυτην  λιγο.      μην  ακους  και  οτι  λενε.    εδω μεσα  , απο καποιες  υπουλες  κατινες ,    η  ραδιοαρβυλα,   η ψευτια ,   η συκοφαντια,  η κακεχεντρεια  κλπ.    ειναι ασε να πανε.

Είδες τη Σόνια στο Μιχ.99 ή κατάλαβα λάθος; Όσον αφορά στο γιατί απέχει έχω βάλει κι εγώ το χεράκι μου ομολογουμένως και δέχομαι να μου χρεώσεις μέχρι μία δόση κατινιάς.Ειλικρινά δεν είχα γράψει κάτι με ύπουλα κίνητρα. Η Χριστίνα δεν απάντησες δουλεύει κανονικά στο Μιχ. 99, γιατί είχα να την πετύχω πολύ καιρό... 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Είδες τη Σόνια στο Μιχ.99 ή κατάλαβα λάθος; Όσον αφορά στο γιατί απέχει έχω βάλει κι εγώ το χεράκι μου ομολογουμένως και δέχομαι να μου χρεώσεις μέχρι μία δόση κατινιάς.Ειλικρινά δεν είχα γράψει κάτι με ύπουλα κίνητρα. Η Χριστίνα δεν απάντησες δουλεύει κανονικά στο Μιχ. 99, γιατί είχα να την πετύχω πολύ καιρό... 
    σωστα καταλαβες για την πρωτη σου ερωτηση.          αναφερομαι  για  καποιους  που    επανειλλημενα  και  εσκεμμενα    δημιουργουν  λανθασμενες  εντυπωσεις( για διαφορα θεματα και προσωπα ) .  κρινονται μονοι τους απο τα γραφομενα τους.    εσυ δεν εισαι απο αυτους.  ξεχωριζεις.    η δε αλλη δουλευει συνεχεια εκει.   
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.498
Πόντοι
46.232
  τα ειπαμε  και   με  αυτην  λιγο.      μην  ακους  και  οτι  λενε.    εδω μεσα  , απο καποιες  υπουλες  κατινες ,    η  ραδιοαρβυλα,   η ψευτια ,   η συκοφαντια,  η κακεχεντρεια  κλπ.    ειναι ασε να πανε.
σωστά τα λές.........
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  δασουλη  δεν εχει γυρισει  στο 99.  στο δρομο  την συναντησα.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Κανα νεο για το ροστερ στο μαγαζι?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Κανα νεο για το ροστερ στο μαγαζι?

Για ρόστερ δεν κατέχω πράμα, όμως ακριβώς δίπλα από το μαγαζί κατασκευάζεται το 6 και 7ο ΕΠΑΛ.

Χαρά που θα κάνουν τα κοκοράκια όταν ξεκινήσει η λειτουργία του.... :grin:

Θα πηγαίνουν κατ'ευθείαν για χαλάρωση από την ένταση των μαθημάτων.....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
πρεπει   να  εκλεισε  και  αυτο  εδω.  δεν γραφει και κανενας πια.    πηρα  τηλ.  νωρις  το απογευμα  αλλα τιποτα.  δεν απαντησαν.       ξερει κανεις τιποτα ?  
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
δεν μας λετε και εμας ρε παιδια που ειναι κοντα μας τι παιζει, μην τα λετε στα κρυφα :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom