Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 253K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Φίλε μου. Προσπαθώ να χαλιναγωγισω τα πάθη και να κάνω όσο πιο σωστά κινήσεις μπορώ. Οι κοπέλες δεν έχουν Χαρτί γιατρού. Οπότε όσο περισσότερο προσέχει κανεις τόσο το καλύτερο. Αυτο πιστεύω εγω.
  σωστα κανειs.  αλλα με το να τελειωσειs στα προσωπα τουs, δεν κινδυνευειs απο τιποτα.
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
  τα αχτυπητα διδυμα εκει μεσα ηταν,  οι συνδυασμοι με αφροδιτη,  σονια,  χριστινα ( στην ιδια ηλικια ολεs και πολυ κολλητεs απο μικρεs ).  εκει να εβλεπεs παθοs και καβλα.  τρελλαινονταν ολεs τουs για τριο, αs εβγαζαν και λιγοτερα. 

Είχα πάρει Σόνια και Μόνικα μαζί και πέρασα καταπληκτικά.
Όταν είχα πρωτοπάρει Σόνια και ρώτησα για ντουέτο μου πρότεινε πρώτα Χριστίνα και μετά Αφροδίτη. κατέληξα να πάρω Σόνια και Μόνικα και πέρασα πραγματικά πολύ όμορφα.
Αυτή που είναι πιο κάβλα σε λεσβειακά είναι σίγουρα η Μόνικα.

 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Όταν είχα πρωτοπάρει Σόνια και ρώτησα για ντουέτο μου πρότεινε πρώτα Χριστίνα και μετά Αφροδίτη. 
  επρεπε να την ακουσειs .  κατι  παραπανω ηξερε.      θα σου πω  αλλη φορα , ποιεs ειναι οι πιο λυσσαρεs και καβλοπροστυχοξεκωλιαρεs εκει μεσα. 
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
Τι ωρες παιζουν αυτες ρε παιδια? μετα τι 11 μέχρι τι ωρα?
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Νομιζω οτι λενε οτι παιζει μεχρι 8 αλλα δεν θελουν να μπει κανεις 8.  7.30 το αργοτερο για να μπεις νομιζω.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Btw, περασα τις προαλλες.  Η Τζουλια ειρθε απο "πατριδα" μετα απο 1+ μηνα απουσιας με εξτρα κιλα πανω της.  Αλλα εμενα ακομη μ'αρεσει.  Νομιζω οτι το προσωπο της εγινε καλυτερο με τα εξτρα κιλα.

Υπαρχει και ενα καινουργιο κοριτσι απο Μολδαβια (λεει απο Ρωσσια) η οποια ειναι καλη απο πλευρας σωματος, ειδικα εαν σας αρεσουν οι λεπτες, αλλα επειδη ηταν εκει πρωτη μερα δεν ηξερε κανεις του μαγαζιου εαν κανει καλο μασαζ.  Αρα πηρα Τζουλια (η Χριστινα και η Μονικα ελειπαν).  Ολα καλα ολα ωραια.  Κλασσικα.
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Λόγω του ότι είναι ελαιοτριβείο.....? :cheesy:
καλησπερα παιδια, ειμαια πο θεσσαλονικη και θα βρισκομαι τις επομενες μερες αθηνα, τι μου συστηνεται για ντουετακι? διαβασα πιο πισω αλλα εχει περασει πλεον και 1-2 μηνες και δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι.
πρεπει να κλεισει καποιοσ ραντεβου πριν οπως ισχυει θεσσαλονικη η πας χαλαρα?
ευχαριστω για την βοηθεια σας
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
χριστινα και μονικα ειναι αυτες της στουρναρη 47 ??????
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
γαμας στο μιχαλακοπουλου 99? εχει και ντουετα?
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
τί τιμή παίζει εδώ? 80 για 45 λεπτά φούλ? Με μια ξένια έχει κάποιος εμπειρία να μας πει αν αξίζει?
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Πως και δεν υπαρχει review για χιλια χρονια εδω ρε σεις?
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Πήγα σήμερα κατα τις 12. Χτύπαγα, ξαναχτύπαγα τίποτα δε μου άνοιγαν. Μαύρο στο μαυρογυαλούρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom