Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.840
Πόντοι
5.506
παντως να δειτε την νεα ταινια του μπουλμετη για την αεκ....
τα σπαει και μπορειτε να παρετε και το γκομενακι μαζι
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.840
Πόντοι
5.506

πολυ καλο κουλες....
για ολους τους φιλαθλους και ξαναλεω και γκομενακια
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Επαναφέρω το νήμα στα καθαρά ποδοσφαιρικά:

Αεξάρες την έχετε την Αούστρια εκτός;
Τι να παίξω το Αούστρια-Πούστρια;

Έχω καλομάθει γιατί έχω πάει ταμείο 3 φορές μόνο με σας. Μη μου δώσετε μελισσανιδοπληροφορίες.
κρατά τα λεφτά τα έχεις ανάγκη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Επαναφέρω το νήμα στα καθαρά ποδοσφαιρικά:

Αεξάρες την έχετε την Αούστρια εκτός;
Τι να παίξω το Αούστρια-Πούστρια;

Έχω καλομάθει γιατί έχω πάει ταμείο 3 φορές μόνο με σας. Μη μου δώσετε μελισσανιδοπληροφορίες.
Αούστρια ασο και οβερ να παιξεις.
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.969
Like
10.104
Πόντοι
2.606
Επαναφέρω το νήμα στα καθαρά ποδοσφαιρικά:

Αεξάρες την έχετε την Αούστρια εκτός;
Τι να παίξω το Αούστρια-Πούστρια;

Έχω καλομάθει γιατί έχω πάει ταμείο 3 φορές μόνο με σας. Μη μου δώσετε μελισσανιδοπληροφορίες.

να τα τα βάλεις στους Αυστριακούς, ακόμη τα σώβρακά σου...
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.969
Like
10.104
Πόντοι
2.606
κανονιστε...δεν θα ειναι καθε μερα κυριακη.
το πιο δυσκολο παιχνιδι σας φετος ειναι

ότι και αν είναι, παραμένει ένα παιχνίδι.
θα χαρώ αν κερδίσουμε και περάσουμε, αλλιώς το προσπερνάω.
γενικά αποφεύγω τις εξαρτήσεις κάθε είδους.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
εισαι διαφορετικος μωρη κουλα?
γιαυτο μας δειχνεις την κωλοτρυπα σου στο προφιλ σου??
:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Μωρη ξεχειλωμενη κωλοτρυπα, προφανως και ειμαι διαφορετικος.

Εσεις, ως κλασικοι αναρχιδα λιμανισια βρωμοσκυλα, οταν ο κασαμι και ο περειρα εκαναν τις χειρονομιες, ειχατε κανει το ασπρο μαυρο λεγοντας οτι μας εδειχναν τους μηρους τους, και φωναζατε για εξοντωση για το χρηματικο προστιμο.

Εμεις, πρωτοι απο ολους κραξαμε τον χιμενεθ για αυτο που εκανε και βγηκε και ζητησε και ο ιδιος ( αργοπορημενα αλλα το εκανε ) συγγνωμη.

Εκει ειναι η διαφορα μας.

Αναρχιδα τραβελια του πειραια, παιδια του μπαμπα σας.

Οταν κλαιτε δειχνετε τι ειστε, μια ζωη κακομαθημενα και χιλιογαμημενα απο τους ιδιους σας τους προεδρους, πελατειακα μουνοπανα. Σας εχουν ξεφτυλισει την οποια ιστορια ειχατε και εσεις λετε και ευχαριστω. Αναρχιδα τσιρακια.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
παντως δεν μπορω να σας καταλαβω... :S
μπαινω και γραφω για ενα μαγειρεμα που εκανε ο μελισσαν για να την σκαπουλαρει ο χιμενεθ και αντι να μου πειτε "ετσι γαμαει ο τιγρης", "καλα σας κανει" και τα σχετικα, αρχιζετε να μου λετε να μην μιλαω επειδη ειχαμε παραγκα τοσα χρονια...μεχρι και τωρα ηθικοι, αμολυντοι και ασπιλοι το παιζεται...σας παραδεχομαι ρε κουφαλες.. :hi:

Το πως γαμαει ο φαφουτης το εχετε δει μεχρι τωρα καλα για αυτο σκουζετε σαν τα πουτανακια και φωναζετε το μπαμπα σας σε καθε ευκαιρια.

Μεχρι και η θυρα 7 εβγαλε ανακοινωση στηριξης στον πατερουλη μη τυχον  και χαθει το μεροκαματο.

Ετσι σας θελουμε, οπως εχετε μαθει. Υποτακτικους και να ακολουθειτε αυτον που σας ξεφτιλιζει και σας κανει τα πουτανακια του με δηθεν no politica και αρχιδια μυδια.

Δεν ειστε για τιποτα παραπανω.
 

tallman

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Επαναφέρω το νήμα στα καθαρά ποδοσφαιρικά:

Αεξάρες την έχετε την Αούστρια εκτός;
Τι να παίξω το Αούστρια-Πούστρια;

Έχω καλομάθει γιατί έχω πάει ταμείο 3 φορές μόνο με σας. Μη μου δώσετε μελισσανιδοπληροφορίες.

Χ-2 παιξτο και θα πας ταμειο. Εξαλλου θα συναντησουμε και την Σπορτιγκ στους 32, οταν εσυ θα παιζεις με τη Μιλκο και τη Φαγε για το Κυπελλο..Γαλακτος!  Παντως επαληθευτηκαν οι κανονισμοι των ομιλων στο Τσου Λου : Οι 2 πρωτοι περνανε στην επομενη φαση, ο 3ος πάει στο Γιουρόπα  και ο 4ος πάει κλασσικά στον Πειραιά !
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.435
Like
2.531
Πόντοι
456
20.000 εισιτήρια σε εργάσιμη μέρα, με τον τελευταίο της βαθμολογίας και κωλόκαιρο, δεν μας λες και λίγους,

μπράβο ΑΕΚάρες.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Χ-2 παιξτο και θα πας ταμειο. Εξαλλου θα συναντησουμε και την Σπορτιγκ στους 32, οταν εσυ θα παιζεις με τη Μιλκο και τη Φαγε για το Κυπελλο..Γαλακτος!  Παντως επαληθευτηκαν οι κανονισμοι των ομιλων στο Τσου Λου : Οι 2 πρωτοι περνανε στην επομενη φαση, ο 3ος πάει στο Γιουρόπα  και ο 4ος πάει κλασσικά στον Πειραιά !
φιλε δεκα χρονια και βαλε ειχε να συμβει
και η αεκ που δεν παει καθολου τσου λου??α!!! ναι!! φταει ο κοκκαλης και ο μαρινακης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom