Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Οταν  οι  αλλοι  μενουν  20  και  30  βαθμους  πισω εγω φταιω ;
Οταν  πανε  και  χανουν  απο  προοδευτικες  και  παναχαικες  εγω  φταιω;
Μακαρι  τα  πρωταθληματα  να  ηταν  ετσι  αλλα  εγω τι  να  κανω  , να  χανω  απο  την  προοδευτικη  για  να  ειμαστε  κοντα ;
Ρε φίλε με την Καλονή σε βοήθησε το στραγάλι; Στο 80 δεν έδωσε ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ χέρι του χολέμπας (κάρτα). Στο 80 όταν μείνεις με 10 παίκτες (γιατί ΝΟΜΙΖΩ πως ο Χολέμπας είχε ήδη) δύσκολα θα έπαιρνες τη νίκη. Οι 20 και 30 βαθμοί διαφορά είναι ΕΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ. Δεν έχεις δα και τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοση διαφορά δυναμικότητας από τον ΠΑΟΚ πχ.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ρε φίλε με την Καλονή σε βοήθησε το στραγάλι; Στο 80 δεν έδωσε ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ χέρι του χολέμπας (κάρτα). Στο 80 όταν μείνεις με 10 παίκτες (γιατί ΝΟΜΙΖΩ πως ο Χολέμπας είχε ήδη) δύσκολα θα έπαιρνες τη νίκη. Οι 20 και 30 βαθμοί διαφορά είναι ΕΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ. Δεν έχεις δα και τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοση διαφορά δυναμικότητας από τον ΠΑΟΚ πχ.

Εχω  πολυ  μεγαλη  διαφορα  γιατι  εγω  δεν  κανω ομαδα  με  καμμενους  ....οσο  για  τα  στραγαλια
να  μου  δωσουν  δυο  σπορια  παραπανω  ο  ολυμπιακος  ειμαι και  οχι  ομαδουλα  γειτονιας......
Παντου  αυτο  γινεται.........ρε συ το χερι  του  ρομπερτο  καρλος  με  ρεαλ   το  θυμασαι ;
Τι  μου  λες  τωρα  ευρωπαικο  παιχνιδι  ηταν..........και  εκανε  ο μπαγασας  εκτιναξη  και  την  εβγαλε   κορνερ.........πλακα  κανουμε ;
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Εχω  πολυ  μεγαλη  διαφορα  γιατι  εγω  δεν  κανω ομαδα  με  καμμενους  ....οσο  για  τα  στραγαλια
να  μου  δωσουν  δυο  σπορια  παραπανω  ο  ολυμπιακος  ειμαι και  οχι  ομαδουλα  γειτονιας......
Παντου  αυτο  γινεται.........ρε συ το χερι  του  ρομπερτο  καρλος  με  ρεαλ   το  θυμασαι ;
Τι  μου  λες  τωρα  ευρωπαικο  παιχνιδι  ηταν..........και  εκανε  ο μπαγασας  εκτιναξη  και  την  εβγαλε   κορνερ.........πλακα  κανουμε ;
Πστ....εσύ εκεί.....
Εσύ δημιούργησες το στραγάλι κι αυτό σε ανέβασε! Μην το ξεχνάς! :uglystupid:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Πστ....εσύ εκεί.....
Εσύ δημιούργησες το στραγάλι κι αυτό σε ανέβασε! Μην το ξεχνάς! :uglystupid:

Το  στραγαλι  υπηρχε  ανεκαθεν......ψαξε   δακαετια  80   ...βαρδινογιαννης.......και  αλλες  μεθοδους
ενισχυσης   ....μπουμπλης.......  μηδενικα  συμβολαια...μηδεν  εσοδα  για  το  κρατος......ο  ανθρωπος  ηταν  καθηγητης  δεν  παιζοτανε........

Και  μια  ωραια  ιστορικη  φωτο....


 

Συνημμένα

  • images (6).jpg
    images (6).jpg
    6,6 KB · Εμφανίσεις: 15

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Εχω  πολυ  μεγαλη  διαφορα  γιατι  εγω  δεν  κανω ομαδα  με  καμμενους  ....οσο  για  τα  στραγαλια
να  μου  δωσουν  δυο  σπορια  παραπανω  ο  ολυμπιακος  ειμαι και  οχι  ομαδουλα  γειτονιας......
Παντου  αυτο  γινεται.........ρε συ το χερι  του  ρομπερτο  καρλος  με  ρεαλ   το  θυμασαι ;
Τι  μου  λες  τωρα  ευρωπαικο  παιχνιδι  ηταν..........και  εκανε  ο μπαγασας  εκτιναξη  και  την  εβγαλε   κορνερ.........πλακα  κανουμε ;
Το ξέρεις πως η διαφορά σου από τον ΠΑΟΚ ή παλιότερα τον ΠΑΟ δεν ήταν για 30 βαθμούς. Εδώ η Μαν Γιουν που τα τελευταία χρόνια έχει τρελλή διαφορά από την Αρσεναλ δεν έχει απ αυτή 30 πόντους διαφορά.
Τα στραγάλια πάντα υπήρχαν αλλά δεν ΠΟΤΕ δεν ήταν τόσο ρεζιλίκια. Δε θυμάμαι σε τελικό Κυπέλλου να γίνεται η φάση του Μανιάτη και να μη δίνεται πέναλντι. Εδώ με την ΑΕΚ όταν ο κοντός έβαλε το γκολ με το χέρι και μετά ακυρώθηκε έγινε ΑΥΤΟ που έπρεπε να γίνει. Κάρτα στον παίκτη. Σ εσάς που ήταν μαρς χέρι και κόκκινη και ήττα (φυσικό επακόλουθο) ο διαιτητής το κατάπιε το στραγάλι.
Κατάλαβε τι σου λέω. Πάντα θα υπάρχουν σφυρίγματα υπερ των "μεγάλων" ομάδων. Αλλά ΠΟΤΕ δεν ήταν σε τόσο τραγικό βαθμό.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Τζαβέλλας;;;;;;;;;;;;;;
Πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΤΟΥΜΠΑ ΟΛΟΙ!!!!!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Άμα σας ζηλεύανε [size=20pt]θα[/size] ήταν οι περισσότεροι Ολυμπιακοί και όχι ΑΝΤΙ-ολυμπιακοί. Τόσο απλά. [size=20pt]Θά[/size]'ρθει ο καιρός που [size=20pt]θα[/size] θερίσετε όσα βρωμερά σπείρατε. Και τότε δε [size=20pt]θα [/size] σας κλάψει ΟΥΔΕΙΣ!
παρε φορα και κλασε μας τα παπαρια...εχεις να φας στη μαπα γαυρικη ψωλη για πολλα χρονια...θα θα θα ....
ολο θα και θα και θα γεια σου ρε παραμυθα  :2funny:
α και πουσαι...θαθαθαθαθτζη ...φαε φασολια πριν παρεις παρεις φορα...
θαθαθαθαθαθαθαθαθθαθαθαθαθαθθααθθαθαθαθαθαθα
πουτσααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ρε φίλε με την Καλονή σε βοήθησε το στραγάλι; Στο 80 δεν έδωσε ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ χέρι του χολέμπας (κάρτα). Στο 80 όταν μείνεις με 10 παίκτες (γιατί ΝΟΜΙΖΩ πως ο Χολέμπας είχε ήδη) δύσκολα θα έπαιρνες τη νίκη. Οι 20 και 30 βαθμοί διαφορά είναι ΕΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ. Δεν έχεις δα και τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοση διαφορά δυναμικότητας από τον ΠΑΟΚ πχ.
Γρηγορη μην γινεσαι και εσυ σαν τους ταλιμπαν δημοσιογραφους που πετανε λασπη και θελουν να κανουν κακο στον ολυμπιακο,ειπαμε αυτα ειναι ανθρωπινα λαθη.το οτι το 95% των περιπτωσεων ειναι υπερ του,ειναι εντελως τυχαιο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Πρόταση χορηγίας από σάιτ... απιστίας!
Ένα τρελό σενάριο έχει κάνει την εμφάνισή του για την ΑΕΚ, σύμφωνα με το οποίο η ιστοσελίδα γνωριμιών Ashley Madison, που απευθύνεται -κυρίως- σε παντρεμένους που θέλουν  να κάνουν εξωσυζυγικές σχέσεις, έχει καταθέσει πρόταση χορηγίας στη φανέλα της Ένωσης! 

Ο ιδιοκτήτης της ιστοσελίδα ΑshleyMadison.com, το οποίο σύμφωνα με κάποια παλιότερα ρεπορτάζ κάνει κάνει θραύση και στην Ελλάδα, υποστήριξε ότι έχει κατατεθεί πρόταση για τη φανέλα της ΑΕΚ, ενώ η εταιρεία δημοσίων σχέσεων που έκανε το... κονέ ανέφερε: «Επιλέξαμε την ΑΕΚ λόγω του οράματος της νέας διαχείρισης να ανεβάσει την ομάδα πίσω στη δικαιωματική θέση της στη Σούπερ Λιγκ, να επενδύσουν σε εγκαταστάσεις και να αναπτύξουν το ταλέντο του ποδοσφαίρου. Είμαι παθιασμένος με τη διασφάλιση του μέλλοντος του διάσημου ποδοσφαιρικού συλλόγου»!

Το εν λόγω σάιτ ιδρύθηκε το 2002 στον Καναδά και είναι τρομερά εξελίξιμο, ενώ ήδη έχει προσφέρει χορηγία στους New York Giants και έχει ενδιαφερθεί για άλλες ομάδες! Φυσικά, το θέμα προκύπτει μόνο από την πλευρά της και όχι από την ΑΕΚ, ενώ με δηλώσεις της στη SportDay, η υπεύθυνη δημοσίων σχέσεων της Ashley Madison, Κατιλένα Άλπε είπε: «Η προσφορά έγινε πριν από τρεις ημέρες και έχουν αποσταλεί σχετικά mails. Περιμένουμε απάντηση


Τελικα  αρχιζω  να  σας  ζηλευω  ρε  μπαγασηδες.......αν  γινει  αυτο  ο  κουβαρντας  εχει  οντως 
μεγαλο οραμα  για  την  αεκ.....θα  προσφερει  μεχρι  και  τσαμπα  γαμησι.... :rockon:


 

Συνημμένα

  • ashlemad.jpg
    ashlemad.jpg
    30,5 KB · Εμφανίσεις: 13

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Εμείς προωθούμε τον έρωτα...δεν είμαστε του μοτο "Τάδε και ας μην γαμήσω ποτέ"...αν και την τελευταία κυριολεκτικά στιγμή θα υπερισχύσει η προσφορά του Οπάπ και θα σκούζετε πάλι! :2funny:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Εμείς προωθούμε τον έρωτα...δεν είμαστε του μοτο "Τάδε και ας μην γαμήσω ποτέ"...αν και την τελευταία κυριολεκτικά στιγμή θα υπερισχύσει η προσφορά του Οπάπ και θα σκούζετε πάλι! :2funny:
Γιατι  να  σκουζω  , και  συ  γιατι  να  χαιρεσαι, ουτε  εγω τα  χανω ,  ουτε  στην  τσεπη  σου  πανε.



 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom