Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Το μπούλο χανουμάκια όλοι μας!!! Ότι και να πούνε έχουνε δίκιο!!!
 

Burtoniac

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
49
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Το θέμα δεν πρέπει να πέφτει πάνω στον Αστέρα που είναι μια σοβαρή ομάδα (αν και φοβερά κωλόφαρδη). Η ίδια η ΑΕΚ είναι, και το ψυχόδραμα που προσφέρει στους οπαδούς της τουλάχιστον την τελευταία δεκαετία. Εμένα στ'αρχίδια μου οι εκάστοτε διοικήσεις, ειδικά απο τη στιγμή που μετά το Μελισσανίδη δεν ήρθε κανένας Κρόκους ή Καπετάνιος να με στηρίξει οικονομικά. Τώρα ήρθε λέει ο Ντέμης και με έσωσε και έχει φέρει στην ομάδα όλα τα Loony Tunes (Φερέρ, Μορέτο, Αλβες και δε συμμαζεύεται). Εγώ τί πρέπει να σκεφτώ, που με λένε και μηδενιστή; Χρόνια βλέπω το ίδιο παραμύθι. Κι αν δεν την πατάω απο ΟΣΦΠ ή ΠΑΟ, πάντα υπάρχει ενας Ιωνικός, ένας Αστέρας, μια Ξάνθη ή δεν ξέρω εγώ τί άλλο, και με κάνει μακάκα. Ετσι είναι. Θεωρώ υπεύθυνους μόνο τους πραγματικά υπεύθυνους και δεν κρύβομαι ούτε απο παράγκες, διαιτησίες, ΝΕΤ, Παπαδημητρίου και λοιπά εμπριμέ. Το ιστορικό μου σωματείο έχει γεμίσει λούζερς. Λουζ...τείτε τους!

ΠΑΝΟS
 

Επισκέπτης
ο παππους εχει καταντησει χειροτερος και απτον σαντος στη ξεροκεφαλια.ειδε οτι του βγηκε ο μαντουκα στον εργοτελη σαν επιθετικος και τον ξαναβαλε.δε μπορει να καταλαβει οτι καθε αντιπαλος ειναι διαφορετικος?τον εξεθεσε ο μπλανκο σημερα με το γκολ.
εγώ μέχρι σήμερα του παππού του έδινα ασυλία όμως σήμερα όχι παιχνίδι που θα το είχε καθαρίσει από το πρώτο ημίχρονο το έκανε ήττα.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Το θέμα δεν πρέπει να πέφτει πάνω στον Αστέρα που είναι μια σοβαρή ομάδα (αν και φοβερά κωλόφαρδη). Η ίδια η ΑΕΚ είναι, και το ψυχόδραμα που προσφέρει στους οπαδούς της τουλάχιστον την τελευταία δεκαετία. Εμένα στ'αρχίδια μου οι εκάστοτε διοικήσεις, ειδικά απο τη στιγμή που μετά το Μελισσανίδη δεν ήρθε κανένας Κρόκους ή Καπετάνιος να με στηρίξει οικονομικά. Τώρα ήρθε λέει ο Ντέμης και με έσωσε και έχει φέρει στην ομάδα όλα τα Loony Tunes (Φερέρ, Μορέτο, Αλβες και δε συμμαζεύεται). Εγώ τί πρέπει να σκεφτώ, που με λένε και μηδενιστή; Χρόνια βλέπω το ίδιο παραμύθι. Κι αν δεν την πατάω απο ΟΣΦΠ ή ΠΑΟ, πάντα υπάρχει ενας Ιωνικός, ένας Αστέρας, μια Ξάνθη ή δεν ξέρω εγώ τί άλλο, και με κάνει μακάκα. Ετσι είναι. Θεωρώ υπεύθυνους μόνο τους πραγματικά υπεύθυνους και δεν κρύβομαι ούτε απο παράγκες, διαιτησίες, ΝΕΤ, Παπαδημητρίου και λοιπά εμπριμέ. Το ιστορικό μου σωματείο έχει γεμίσει λούζερς. Λουζ...τείτε τους!

ΠΑΝΟS
Το πσοτ σου είναι για δημοσίευση σε εφημερίδα φίλε. μπέσα.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
δεν εχει χαθει τιποτα ακομα την αλλη αγωνιστικη εχουμε το ντερμπι και θα επωφεληθουμε.μη κοιτατε μονο τα δικα μας χαλια οι αλλοι ειναι καλυτεροι δηλαδη?αλλα μας εχουν δοθει τοσες ευκαιριες να ξεφυγουμε και τις εχουμε κλωτσησει.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
δεν εχει χαθει τιποτα ακομα την αλλη αγωνιστικη εχουμε το ντερμπι και θα επωφεληθουμε.μη κοιτατε μονο τα δικα μας χαλια οι αλλοι ειναι καλυτεροι δηλαδη?αλλα μας εχουν δοθει τοσες ευκαιριες να ξεφυγουμε και τις εχουμε κλωτσησει.
Αυτό είναι το παρήγορο. Ο ΠΑΟ δε βλέπεται και ο ΟΣΦΠ έχει 2 νίκες εκτός έδρας σε έναν γύρο. Είμαστε όμως η μοναδική ομάδα που πάει και καλά για πρωτάθλημα και κατεβαίνει χωρίς σέντερ φορ...
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ο αστερας εδειξε τη γυμνια του πρωταθληματος μας.μια ομαδα που διεθεσε καποια χρηματα σωστα και ειχε καλη οργανωση κερδισε και τους τρεις μεγαλους.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
εγώ μέχρι σήμερα του παππού του έδινα ασυλία όμως σήμερα όχι παιχνίδι που θα το είχε καθαρίσει από το πρώτο ημίχρονο το έκανε ήττα.

Καλά ας μη λέμε και οτι θέλουμε ...
BTW , τον Σεζαρ θα τον κρατήσετε τελικά ? Είναι πρόθυμος να κάτσει έστω και με μειωμένο συμβόλαιο.
 

Επισκέπτης
Το μπούλο χανουμάκια όλοι μας!!! Ότι και να πούνε έχουνε δίκιο!!!
ελπίζω αδελφέ ότι το σημερινό αποτέλεσμα να είναι μάθημα μεγάλο και να κάτσουν να τα δούνε λίγο ποιο ρεαλιστικά τα θέματα χρόνος υπάρχει και υλικό υπάρχει απλά ο παππούς δεν μπορεί να συνδυάσει την κατάλληλη 11άδα ανάλογα το παιχνίδι δεν μπορείς σήμερα να προσπαθείς μια ομάδα  σαν τον Αστέρα να τον πας στο τσούκου τσούκου. 
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
ο αστερας εδειξε τη γυμνια του πρωταθληματος μας.μια ομαδα που διεθεσε καποια χρηματα σωστα και ειχε καλη οργανωση κερδισε και τους τρεις μεγαλους.
Αυτα να τα βλεπουν οι δικοι μας οι φωστηρες της Θεσ/νικης που τους φταινε παντα οι σφυριχτρες.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
και ειναι στη τεταρτη θεση πανω απο αρη,πανιωνιο,παοκ κτλ ομαδες που ειναι χρονια στη κατηγορια και δεν εχουν κοιταξει στα ματια τους μεγαλους.γιατι να μην μπορουν και οι αλλοι να το κανουν αυτο?γιατι ειναι κατα καιρους στα συμφεροντα του ενος και του αλλου.δυστυχως αυτο ειναι το πρωταθλημα μας.
 

Επισκέπτης
ο αστερας εδειξε τη γυμνια του πρωταθληματος μας.μια ομαδα που διεθεσε καποια χρηματα σωστα και ειχε καλη οργανωση κερδισε και τους τρεις μεγαλους.
αυτή είναι η πραγματική αλήθεια και το κυριότερο ο Αστέρας έχει έναν προπονητή που ξέρει να διαχειριστή το υλικό του κάτι που ο παππούς δεν το έχει, στην Ισπανία είναι πολύ διαφορετικά από εδώ αλλά αυτός ακόμα βρίσκετε εκεί ίσως να φταίει που του λείπει η γιαγιά αλλά και εμείς που δεν πάμε να τον πάρουμε καμιά βόλτα κατά Φυλής μεριά μήπως ξελαμπικάρει το μυαλό του.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Είναι δυνατόν να  έχουμε βασικό τερματοφύλακα τον Μορέτο??? :headbang:
Έκανε 1 γκέλα , έκανε 2 , έκανε 3...εεεε ΕΛΕΟΣ τι μου τον ξαναβάζετε?Επειδή την πατήσατε και του κάνατε ακριβό συμβόλαιο?Ο Μάχο έχει δείξει καλύτερα στοιχεία...αλλά αν αποδειχθεί και αυτός μπάζο , 1000 φορές να βάλετε τον Αραμπατζή!!Πόσο χειρότερος μπορεί να είναι από τον απορροφητήρα τον Μορέτο? :think:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Είναι δυνατόν να  έχουμε βασικό τερματοφύλακα τον Μορέτο??? :headbang:
Έκανε 1 γκέλα , έκανε 2 , έκανε 3...εεεε ΕΛΕΟΣ τι μου τον ξαναβάζετε?Επειδή την πατήσατε και του κάνατε ακριβό συμβόλαιο?Ο Μάχο έχει δείξει καλύτερα στοιχεία...αλλά αν αποδειχθεί και αυτός μπάζο , 1000 φορές να βάλετε τον Αραμπατζή!!Πόσο χειρότερος μπορεί να είναι από τον απορροφητήρα τον Μορέτο? :think:
δεν υπηρχε περιπτωση να βαλει γκολ ο αστερας αν δεν εκανε τη μαλακια ο μορετο.ετσι οπως επαιζε φαινοταν οτι παει για το χ.
 

Επισκέπτης
Είναι δυνατόν να  έχουμε βασικό τερματοφύλακα τον Μορέτο??? :headbang:
Έκανε 1 γκέλα , έκανε 2 , έκανε 3...εεεε ΕΛΕΟΣ τι μου τον ξαναβάζετε?Επειδή την πατήσατε και του κάνατε ακριβό συμβόλαιο?Ο Μάχο έχει δείξει καλύτερα στοιχεία...αλλά αν αποδειχθεί και αυτός μπάζο , 1000 φορές να βάλετε τον Αραμπατζή!!Πόσο χειρότερος μπορεί να είναι από τον απορροφητήρα τον Μορέτο? :think:
μα ο παππούς έβαλε Μορέτο για να είναι ζεστός στα ευρωπαικά παιχνίδια δεν μπορώ να το καταλάβω από την μια να απαξιώνεις το ΟΥΕΦΑ και από την άλλη να βάζεις την ρουφήχτρα για να την έχεις ζεστή στην Ευρώπη.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Για να μην πούμε για το άλλο τραγικό λάθος!!!Μου διώξανε τον Τσιρίλο το καλοκαίρι και φέρανε για αντικαταστάτη του τον Άλβες!Το παιδί δεν φταίει σε τίποτα , ότι μπορεί κάνει...ο Μόρας δεν τους έκανε για τον πάγκο...φέρανε τον Ασκάρατε! :think:
Αυτά κάποιοι τα λέγαμε από την αρχή...για να μην βγει κανείς και πει ότι περιμέναμε μια ήττα για να τα πούμε!
 

Επισκέπτης
Για να μην πούμε για το άλλο τραγικό λάθος!!!Μου διώξανε τον Τσιρίλο το καλοκαίρι και φέρανε για αντικαταστάτη του τον Άλβες!Το παιδί δεν φταίει σε τίποτα , ότι μπορεί κάνει...ο Μόρας δεν τους έκανε για τον πάγκο...φέρανε τον Ασκάρατε! :think:
Αυτά κάποιοι τα λέγαμε από την αρχή...για να μην βγει κανείς και πει ότι περιμέναμε μια ήττα για να τα πούμε!
υπομονή την άλλη αγωνιστική πάλι πρώτη θα ήμαστε,
οκ φίλε gato πες μου καλά τα λέμε αλλά για πες μου οι άλλοι ΑΕΚάρες που είναι? μην τα ρίχνουμε του Ντέμη, ο Τίγρης θησαύρισε σε βάρος της ΑΕΚ αν κάτσουμε και τα δούμε λίγο ρεαλιστικά τα πράγματα και όταν η ομάδα είχε ανάγκη που ήταν στο χείλος του γκρεμού μόνο παχιά λόγια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom