Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Στα δικα μας.....η κορυφαια πενταδα προπονητων που εχουν περασει απο την ΑΕΚΑΡΑ μας.....Μπαρνσγουελ,Τιλκοφσκι,Στεπανοβιτς,Τουμπακοβιτς....ΦΕΡΕΡ...απο τεχνικα θεματα δεν μπορω να πω αλλα αυτο το βλεμμα του τα λεει ολα...μονιμα ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΟΣ!!!!!!
 

Επισκέπτης
Στα δικα μας.....η κορυφαια πενταδα προπονητων που εχουν περασει απο την ΑΕΚΑΡΑ μας.....Μπαρνσγουελ,Τιλκοφσκι,Στεπανοβιτς,Τουμπακοβιτς....ΦΕΡΕΡ...απο τεχνικα θεματα δεν μπορω να πω αλλα αυτο το βλεμμα του τα λεει ολα...μονιμα ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΟΣ!!!!!!
τον Ρουμάνο ξέχασες τώρα τελευταία που είχε κάνει τα αποδυτήρια ντισκοτέκ.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Πάντως αδέρφια από σήμερα εκδηλώνω την προτίμησή μου για πρωτάθλημα:Να το πάρει ο Ολυμπιακός!!! Και πριν με κράξετε εξηγώ γιατί:10 χρόνια συνέχεια το παίρνει,ένα παραπάνω θα μας χαλάσει?Ενώ αν το πάρουν οι πράσινοι θα σταματήσουν και αυτοί τη μουρμούρα και θα είμαστε οι μόνοι μακάκες στην παλαι ποτέ τριάδα του ΠΟΚ....  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
Πάντως αδέρφια από σήμερα εκδηλώνω την προτίμησή μου για πρωτάθλημα:Να το πάρει ο Ολυμπιακός!!! Και πριν με κράξετε εξηγώ γιατί:10 χρόνια συνέχεια το παίρνει,ένα παραπάνω θα μας χαλάσει?Ενώ αν το πάρουν οι πράσινοι θα σταματήσουν και αυτοί τη μουρμούρα και θα είμαστε οι μόνοι μακάκες στην παλαι ποτέ τριάδα του ΠΟΚ....  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
πάντως εγώ αυτό που βλέπω είναι γενικά για το Ελληνικό ποδόσφαιρο κάθε πέρσι και καλύτερα.
με τέτοιο ποδόσφαιρο στην Ευρώπη βλέπω χοντρές κλωτσιές.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Kaλησπέρα σε όλους.
Βαρέθηκα,σιχαθηκα,κουράστηκα...

Ο Φερέρ δεν έφυγε ακομά από την ΑΕΚ;

Καληνύχτα σε όλους.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Όταν είπα την περασμένη εβδομάδα ότι ο Πανιώνιος εξετέλεσε την αποστολή του στο ΟΑΚΑ και θα άνοιγε τα πόδια στην ομάδα του πράκτορα, μου λέγανε @@ μερικοί, απολαύστε τα τώρα..........
ε οχι κι ανοιξε τα ποδια αδερφε.....γαμω τις μπαλιτσες επαιξε ο πανιωνιος....ασχετα αν το σκορ ειναι μεγαλο...επαιξε πολυ καλα!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
491
Like
37.602
Πόντοι
41.447
Πάντως αδέρφια από σήμερα εκδηλώνω την προτίμησή μου για πρωτάθλημα:Να το πάρει ο Ολυμπιακός!!! Και πριν με κράξετε εξηγώ γιατί:10 χρόνια συνέχεια το παίρνει,ένα παραπάνω θα μας χαλάσει?Ενώ αν το πάρουν οι πράσινοι θα σταματήσουν και αυτοί τη μουρμούρα και θα είμαστε οι μόνοι μακάκες στην παλαι ποτέ τριάδα του ΠΟΚ....  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι Ναυαρχε!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Οποιος νομιζει οτι αποψε ο γαυρος κερδισε με τον παμποριδη κι οχι δικαια τοτε μαγκες μου....Δεν εχει ιδεα απο μπαλα....σοβαρευτειτε!!!
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι Ναυαρχε!
Έτσι που καταντήσαμε φίλε ZERO,πρέπει να περιορίσουμε το δούλεμα στο λιγότερο δυνατόν!!!Άλλο να σε δουλεύει ο γαύρος με 11 πρωταθλήματα στα τελευταία 12 και άλλο ο βάζελος με 1 και να σου λέει ξεκινάει η παντοκρατορία μου....
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Kaλησπέρα σε όλους.
Βαρέθηκα,σιχαθηκα,κουράστηκα...

Ο Φερέρ δεν έφυγε ακομά από την ΑΕΚ;

Καληνύχτα σε όλους.
Καλώς τονε κι ας άργησες...Για βάλε πάλι την ψηφοφορία με το Φερέρ να δει τι θα γίνει....Από τότε είχα ψηφίσει [size=14pt]να πάρει το δρόμο που του πρέπει:τον αγύριστο!!!![/size]Α, ρε φιλαράκι είδες κι εσύ  να γκρεμίζονται όλα για μία ακόμη φορά...
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486

η διψασμένη Nikita ρουφάει τη μάνικα και ο "Πυροσβέστης"  Peter την καταβρέχει δεόντως..! 
Σάλταρες ρε Ariona?Από τώρα???????Την Τετάρτη δηλαδή μετά τη Χετάφε,τι θα ποστάρεις?Ζώα????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
491
Like
37.602
Πόντοι
41.447
Έτσι που καταντήσαμε φίλε ZERO,πρέπει να περιορίσουμε το δούλεμα στο λιγότερο δυνατόν!!!Άλλο να σε δουλεύει ο γαύρος με 11 πρωταθλήματα στα τελευταία 12 και άλλο ο βάζελος με 1 και να σου λέει ξεκινάει η παντοκρατορία μου....

το θέμα φίλε είναι να μην τρώμε το παραμύθι που μας πουλάνε οι πρόεδροι, οι κωλοφυλλάδες και οι δημοσιογράφοι....
εσύ είσαι σοβαρός και σκεπτόμενος φίλαθλος.
Φαινότανε απο την αρχή της σεζόν πως η ΑΕκ δεν έιχε κάνει σωστό προγραμματισμό και αγορές έμψυχου υλικου...κάποιοα στιγμη θα ξεφούσκωνε..
και πόσο μάλιστα όταν έχει απένατνι της ένα μετριο Ολυμπιακο και άυτο τον Παναθηναικό σαν συνδιεκδικητές του Πρωταθλήματος...
Είμαστε γενικά για τον Πουτσο...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Πάντως επειδή θεωρώ ότι και οι τρεις είναι για τον πούτσο, σε 10 αγώνες μπορεί να δούμε ακόμα πάρα πολλά.....Το ασανσέρ πρώτος δεύτερος τρίτος έχει γίνει πλέον κανόνας... Δε θα μου έκανε καμμιά εντύπωση εάν σε 4 αγώνες έρχονταν όλα πάλι τούμπα.......
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
το θέμα φίλε είναι να μην τρώμε το παραμύθι που μας πουλάνε οι πρόεδροι, οι κωλοφυλλάδες και οι δημοσιογράφοι....
εσύ είσαι σοβαρός και σκεπτόμενος φίλαθλος.
Φαινότανε απο την αρχή της σεζόν πως η ΑΕκ δεν έιχε κάνει σωστό προγραμματισμό και αγορές έμψυχου υλικου...κάποιοα στιγμη θα ξεφούσκωνε..
και πόσο μάλιστα όταν έχει απένατνι της ένα μετριο Ολυμπιακο και άυτο τον Παναθηναικό σαν συνδιεκδικητές του Πρωταθλήματος...
Είμαστε γενικά για τον Πουτσο...
Και φυσικά έχεις δικιο και φυσικότατα εγώ δεν έφαγα κανένα παραμύθι.Οι πιο νέοι όμως  το πήραν κατάκαρδα,δυστυχώς....
έλα ρε αδελφέ ξέχασα να αλάξω θρεντ ένα λάθος έκανα,
Συγχωρεμένος,αφού θα κεράσεις κρασάκι στη γιάφκα....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
χανούμια καλησπέρα...τόγραψα σε προηγούμενο πόστ σε έναν πανιώνιο ότι θα κάτσουν να τ αρπάξουν και μου είπε 'οτι λέω μαλακίες...και ότι θα παίξουν για την ιστορία τους...ιδού το αποτέλεσμα....την εξετέλεσε την αποστολή του το πανιωνάκι.....κατά τα άλλα κολλητός του βάζελου ο πρόεδρος......ωρε δεν γ....... λέω εγώ...
 

Επισκέπτης
Και φυσικά έχεις δικιο και φυσικότατα εγώ δεν έφαγα κανένα παραμύθι.Οι πιο νέοι όμως  το πήραν κατάκαρδα,δυστυχώς....Συγχωρεμένος,αφού θα κεράσεις κρασάκι στη γιάφκα....
μόλις είναι έτοιμη η γιάφκα θα παίσει πμ.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
χανούμια καλησπέρα...τόγραψα σε προηγούμενο πόστ σε έναν πανιώνιο ότι θα κάτσουν να τ αρπάξουν και μου είπε 'οτι λέω μαλακίες...και ότι θα παίξουν για την ιστορία τους...ιδού το αποτέλεσμα....την εξετέλεσε την αποστολή του το πανιωνάκι.....κατά τα άλλα κολλητός του βάζελου ο πρόεδρος......ωρε δεν γ....... λέω εγώ...
Γειά σου προσωρινέ πρώτε.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom