Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
λιγα με το εξοχικο του ΘΡΥΛΟΥ μην σε δωσω στεγνα & δεν ξερεις που να κρυφτεις.. :2funny: :2funny: :2funny:

Ο ξάδερφος μου είναι στην ΠΕΦΟ (δεν το γάμησα μικρό και έγεινε ΟΣΦΠ) και έχω πάει μαζί του να δω αγώνα CL εκεί πέρυσι. Τους χρηματοδοτεί κανονικά ο Σωκράτης εδώ κάτω ;)
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Το έχω γράψει και αλλού, αλλά δεν μου δίνουν σημασία......
Δεν σου κάνεί εντύπωση που ο Λεοζίνιο κατέληξε στον ΨΟΦΗ? Πρόσθεσε και τον Μπαμπαγκίντα που το καλοκαίρι τον ζήτησαν δανεικό αντί να τον αποδεσμεύσουμε. Α ναι, και τον Μήτρουγλου πρίν απο λίγες εβδομάδες.
Και αναρωτιέσαι ακόμα βρε σονυ τι θα βρέξει σήμερα?????  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
να και ένας γαύρος που λέει τα πράγματα με τ ονομά τους..κατά τα άλλλα δικό μας παράρτημα ο ΟΦΗ.....μπορεί πριν χρόνια...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
να και ένας γαύρος που λέει τα πράγματα με τ ονομά τους..κατά τα άλλλα δικό μας παράρτημα ο ΟΦΗ.....μπορεί πριν χρόνια...
Άσε την πολυλογία φίλε Τάλε γιατί σας γράφω τα χάλια του παραρτήματος και δεν πέρνετε χαμπάρι οι βάζελοι. Όταν αποχωρεί η οικογένεια γίνεται της πουτάνας......
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Και πάνω που έλεγα γιατί με τρώνε τα @@ μου.........διαβάζω sportfm!!!!!

Θ.Μητρόπουλος: «Πρώτος λόγος στους «αιώνιους»  :jerking: :jerking: :jerking:
«Το πρωτάθλημα είναι υπόθεση του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού. Θα κριθεί στα εκτός έδρας του Ολυμπιακού και στα εντός έδρας του Παναθηναϊκού. Μόλις μετρηθούν οι γκέλες των δύο θα φανεί και ποιος θα κατακτήσει την «κούπα». Αυτό υποστήριξε στο ξεκίνημα της συνέντευξης που παραχώρησε στη «SportDay» ο ισχυρός άνδρας του Αιγάλεω, Θωμάς Μητρόπουλος, και συμπλήρωσε: «Στον αγώνα πρωταθλήματος ο Παναθηναϊκός ήταν καλύτερος, αρκετά διαβασμένος, αλλά είχε την τύχη να αντιμετωπίσει έναν Ολυμπιακό με απουσίες βασικών στελεχών. Στολτίδης και Λεντέσμα (ειδικά ο τελευταίος) μπορούν να αλλάξουν την εικόνα της ομάδας. Όταν λείπουν αυτοί οι δύο, τότε τα πράγματα γίνονται δύσκολα».

Τα υπόλοιπα διαβάστε τα μόνοι σας, δεν βρομίζω άλλο το copy-paste μου!!!
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Και πάνω που έλεγα γιατί με τρώνε τα @@ μου.........διαβάζω sportfm!!!!!

Θ.Μητρόπουλος: «Πρώτος λόγος στους «αιώνιους»  :jerking: :jerking: :jerking:
«Το πρωτάθλημα είναι υπόθεση του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού. Θα κριθεί στα εκτός έδρας του Ολυμπιακού και στα εντός έδρας του Παναθηναϊκού. Μόλις μετρηθούν οι γκέλες των δύο θα φανεί και ποιος θα κατακτήσει την «κούπα». Αυτό υποστήριξε στο ξεκίνημα της συνέντευξης που παραχώρησε στη «SportDay» ο ισχυρός άνδρας του Αιγάλεω, Θωμάς Μητρόπουλος, και συμπλήρωσε: «Στον αγώνα πρωταθλήματος ο Παναθηναϊκός ήταν καλύτερος, αρκετά διαβασμένος, αλλά είχε την τύχη να αντιμετωπίσει έναν Ολυμπιακό με απουσίες βασικών στελεχών. Στολτίδης και Λεντέσμα (ειδικά ο τελευταίος) μπορούν να αλλάξουν την εικόνα της ομάδας. Όταν λείπουν αυτοί οι δύο, τότε τα πράγματα γίνονται δύσκολα».

Τα υπόλοιπα διαβάστε τα μόνοι σας, δεν βρομίζω άλλο το copy-paste μου!!!

Το χειρότερο είναι ότι οι άθλιοι γλύφτες-δημοσιογραφίσκοι τολμάνε και τον ρωτάνε την γνώμη του για τη διαιτησία...Σαν να πηγαίνεις στον Παπαδόπουλο ή στον Πατακό και να τον ρωτάς ποια η γνώμη σας για την ποιότητα της σημερινής μας δημοκρατίας...Ντροπή και αίσχος κύριε Χελάκη....
 

Επισκέπτης
Και πάνω που έλεγα γιατί με τρώνε τα @@ μου.........διαβάζω sportfm!!!!!

Θ.Μητρόπουλος: «Πρώτος λόγος στους «αιώνιους»  :jerking: :jerking: :jerking:
«Το πρωτάθλημα είναι υπόθεση του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού. Θα κριθεί στα εκτός έδρας του Ολυμπιακού και στα εντός έδρας του Παναθηναϊκού. Μόλις μετρηθούν οι γκέλες των δύο θα φανεί και ποιος θα κατακτήσει την «κούπα». Αυτό υποστήριξε στο ξεκίνημα της συνέντευξης που παραχώρησε στη «SportDay» ο ισχυρός άνδρας του Αιγάλεω, Θωμάς Μητρόπουλος, και συμπλήρωσε: «Στον αγώνα πρωταθλήματος ο Παναθηναϊκός ήταν καλύτερος, αρκετά διαβασμένος, αλλά είχε την τύχη να αντιμετωπίσει έναν Ολυμπιακό με απουσίες βασικών στελεχών. Στολτίδης και Λεντέσμα (ειδικά ο τελευταίος) μπορούν να αλλάξουν την εικόνα της ομάδας. Όταν λείπουν αυτοί οι δύο, τότε τα πράγματα γίνονται δύσκολα».

Τα υπόλοιπα διαβάστε τα μόνοι σας, δεν βρομίζω άλλο το copy-paste μου!!!
αρχίζει και τους τσούζει και βγήκε ο αρχιπαράγκας.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Το χειρότερο είναι ότι οι άθλιοι γλύφτες-δημοσιογραφίσκοι τολμάνε και τον ρωτάνε την γνώμη του για τη διαιτησία...Σαν να πηγαίνεις στον Παπαδόπουλο και στον Πατακό και να τον ρωτάς ποια η γνώμη σας για την ποιότητα της σημερινής μας δημοκρατίας...Ντροπή και αίσχος κύριε Χελάκη....

Τώρα θα μάθετε τι είναι ο SportFM? Απορώ πως κάθεται ο Μιαούλης ακόμα εκεί.
 

Επισκέπτης
μα όποιος θέλει να βρει φτωχό άνθρωπο στο μυαλό να τον δουλέψει γαύρος το παίζει, έτσι και η συμμορία του εν λόγο σταθμού.
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..καταλαβαινεις οτι δεν μπορεις να γενικευεις???καταλαβαινεις οτι αυτα που λες ειναι προσβλητικα για ολους τους ολυμπιακους???παλι αρχισες???παλι εχεις κοψει καπιστρι & δεν ξερεις τι γραφεις???
 

Επισκέπτης
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..καταλαβαινεις οτι δεν μπορεις να γενικευεις???καταλαβαινεις οτι αυτα που λες ειναι προσβλητικα για ολους τους ολυμπιακους???παλι αρχισες???παλι εχεις κοψει καπιστρι & δεν ξερεις τι γραφεις???
είπα εγώ για γαύρους τίποτα?εσύ γιατί τσιμπάς?
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ενώ εσύ πλέζουρ ποτέ δεν έχεις προσβάλλει αντιπαλους οπαδούς....αιντεεεεεεεεε...
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..καταλαβαινεις οτι δεν μπορεις να γενικευεις???καταλαβαινεις οτι αυτα που λες ειναι προσβλητικα για ολους τους ολυμπιακους???παλι αρχισες???παλι εχεις κοψει καπιστρι & δεν ξερεις τι γραφεις???
είπα εγώ για γαύρους τίποτα?εσύ γιατί τσιμπάς?
ενώ εσύ πλέζουρ ποτέ δεν έχεις προσβάλλει αντιπαλους οπαδούς....αιντεεεεεεεεε...
Καλησπέρα σε όλους και ηρεμήστε μεσημεριάτικα.Αντί να καθόμαστε αναπαυτικά το απόγευμα με την ησυχία μας να δούμε το ματσάκι του γαύρου,κάθεστε πάλι και πλακώνεστε....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ασε μας μωρή κουφάλα... :grin: ναύαρχε...πόσα δώσατε ρε χθές στον σπανό για το παιγνίδι?......καταστροφείς του τοπιού?.. :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους και ηρεμήστε μεσημεριάτικα.Αντί να καθόμαστε αναπαυτικά το απόγευμα με την ησυχία μας να δούμε το ματσάκι του γαύρου,κάθεστε πάλι και πλακώνεστε....
καλά ήμαστε αλλά μερικοί είναι πολύ πλεονέκτες μέχρι και την αντί νοημοσύνη την θεωρούν ΟΣΦΠ
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
ασε μας μωρή κουφάλα... :grin: ναύαρχε...πόσα δώσατε ρε χθές στον σπανό για το παιγνίδι?......καταστροφείς του τοπιού?.. :2funny:

Καταστροφείς απογεύματος να λες, όχι του τοπιού. Χαλάσαμε πολλές ορέξεις χτες........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom