Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ειδατε τα σκουληκια τι επαθαν?στο 94.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Αυτη η νίκη πόνεσε πολλούς πάντως.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
τωρα το επομενο δυσκολο ειναι στη λαρισα.κομβικο παιχνιδι που και εκει οι αλλοι εχασαν βαθμους.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
τωρα γυρισα πολλες χαμενες κλασσικες ευκαιριες παλι :rockon:τουλαχιστον πηραμε τους 3 βαθμους
 

Επισκέπτης
μετα την ξανθη που ειχαμε ασχημη παραδοση περασαμε και απο τον ατρομητο που δεν ειχαμε κερδισει ποτε τα τελευταια χρονια.παμε γερα ρεεεεεε
σας είπα έβαλε ο παππούς το λαμέ κοστούμι όπως την προηγούμενη αγωνιστική με  την Βέροια.
 

pako

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
101
Like
1
Πόντοι
1
Τα σχολια των 2 παραπανω σελιδων δικαιολογουνται μονο απο το αγχος και την αγαπη των αδερφων για την αρρωστια μας αλλιως ρε παιδια ελεος τι περιμενουμε οτι δεν θα μας κανουν ουτε φαση οι αντιπαλοι αντι να λεμε οτι μπροστα γραφουμε μιζεριαζουμε...?
Εχω παιξει μπαλα στην Αθηναιδα δεν λεω οτι ειμαι και ο Ρομπερτο Καρλος ουτε ξερω τεχνικα θεματα σαν το Μουρινιο αλλα σημερα παιξαμε καλα και ψηλα μαρκαραμε και τα αμυντικα χαφ κλεισανε χωρους μονο ενα χαμενο 9λεπτο στην αρχη του Β μερους επειδη ο Μερινο αλλαζε θεσεις με το Λουτσιανο και ηταν δυσκολη η προσαρμογη αλλιως πηγαμε πολυ καλα.
Ο γαυρος αν παιξει χωρις το Νταρκο ποσα γκολ θα βαλει?
Ο Λυμπε το ξερουμε οτι ειναι Ντεφορμε αλλα ειναι ο Λυμπε δεν βγαινει.
Οταν βλεπεις τον Ανατολακη να εχει λιωσει απο το Μαντουκα εννοειται οτι θα βαλεις το Μανου το πιο γρηγορο παιχτη της Λιγκας να τους Λιωσεις απλα επειδη δεν ηταν 2-0 δεν μπορουσε να βγαλει Λαγο η Αουραμπαρενα.
Και κατι τελευταιο και πολυ βασικο ο Μανου στην πλευρα που τον εβαλε ελιωσε ολο το παιχνιδι του Ογιος γιατι κραταγε 3εις παιχτες πισω.Αν θυμαστε στην αρχη του β μερους απο εκει μας χτυπησανε.
Ειπαμε ο Φερερ εχει εμμονες πιστευει οτι οι παιχτες του ειναι κατι μεταξυ Κακα Τερυ και Τζεραρντ οτι μπορουν να τα κανουν ολα αλλα σημερα καλα το επαιξε το ματς με το ροστερ που εχει λογω απουσιων.
 

Επισκέπτης
Αυτη η νίκη πόνεσε πολλούς πάντως.
εγώ το είπα και σήμερα το πρωί ότι η ομάδα έχει αρχίσει και τσουλάει καλύτερα, αν σήμερα οι επιθετικοί ήταν ποιο παραγωγικοί θα μετρούσαμε καμιά 5άρα πάλι.
ο Ρίμπο υπέροχες πάσες και πολύ καλό παιχνίδι ο Μαντούκα, και αν η ομάδα είχε σήμερα τον Άκη Ζήκο που θα έδινε μια μεγαλύτερη σιγουριά θα βλέπαμε πολύ καλύτερο παιχνίδι.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Και με απουσίες Δέλλα και Ζορο αρίωνα! Ρε αυτή η αδυναμία μου που ακουει στο όνομα Γεωργέας τι γίνεται;;;;; Ζει; Παίζει κάτι άλλο από πίσω;
 

Επισκέπτης
Τα σχολια των 2 παραπανω σελιδων δικαιολογουνται μονο απο το αγχος και την αγαπη των αδερφων για την αρρωστια μας αλλιως ρε παιδια ελεος τι περιμενουμε οτι δεν θα μας κανουν ουτε φαση οι αντιπαλοι αντι να λεμε οτι μπροστα γραφουμε μιζεριαζουμε...?
Εχω παιξει μπαλα στην Αθηναιδα δεν λεω οτι ειμαι και ο Ρομπερτο Καρλος ουτε ξερω τεχνικα θεματα σαν το Μουρινιο αλλα σημερα παιξαμε καλα και ψηλα μαρκαραμε και τα αμυντικα χαφ κλεισανε χωρους μονο ενα χαμενο 9λεπτο στην αρχη του Β μερους επειδη ο Μερινο αλλαζε θεσεις με το Λουτσιανο και ηταν δυσκολη η προσαρμογη αλλιως πηγαμε πολυ καλα.
Ο γαυρος αν παιξει χωρις το Νταρκο ποσα γκολ θα βαλει?
Ο Λυμπε το ξερουμε οτι ειναι Ντεφορμε αλλα ειναι ο Λυμπε δεν βγαινει.
Οταν βλεπεις τον Ανατολακη να εχει λιωσει απο το Μαντουκα εννοειται οτι θα βαλεις το Μανου το πιο γρηγορο παιχτη της Λιγκας να τους Λιωσεις απλα επειδη δεν ηταν 2-0 δεν μπορουσε να βγαλει Λαγο η Αουραμπαρενα.
Και κατι τελευταιο και πολυ βασικο ο Μανου στην πλευρα που τον εβαλε ελιωσε ολο το παιχνιδι του Ογιος γιατι κραταγε 3εις παιχτες πισω.Αν θυμαστε στην αρχη του β μερους απο εκει μας χτυπησανε.
Ειπαμε ο Φερερ εχει εμμονες πιστευει οτι οι παιχτες του ειναι κατι μεταξυ Κακα Τερυ και Τζεραρντ οτι μπορουν να τα κανουν ολα αλλα σημερα καλα το επαιξε το ματς με το ροστερ που εχει λογω απουσιων.
συμφωνώ αδελφέ  μαζί σου και εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος από την ομάδα σε ένα παιχνίδι δεν βλέπεις τι ευκαιρίες χάνεις και το αν ο αντίπαλος κάποια στιγμή κάνει δυο καλές φάσεις πρέπει να υπολογίζεις και της γενικές συνθήκες.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αγάπη όλο ζήλια και όλο κλάμα................  ;)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Και με απουσίες Δέλλα και Ζορο αρίωνα! Ρε αυτή η αδυναμία μου που ακουει στο όνομα Γεωργέας τι γίνεται;;;;; Ζει; Παίζει κάτι άλλο από πίσω;

τωρα βρε φιλε την απουσια του δελλα την θεωρεις απουσια ή ευτυχημα?κανονικα το δευτερο....θα επρεπε να παρακαλατε να μην παιζει αυτο το ορθιο χιλιομετρο.....
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
τωρα βρε φιλε την απουσια του δελλα την θεωρεις απουσια ή ευτυχημα?κανονικα το δευτερο....θα επρεπε να παρακαλατε να μην παιζει αυτο το ορθιο χιλιομετρο.....

Τον έχει κάνει η Γωγώ.....frap-adar!!!!!!!!!!!
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Τα σχολια των 2 παραπανω σελιδων δικαιολογουνται μονο απο το αγχος και την αγαπη των αδερφων για την αρρωστια μας αλλιως ρε παιδια ελεος τι περιμενουμε οτι δεν θα μας κανουν ουτε φαση οι αντιπαλοι αντι να λεμε οτι μπροστα γραφουμε μιζεριαζουμε...?
Εχω παιξει μπαλα στην Αθηναιδα δεν λεω οτι ειμαι και ο Ρομπερτο Καρλος ουτε ξερω τεχνικα θεματα σαν το Μουρινιο αλλα σημερα παιξαμε καλα και ψηλα μαρκαραμε και τα αμυντικα χαφ κλεισανε χωρους μονο ενα χαμενο 9λεπτο στην αρχη του Β μερους επειδη ο Μερινο αλλαζε θεσεις με το Λουτσιανο και ηταν δυσκολη η προσαρμογη αλλιως πηγαμε πολυ καλα.
Ο γαυρος αν παιξει χωρις το Νταρκο ποσα γκολ θα βαλει?
Ο Λυμπε το ξερουμε οτι ειναι Ντεφορμε αλλα ειναι ο Λυμπε δεν βγαινει.
Οταν βλεπεις τον Ανατολακη να εχει λιωσει απο το Μαντουκα εννοειται οτι θα βαλεις το Μανου το πιο γρηγορο παιχτη της Λιγκας να τους Λιωσεις απλα επειδη δεν ηταν 2-0 δεν μπορουσε να βγαλει Λαγο η Αουραμπαρενα.
Και κατι τελευταιο και πολυ βασικο ο Μανου στην πλευρα που τον εβαλε ελιωσε ολο το παιχνιδι του Ογιος γιατι κραταγε 3εις παιχτες πισω.Αν θυμαστε στην αρχη του β μερους απο εκει μας χτυπησανε.
Ειπαμε ο Φερερ εχει εμμονες πιστευει οτι οι παιχτες του ειναι κατι μεταξυ Κακα Τερυ και Τζεραρντ οτι μπορουν να τα κανουν ολα αλλα σημερα καλα το επαιξε το ματς με το ροστερ που εχει λογω απουσιων.

Μπράβο ρε μάγκα να αγιάσει το στόμα σου ;-)
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
τωρα βρε φιλε την απουσια του δελλα την θεωρεις απουσια ή ευτυχημα?κανονικα το δευτερο....θα επρεπε να παρακαλατε να μην παιζει αυτο το ορθιο χιλιομετρο.....
Σε σχέση με πέρσυ που δεν μπορούσε να στρίψει είναι καλύτερος. Συμφωνώ δεν είναι ο καλύτερος μπακ του πρωταθλήματος. Έχει όμως πείρα και δύναμη. Νομίζω από αυτούς που κολλάνε τα ένσημα του τελευταίου έτους.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
άντε χανούμια..την γλυτώσατε πάλι...δεν πιάσαν τα βουντού μου....στο επόμενο παιγνίδι... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom