Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
:dancing: :dancing:
 

Συνημμένα

  • newego_LARGE_t_881_615799_type11291.jpg
    newego_LARGE_t_881_615799_type11291.jpg
    21 KB · Εμφανίσεις: 15

Επισκέπτης
και μερικά τραγελαφικά από τον αντίπαλο τύπο ο Δευτεραθλητής ανακάλυψε έγκλημα στο Περιστέρι από τον διαιτητή,,,  κλάμαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα,μάνα δεν μου κολάν  τα ένσημα, σκρόφα κοινωνία σε μισώ. 
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα πρωταθλητές της 17ης αγωνιστικής! :rockon:
Σπουδαίο διπλό χθες...η ομάδα έδειξε το απαιτούμενο πάθος...πρέπει να καταλάβουν ότι είναι στο χέρι μας ο φετινός τίτλος!Τα αρνητικό ήταν η επιπολαιότητα στην τελική προσπάθεια...για πλάκα θα μπορούσε ο Λύμπε να κάνει χατ-τρικ!Πολύ καλός ο Μαντούκα μετά από αρκετό καιρό...
Τώρα έχουμε 2 σερί παιχνίδια στην έδρα μας και είναι ευκαιρία να επωφεληθούμε από τυχόν στραβοπατήματα των αντιπάλων μας!
Πάμε γερά μωρή Αεκάρααααααααααααααααα
 

Επισκέπτης
gatto χθές νομίζω αν εξαιρέσεις την τελική προσπάθεια κάναμε το καλύτερο μας παιχνίδι φέτος!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα κιόλας από το θέαμα!Ας μην ξεχνάμε ότι ο Ατρόμητος παίζει ανοιχτά και αυτό βοηθάει τις μεγάλες ομάδες να φανούνε επιθετικά!Πάντως είναι σημαντική καμπή για το πρωτάθλημα και το σπουδαιότερο είναι το τρίποντο...
 

Επισκέπτης
Δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα κιόλας από το θέαμα!Ας μην ξεχνάμε ότι ο Ατρόμητος παίζει ανοιχτά και αυτό βοηθάει τις μεγάλες ομάδες να φανούνε επιθετικά!Πάντως είναι σημαντική καμπή για το πρωτάθλημα και το σπουδαιότερο είναι το τρίποντο...
εγώ πιστεύω ότι υπήρχε διάθεση για κάτι καλύτερο απλά τα γεγονότα του τριημέρου με τον Ζήκο κάνει την ομάδα λίγο ποιο επιφυλακτική για το τι άλλο μπορεί να σου σκαρώσουν στην πορεία με αποτέλεσμα η ομάδα να είναι λίγο σφικτή.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Παιδιά γράφω πρώτη φορά στο θρεντ σας. Είμαι Ολυμπιακός αλλά ήθελα να δω τι έγινε εχθές στο ματς της ΑΕΚ. Θα συμφωνήσω με αυτό που είπε ο gatto πως ο Ατρόμητος είναι ομάδα που με τον τρόπο που παίζει βοηθάει το ΠΟΚ να πάρει το αποτέλεσμα. Για μένα το σημαντικότερο διπλό που έχασε ο Ολυμπιακός ήταν αυτό στο Χαριλάου και το δεύτερο στον Εργοτέλη.
Πάντως πιστεύω πως με αυτά που γίνονται εξωγηπεδικά για τον Παναθηναϊκό, δυστυχώς πιστεύω πως θα το δώσουν στα βαζάλια.
Τέλος πάντων, εμένα με ενδιαφέρει να βλέποπυμε μπάλα και τα υπόλοιπα...εναν χρόνο θα το πάρει ο ένας έναν άλλο κάποιος άλλος.

Φιλικά.
Καλή συνέχεια
και ευ αγωνίζεσθαι.

Δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα κιόλας από το θέαμα!Ας μην ξεχνάμε ότι ο Ατρόμητος παίζει ανοιχτά και αυτό βοηθάει τις μεγάλες ομάδες να φανούνε επιθετικά!Πάντως είναι σημαντική καμπή για το πρωτάθλημα και το σπουδαιότερο είναι το τρίποντο...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Δεν νομίζω ότι είναι τόσο οδυνηρή μια ισοπαλία στο Χαριλάου lastmoican.Ο Άρης είναι αρκετά δυνατός φέτος και να είσαι σίγουρος ότι το παιχνίδι στο Καραισκάκη την επόμενη αγωνιστική θα είναι δύσκολο!
Λες να προσπαθήσουν να κρατήσουν τον Τζίγγερ στον Πάο και να του δώσουν το πρωτάθλημα?Δεν το νομίζω... :think:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
και μερικά τραγελαφικά από τον αντίπαλο τύπο ο Δευτεραθλητής ανακάλυψε έγκλημα στο Περιστέρι από τον διαιτητή,,,  κλάμαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα,μάνα δεν μου κολάν  τα ένσημα, σκρόφα κοινωνία σε μισώ. 

Αγάπη όλο ζήλια και όλο κλάμα!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Σχεδόν όλα τα βρωμοκόκινα Χανιά έχουν πάει Ηράκλειο.......α να δούμε τι θα βρέξει
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Σχεδόν όλα τα βρωμοκόκινα Χανιά έχουν πάει Ηράκλειο.......α να δούμε τι θα βρέξει
Το έχω γράψει και αλλού, αλλά δεν μου δίνουν σημασία......
Δεν σου κάνεί εντύπωση που ο Λεοζίνιο κατέληξε στον ΨΟΦΗ? Πρόσθεσε και τον Μπαμπαγκίντα που το καλοκαίρι τον ζήτησαν δανεικό αντί να τον αποδεσμεύσουμε. Α ναι, και τον Μήτρουγλου πρίν απο λίγες εβδομάδες.
Και αναρωτιέσαι ακόμα βρε σονυ τι θα βρέξει σήμερα?????  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom