Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
είδες..εσύ σαν καλό παιδι ποτέ μα ποτέ δεν προσβάλλεις....
ρε αλόθρησκε πολύ μας τα έχουν κάνει τσουρέκια μερικοί με την ομάδα των διαπλεκόμενων, μόνο για τον ψιλικατζή απέναντι από το Καραΐσκάκη  δεν έχουν φτιάξει θρέντ.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλησπέρα σε όλους και ηρεμήστε μεσημεριάτικα.Αντί να καθόμαστε αναπαυτικά το απόγευμα με την ησυχία μας να δούμε το ματσάκι του γαύρου,κάθεστε πάλι και πλακώνεστε....

Καλά τα λέει ο ναύαρχος! Εμείς πήραμε αυτό που θέλαμε......άσε τους άλλους να τρελένονται!!!
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
πίτα..και μετά ΠΙΠΑ....κανονίστε το ρεεεεεεεεεεεεεεε..........
 

Επισκέπτης
ρε αλόθρησκε πολύ μας τα έχουν κάνει τσουρέκια μερικοί με την ομάδα των διαπλεκόμενων, μόνο για τον ψιλικατζή απέναντι από το Καραΐσκάκη  δεν έχουν φτιάξει θρέντ.
κλαψε & αλλο..και εγω αν η τελευταια φορα που επερνα πρωταθλημα ηταν οταν μου σηκωνοταν το ιδιο θα εκανα..
 

Επισκέπτης
κλαψε & αλλο..και εγω αν η τελευταια φορα που επερνα πρωταθλημα ηταν οταν μου σηκωνοταν το ιδιο θα εκανα..
ποιος κλαίει μωρέ που γυρνάς από θρέντ σε θρέντ και ψάχνεσαι λες και έχεις φαγούρα,
αν έχεις φαγούρα στο Συγγρού νομίζεις ότι έχουμε όρεξη να ασχολούμαστε μαζί σου ποιος νομίζεις ότι είσαι ο πρόεδρος των ΗΠΑ.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
δεν το έπαιζα ρε..γεννήθηκα και ζω όλη τη ζωή μου στο πιτσούνι...άιντε μην τα πάρω και σας κάνω το θρέντ ...πουτάνα...αγοράσατε χθές και τον σταθμό του μετρό για να πάρετε το παιγνίδι....εκμαυλιστές... :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
και μην μου κολλάτε γιατί θα φωνάξω τον πλέζουρ και τον έλβις να ...γράψουν εδώ.... :tooth:
 

Επισκέπτης
δεν το έπαιζα ρε..γεννήθηκα και ζω όλη τη ζωή μου στο πιτσούνι...άιντε μην τα πάρω και σας κάνω το θρέντ ...πουτάνα...αγοράσατε χθές και τον σταθμό του μετρό για να πάρετε το παιγνίδι....εκμαυλιστές... :2funny:
κάναμε μεταγραφή τον σταθμάρχη γιατί ξεμείναμε στην άμυνα.
 

Επισκέπτης
και μην μου κολλάτε γιατί θα φωνάξω τον πλέζουρ και τον έλβις να ...γράψουν εδώ.... :tooth:
τιμωρία θα σε φωτογραφίσω με αυτή την φανέλα.

p1010020fj2.jpg
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
γειά σας συναγωνιστές. Σβήσαμε πολλά όνειρα άλλων εχθές.Κάτι πρέπει να γίνει με τις μεταδόσεις παιχνιδιών της ΑΕΚ από όλα τα κανάλια. Εντάξει η ΝΕΤ, οι άνθρωποι είναι σκλάβοι των άλλων δύο. Αλλά και το supersport να πηγαίνει τόσο κόντρα? Εγώ ζητάω αντικειμενικότητα και όχι γλύχιμο όπως κάνει η ΝΕΤ στους άλλους δύο. Που το είδε το πέναλτυ του Ενσαλίβα στον λουτσιάνο? Τον ακουμπάει ? Ελεος πια !! Ο Αλβες όταν έδιωξε άσχημα σε μία φάση είπε ο Λυκουρόπουλος ότι το διώξιμο αυτό δεν χαρακτηρίζεται με ποδοσφαιρικούς όρους και ότι και στην αλάνα παίζουν καλύτερα. Εχετε ξανακούσει τόσο κακεντρεχές σχόλιο?
Συμφωνείτε ή εγώ τα βλέπω λάθος?


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
θα την φορέσω αν βγάλεις το κατάπτυστο ΑΕΚ κ.λ.π...εγώ ρε επίορκος δεν γίνομαι....φέσι ναι... :cheesy:
 

Επισκέπτης
γειά σας συναγωνιστές. Σβήσαμε πολλά όνειρα άλλων εχθές.Κάτι πρέπει να γίνει με τις μεταδόσεις παιχνιδιών της ΑΕΚ από όλα τα κανάλια. Εντάξει η ΝΕΤ, οι άνθρωποι είναι σκλάβοι των άλλων δύο. Αλλά και το supersport να πηγαίνει τόσο κόντρα? Εγώ ζητάω αντικειμενικότητα και όχι γλύχιμο όπως κάνει η ΝΕΤ στους άλλους δύο. Που το είδε το πέναλτυ του Ενσαλίβα στον λουτσιάνο? Τον ακουμπάει ? Ελεος πια !! Ο Αλβες όταν έδιωξε άσχημα σε μία φάση είπε ο Λυκουρόπουλος ότι το διώξιμο αυτό δεν χαρακτηρίζεται με ποδοσφαιρικούς όρους και ότι και στην αλάνα παίζουν καλύτερα. Εχετε ξανακούσει τόσο κακεντρεχές σχόλιο?
Συμφωνείτε ή εγώ τα βλέπω λάθος?


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
για τον λόγο αυτό και τα ποιο πάνω σχόλια μου περί ομαδοποίησης και της βλακείας από μερικούς.
με της εκφράσεις τους αυτές αυτοί οι δημοσιογράφοι ξέρουν ότι οι φίλαθλοι της ΑΕΚ τους έχουν γραμμένους  εκεί που δεν πιάνει μελάνη και οι αποδέκτες τους είναι μερικοί χαχόλοι που ζούνε μέσα σε μαύρα σκοτάδια.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα αδερφια μου.ελπιζω να μην ξαναλλαξει το συστημα ο φερερ αφου με αυτο η ομαδα δειχνει οτι αποδιδει καλυτερα.αν επαιζε ο μπλανκο χθες πιστευω δυο τεμαχια τα ειχε ετσι οπως παιζαμε.ο ενσαλιβα πολυ καλος,ο λαγος επιτελους στη φυσικη του θεση και βασικος και ο αρουαμπαρενα οχι τοσο εκτεθιμενος οπως σε αλλα ματς.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δεν νομίζω ότι είναι τόσο οδυνηρή μια ισοπαλία στο Χαριλάου lastmoican.Ο Άρης είναι αρκετά δυνατός φέτος και να είσαι σίγουρος ότι το παιχνίδι στο Καραισκάκη την επόμενη αγωνιστική θα είναι δύσκολο!
Λες να προσπαθήσουν να κρατήσουν τον Τζίγγερ στον Πάο και να του δώσουν το πρωτάθλημα?Δεν το νομίζω... :think:

Γνώμη μου. Άλλωστε μου έχει κακοφανεί πολύ το γεγονός πως ο ραλλίστας της δεκάρας πήρε απλώς επίπληξη από τον εισαγγελέα. Και κατά βάση, δεν βλέπω ο παναθηναϊκός να έχει αδικηθεί πουθενά. Όλο φωνάζουνε τα βαζέλια, αλλά δεν βλέπω να έχουνε και πουθενά δίκιο.
Και τέλος πάντων, γενικά εγώ βαριέμαι ατελείωτα αυτά τα στο τάδε μάτς πριν 3 χρόνια και στο τάδε ματς στον πρώτο γύρο κλπ. ΄΄Ολοι οι μεγάλοι έχουνε σπρωχθεί κατά περιόδους. Παλιότερα επί παππού ο ΠΑΟ (ήταν και μέχρι Γεωργίου Ράλλη κρατική ομάδα), μετά η ΑΕΚ επί Μελισσανίδη, τώρα ο Ολυμπιακός και μου δείχνει πως φέτος είναι ο Παναθηναϊκός που σπρώχνεται.
Άλλωστε για μένα αυτό που έχει σημασία είναι κάποια στιγμή να χαιρόμαστε να βλέπουμε μπάλα στο ελλ. ποδόσφαιρο. Ακόμα και στα πέτρινα χρόνια, προσωπικά εγώ χαιρόμουνα να βλέπω την ομάδα του Μπλαχίν με τους ρώσους μέσα να οργώνει. Πρω΄τάθλημα μπορεί να μην παίρναμε, αλλά και τώρα εγώ τον Μπλαχίν θα ήθελα στον πάγκο.
Πάντως ο Τζιγεράκος έχει βάλει το χέρι του στο φετινό πρωτάθλημα και ας είναι ένα μάτσο χάλια ο ΠΑΟ
 

Επισκέπτης
Άλλωστε για μένα αυτό που έχει σημασία είναι κάποια στιγμή να χαιρόμαστε να βλέπουμε μπάλα στο ελλ. ποδόσφαιρο.

Εγώ από όλα αυτά που είπες, αυτό συγκράτησα. Γιατί? Γιατί δεν πρόκειται να γίνει ποτέ!!!! :cheesy: Κι ΑΝ γίνει, ίσως το προλάβουν τα εγγόνια μας!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom