Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.085
Πόντοι
28.246
Αν δε σοβαρευτει το παχυδερμο μην περιμενεις προκτωπη..Θα σας φερει κανα σαπακι των 12μυριων και θα λεει συνεχιζουμε να ονειρευομαστε κτλ ..
Αν σου πω ότι δεν θα με χαλασει την Κυριακή να τελειώσει οριστικά η υπόθεση πρωτάθλημα για τον Ολυμπιακό, για τον λόγο που είπες για το παχύδερμο;
(Τώρα ο αδερφός Άντζελο που μόλις τσίμπησε δεν θα χωνέψει με αυτό που διάβασε αλλά δεν πειράζει)

Γι αυτό σας θυμησα την τελευταία χρόνια που πήρατε πρωτάθλημα.... Μόνο έτσι σοβαρευται ο χοντρός Α.

Τώρα αν του τελειώσει και η δεύτερη θέση; Εκεί θα δεις ένα Μαρινάκη και δεν θα τον αναγνωρίζεις... Έτσι λέει η λογική τουλάχιστον.
 
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596
μια μικρη γυναικεια ομαδα εισαι , εσυ κανε κουβεντα με κανα απολλωνα κι ιωνικο νφ
Ακυρο το σχολιο σου.... παιδικο...διχως επιχειρημα....μιλησα για πρωταθληματα...εχεις 3, η λαρισα 1.
Δεν μπορεις να μπεις σε συγκριση με τις μεγαλες ομαδες...εχεις πολυυυυυυυυ δρομο ακομα....και κατα βαθος ξερεις οτι δεν θα φτασεις ποτε...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.085
Πόντοι
28.246
Καλα, μετα πρωταθλημα του 2018, εκανε κι ο Μελισσανιδης της μαλακιες του, ουτε παιχτη μας επαιρνε...
Τοσο εκατομμυρια απο το cl ολα στο γηπεδο πηγανε...
Ούτε το καλοκαίρι θα σας κάνει αν (που λογικά θα το πάρει) πάρει το πρωτάθλημα.

Το γήπεδο ΚΑΙ την νέα χρονιά γεμάτο θα είναι με το 85% διάρκειας. Στ αρχιδια του. Και αν έχει μπει έστω Europa? Δύο φορές στα αρχιδια του. Τώρα αν ο ευρωπαϊκός όμιλος είναι CL τρεις φορές στα αρχιδια του.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.574
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
Αν σου πω ότι δεν θα με χαλασει την Κυριακή να τελειώσει οριστικά η υπόθεση πρωτάθλημα για τον Ολυμπιακό, για τον λόγο που είπες για το παχύδερμο;
(Τώρα ο αδερφός Άντζελο που μόλις τσίμπησε δεν θα χωνέψει με αυτό που διάβασε αλλά δεν πειράζει)

Γι αυτό σας θυμησα την τελευταία χρόνια που πήρατε πρωτάθλημα.... Μόνο έτσι σοβαρευται ο χοντρός Α.

Τώρα αν του τελειώσει και η δεύτερη θέση; Εκεί θα δεις ένα Μαρινάκη και δεν θα τον αναγνωρίζεις... Έτσι λέει η λογική τουλάχιστον.
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
παντα παιουμε για πρωταθλημα και τελευταιοι να ειμασταν πρωταθλητισμο θα καναμε,αυτο ειναι που μας ξεχωριζει,στα παπαρια μου και το πρωταθλημα και ολα θελω να βλεπω την ομαδα να παιζει με δυναμισμο και παθος και οχι με αδιαφορια και νοθροτητα.
ετσι καναμε τα δεκα χρονια ξηρασιας γι'αυτο αντεξαμε και δεν γιναμε κουλες και ζελες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.085
Πόντοι
28.246
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
παντα παιουμε για πρωταθλημα και τελευταιοι να ειμασταν πρωταθλητισμο θα καναμε,αυτο ειναι που μας ξεχωριζει,στα παπαρια μου και το πρωταθλημα και ολα θελω να βλεπω την ομαδα να παιζει με δυναμισμο και παθος και οχι με αδιαφορια και νοθροτητα.
ετσι καναμε τα δεκα χρονια ξηρασιας γι'αυτο αντεξαμε και δεν γιναμε κουλες και ζελες.
Επισης είμαστε μαθημενοι και στην στέρηση. Είμαστε γερό σκαρί. Θα αντέξουμε μια χρονιά και δύο άμα λάχει χωρίς αυτό....
Μην φοβάσαι.
Το θέμα είναι ότι ο χοντρός δεν ξυπνάει αλλιώς....
 
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596
Ούτε το καλοκαίρι θα σας κάνει αν (που λογικά θα το πάρει) πάρει το πρωτάθλημα.

Το γήπεδο ΚΑΙ την νέα χρονιά γεμάτο θα είναι με το 85% διάρκειας. Στ αρχιδια του. Και αν έχει μπει έστω Europa? Δύο φορές στα αρχιδια του. Τώρα αν ο ευρωπαϊκός όμιλος είναι CL τρεις φορές στα αρχιδια του.
Πιστευω οτι αφου φετος εχουμε φτιαξει (επιτελους) εναν καλο κορμο, θα κανουμε λιγες και καλες μεταγραφες.
Τωρα που τελειωσε το γηπεδο και δεν εχει αλλα εξοδα, δεν θα αφησει την ομαδα ξανα γυμνη.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.707
Like
28.319
Πόντοι
5.006
Επισης είμαστε μαθημενοι και στην στέρηση. Είμαστε γερό σκαρί. Θα αντέξουμε μια χρονιά και δύο άμα λάχει χωρίς αυτό....
Μην φοβάσαι.
Το θέμα είναι ότι ο χοντρός δεν ξυπνάει αλλιώς....
τι τσιμπησες?:knuppel:
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.225
Κριτικές
1
Like
3.394
Πόντοι
456
Ακυρο το σχολιο σου.... παιδικο...διχως επιχειρημα....μιλησα για πρωταθληματα...εχεις 3, η λαρισα 1.
Δεν μπορεις να μπεις σε συγκριση με τις μεγαλες ομαδες...εχεις πολυυυυυυυυ δρομο ακομα....και κατα βαθος ξερεις οτι δεν θα φτασεις ποτε...

κοιμησου εσυ και θα ξυπνησεις αποτομα

αν νομιζεις οτι ο ΠΑΟΚ που πλεον ειναι μονος του ολη η Βορεια Ελλαδα (εσυ ουτε στην γειτονιτσα σου δεν εισαι πλειοψηφια) δεν θα παρει τα πρωταθληματα που του αναλογουν οπως σαρωνει τα κυπελλακια που του χρωστουσε η ιστορια , εισαι βαθια νυχτωμενος

και οπως σου ειπα σε λαο μεγεθος δημοφιλια σε εχω περασει ηδη

οταν σε φτασω και σε περασω και στα πρωταθληματακια τοτε να δεις

παρε τωρα κανα χαρτινο στην χανουμοφωλια να' χεις να σκουπιζεσαι γιατι εισαι ομαδα γειτονιας το σκουληκι της χαβουζας εισαι

Κουλα !
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.085
Πόντοι
28.246
κοιμησου εσυ και θα ξυπνησεις αποτομα

αν νομιζεις οτι ο ΠΑΟΚ που πλεον ειναι μονος του ολη η Βορεια Ελλαδα (εσυ ουτε στην γειτονιτσα σου δεν εισαι πλειοψηφια) δεν θα παρει τα πρωταθληματα που του αναλογουν οπως σαρωνει τα κυπελλακια που του χρωστουσε η ιστορια , εισαι βαθια νυχτωμενος

και οπως σου ειπα σε λαο μεγεθος δημοφιλια σε εχω περασει ηδη

οταν σε φτασω και σε περασω και στα πρωταθληματακια τοτε να δεις

παρε τωρα κανα χαρτινο στην χανουμοφωλια να' χεις να σκουπιζεσαι γιατι εισαι ομαδα γειτονιας το σκουληκι της χαβουζας εισαι

Κουλα !
Ψιτ... Εγω γαυρος ειμαι αλλα τα συκα συκα. Τεταρτο τον βρηκες και τεταρτο θα τον αφησεις τον Παοκ σε τουτη την ζωη.

Οσο για το χαρτινο, χτες επαιξε τον αγωνα στο γηπεδο. Αρα δεν υπαρχει χαρτινο.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.225
Κριτικές
1
Like
3.394
Πόντοι
456
Ψιτ... Εγω γαυρος ειμαι αλλα τα συκα συκα. Τεταρτο τον βρηκες και τεταρτο θα τον αφησεις τον Παοκ σε τουτη την ζωη.

Οσο για το χαρτινο, χτες επαιξε τον αγωνα στο γηπεδο. Αρα δεν υπαρχει χαρτινο.

κοιμησου ησυχος....
 

garcia21

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
113
Like
93
Πόντοι
1
με αυτο το πλευρο να κοιμασαι , σε δημοσκοπησεις πριν λιγα χρονια 6% η αεκ στα πιτσιρικια , και στη νεα φιλαδελφια πιο πολλοι γαυροι απο χανουμισες

οχι και δεν μικρυνες , εγω σε εχω περασει προ πολλου
Που την έκανες τη δημοσκόπηση φιλαράκι ;; Άνω ή Κάτω Τούμπα ;;;

Γιατί εδώ Αθήνα συναντάμε Παοκτζή 1 φόρα στα 10 χρόνια
 
Τελευταία τροποποίηση:

garcia21

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
113
Like
93
Πόντοι
1
κοιμησου εσυ και θα ξυπνησεις αποτομα

αν νομιζεις οτι ο ΠΑΟΚ που πλεον ειναι μονος του ολη η Βορεια Ελλαδα (εσυ ουτε στην γειτονιτσα σου δεν εισαι πλειοψηφια) δεν θα παρει τα πρωταθληματα που του αναλογουν οπως σαρωνει τα κυπελλακια που του χρωστουσε η ιστορια , εισαι βαθια νυχτωμενος

και οπως σου ειπα σε λαο μεγεθος δημοφιλια σε εχω περασει ηδη

οταν σε φτασω και σε περασω και στα πρωταθληματακια τοτε να δεις

παρε τωρα κανα χαρτινο στην χανουμοφωλια να' χεις να σκουπιζεσαι γιατι εισαι ομαδα γειτονιας το σκουληκι της χαβουζας εισαι

Κουλα !
Σου έχω ξαναγράψει και στο νήμα σας, με εμάς ειδικά δεν θα ασχολείσαι ...

Η ιστορία σου γράφει Α.Ε.Κ Θεσσαλονίκης .. Αυτό τα λέει όλα ... Ασχολήσου αν θες με Barca , Liverpool , Juve , Borussia Dortmund η και Salernitana ... αλλά με εμάς όχι ... αυτό μας έλειπε τώρα να σηκώνει κεφάλι στο πρωτότυπο και η xerox φωτοτυπία

Άκου τα πρωταθλήματα που του αναλογούν ... που 3 πρωταθλήματα είχε μόνος του ο Βάιος Καραγιάννης από το '94 ... νάνε ε νάνε

Που θα μιλήσουν και οι Μανωλάς/Ατματζίδης-1

Και μεις μια χαρά ήσυχοι θα κοιμηθούμε... εσύ μην κοιμάσαι όρθιος με αυτά που λες είναι το θέμα
 
Τελευταία τροποποίηση:

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Ψιτ... Εγω γαυρος ειμαι αλλα τα συκα συκα. Τεταρτο τον βρηκες και τεταρτο θα τον αφησεις τον Παοκ σε τουτη την ζωη.

Οσο για το χαρτινο, χτες επαιξε τον αγωνα στο γηπεδο. Αρα δεν υπαρχει χαρτινο.

Να έπαιζε στην προγραμματισμένη ημερομηνία με τον Ατρόμητο να καίγεται για 6αδα (κι ΟΧΙ χθες παντελώς αδιάφορο) την χειρότερη ημέρα του χειμώνα με μεγάλη κακοκαιρία και με Ολυμπιακό λίγες ημέρες μετά εάν είχαν τ'αρχίδια και να ΜΗΝ έβγαζαν μεζούρες!!!!!!
Αλλά ξέχασα είναι διαφορετικό να είσαι αεκ!!!!!! :tomato:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.085
Πόντοι
28.246
Να έπαιζε στην προγραμματισμένη ημερομηνία με τον Ατρόμητο να καίγεται για 6αδα (κι ΟΧΙ χθες παντελώς αδιάφορο) την χειρότερη ημέρα του χειμώνα με μεγάλη κακοκαιρία και με Ολυμπιακό λίγες ημέρες μετά εάν είχαν τ'αρχίδια και να ΜΗΝ έβγαζαν μεζούρες!!!!!!
Αλλά ξέχασα είναι διαφορετικό να είσαι αεκ!!!!!! :tomato:
Τώρα έχεις δίκιο εσύ.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.772
Κριτικές
3
Like
9.734
Πόντοι
1.336
Να έπαιζε στην προγραμματισμένη ημερομηνία με τον Ατρόμητο να καίγεται για 6αδα (κι ΟΧΙ χθες παντελώς αδιάφορο) την χειρότερη ημέρα του χειμώνα με μεγάλη κακοκαιρία και με Ολυμπιακό λίγες ημέρες μετά εάν είχαν τ'αρχίδια και να ΜΗΝ έβγαζαν μεζούρες!!!!!!
Αλλά ξέχασα είναι διαφορετικό να είσαι αεκ!!!!!! :tomato:
Και τώρα έχουμε Ολυμπιακό λίγες μέρες μετά και αυτός έρχεται ξεκουραστος. Μιλάνε και οι γαύροι του βορρά που για να πάρουν πρωτάθλημα πρέπει ή να γιορτάζει η πόλη ή να τους δώσει ένα η κυβέρνηση που το έχασαν μόνοι τους και τους έδωσε το επόμενο. Και Ευρώπη παίξατε επειδή σας την χαρίσαμε με τα δελτία. Και 2 στους 3 τελικούς τους πήρατε ξεκάθαρα με την διαιτησία. Αυτά τελείωσαν. Θα μείνετε 4οι μέχρι να σβήσει ο Ήλιος.

Ρε μαλακες, οι βαζελοι την έχουν πάρει γραμμή και δεν λένε πολλά. Εσείς οι γαύροι, νότιοι και βόρειοι, νομίζετε ότι η ΑΕΚ θα ξαναγινει όπως τις 2 δεκαετίες που ήταν χωρίς γήπεδο. Θα δούμε. Σε 3 μήνες θα ξέρουμε για φέτος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.085
Πόντοι
28.246
Εσείς οι γαύροι, νομίζετε ότι η ΑΕΚ θα ξαναγινει όπως τις 2 δεκαετίες που ήταν χωρίς γήπεδο. Θα δούμε. Σε 3 μήνες θα ξέρουμε για φέτος.
Καπετανιο, καλημερα!

Βλεπω εισαι ετοιμος να σκισεις βαρδουλα με την ΑΕΚ. Στις φουρτουνες να σας δω. :grin:

Σχωρα με που σου το πετσοκοψα στο επιλεγμενο απο οσα εγραψες, αλλα γαυροι ειμαστε μονο εμεις. :grin::grin:
 

Vasilisperisteri

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2020
Μηνύματα
648
Κριτικές
29
Like
4.402
Πόντοι
2.836
Σου έχω ξαναγράψει και στο νήμα σας, με εμάς ειδικά δεν θα ασχολείσαι ...

Η ιστορία σου γράφει Α.Ε.Κ Θεσσαλονίκης .. Αυτό τα λέει όλα ... Ασχολήσου αν θες με Barca , Liverpool , Juve , Borussia Dortmund η και Salernitana ... αλλά με εμάς όχι ... αυτό μας έλειπε τώρα να σηκώνει κεφάλι στο πρωτότυπο και η xerox φωτοτυπία

Άκου τα πρωταθλήματα που του αναλογούν ... που 3 πρωταθλήματα είχε μόνος του ο Βάιος Καραγιάννης από το '94 ... νάνε ε νάνε

Που θα μιλήσουν και οι Μανωλάς/Ατματζίδης-1

Και μεις μια χαρά ήσυχοι θα κοιμηθούμε... εσύ μην κοιμάσαι όρθιος με αυτά που λες είναι το θέμα
Με έμβλημα το τετράφυλλο τριφύλλι και το πέταλο Και ονομασία ΑΕΚ Θεσσαλονίκης. Μήπως θυμάσαι και τι χρώματα είχε;;
 
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596
κοιμησου εσυ και θα ξυπνησεις αποτομα

αν νομιζεις οτι ο ΠΑΟΚ που πλεον ειναι μονος του ολη η Βορεια Ελλαδα (εσυ ουτε στην γειτονιτσα σου δεν εισαι πλειοψηφια) δεν θα παρει τα πρωταθληματα που του αναλογουν οπως σαρωνει τα κυπελλακια που του χρωστουσε η ιστορια , εισαι βαθια νυχτωμενος

και οπως σου ειπα σε λαο μεγεθος δημοφιλια σε εχω περασει ηδη

οταν σε φτασω και σε περασω και στα πρωταθληματακια τοτε να δεις

παρε τωρα κανα χαρτινο στην χανουμοφωλια να' χεις να σκουπιζεσαι γιατι εισαι ομαδα γειτονιας το σκουληκι της χαβουζας εισαι

Κουλα !
Ποιον θα περάσεις ρε κακομοίρη...
Για να συμβεί αυτό πρέπει να παίρνεις για 10 χρονια συνεχόμενα πρωτάθλημα...
Πόσο πιθανό είναι να συμβεί αυτό, όταν το παίρνεις μια φορά στα 34 χρονια?
Ας ξεκινήσουμε από φέτος λοιπόν που εισαι ήδη στο -8.
Ποιος πρέπει να ξυπνήσει λοιπόν?
Προσγειωσου στη πραγματικότητα...και είπαμε...αντίπαλος σου είναι η Λάρισα...για να γίνεις μεγάλος, θες πολύ ψωμί ακόμα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom