Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.227
Πόντοι
456

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.085
Πόντοι
28.246
Φίλε μου, εγώ στην θέση σου, θα έλεγα στον φίλο μου τον θεόχοντρο, να δώσει 10 εκ. στον Αλμέιδα και άλλα 10 στην ΑΕΚ μήπως κάνετε ομάδα. Ξέρετε εσείς. Το έχετε κάνει και στο παρελθόν
- Γεια σου Γιάννη
- Κουκιά σπέρνω.
- Τι κάνεις Γιάννη
- Γεια σου και σένα.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.227
Πόντοι
456
Περιμενω απο αυριο ανακοινωση απο χονδρο..Για να δουμε τι θα σκεφτει παλι ο μπαγασακος...
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
3
Like
9.728
Πόντοι
1.336
αμα δεν ημουν και γω ρε μουνοπανα να δυναμιτιζω το κλιμα, θα κοιμοσασταν μεχρι το σαββατο. Σας εβαλα σε ρυθμους ντερμπι απο νωρις.
Ο Καφετζόπουλος είναι ΑΕΚΑΡΑ μίστερ παπαροτρίφτουλα
- Γεια σου Γιάννη
- Κουκιά σπέρνω.
- Τι κάνεις Γιάννη
- Γεια σου και σένα.
Καλώς. Θα σας οργώνουμε την κωλάρα πολύ τακτικά στο εξής. Κουκιά θέλετε; Κουκιά θα έχετε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Iso14

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
514
Κριτικές
37
Like
3.665
Πόντοι
5.396
Φετος θα κανετε σεφτε λες η θα ζειτε με τις αναμνησεις...Πως το βλεπεις

μια, μια οι κατάρες σπάνε...ξορκίζονται, φεύγουν.
σπάσαμε το σερί με παοκ, σπάσαμε με ολυμπιακό, περιμένω νίκη και στο πρωτάθλημα για να αναθαρρήσω.
3 χρόνια μικραίναμε δίχως τέλος.
απολαμβάνω τη νέα φάση αλλά δεν ξεχνώ (και δε συγχωρώ).
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.811
Κριτικές
42
Like
29.085
Πόντοι
28.246
μια, μια οι κατάρες σπάνε...ξορκίζονται, φεύγουν.
σπάσαμε το σερί με παοκ, σπάσαμε με ολυμπιακό, περιμένω νίκη και στο πρωτάθλημα για να αναθαρρήσω.
3 χρόνια μικραίναμε δίχως τέλος.
απολαμβάνω τη νέα φάση αλλά δεν ξεχνώ (και δε συγχωρώ).
Και την τελευταία χρόνια που πήρατε πρωτάθλημα όπου μας βρήκατε μας γλεντησατε αλλά κάνατε 16 αγώνες να ξανά δείτε νίκη. Για τέτοιο σπάσιμο κατάρας μιλάς;
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
3
Like
9.728
Πόντοι
1.336
μια, μια οι κατάρες σπάνε...ξορκίζονται, φεύγουν.
σπάσαμε το σερί με παοκ, σπάσαμε με ολυμπιακό, περιμένω νίκη και στο πρωτάθλημα για να αναθαρρήσω.
3 χρόνια μικραίναμε δίχως τέλος.
απολαμβάνω τη νέα φάση αλλά δεν ξεχνώ (και δε συγχωρώ).
Τα 19 χρόνια χωρίς γήπεδο ήταν πάρα πολλά. Στη Ν. Φιλαδέλφεια η ΑΕΚ δεν μίκρυνε ούτε τις πιο κακές σεζόν. Πάντα είχε την στόφα της μεγάλης ομάδας. Τώρα που γύρισε σπίτι θα γίνει πιο δυνατή από ποτέ. Αυτό το κρίσιμο γεγονός οι γαύροι το ξεχνάνε. Καλύτερα. Για να πονέσουν περισσότερο.
Και την τελευταία χρόνια που πήρατε πρωτάθλημα όπου μας βρήκατε μας γλεντησατε αλλά κάνατε 16 αγώνες να ξανά δείτε νίκη. Για τέτοιο σπάσιμο κατάρας μιλάς;
θα σας γλεντήσουμε πολύ φέτος, θα πάρουμε νταμπλ και μετά βλέπουμε.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.227
Πόντοι
456
Και την τελευταία χρόνια που πήρατε πρωτάθλημα όπου μας βρήκατε μας γλεντησατε αλλά κάνατε 16 αγώνες να ξανά δείτε νίκη. Για τέτοιο σπάσιμο κατάρας μιλάς;
Αν δε σοβαρευτει το παχυδερμο μην περιμενεις προκτωπη..Θα σας φερει κανα σαπακι των 12μυριων και θα λεει συνεχιζουμε να ονειρευομαστε κτλ ..
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.225
Κριτικές
1
Like
3.394
Πόντοι
456
Τα 19 χρόνια χωρίς γήπεδο ήταν πάρα πολλά. Στη Ν. Φιλαδέλφεια η ΑΕΚ δεν μίκρυνε ούτε τις πιο κακές σεζόν. Πάντα είχε την στόφα της μεγάλης ομάδας. Τώρα που γύρισε σπίτι θα γίνει πιο δυνατή από ποτέ. Αυτό το κρίσιμο γεγονός οι γαύροι το ξεχνάνε. Καλύτερα. Για να πονέσουν περισσότερο.

με αυτο το πλευρο να κοιμασαι , σε δημοσκοπησεις πριν λιγα χρονια 6% η αεκ στα πιτσιρικια , και στη νεα φιλαδελφια πιο πολλοι γαυροι απο χανουμισες

οχι και δεν μικρυνες , εγω σε εχω περασει προ πολλου
 

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
514
Κριτικές
37
Like
3.665
Πόντοι
5.396
Και την τελευταία χρόνια που πήρατε πρωτάθλημα όπου μας βρήκατε μας γλεντησατε αλλά κάνατε 16 αγώνες να ξανά δείτε νίκη. Για τέτοιο σπάσιμο κατάρας μιλάς;
μόνο αυτό?
4 χαμένοι τελικοί, διασυρμοί και πολλές Κυριακές να μας μαυρίζουν το τέλος κάθε βδομάδας.
κάποιοι χαιρόμασταν όταν δεν είχε πρωτάθλημα επειδή δε παλευόταν να βλέπεις το χάλι.
από την άλλη που να ξεκολλήσεις...καψούρα είναι αυτή!

κάτι που πιστεύω ότι οφείλεται η φανταστική φετινή πορεία, είναι ότι το σώσαμε στο ματς με τον ατρόμητο στον πρώτο γύρο.
είχε ήδη αρχίσει η εξέδρα την μουρμούρα και αν δεν κερδίζαμε πιστεύω δε θα ήμασταν καν τετράδα τώρα (οι ήττες από βόλο και παο δεν ήταν μακριά).
στην τελική το ξεκίνημα μας ήταν κακό.
τώρα με την απίστευτη αύρα του γηπέδου και την καλή πορεία και μπάλα της ομάδας, επανερχόμαστε!!!!!
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.227
Πόντοι
456
με αυτο το πλευρο να κοιμασαι , σε δημοσκοπησεις πριν λιγα χρονια 6% η αεκ στα πιτσιρικια , και στη νεα φιλαδελφια πιο πολλοι γαυροι απο χανουμισες

οχι και δεν μικρυνες , εγω σε εχω περασει προ πολλου
Νατονα εσκασε και ο πουθενας...Εσυ θα γυρισεις εκει που ησουν ολη σου τη ζωη.Διακοπες παιχνιδιων και τριτοτεταρτος και ντορτια απο τα τεμπη..Ετσι μεγαλωσατε ετσι θα το συνεχατε..
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
3
Like
9.728
Πόντοι
1.336
με αυτο το πλευρο να κοιμασαι , σε δημοσκοπησεις πριν λιγα χρονια 6% η αεκ στα πιτσιρικια , και στη νεα φιλαδελφια πιο πολλοι γαυροι απο χανουμισες

οχι και δεν μικρυνες , εγω σε εχω περασει προ πολλου
Φίλε άσε τις δημοσκοπήσεις της ψωλής που διάβασες κάπου εσύ. Κάτω από την Λάρισα δεν υπάρχετε. Η ΑΕΚ είναι πρώτη (από τις αθηναΪκές) σε κόσμο μέσα στην πόλη σου , δεύτερη πίσω από εσάς στην υπόλοιπη Μακεδονία και έχει τον κόσμο της παντού. Εγώ έχω διαβάσει πάνω από 10 τέτοιες δημοσκοπήσεις τα τελευταία 30 χρόνια και πάντα μα πάντα ήσαστε 4οι. Αλλά το βλέπεις και από τα κλάμπ κλπ. Σε 10 χρόνια δεν θα υπάρχει παιδί σε εκείνη την πλευρά της Αθήνας που να μην ειναι και πάλι ΑΕΚ
 
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596
με αυτο το πλευρο να κοιμασαι , σε δημοσκοπησεις πριν λιγα χρονια 6% η αεκ στα πιτσιρικια , και στη νεα φιλαδελφια πιο πολλοι γαυροι απο χανουμισες

οχι και δεν μικρυνες , εγω σε εχω περασει προ πολλου
Καλα εσυ τωρα περιμενεις να παρουμε σοβαρα τις δημοσκοπησεις του καναλιου του ρωσοποντιου προεδρου σας?
Τι μιλατε με 2 πρωταθληματα ολα κι ολα στην ιστορια σας? Με την Λαρισα να κανετε κουβεντα και κοντρα για το ποιος εχει πιο μεγαλη ομαδα.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
3
Like
9.728
Πόντοι
1.336
Καλα εσυ τωρα περιμενεις να παρουμε σοβαρα τις δημοσκοπησεις του καναλιου του ρωσοποντιου προεδρου σας?
Τι μιλατε με 2 πρωταθληματα ολα κι ολα στην ιστορια σας? Με την Λαρισα να κανετε κουβεντα και κοντρα για το ποιος εχει πιο μεγαλη ομαδα.
Τους αδικείς. 3 πρωταθλήματα έχουν
 
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596
Και την τελευταία χρόνια που πήρατε πρωτάθλημα όπου μας βρήκατε μας γλεντησατε αλλά κάνατε 16 αγώνες να ξανά δείτε νίκη. Για τέτοιο σπάσιμο κατάρας μιλάς;
Καλα, μετα το πρωταθλημα του 2018, εκανε κι ο Μελισσανιδης της μαλακιες του, ουτε παιχτη μας επαιρνε...
Τοσο εκατομμυρια απο το cl ολα στο γηπεδο πηγανε...
 
Τελευταία τροποποίηση:

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.225
Κριτικές
1
Like
3.394
Πόντοι
456
Καλα εσυ τωρα περιμενεις να παρουμε σοβαρα τις δημοσκοπησεις του καναλιου του ρωσοποντιου προεδρου σας?
Τι μιλατε με 2 πρωταθληματα ολα κι ολα στην ιστορια σας? Με την Λαρισα να κανετε κουβεντα και κοντρα για το ποιος εχει πιο μεγαλη ομαδα.

μια μικρη γυναικεια ομαδα εισαι , εσυ κανε κουβεντα με κανα απολλωνα κι ιωνικο νφ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom