Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

Επισκέπτης
για τις μαλακισμένες εκφράσεις "απόγονοι", "gayροι", "τούρκοι", "χανούμια" κλπ δεν έχω να σχολιάσω τίποτα.
Οποιος τα λέει προφανώς έχει τρομερά κόμπλεξ στη ζωή του.
Το "χανουμια" δεν ειναι σαν εκφραση υβριστικη.
Στα χτεσινα τωρα,εδω τα παιδια εχουν κρατησει ενα επιπεδο,μπορει να ειναι και το πιο ηρεμο αθλητικο θρεντ,γραφει ο Χρηστιδης την αποψη του που σε αλλους αρεσει και σε αλλους δεν αρεσει και βγαινει το αλλο το μουνοπανο και βριζει μανες και οικογενειες.
Ολα τα παιδια εδω μεσα οπως ο Διομιδας,ο Ναυαρχος,ο Γρηγορης35,ο gatto,μεχρι και ο master21 που μου ειναι αντιπαθης γραφουν αλλα δεν προσβαλουν.
Του το υποσχεθηκα απο χτες,καθε μερα θα του βριζω την οικογενεια αν δεν το σβησει,δεν το εσβησε και απο σημερα θα ακουει για την μανουλα του και ολο του το σοι.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
μυστήρια πράγματα

ο ινδιάνος ήταν από τους πιο ήρεμους εδώ μέσα

το σαιτ φθίνει
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
εγραψα και την μαλακια μου,το μετανιωσα και την εσβησα δεν μου παει να βριζω οικογενειες πισω απ τον υπολογιστη.χαρε γραψτον στ αρχιδια σου δεν αξιζει να ασχοληθεις.αν εχει λιγο μυαλο θα καταλαβει και θα το σβησει
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
εγραψα και την μαλακια μου,το μετανιωσα και την εσβησα δεν μου παει να βριζω οικογενειες πισω απ τον υπολογιστη.χαρε γραψτον στ αρχιδια σου δεν αξιζει να ασχοληθεις.αν εχει λιγο μυαλο θα καταλαβει και θα το σβησει
σωστός ο ποιητής
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μα το ίδιο λέω και εγώ. Από την προς τη παρόν εικόνα της ομάδας πάμε για Β. Μπορεί να σωθεί η Βέροια και η ΑΕΚ και να πέσει η Κέρκυρα και ο Άρης. Έτσι όπως είναι τα πράγματα στον πάτο μπορεί μέχρι και την τελευταία αγωνιστική να μη ξέρουμε ποια θα πέσει. Σα φίλαθλος πιστεύεις ότι η Βέροια είναι καλύτερη της ΑΕΚ ΟΚ. Αλλά εγώ θεωρώ ότι είμαστε καλύτεροι του Άρη και την Κέρκυρας και της Ξάνθης.

Υ.Γ Αφήστε τις οικογένειες έξω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. Γαμώ τα πάντα μου μέσα. Και τους νεκρούς. Να μη χέσω. Είναι εμετικά αυτά ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
Ρε γρηγορη του δινεις τροφη και εσυ για να προκαλει με το βαμβακι και να αναγκαζει αλλους να του απαντανε και να γινεται σουσουρο.Δεν μπορω να σας καταλαβω ειλικρινα.
 

Επισκέπτης
εγραψα και την μαλακια μου,το μετανιωσα και την εσβησα δεν μου παει να βριζω οικογενειες πισω απ τον υπολογιστη.χαρε γραψτον στ αρχιδια σου δεν αξιζει να ασχοληθεις.αν εχει λιγο μυαλο θα καταλαβει και θα το σβησει
Εχεις δικιο,δεν μου φταινε να διαβαζουν και οι αλλοι τα μπινελικια (βεβαια δεν εβρισα γενικα Αεκτζηδες αλλα προσωπικα το πουστρακι) και δευτερον πουστρακια δεν γαμαμε ;)
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
μα τι επίπεδο

τελικά το σαιτ δεν φθίνει  :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και μέσα σ όλα τ άλλα ο Βιντιάδης θα βάλει 100χιλιάρικα οικονομική ενίσχυση (έτσι τουλάχιστον λένε κάποια σάιτ) με αντάλλαγμα (καλά δε θα πάρει την ΑΕΚ; Ας του κάνουν σκόντο) μελλοντικά τηλεοπτικά δικαιώματα. Και ο άλλος (μου διαφεύγει τ όνομά του τώρα και βαριέμαι να ψάχνω) θα βάλει άλλα 150χιλιάρικα με αντάλλαγμα ΚΑΙ αυτός τηλεοπτικά δικαιώματα. Τι σκατά; Πόσο πάει το τηλεοπτικό δικαίωμα στη Β εθνική ΑΝ πέσει η ομάδα; Ρωτάω γιατί κάποια σάιτ λένε και για ενεργοποίηση του κοντού. Θα μαζέψει και αυτός κανένα κατοστάρικο χιλιάρικα και θα ζητήσει τηλεοπτικά δικαιώματα....Μια χαρά. Να ρίξω και εγώ κανένα πεντόχηνο για μελλοντικά τηλεοπτικά δικαιώματα (αφού είναι της μοδός) ;;;  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εγω γραφω τις αποψεις μου χωρις να προσβαλλω κανεναν προσωπικα και χωρις να βριζω μαναδες και νεκρους...
αν καποιοι δεν συμφωνουν η θεωρουν οτι προκαλουνται επειδη εχουν αλλη αποψη προβλημα τους....τα εχουμε πει χιλιες φορες....με τα πρισσοτερα παιδια διαφωνουμε αλλα δεν βριζομαστε....μονο οι κομπλεξικοι τ κανουν....
βεβαια ταν εγω γραψω μια αποψη και ενας μαλακς αρχισει προσωπικες επιθεσεις και αρχισει τα απογονε κλπ που ολοι ξερουμε τι εννοει και ειναι ενας τροπος για αναδρα πουστρακια να βριζουν τις μαναδες των γαυρων χωρις να παιρνουν την ευθυνη της πραξης τους απεναντι στο σαιτ ,τοτε αρχιζω και εγω τα μπινελικια και τα τουρκοσποροι...δεν θα κατσω να την φαω κιολας....
απο εκει και περα εμενα η αποψη μου καθαρα ποδοσφαιρικα ειναι οτι η αεκ ειναι
(την εχουν μαλλον καταντησει) ενα μπουρδελο που αν πεσει κατηγορια θα ειναι καλο γι το ποδοσφαιρο μιας και θεωρω οτι αυτο της αξιζει...
αυτη ειναι η αποψημου ,θεωρω οτι κερκυρα και αεκ ειναι οι χειροτερες παικτικα ομαδες της κατηγοριας συν του οτι η αεκ λογω και της επιρροης μεσω κοσμου κλπ κλπ προκαλει και αλλα δεινα και εχει κανει μεθοδευσεις για να κρατηθει στην κατηγορια κατασπαταλωντας και καταχραζομενη δημοσιο χρημα την ωρα που ενω το εκανε αντινα ο βολωνει εριχνε και λασπη στον γαυρο....
αυτες ειναιοι αποψεις μου ,σε δημοσιο φορουμ βρισκομαι τις καταθετω χωρις να βριζω καποιονπροσωπικα...αν καποιος θεωρει οτι απο τις αποψεις μου προσβαλλεται η προκαλειται
εμενα προσωπικα στο καβλι μου μιας και δεν βριζω καποιον προσωπικα παρα μονο λεω την αποψη μου....
τωρα εγω να λεω αυτα και ο αλλος να αρχιζει τα απογονε και οαλλος τα οι μανες σας ετσι και οι μανες σας αλλοιως εχουν μεγαλη αποσταση...
Υ.Γ.διο αν εισαι μαγκακος πριν επιστρεψεις τιποτα σε μενα εχεις να επιστρεψεις πολλα σε πολλους αλλους....
μεχρι να το κανεις καλη καρδια  ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Μα το ίδιο λέω και εγώ. Από την προς τη παρόν εικόνα της ομάδας πάμε για Β. Μπορεί να σωθεί η Βέροια και η ΑΕΚ και να πέσει η Κέρκυρα και ο Άρης. Έτσι όπως είναι τα πράγματα στον πάτο μπορεί μέχρι και την τελευταία αγωνιστική να μη ξέρουμε ποια θα πέσει. Σα φίλαθλος πιστεύεις ότι η Βέροια είναι καλύτερη της ΑΕΚ ΟΚ. Αλλά εγώ θεωρώ ότι είμαστε καλύτεροι του Άρη και την Κέρκυρας και της Ξάνθης.

Υ.Γ Αφήστε τις οικογένειες έξω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. Γαμώ τα πάντα μου μέσα. Και τους νεκρούς. Να μη χέσω. Είναι εμετικά αυτά ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
ναι ρε γρηγορη κανενα προβλημα...απολυτως σεβατη η αποψη σου....η δικια μου ειναι οτι κερκυρα και αεκ εχουν το χειροτερο υλικο η δικια σοθ οτι κερκυρα ξανθη και αρης ειναι χειροτεροι...οκ...δεν υπαρχει προβλημα...δεν διεκδικω την αλαθητο του παπα... αποψη...μπορει να εχεις εσυ δικιο...αποψεις ειναι αυτες....αλλα δεν θα σταμτησω να λεω τις δικες μου επειδη σε καποιους δεν αρεσει...
ξυδακι...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
και για να τελειωνει και το θεμα με τον ινδιανο προσωπικα πιστευω ηταν μια ατχη στιγμη μας και εγω προσωπικα ξαφνιαστηκα γιατι οντως δεν μας εχει συηθισει σε τετοια....ας ληξει το θεμα εδω πιστευω πως και ο ιδιος καπου καταλαβε την μαλακια του αλλωστε ολοι μας εχουμε κανει τις παπαριες μας κατα καιρους οποτε αυτος που δεν εχει κανει ας τον λιθοβολησει...
το θεμα ειναι να μην ξαναγινουν τετοιες μαλακιες....
ας διαφωνουμε ας βριζομαστε αλλα οχι μαναδες και οικογενειες...
απο μεριας δικιας μου το θεμα ειναι ληξαν....
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ρε μπασταρδι τους γαυρους θα τους σεβεσαι...
ο πατερας σου γαυρος ειναι...
β εθνικη κωλοτουρκε...
ψοφα τωρα ....γαμημενο ξεγλυστριμα σου γαμαω τα παντα ολα...αν εχει μεινει και κατι αγαμητο λαγε στο γαμαω ΚΑΙ αυτο....το επιπεδο του χρηστιδη
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εγω γραφω τις αποψεις μου χωρις να προσβαλλω κανεναν προσωπικα και χωρις να βριζω μαναδες και νεκρους...
αν καποιοι δεν συμφωνουν η θεωρουν οτι προκαλουνται επειδη εχουν αλλη αποψη προβλημα τους....τα εχουμε πει χιλιες φορες....με τα πρισσοτερα παιδια διαφωνουμε αλλα δεν βριζομαστε....μονο οι κομπλεξικοι τ κανουν....
βεβαια ταν εγω γραψω μια αποψη και ενας μαλακς αρχισει προσωπικες επιθεσεις και αρχισει τα απογονε κλπ που ολοι ξερουμε τι εννοει και ειναι ενας τροπος για αναδρα πουστρακια να βριζουν τις μαναδες των γαυρων χωρις να παιρνουν την ευθυνη της πραξης τους απεναντι στο σαιτ ,τοτε αρχιζω και εγω τα μπινελικια και τα τουρκοσποροι...δεν θα κατσω να την φαω κιολας....
απο εκει και περα εμενα η αποψη μου καθαρα ποδοσφαιρικα ειναι οτι η αεκ ειναι
(την εχουν μαλλον καταντησει) ενα μπουρδελο που αν πεσει κατηγορια θα ειναι καλο γι το ποδοσφαιρο μιας και θεωρω οτι αυτο της αξιζει...
αυτη ειναι η αποψημου ,θεωρω οτι κερκυρα και αεκ ειναι οι χειροτερες παικτικα ομαδες της κατηγοριας συν του οτι η αεκ λογω και της επιρροης μεσω κοσμου κλπ κλπ προκαλει και αλλα δεινα και εχει κανει μεθοδευσεις για να κρατηθει στην κατηγορια κατασπαταλωντας και καταχραζομενη δημοσιο χρημα την ωρα που ενω το εκανε αντινα ο βολωνει εριχνε και λασπη στον γαυρο....
αυτες ειναιοι αποψεις μου ,σε δημοσιο φορουμ βρισκομαι τις καταθετω χωρις να βριζω καποιονπροσωπικα...αν καποιος θεωρει οτι απο τις αποψεις μου προσβαλλεται η προκαλειται
εμενα προσωπικα στο καβλι μου μιας και δεν βριζω καποιον προσωπικα παρα μονο λεω την αποψη μου....
τωρα εγω να λεω αυτα και ο αλλος να αρχιζει τα απογονε και οαλλος τα οι μανες σας ετσι και οι μανες σας αλλοιως εχουν μεγαλη αποσταση...
Υ.Γ.διο αν εισαι μαγκακος πριν επιστρεψεις τιποτα σε μενα εχεις να επιστρεψεις πολλα σε πολλους αλλους....
μεχρι να το κανεις καλη καρδια  ;)
Κάτσε τώρα μισό. Δε γίνεται να μιλάς για κατασπατάληση του δημοσίου χρήματος. ΑΠΛΑ δε γίνεται. Γιατί το 1992 χρωστούσες 11.5 ΔΙΣ δραχμές δηλαδή 30+μύρια ευρώ. Το 1992 έτσι; Που η εφημερίδα είχε 50άρικο και όχι 600 που έχει σήμερα. Που έβαζες 20 λίτρα και βενζίνη με πεντοχίλιαρο και σήμερα δε σου φτάνει να γεμίσεις ΟΥΤΕ τον αναπτήρα σου. Σου (εννοώ στον ΟΣΦΠ) χαρήστηκαν πολλά χρήματα. πλήρωσες από τα 11.5 δις που ήταν τα χρέη σου περίπου 3 σε βάθος 10ετίας περίπου. Και μάλιστα για τον ΟΣΦΠ έγινε ΕΙΔΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ, ενω το 44 προϋπηρχε. ΔΕΝ έγινε για την ΑΕΚ ειδικά (ούτε το 99 που είναι σήμερα και που μάλλον μπαίνει ο Άρης). Για να μη πούμε για την επιρροή του κόσμου του ΟΣΦΠ. Για να λέμε τα πράγματα με τ όνομά τους ΑΝ η θύρα 7 πει "φέτος σα θύρα 7 λέμε πως ο Χ υποψήφιος βουλευτής θα κάνει καλό στον ΟΣΦΠ" οι αντίπαλοί του καλύτερα θα είναι να τα μαζέψουν και να πάνε να παίξουν σ άλλη παραλία. Εδώ ο Φασούλας (Ο ΠΟΙΟΣ;;; Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ τα τελευταία 20 χρόνια) βγήκε δημαρχος ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΟΝ ΟΣΦΠ. Σόρρυ αλλά θεωρώ πως δε γίνεται να λες για επιρροή του κόσμου της ΑΕΚ, η οποία να σου θυμισω το 1988 (ναι πήγα πολύ πίσω το ξέρω) έχασε πρωτάθλημα επειδή οι φίλαθλοι της Λάρισσας διαμαρτύροταν για την (δίκαιη) τιμωρία μ αφαιρεση βαθμών, της ομάδας τους.
Αν το πάμε τι είναι καλό για το ΕΛΛΗΝΙΚΟ ποδόσφαιρο, βάση της λογικής που λες θα έπρεπε να πέσουν σχεδόν ΟΛΕΣ οι ομάδες της Α εθνικής. Ξαναλέω με τη λογική ότι 1ον ΔΕ παίζουν μπάλα 2ο είναι (οικονομικά μπουρδέλο) 3ον Έχουν κόσμο που ασκεί επιρροή. Ξέρεις ποια είναι η προσωπική μου άποψη για το τι είναι καλό για το Ελληνικό ποδόσφαιρο; Πόσα έσοδα είχες πέρσι; 100 ευρώ; Φέτος τ έξοδά σου δε μπορεί να είναι πάνω από 99.9 ευρώ. Δε το τηρείς; Πάρε έναν ωραιότατα μηδενισμό και πήγαινε Β εθνική. Το ξανακάνεις; Έφυγες για ερασιτεχνικό. Αλλά ΕΣΟΔΑ έτσι; Όχι ήρθε ο πρόεδρος και έβαλε 200 ευρώ από τη τσέπη του και οπότε έχω 200 ευρώ έσοδα. Ή αλλιώς το σάλαρι καπ. Αυτό που ισχύει στην Αμερική εδώ και 20 χρόνια περίπου και έκανε το πρωταθληματάκι από υπόθεση 2-3 ομάδων σε ένα πρωτάθλημα που ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ σίγουρος ότι θα το πάρει το φαβορί.
Αυτά.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε μπασταρδι τους γαυρους θα τους σεβεσαι...
ο πατερας σου γαυρος ειναι...
β εθνικη κωλοτουρκε...
ψοφα τωρα ....γαμημενο ξεγλυστριμα σου γαμαω τα παντα ολα...αν εχει μεινει και κατι αγαμητο λαγε στο γαμαω ΚΑΙ αυτο....το επιπεδο του χρηστιδη
ρουφανε λαγε σε εχω προλαβει  :2funny: :2funny:

βεβαια ταν εγω γραψω μια αποψη και ενας μαλακς αρχισει προσωπικες επιθεσεις και αρχισει τα απογονε κλπ που ολοι ξερουμε τι εννοει και ειναι ενας τροπος για αναδρα πουστρακια να βριζουν τις μαναδες των γαυρων χωρις να παιρνουν την ευθυνη της πραξης τους απεναντι στο σαιτ ,τοτε αρχιζω και εγω τα μπινελικια και τα τουρκοσποροι...δεν θα κατσω να την φαω κιολας....
...
κλαψε στρακι...δεν το εχω παιξει αγιος ποτε...με προκαλεσες και συ καιο ινδιανος και σας τα εχωσα...εγ στο ξεκινημα ειπα την αποψη μου και εσεις αρχιζατε αι βριζατε...ε ναι σας γαμαω μετα ;)γκε γκε κοτοπουλακι 21;;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Κάτσε τώρα μισό. Δε γίνεται να μιλάς για κατασπατάληση του δημοσίου χρήματος. ΑΠΛΑ δε γίνεται. Γιατί το 1992 χρωστούσες 11.5 ΔΙΣ δραχμές δηλαδή 30+μύρια ευρώ. Το 1992 έτσι; Που η εφημερίδα είχε 50άρικο και όχι 600 που έχει σήμερα. Που έβαζες 20 λίτρα και βενζίνη με πεντοχίλιαρο και σήμερα δε σου φτάνει να γεμίσεις ΟΥΤΕ τον αναπτήρα σου. Σου (εννοώ στον ΟΣΦΠ) χαρήστηκαν πολλά χρήματα. πλήρωσες από τα 11.5 δις που ήταν τα χρέη σου περίπου 3 σε βάθος 10ετίας περίπου. Και μάλιστα για τον ΟΣΦΠ έγινε ΕΙΔΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ, ενω το 44 προϋπηρχε. ΔΕΝ έγινε για την ΑΕΚ ειδικά (ούτε το 99 που είναι σήμερα και που μάλλον μπαίνει ο Άρης). Για να μη πούμε για την επιρροή του κόσμου του ΟΣΦΠ. Για να λέμε τα πράγματα με τ όνομά τους ΑΝ η θύρα 7 πει "φέτος σα θύρα 7 λέμε πως ο Χ υποψήφιος βουλευτής θα κάνει καλό στον ΟΣΦΠ" οι αντίπαλοί του καλύτερα θα είναι να τα μαζέψουν και να πάνε να παίξουν σ άλλη παραλία. Εδώ ο Φασούλας (Ο ΠΟΙΟΣ;;; Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ τα τελευταία 20 χρόνια) βγήκε δημαρχος ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΟΝ ΟΣΦΠ. Σόρρυ αλλά θεωρώ πως δε γίνεται να λες για επιρροή του κόσμου της ΑΕΚ, η οποία να σου θυμισω το 1988 (ναι πήγα πολύ πίσω το ξέρω) έχασε πρωτάθλημα επειδή οι φίλαθλοι της Λάρισσας διαμαρτύροταν για την (δίκαιη) τιμωρία μ αφαιρεση βαθμών, της ομάδας τους.
Αν το πάμε τι είναι καλό για το ΕΛΛΗΝΙΚΟ ποδόσφαιρο, βάση της λογικής που λες θα έπρεπε να πέσουν σχεδόν ΟΛΕΣ οι ομάδες της Α εθνικής. Ξαναλέω με τη λογική ότι 1ον ΔΕ παίζουν μπάλα 2ο είναι (οικονομικά μπουρδέλο) 3ον Έχουν κόσμο που ασκεί επιρροή. Ξέρεις ποια είναι η προσωπική μου άποψη για το τι είναι καλό για το Ελληνικό ποδόσφαιρο; Πόσα έσοδα είχες πέρσι; 100 ευρώ; Φέτος τ έξοδά σου δε μπορεί να είναι πάνω από 99.9 ευρώ. Δε το τηρείς; Πάρε έναν ωραιότατα μηδενισμό και πήγαινε Β εθνική. Το ξανακάνεις; Έφυγες για ερασιτεχνικό. Αλλά ΕΣΟΔΑ έτσι; Όχι ήρθε ο πρόεδρος και έβαλε 200 ευρώ από τη τσέπη του και οπότε έχω 200 ευρώ έσοδα. Ή αλλιώς το σάλαρι καπ. Αυτό που ισχύει στην Αμερική εδώ και 20 χρόνια περίπου και έκανε το πρωταθληματάκι από υπόθεση 2-3 ομάδων σε ένα πρωτάθλημα που ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ σίγουρος ότι θα το πάρει το φαβορί.
Αυτά.
και ποιος ου ειπε ρε ρηγορη οτι αν θα εμπαινε θεμα συζητησης ΤΟΤΕ για κατασπαταληση δημοσιου χρηματος εγω δεν θα ελεγα τα ιδια;;απο που το συμπεραινεις αυτο;;;
μετα γινανε οι ρυθμισεις πληρωθηκε το κεφαλαιο και τωρα στο 2013 τι να λεμε;;το κρατος μεσα δεν μπηκε....το κεφαλαιο το πηρε....τοκους δεν πηρε...χαμενο δεν ειναι...
εσυ μπηκες μεν σε ενα νομο που οντως υπηρχε αλλα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ΚΑΙΚΑΤΑΧΡΗΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΒΙΑΣΤΙΚΑ....
αι υστερα ενω μπηκες χαριστικα στο νομο και σου βηστηκαν τα περισσοτερα χρεη δεν ΠΛΗΡΩΝΕΣ ΚΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΜΕΙΝΑΙΝ πρα κοιταγες να παρεις ριβαλντους και σκοκους για να κουνιεσαι στον γαυρο....
εισαι λοιπον ενα κακοδιαχειρισμενο μπουρδελο ναι η οχι;;
γιατι οι προεδροι υπαλληλοι διαχειριστες σου δεν πληρψναν τις υποχρεωσεις τους στο κρατος παρα κοιταγαν να φερουν φερερ με 1,5 μυρια και μπλανκους και σκοκους;;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
και να σε ρωτησω κατι απλο ρε γρηγορη για να δουμε κατα ποσο εβλαψε ο γαυρος το κρατος...
αν σου χρωσταγε εσενα τα φραγκα ο γαυρος και υπηρχαν 2 επιλογες
α)β εθνικη ο γαυρος και σβησιμο χρεων αλλα εσυ δεν θα παρεις μια απο τα χρψστουμενα και...
β)ρυθμιση χρεων οπου θα παρεις ΟΛΑ τα χρψστουμενα αλλα δεν θα απρεις τους τοκους....
εσυ ποιον δρομο θα διαλεγες;;
αρα πως συμπεραινεις οτι το κρατος ευνοησε τον γαυρο;;;
τον εαυτο του κοιταξε και καλα εκανε και ουτε γατα ουτε ζημια....
αλλα ο γαυρος πληρωνε τους διακανονισμους....οχι σαν εσενα που τα ειχες γραψει στο χιονι και ελεγες ''ελα μωρε αεκ ειμαι''....
αυτες εναι αληθειες γρηγορη και συγωμη κιολας...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
μυστήρια πράγματα

ο ινδιάνος ήταν από τους πιο ήρεμους εδώ μέσα

το σαιτ φθίνει

Φίλτατε ήμουν κ είμαι ήρεμος ενώ στις προσωπικές αναφορές που κάνω είμαι προσεκτικός και ουδέποτε εξύβρισα κανέναν, ακριβώς γιατί γνωρίζω πως δεν έχει νόημα, ενώ παράλληλα είναι το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο. Δύο βρισιές ο κάθε ανόητος μπορεί να πεί.Δεν νομίζω να φθίνει το σάιτ εξαιτίας μου λοιπόν.

Το συγκεκριμένο σύνθημα ναι μεν υβριστικό, όμως τραγουδιέται εν χορώ από τους φιλάθλους της ΑΕΚ όπως και πολλά άλλα παρόμοια. Προφανώς και δεν διεκδικώ την πατρότητα του. Ούτε φυσικά το ανέβασα στο νήμα οποιασδήποτε άλλης ομάδας πλην της ΑΕΚ. Δεν είναι το στυλ μου αυτό και νομίζω πως είναι γνωστό.

Προφανώς επίσης και δεν στόχευσα προσωπικά κανέναν άλλο εδώ μέσα με το συγκεκριμένο σύνθημα, αλλά στο σύνολο τους, όλους τους ολυμπιακούς που θέλουν να υποβιβαστεί η ΑΕΚ, ακριβώς επειδή έχω δηλώσει πως είμαι ΟΠΑΔΟΣ της ΑΕΚ και όχι ολυμπιακός που θέλει να σωθεί η ...Βέροια. Όπως έχουν δικαίωμα να μπαίνουν και να γράφουν Ο,ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ ΑΕΚ και φυσικά να μην το παίρνει ΚΑΝΕΙΣ μας προσωπικά, αφού δεν είναι υποχρεωμένος να το διαβάζει, έτσι κ εγώ έκανα το συγκεκριμένο ποστ που περιελάμβανε το επίμαχο σύνθημα. Αν ανέβαζα δλδ βιντεάκι από το γιουτιουμπ με το ίδιο σύνθημα θα λέγανε τα ίδια ή μήπως οι μοντς θα με στέλναν για μπανάκι? Για σκέψου...
Η γλώσσα όμως φίλτατε, κόκκαλα δεν έχει και κόκκαλα τσακίζει. Τα όσα έγραψα για την περσινή ήττα του ολυμπιακού από την Κέρκυρα που ήταν και η [size=12pt]ΟΥΣΙΑ[/size] κανείς δεν μπήκε στον κόπο να τα απαντήσει ή έστω να τα διαψεύσει. Μπάλα στην εξέδρα που τραγουδάει το σύνθημα... Γιατί άραγε?
Το οποίο σύνθημα ειρήσθω εν παρόδω είναι πιο ευφάνταστο σε κοσμητικά επίθετα απ’ ό,τι μου έχει ήδη προσάψει ο κάθε ανόητος.

Κατά τ' άλλα ο κάθε ανόητος κωλόγαυρος μπαίνει εδω μέσα και
αν και δεν θα επρεπε λογω του μεγεθους που εχει πια το αεκακι εν τουτοις για ενα περιεργο και ανεξηγητο λογο και σχεδον χωρις να το καταλαβω μπορω να πω.....

[size=90pt]ΕΧΥΣΑΑΑΑ!!![/size]

με κάθε ήττα της ΑΕΚ και πανηγυρίζει κάθε της βήμα, που την φέρνει πιο κοντά στην Β' ή ακόμα και στην Δ' εθνική, παρακαλώντας απροκάλυπτα μάλιστα να συμβεί κάτι τέτοιο.

τυπε...μην την ψαχνεις...με το μπαλλακι του ναπολεονι


[size=90pt]ΕΧΥΣΑΑΑΑΑΑ[/size]


και ηταν μεγαλη καβλα πιστεψε με.... :rockon: :rockon: :rockon:

τάχα μου κ δήθεν για το καλό του ελληνικού ποδοσφαίρου και ως δήθεν φίλαθλος αυτού θέλει και σοβαρές κουβέντες στο παρόν νήμα που αφορά ΤΗΝ ΑΕΚ ΚΑΙ ΜΟΝΟ. Παρόλη την ΑΣΕΒΕΙΑ του και τις γενικευμένες ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ του όμως τον  ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ, ενώ κάποιοι συνδιαλέγονται και σοβαρά μαζί του (φυσικά και δεν ανήκω σε αυτούς).

μαζεψε τα πουτανοσπερματα που σερνονται εδω μεσα και μεπροκαλουν προσωπικα αλλοιως οταν ποσταρω απλα μην υα διαβαζεις...
τα εχουμε ξαναπει ...
μην νομιζεις οτι δεν στεναχωριεμαι και εγω...
αλλα δεν θα ...κατσω να την φαω οπως ελεγε και μια ψυχη...
βαλε χερι στα πουτανακια και τουμπεκιασα και εξαφανιστηκα οπως το ειχα κανει εδω και καιρο...

Το σύνθημα τους πείραξε? Μας κοροϊδεύουν? Όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται και όποιος έχει τη σφήκα, σφίγγεται... εξάλλου οι απόψεις είναι σαν τις κωλοτρυπίδες. Όλοι έχουν από μία.

ρε μπασταρδι τους γαυρους θα τους σεβεσαι...
ο πατερας σου γαυρος ειναι...
β εθνικη κωλοτουρκε...
ψοφα τωρα ....

Εδώ που γράφω ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΕΚ και τους εκάστοτε συνομιλητές μου οφείλω να σέβομαι. Άντε γράψε σε κανένα άλλο νήμα τώρα για την… Βέροια κ την Κέρκυρα ή αλλιώς άνοιξε ένα καινούριο για την «Υγεία» του Ελληνικού Πρωταθλήματος  :s&m_1:, αλλιώς τουμπέκα και εξαφανίσου όπως υποσχέθηκες. Αλλού αυτά, ΟΧΙ ΕΔΩ! και ΟΧΙ ΠΡΟΚΑΛΟΝΤΑΣ.
Όταν μάθεις να σέβεσαι θα σε σέβονται.
Τους χαρακτηρισμούς, απλά στους χαρίζω.


Υ.Γ. Θεωρώ το θέμα λήξαν φυσικά, εφόσον δεν έβρισα στοχευμένα και δεν έθιξα προσωπικά κανέναν, αλλά γενικευμένα και όποιος πήρε το σύνθημα προσωπικά κακώς έπραξε, εκτός και αν κατατάσσει τον εαυτό του στην κατηγορία "κωλόγαυρος", όπως θα κατέτασσε αντίστοιχα και μένα στην κατηγορία "κωλότουρκος". Αυτή είναι η δική μου ΑΠΟΨΗ για όποιον επιθυμεί να πέσει η ΑΕΚ!
Όποιος θέλει φυσικά μπορεί να με βρίσει και να με απειλήσει. Τις βρισιές του, τις επιστρέφω και τις απειλές του, τις γράφω.

Όποιος επίσης από τους μοντς νομίζει πως παραβίασα οποιονδήποτε από τους όρους χρήσης του μπου.κομ ας μου το επισημάνει πριν με στείλει για μπανάκι...

Υ.Γ.2 Άμα δεν σας αρέσουν τα ποστ μου,
[move][size=16pt]ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΝΗΜΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!![/size][/move]

Υ.Γ.3
[move][size=24pt]Ο,ΤΙ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΕΚ![/size][/move]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom