Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
οσο για τις θεωρητικες προσεγγισεις του στυλ ''επρεπε να ειχε παρει τοσα ο βαζελος και αλλα τοσα η αεκ'' κλπ κλπ δεν προκειται να μπω σε διαλογο γιατι δεν εχει νοημα... αυτα ειναι καφενειακου επιπεδου...και εγω θα μπορουσα να σου πω οτι ο γαυρος επρεπε να εχει παρει αλλα 20 πρωταθληματα και το'να και τ'αλλο...
δεν υπαρχουν αυτα...καλως κακως η ιστορια γραφετε απο αυτα που γινονται και οχι απο αυτα που θα μπορουσαν ΙΣΩΣ να εχουν συμβει...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
καλησπερα και σε σενα γρηγορη και επισης χρονια πολλα...
σαφως και δεν χρωσταει μονο η αεκ ...ποτε δεν ειπα αυτο...απλα η αεκ το εχει γαμησει που λεμε το θεμα εδω και χρονια και το ξερετε και οι ιδιοι αυτο και το λετε μεταξυ σας και δεν μπορω να καταλαβω γιατι αντιδρατε και τσιτωνεστε οταν τυχει και το πει καποιος αλλος...
αφου μονοι σας τα παραδεχοσαστε και βριζετε ολους τους ''διαχειριστες''
παμε παρακατω...ειπα οτι προτιμω βεροια ....παιζει καλυτερα απο την αεκ ,εχει καλυτερους παιχτες και φυσικα βγαζει υγεια που δεν βγαζει σε καμμια περιπτωση η αεκ...
για να διαφωνησεις μαζι μου θα πρεπει να πεις οτι η αεκ βγαζει υγεια...το λες;;
μαλλον οχι...αρα δεν καταλαβαιμω γιατι θεωρεις μεθυσμενο καποιο που λεει οτι σαν φιλαθλος του ποδοσφαιρου προτιμα να πεσει μια ομαδα αρρωστη χωρις γιατρεια που προσπαθει να κρατηθει μονο και μονο λογω ονοματος απο μια επαρχιακη ομαδα που παιζει μπαλλιτσα και ειναι νοικοκυρεμενη...
ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω που διαφωνεις (περαν του οπαδικου και της συλλογικης προτιμησης)
ξερω οτι μπορεις να κανεις διαλογο και περιμενω να ακουσω συγκεκριμενα ποιο κομματι απο αυτα που ειπα σε ξενισε ωστε να θεωρεις οτι εγραψα υπο επηρρεια;;
Μεγάλε παρεξήγησες. Το μεθυσμένος πήγαινε στο πόστ που έγραψες γιατί αν το διαβάσεις θα δεις ότι κάποια γράμματα τα μπέρδευες ή τ έτρωγες ή έκανες αναγραμματισμό. Αυτό ήταν το εύκολο κομμάτι.
Πάμε στ άλλα. Η Βέροια μπορεί ν έχει καλύτερους παίκτες (δεν έχω ασχοληθεί με το θέμα) αλλά από την άλλη σου ξαναλέω και πέρα από την ιδιότητα του φιλάθλου της ΑΕΚ ότι στο τόπι ΔΕ ΚΕΡΔΑΕΙ ο καλύτερος. Και ο Εργοτέλης ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΜΕΝΗ ομάδα ήταν ΠΟΥ ΔΕ ΧΡΩΣΤΟΥΣΕ ΠΟΥΘΕΝΑ και έπαιζε και καλή μπαλίτσα αλλά υποβιβάστικε και όχι κάποια χειρότερή της όπως πχ η Κέρκυρα ή ο Πανιώνιος. Προσωπικά αν με ρωτήσεις, θα σου έλεγα πως αυτό που πιστεύω πως είναι καλύτερο για την ΑΕΚ είναι να πάει ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ (αν γίνεται) στη Δ Εθνική και να χτίσει απ εκεί (ότι έπρεπε δηλαδή να γίνει το 2004 και ο κοντός δε το έκανε, που ΑΝ το έκανε ΔΕ ΘΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΙΠΟΤΑ).
Αν έχεις προσέξει σχεδόν όλα τα πόστ μου φέτος λέω πως η ομάδα πάει ντουγρού για Β εθνική. Προσωπικά ΔΕ βλέπω σχεδόν κανένα σπρώξιμο από τη διαιτησία για να σωθεί η ομάδα και δε πιστεύω ότι θα τα καταφέρει. Εκτός και αν ο Βιντιάδης μπει...χθες και σε 10 μέρες μέσα πάρουμε ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 4-5 παίκτες 11αδάτους με εμπειρία στο πρωτάθλημα. Δηλαδή Βύντρα, Λέτο κτλπ και τσιμπίσουμε και τον Ανάκογλου (ναι ναι αυτόν που πέρσι σας είχα πρήξει και φέτος μάλλον τον παίρνει ο βάζελος)  :grin: :grin: :grin:. Και συν τις άλλης κρατήσουμε Κοντοέ και Λαγό και έρθει και ο Μπλάνκο να βάλει κανένα γκολ. Αλλά επειδή κάτι τέτοιο ΑΠΛΑ δε παίζει η ομάδα θα πάει όπως είναι και πάει καρφί για Β Εθνική. ΚΑΜΙΑ ομάδα με τη ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!) επίθεση και τη χειρότερη άμυνα μαζί δε σώθηκε. Και ασφαλώς το γεγονός ότι έχουμε τη χειρότερη επίθεση και τη χειρότερη άμυνα σημαίνει ότι παίζουμε και τη χειρότερη μπάλα.
Οπότε βασικά ΚΑΜΙΑ διαφωνία. Απλά η αντίρρησή μου είναι ότι δε θα πρέπει να υποβιβαστεί η ΑΕΚ επειδή είναι χάλια οικονομικά ΚΑΙ ΜΟΝΟ γιατί αν το πάμε έτσι πρώτος στη σειρά μπαίνει ο Άρης και ακολουθούν ΟΦΗ, ΑΕΚ κτλπ. Και ο βάζελος δεν είναι και στη καλύτερη κατάσταση οικονομικά. Ασφαλώς είναι καλύτερα απ εμάς, αλλά σε κανένα 2 χρόνια θα είναι στα ίδια μ εμάς (εκτός και αν αλλάξει κάτι). Αν το πάμε με τα οικονιμικά τότε ο ΟΣΦΠ τη 4ετία 91-95 που χρωστούσε και στα τσιμέντα του Καραϊσκάκη θα έπρεπε να είχε πάει στο τοπικό ερασιτεχνικό.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
οσο για τις θεωρητικες προσεγγισεις του στυλ ''επρεπε να ειχε παρει τοσα ο βαζελος και αλλα τοσα η αεκ'' κλπ κλπ δεν προκειται να μπω σε διαλογο γιατι δεν εχει νοημα... αυτα ειναι καφενειακου επιπεδου...και εγω θα μπορουσα να σου πω οτι ο γαυρος επρεπε να εχει παρει αλλα 20 πρωταθληματα και το'να και τ'αλλο...
δεν υπαρχουν αυτα...καλως κακως η ιστορια γραφετε απο αυτα που γινονται και οχι απο αυτα που θα μπορουσαν ΙΣΩΣ να εχουν συμβει...
Μα αυτό έγραψα. Ότι υπήρχαν πρωταθλήματα στ οποία ο ΠΑΟ ή η ΑΕΚ ή ακόμα και ο ΠΑΟΚ έπαιζε καλύτερη μπάλα από τον ΟΣΦΠ τα κέρδισε ο ΟΣΦΠ. Το είπα για να σου φέρω σα παράδειγμα πως ΑΚΟΜΑ και ΑΝ η Βέροια παίζει καλύτερη μπάλα από την ΑΕΚ αυτό δε σημαίνει ΑΥΤΟΜΑΤΑ ότι η ΑΕΚ θα υποβιβαστεί και η Βέροια θα μείνει στη κατηγορία (τώρα γιατί έχουμε πιάσει τη Βέροια δε ξέρω). Μπορεί οι συγκυρίες και τ αποτελέσματα να τα φέρουν έτσι, που να ισοβαθμίσουν και να υποβιβαστεί η Βέροια και να μείνει η ΑΕΚ. Δε τ είπα για να πιπιλίσω καμία καραμέλα. Τ έφερα ως παράδειγμα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
στο μεταξυ παιχνιδι βεροια-αεκ το σκορ εγραψε 0-4 αν θυμασαι καλα,η βεροια 2 παιχνιδια εχει παιξει φετος ενα με εσας στις αρχες και ενα με τον παναθηναικο τιποτ αλλο δεν εχει κανει,θες να σου θυμισω μηπως φετος η αεκ με αστερα πρωτη αγωνιστικη που τον επαιζε μονοτερμα και απο μια φαση εχασε οπως με τον αρη η και με την ξανθη που τρωει σφαξιμο,αντε ανοητε απογονε κατσε στο πς σου να γραφεις λαλακιες
γαμημενο ξεγλυστριμα σου γαμαω τα παντα ολα...αν εχει μεινει και κατι αγαμητο λαγε στο γαμαω ΚΑΙ αυτο....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Μα αυτό έγραψα. Ότι υπήρχαν πρωταθλήματα στ οποία ο ΠΑΟ ή η ΑΕΚ ή ακόμα και ο ΠΑΟΚ έπαιζε καλύτερη μπάλα από τον ΟΣΦΠ τα κέρδισε ο ΟΣΦΠ. Το είπα για να σου φέρω σα παράδειγμα πως ΑΚΟΜΑ και ΑΝ η Βέροια παίζει καλύτερη μπάλα από την ΑΕΚ αυτό δε σημαίνει ΑΥΤΟΜΑΤΑ ότι η ΑΕΚ θα υποβιβαστεί και η Βέροια θα μείνει στη κατηγορία (τώρα γιατί έχουμε πιάσει τη Βέροια δε ξέρω). Μπορεί οι συγκυρίες και τ αποτελέσματα να τα φέρουν έτσι, που να ισοβαθμίσουν και να υποβιβαστεί η Βέροια και να μείνει η ΑΕΚ. Δε τ είπα για να πιπιλίσω καμία καραμέλα. Τ έφερα ως παράδειγμα
τωρα ποιος ειναι μεθυσμενος δεν ξερω...
εγω δεν ειπα οτι θα υποβιβαστει ντε και καλα...ειπα οτι παιχτικα δειχνει οτι μαλλον θα πεσει αλλα και οτι εγω σα φιλαθλος θελω βεροια που θεωρω πως ειναι καλυτερη...
σαφως και μπορει να σωθει η αεκ...αλλα με τις μεχρι τωρα εμφανισεις της δειχνει φαβορι για φουντο...αυτη ειναι η αληθεια...
Υ.Γ.μαλκΑα κιντερ κοτοπουλο γαμιεσαι...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
μεγαλυερη αδικια για το ιδιο το ποδοσφαιρο απο το να πεσει μια ωραια και υγιης ομαδα οπως η βεροια για να παραμεινε αυτο τ μπουρελο που λεγεται αεκ (συγνωμη αλλα κααλαβαιντα και οι ιδιοι πω πρκειται για μεγαααααλο μπουρδελο) δεν υπαρχει...
α...και μην ξεχνιοσαστ ...αναψε και μια λαμπαδα στην σουπερ λιγδα (κατα τα δικα σα λεγομενα)
που πεφτουν δυο και οχι τρεις κα ετσι πορει α γινει και κνεναθαυμα και να την σκαπουλαρεε...
καλη χρονια...

καλησπερα και σε σενα γρηγορη και επισης χρονια πολλα...
ειπα οτι προτιμω βεροια ....παιζει καλυτερα απο την αεκ ,εχει καλυτερους παιχτες και φυσικα βγαζει υγεια που δεν βγαζει σε καμμια περιπτωση η αεκ...
για να διαφωνησεις μαζι μου θα πρεπει να πεις οτι η αεκ βγαζει υγεια...το λες;;
μαλλον οχι...αρα δεν καταλαβαιμω γιατι θεωρεις μεθυσμενο καποιο που λεει οτι σαν φιλαθλος του ποδοσφαιρου προτιμα να πεσει μια ομαδα αρρωστη χωρις γιατρεια που προσπαθει να κρατηθει μονο και μονο λογω ονοματος απο μια επαρχιακη ομαδα που παιζει μπαλλιτσα και ειναι νοικοκυρεμενη...
ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω που διαφωνεις (περαν του οπαδικου και της συλλογικης προτιμησης)
ξερω οτι μπορεις να κανεις διαλογο και περιμενω να ακουσω συγκεκριμενα ποιο κομματι απο αυτα που ειπα σε ξενισε ωστε να θεωρεις οτι εγραψα υπο επηρρεια;;

οσο για τις θεωρητικες προσεγγισεις του στυλ ''επρεπε να ειχε παρει τοσα ο βαζελος και αλλα τοσα η αεκ'' κλπ κλπ δεν προκειται να μπω σε διαλογο γιατι δεν εχει νοημα... αυτα ειναι καφενειακου επιπεδου...και εγω θα μπορουσα να σου πω οτι ο γαυρος επρεπε να εχει παρει αλλα 20 πρωταθληματα και το'να και τ'αλλο...
δεν υπαρχουν αυτα...καλως κακως η ιστορια γραφετε απο αυτα που γινονται και οχι απο αυτα που θα μπορουσαν ΙΣΩΣ να εχουν συμβει...

τωρα ποιος ειναι μεθυσμενος δεν ξερω...
εγω δεν ειπα οτι θα υποβιβαστει ντε και καλα...ειπα οτι παιχτικα δειχνει οτι μαλλον θα πεσει αλλα και οτι εγω σα φιλαθλος θελω βεροια που θεωρω πως ειναι καλυτερη...
σαφως και μπορει να σωθει η αεκ...αλλα με τις μεχρι τωρα εμφανισεις της δειχνει φαβορι για φουντο...αυτη ειναι η αληθεια...

Ρε Γρηγόρη αυτή είναι η αλήθεια κ το ξέρεις! Είναι κωλόγαυρος καραμπινάτος λέμε... Αλλιώς παίρνει ληγμένα...

Πρώτα σου λέει πως η ΑΕΚ και η Κέρκυρα είναι οι χειρότερες φέτος, χωρίς να αναρωτηθεί καν πως βρέθηκαν εκεί σε σχέση με πέρσυ οι ίδιες ομάδες. Και προσπαθεί να μας πείσει πως η Βέροια είναι καλύτερη ομάδα από την ΑΕΚ. Πιο κωλόγαυρος πεθαίνεις λέμε...........

Κ το αποκορύφωμα της οπαδικής ανοησίας ενώ λέει πως είναι φίλαθλος του ποδοσφαίρου αρνείται να μπεί σε θεωρητικές κουβέντες για τα ίσως αλλά μένει στα γεγονότα. ΓΕΓΟΝΟΣ είναι όμως πως η Κέρκυρα, όπως φέτος έτσι κ πέρσυ, ενώ ήταν κατα κοινή ομολογία η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ του πρωταθλήματος ΔΕΝ υποβιβάστηκε. Ποιος δεν θυμάται εξάλλου τον περίφημο "μπανάνα" στις συνομιλίες Μπέου-Μαρινάκη. Η Κέρκυρα τελικά ΣΩΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ στην τελευταία αγωνιστική, χάρις στη νίκη της επι του... Ολυμπιακού. Κ αναρωτάται ο κωλόγαυρος ο οποίος ειρήσθω εν παρόδω τις προάλλες που η ΑΕΚ έχασε ΞΕΡΟΕΧΥΝΕ σ'αυτό εδώ το θρεντ γιατί διαφωνείς ρε Γρηγόρη να πέσει η ΑΕΚ αντί της Βέροιας για την ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, ΕΚΤΟΣ φυσικά από τις οπαδικές προτιμήσεις. Ρώτα ρε Γρηγόρη καλύτερα τον κωλόγαυρο να μας πεί αυτός

[move][size=16pt]ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ Η ΑΕΚ???? [/size][/move]

ΚΩΛΟΓΑΥΡΟΙ ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗΝ 7, ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΣΤΗΝ 8, ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΣΤΗΝ 9,ΣΤΗ 10 ΣΑΣ ΓΑΜΙΕΤΑΙ Η ΜΑΜΑ, ΣΤΗΝ 11 ΕΙΣΤΕ ΠΟΥΤΑΝΙΑΣ ΓΙΟΙ, ΣΤΗΝ 12 ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΡΑΒΕΣΤΙ, ΣΤΗΝ 14 ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΥΝΙΑ, ΣΤΗ 15 ΟΛΟΙ ΜΠΑΣΤΑΡΔΑ, ΣΤΗΝ 16 ΠΙΣΩΓΛΕΝΤΗΔΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ 17 ΕΙΣΤΕ ΑΔΕΡΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ,
[move]ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΕΙΡΑΙΑΣ!!!![/move]
ΣΤΗΝ ΤΑΦΡΟ ΣΤΟΙΒΑΓΜΕΝΟΙ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ, Η ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ ΣΑΣ Η ΣΤΡΑΤΙΑ, ΣΕ 10 ΑΤΟΜΑ, ΟΥΤ' ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΜΠΡΟΣ, ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΕ ΤΗΣ ΑΕΚ Ο ΛΑΟΣ, ΜΑΛΑΚΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΥΙΕ, ΑΠΟΓΟΝΕ ΤΟΥ ΣΤΟΛΟΥ Κ ΜΠΙΝΕ, ΒΑΡΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΝ ΚΟΚΚΑΛΗ ΜΟΥΝΙ, ΒΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΗ, ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΑΛΙ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΙΣΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΥΙΟΣ, ΤΟΥ ΚΏΛΟΥ ΟΠΑΔΟΣ, [move]ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΣ ΚΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ!!!![/move]


καλή χρονιά κ σε σένα ρε κωλόγαυρε...
 

Επισκέπτης
Ρε πουστρακι ποιος σου εδωσε το δικαιωμα να βριζεις μανες επειδη καποιος αλλος εχει διαφορετικη αποψη απο εσενα?
Ιντερνετικα σου γαμαω και εγω τη μανουλα ρε πουστροπαιδο αλλα η μαγκια ειναι να μου τα πεις μπροστα μου.

ΥΓ Αστη ταφρο ρε μουνοπανο γιατι ημουν εκει,μαγκες με τους μπατσους αγκαλια.
Αν σου αραδιασω τα πακετο μουνοπανο θα σε πιασει κρυο ιδρωτας πουτανας γιε
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ρε Γρηγόρη αυτή είναι η αλήθεια κ το ξέρεις! Είναι κωλόγαυρος καραμπινάτος λέμε... Αλλιώς παίρνει ληγμένα...

Πρώτα σου λέει πως η ΑΕΚ και η Κέρκυρα είναι οι χειρότερες φέτος, χωρίς να αναρωτηθεί καν πως βρέθηκαν εκεί σε σχέση με πέρσυ οι ίδιες ομάδες. Και προσπαθεί να μας πείσει πως η Βέροια είναι καλύτερη ομάδα από την ΑΕΚ. Πιο κωλόγαυρος πεθαίνεις λέμε...........

Κ το αποκορύφωμα της οπαδικής ανοησίας ενώ λέει πως είναι φίλαθλος του ποδοσφαίρου αρνείται να μπεί σε θεωρητικές κουβέντες για τα ίσως αλλά μένει στα γεγονότα. ΓΕΓΟΝΟΣ είναι όμως πως η Κέρκυρα, όπως φέτος έτσι κ πέρσυ, ενώ ήταν κατα κοινή ομολογία η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ του πρωταθλήματος ΔΕΝ υποβιβάστηκε. Ποιος δεν θυμάται εξάλλου τον περίφημο "μπανάνα" στις συνομιλίες Μπέου-Μαρινάκη. Η Κέρκυρα τελικά ΣΩΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ στην τελευταία αγωνιστική, χάρις στη νίκη της επι του... Ολυμπιακού. Κ αναρωτάται ο κωλόγαυρος ο οποίος ειρήσθω εν παρόδω τις προάλλες που η ΑΕΚ έχασε ΞΕΡΟΕΧΥΝΕ σ'αυτό εδώ το θρεντ γιατί διαφωνείς ρε Γρηγόρη να πέσει η ΑΕΚ αντί της Βέροιας για την ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, ΕΚΤΟΣ φυσικά από τις οπαδικές προτιμήσεις. Ρώτα ρε Γρηγόρη καλύτερα τον κωλόγαυρο να μας πεί αυτός

[move][size=16pt]ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ Η ΑΕΚ???? [/size][/move]

ΚΩΛΟΓΑΥΡΟΙ ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗΝ 7, ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΣΤΗΝ 8, ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΣΤΗΝ 9,ΣΤΗ 10 ΣΑΣ ΓΑΜΙΕΤΑΙ Η ΜΑΜΑ, ΣΤΗΝ 11 ΕΙΣΤΕ ΠΟΥΤΑΝΙΑΣ ΓΙΟΙ, ΣΤΗΝ 12 ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΡΑΒΕΣΤΙ, ΣΤΗΝ 14 ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΥΝΙΑ, ΣΤΗ 15 ΟΛΟΙ ΜΠΑΣΤΑΡΔΑ, ΣΤΗΝ 16 ΠΙΣΩΓΛΕΝΤΗΔΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ 17 ΕΙΣΤΕ ΑΔΕΡΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ,
[move]ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΕΙΡΑΙΑΣ!!!![/move]
ΣΤΗΝ ΤΑΦΡΟ ΣΤΟΙΒΑΓΜΕΝΟΙ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ, Η ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ ΣΑΣ Η ΣΤΡΑΤΙΑ, ΣΕ 10 ΑΤΟΜΑ, ΟΥΤ' ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΜΠΡΟΣ, ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΕ ΤΗΣ ΑΕΚ Ο ΛΑΟΣ, ΜΑΛΑΚΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΥΙΕ, ΑΠΟΓΟΝΕ ΤΟΥ ΣΤΟΛΟΥ Κ ΜΠΙΝΕ, ΒΑΡΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΝ ΚΟΚΚΑΛΗ ΜΟΥΝΙ, ΒΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΗ, ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΑΛΙ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΙΣΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΥΙΟΣ, ΤΟΥ ΚΏΛΟΥ ΟΠΑΔΟΣ, [move]ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΣ ΚΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ!!!![/move]


καλή χρονιά κ σε σένα ρε κωλόγαυρε...
Μπραβο ρε ινδιανε,πεφτεις στην παγιδα του μαλακοτρολ.Γραφτον στα αρχιδια σου.Και μην βριζεις μανες και οικογενειες ρε συ.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε μπασταρδι τους γαυρους θα τους σεβεσαι...
ο πατερας σου γαυρος ειναι...
β εθνικη κωλοτουρκε...
ψοφα τωρα ....
 

Επισκέπτης
Πουστρακι Ινδιανε εχεις 10 λεπτα να σβησεις το ποστ,αν δεν το κανεις μουνοπανο καθε μερα εδω μεσα θα σου βριζω ολη την οικογενεια μεχρι να με μπαναρουν
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
ινδιανε σβησε σε παρακαλω τις μαλακιες που εγραψες για μανες και οικογενειες γιατι δεσμευομαι οτι θα συμβουν πραγματα  που δεν εχουν περασει ποτε απ το αρρωστο  μυαλο σου
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
μπράβο μαλάκες αεκτζήδες, από ότι έχουμε γράψει εδώ μόνο με τις μαλακίες των κομπλεξικών που δεν ανήκουν εδώ ξέρετε να ασχολείστε, μην τυχόν και σας την πουν. Αντί να τους γράψετε όλους τους αργόσχολους που άλλη δουλειά δεν έχουν, και ικανοποίηση άλλη δε μπορεί να τους δώσει η ζωή τους από το να μπαίνουν σε ένα θρεντ που δεν τους αφορά και να κάνουν τους έξυπνους και τους δήθεν σπουδαίους. Αυτό είναι όλο το μυαλό σας που πέφτετε σ' αυτό το ξεφτιλισμένο επίπεδο των γάβρων κάθε λογής, γιατί γάβρος δεν είναι πλέον μόνο ο Ολυμπιακός αλλά κάθε ένας που συμπεριφέρεται με την άγνοια και τη χυδαιότητα που συμπεριφέρονται οι αυθεντικοί Γαύροι.
Ξεκολλήστε σας παρακαλώ από τη σαπίλα και φερθείτε όχι ανάλογα, δηλαδή σκατά στα σκατά, αλλά ανώτερα όπως ταιριάζει στους ΑΕΚτζήδες δηλαδή στα σκατά να δίνετε κωλόχαρτο καπιτονέ.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
[size=30pt]μπράβο μαλάκες αεκτζήδες,[/size] από ότι έχουμε γράψει εδώ μόνο με τις μαλακίες των κομπλεξικών που δεν ανήκουν εδώ ξέρετε να ασχολείστε, μην τυχόν και σας την πουν. Αντί να τους γράψετε όλους τους αργόσχολους που άλλη δουλειά δεν έχουν, και ικανοποίηση άλλη δε μπορεί να τους δώσει η ζωή τους από το να μπαίνουν σε ένα θρεντ που δεν τους αφορά και να κάνουν τους έξυπνους και τους δήθεν σπουδαίους. Αυτό είναι όλο το μυαλό σας που πέφτετε σ' αυτό το ξεφτιλισμένο επίπεδο των γάβρων κάθε λογής, γιατί γάβρος δεν είναι πλέον μόνο ο Ολυμπιακός αλλά κάθε ένας που συμπεριφέρεται με την άγνοια και τη χυδαιότητα που συμπεριφέρονται οι αυθεντικοί Γαύροι.
Ξεκολλήστε σας παρακαλώ από τη σαπίλα και φερθείτε όχι ανάλογα, δηλαδή σκατά στα σκατά, αλλά ανώτερα όπως ταιριάζει στους ΑΕΚτζήδες δηλαδή στα σκατά να δίνετε κωλόχαρτο καπιτονέ.
:grin: :grin:
χαχαχαχαχ...γεια σου διαφωτιστη της πουτσας...ωραια προκηρυξη μαλακα  :jerking: :jerking: :jerking:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
:grin: :grin:
χαχαχαχαχ...γεια σου διαφωτιστη της πουτσας...ωραια προκηρυξη μαλακα  :jerking: :jerking: :jerking:
Ακόμα και με διπλά γάντια πάλι φοβάμαι μην κολλήσω την αρρώστια σου, οπότε μην με παρεξηγήσεις αν δε σου απαντήσω ξανά.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ακόμα και με διπλά γάντια πάλι φοβάμαι μην κολλήσω την αρρώστια σου, οπότε μην με παρεξηγήσεις αν δε σου απαντήσω ξανά.
Ρε φιλε μην ασχολεισαι με το μουνοπανο,θα σας κυνηγαω με το τουφεκι;Δεν βλεπεται οτι το κανει επιτηδες;Μην του δινετε την χαρα του βρωμοπουστα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
τωρα ποιος ειναι μεθυσμενος δεν ξερω...
εγω δεν ειπα οτι θα υποβιβαστει ντε και καλα...ειπα οτι παιχτικα δειχνει οτι μαλλον θα πεσει αλλα και οτι εγω σα φιλαθλος θελω βεροια που θεωρω πως ειναι καλυτερη...
σαφως και μπορει να σωθει η αεκ...αλλα με τις μεχρι τωρα εμφανισεις της δειχνει φαβορι για φουντο...αυτη ειναι η αληθεια...
Υ.Γ.μαλκΑα κιντερ κοτοπουλο γαμιεσαι...
Μα το ίδιο λέω και εγώ. Από την προς τη παρόν εικόνα της ομάδας πάμε για Β. Μπορεί να σωθεί η Βέροια και η ΑΕΚ και να πέσει η Κέρκυρα και ο Άρης. Έτσι όπως είναι τα πράγματα στον πάτο μπορεί μέχρι και την τελευταία αγωνιστική να μη ξέρουμε ποια θα πέσει. Σα φίλαθλος πιστεύεις ότι η Βέροια είναι καλύτερη της ΑΕΚ ΟΚ. Αλλά εγώ θεωρώ ότι είμαστε καλύτεροι του Άρη και την Κέρκυρας και της Ξάνθης.

Υ.Γ Αφήστε τις οικογένειες έξω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. Γαμώ τα πάντα μου μέσα. Και τους νεκρούς. Να μη χέσω. Είναι εμετικά αυτά ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
 

paris2000

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
1
Πόντοι
1
Κέρκυρα και ΟΦΗ (ας έχουν 17β.). Οι Κρητικοί δεν ξαναφέρνουν ούτε ισοπαλία.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
ρε μπασταρδι τους γαυρους θα τους σεβεσαι...
ο πατερας σου γαυρος ειναι...
β εθνικη κωλοτουρκε...
ψοφα τωρα ....
Τον χαρακτηρισμό, σου τον επιστρέφω σαν απαράδεκτο.
Ο ελπίζων ζώντας αποθνήσκει χέζοντας.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μα το ίδιο λέω και εγώ. Από την προς τη παρόν εικόνα της ομάδας πάμε για Β. Μπορεί να σωθεί η Βέροια και η ΑΕΚ και να πέσει η Κέρκυρα και ο Άρης. Έτσι όπως είναι τα πράγματα στον πάτο μπορεί μέχρι και την τελευταία αγωνιστική να μη ξέρουμε ποια θα πέσει. Σα φίλαθλος πιστεύεις ότι η Βέροια είναι καλύτερη της ΑΕΚ ΟΚ. Αλλά εγώ θεωρώ ότι είμαστε καλύτεροι του Άρη και την Κέρκυρας και της Ξάνθης.

Υ.Γ Αφήστε τις οικογένειες έξω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. Γαμώ τα πάντα μου μέσα. Και τους νεκρούς. Να μη χέσω. Είναι εμετικά αυτά ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
γρήγορη απάντηση πριν τρέξω για αεροδρόμιο...
1. φέτος γίνεται συναγωνισμός της πιο χάλια ομάδας. Από Ολυμπιακό μέχρι ΑΕΚ (εννοώ από κορυφή μέχρι ουρά) ποδόσφαιρο ΔΕΝ βλέπεις.
Απλά ο Ολυμπιακός έχει καλύτερους και πιο ψημένους παίκτες αυτή τη στιγμή. Προπονητή ΔΕΝ έχει ούτε αυτός.

2. Για το αν πρέπει να πέσει η ΑΕΚ. Όταν έφαγε προ ετών την εξοντωτική τιμωρία για το ματς με τον Πανιώνιο ο Ολυμπιακός έλεγα σε όλους πως δεν έχω κανένα πρόβλημα με την τιμωρία αυτή, αρκεί να μην τιμωρηθεί ΜΟΝΟ ο ΟΣΦΠ και μετά ξαφνικά αλλάξει η αυστηρότητα και πέφτουνε όλοι στα μαλακά. Δηλαδή αρκεί να σπάσουνε τα αβγά μια και καλή. Δυστυχώς επιβεβαιώθηκα λίγο αργότερα γιατί μετά από αυτό κανείς άλλος δεν τιμωρούνταν με την ίδια λύσσα (ειδικά ΠΑΟΚ και ΠΑΟ μετά τους χαϊδεύανε), οπότε το αλλάξανε και του Ολυμπιακού την τιμωρία και γενικά ..... δεν άλλαξε τίποτα στο καφροπρωτάθλημά μας.

Οπότε το ίδιο θα πω και τώρα. ΝΑΙ, η ΑΕΚ φυτοζωεί, ΚΑΝΕΝΑΣ δεν κατάλαβε πώς κατάφερε και έκανε μεταγραφές Γενάρη. Και κανένας δεν έχει εξηγήσει ακόμα πού βρέθηκαν λεφτά. Για μένα μάλλον δεν βρέθηκαν. Απλά την άφησαν. Για μένα πρέεπι να σπάσουνε αβγά. Να μάθουνε οι μεγάλοι πως έχουνε ίδια δικαιώματα και ίδιες υποχρεώσεις με όλους. Αν είναι μόνο όμως για να το δείξουνε με την ΑΕΚ και μετά να χαρίζουνε πάλι....δεν είναι αυτός λόγος.

Γενικώς η γνώμη μου είναι απλή:
αν υπήρχαν οικονομικά κριτήρια παραμονής στην κατηγορία, τότε η ΑΕΚ θα έπρεπε να πέσει (και άλλοι φυσικά - πριν από όλους ο ΠΑΟΚ ας πούμε εδώ και αρκετά χρόνια).
Αλλά εδώ ισχύουνε αγωνιστικά κριτήρια. Οπότε αν η ΑΕΚ πάρει παραπάνω πόντους, να μείνει. τόσο απλά. Στο χέρι τους είναι να πάρουνε.

Εξακολουθώ φυσικά να αναρωτιέμαι πώς στο λύκο κάνει μεταγραφές.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
για τις μαλακισμένες εκφράσεις "απόγονοι", "gayροι", "τούρκοι", "χανούμια" κλπ δεν έχω να σχολιάσω τίποτα.
Οποιος τα λέει προφανώς έχει τρομερά κόμπλεξ στη ζωή του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom