Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ελεος...ρε γρηγορη τι ακριβως δεν καταλαβαινεις;;
δεν χρωστας μονο στο 44...
χρωστας σε παιχτες σε προπονητες σε ικα σε δημοσιο παντου...εχεις φαει 200 προσφυγες...μεχρι και στον γαλατα χρωστας και δεν προκειται ποτε να δωσεις τιποτα...
και ολα αυτα δεν εγιναν σημερα...
γινοντουσαν κατα τη διαρκεια που εσυ επαιρνες ριβαλντους σκοκους μπλανκους και τον δασκαλο φερερ με 1,5 μυρια μπατζετ για το ''team'' του...
αυτο σου λεω....δημιουργουσες χρεη και συνεχιζες να ενισχυεσαι με αερα καπαμα...
ενω εγω ειμαι καθαρος...
δεν νοιωθεις την διαφορα;;
Το πρόβλημα με τα χρωστούμενα στους παίκτες είναι ΟΝΤΩΣ θέμα. Με τους περισσότερους υπάρχει ΔΙΑΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ. Τα χρέη προς όλους αυτούς που λες είναι περίπου γύρω στα 6-7 εκ (αν θυμάμαι καλά από τα δημοσιεύματα). Αυτό είναι ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ πρόβλημα της ΑΕΚ. Σκόκο και Ριβάλντο δεν έχουν να λαμβάνουν χρήματα. Ούτε ο Φερέρ (τι μαλακία και αυτή του κοντού). Σ όσους χρωστούσε χρήματα η ομάδα ήρθε σε διακανονισμό μαζί τους και έφυγαν με 0 χρήματα. Και ΑΥΤΟΣ είναι ένας διακανονισμός. Καλώς ή κακώς είναι ένας διακανονισμός που ο παίκτης τον δέχεται (για τους δικούς του λόγους). Και αυτό στη γκιλωτίνα;;;  
Αλλά ξαναλέω ΜΟΝΟ η ΑΕΚ χρωστάει σε παίκτες προπονητές κτλπ; Δε χρωστάει ο Άρης; Δε χρωστάει ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ;;; Μόνο η ΑΕΚ; Δηλαδή αν πέσει η ΑΕΚ ντάξυ το σώσαμε το Ελληνικό πρωτάθλημα; Θα γίνει της Ισπανίας; Αν είναι έτσι να πέσει στα τσακίδια αν είναι να δούμε μπάλα της προκοπής.
Αυτό που λέω είναι πως θα πρέπει να πεις. ΟΣΟΙ χρωστάνε σε παίκτες προπονητές στη μάνα τους τον πούλο. Και όχι να απομονώνεις ΜΟΝΟ την ΑΕΚ λες και είναι η ρίζα του κακού.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αλλου ειναι το θεμα και μην κανεις τον χαζο...
εχω φαει την λεζα οτι με ευνοησε το δημοσιο με το να εγγυηθει τα 2,6;;
αφου την εχω φαει τωρα γιατι ζηταει απο μενα τα λεφτα ο λατσης;;και κερατας και δαρμενος;;
ΛΟΓΙΚΑ εκεί θα στηριχθεί η υπεράσπιση του ΟΣΦΠ (ΑΝ γίνει δίκη τελικά). Ότι τα χρήματα είναι εγγυημένα από το Ελληνικό κράτος να τα πάρει απ εκεί (ΑΝ δε τ έχει πάρει ΗΔΗ δηλαδή στη ζούλα και στο μουγκό με τις συνεχιζόμενες χρηματοδοτήσεις των Ελληνικών Τραπεζών).
Αλλά για τη πλάκα και μόνο. Ναι ρε συ. Θα τα πάρει από τον πούστη τον χοντρό και με τα 45 εκ που θα πάρει θα αποπληρώσει πριν της ώρας του το 44, θα αποπληρώσει και σ όσους άλλους χρωστάει η ομάδα θα του μείνουν και καμιά 10αριά ζεστά ζεστά μύρια και θα σαρώσει την αγορά και "ε,ε,ε οοο, πρωτάθλημα στον δικέφαλο αετό"  :grin: :grin: :grin: :grin: :P :P :P :P
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ΛΟΓΙΚΑ εκεί θα στηριχθεί η υπεράσπιση του ΟΣΦΠ (ΑΝ γίνει δίκη τελικά). Ότι τα χρήματα είναι εγγυημένα από το Ελληνικό κράτος να τα πάρει απ εκεί (ΑΝ δε τ έχει πάρει ΗΔΗ δηλαδή στη ζούλα και στο μουγκό με τις συνεχιζόμενες χρηματοδοτήσεις των Ελληνικών Τραπεζών).
Αλλά για τη πλάκα και μόνο. Ναι ρε συ. Θα τα πάρει από τον πούστη τον χοντρό και με τα 45 εκ που θα πάρει θα αποπληρώσει πριν της ώρας του το 44, θα αποπληρώσει και σ όσους άλλους χρωστάει η ομάδα θα του μείνουν και καμιά 10αριά ζεστά ζεστά μύρια και θα σαρώσει την αγορά και "ε,ε,ε οοο, πρωτάθλημα στον δικέφαλο αετό"  :grin: :grin: :grin: :grin: :P :P :P :P
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καλο απογευμα ρε (η οτι ειναι εκει τελος παντων  :grin: )
τα λεμε καποια αλλη στιγμη...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ναι τυπε ινδιανε...φυσικα χυνω οταν γαμανε την αεκ (οπως αντιστοιχα εσυ με τον γαυρο)
και δεν φοβαμαι να το παραδεχτω....με περηφανια σου λεω πως αν πεσεις β εθνικη θα κερναω την παρεα μια βδομαδα απο την εξαργυρωση σε τραπεζα σπερματος του υλικου μου...
ειμαι ειλικριης και τ παραδχμαι...
το παρον νημα ειναι κομματι ενος ελευθερου δημοσιου φορουμ και δεν θα υπαγορεψεις εσυ ποιος θα γραφει και που ...αν καιθα τ ηθελες...
απο εκει και περα ποτε δεν το επαιξα παρθενα και οσια με γνωριζουν ολοι τζαμπα ο κοπος που χαραμισες να ψαχνεις τα μηνυματα μου αν ειχες προσεξει καλυτερα τα τελευταια μου ποστ και ο ιδιος παραδεχομαι οτι οταν προκαλουμαι αντιδραω στο ιδιο η και σε χειροτερο στυλ...αρα;;τζαμπα ο κοπος σου αλλα ηταν καλη η προσπαθεια  :grin:
δεν υπαρχει κανενας λογος να φας μπαν πιστευω και κανεις δεν το θελει αυτ...
ηταν λαθος σου και για μενα θα ηαν πιο μαγκια σο να βριες την μανα μο και του καθε γαυρου ΣΤΑ ΙΣΑ και οχι μεσω συνθηματων η μεσω γκραφιτυ σε τοιχους  ;)
ανελαβε την θυνη σου ...ζητα ενα απλο συγνωμη στα υπολοιπα (οχι σε μενα) μελη που προσβαλες ποσταροντας κατι υβριστικο για τις μανες τους και ολα καλα...
αν αισθανεσαι ορι καπου ησουνα λαθος...
εγω εγραψα μια αποψη και εσυ αρχισες να βριζεις μανες μεσω και καλα συνθηματων...
αν δεν εχεις να πεις κατι γιαυτο καλη σου συνεχεια...

Ξέρεις τι γίνεται ρε παίκτη?

Είναι ένα ελεύθερο φόρουμ όπως πολύ σωστά είπες και κανείς δεν υποδεικνύει σε κανέναν τί να πεί ή τί να κάνει εκτός από τους μοντς. Δεν ζήτησα ούτε θα το κάνω ποτέ να υπαγορεύω απόψεις ή τί μπορεί και δεν μπορεί να γράφει ο καθένας. Αν ήταν θα σου είχα κάνει ήδη αναφορά. Δεν είναι του επιπέδου μου όμως, όπως δεν είναι και το να κάνω προσωπικές επιθέσεις με το... πληκτρολόγιο. Παρόλαυτα δικαιούμαι να έχω και να διατυπώνω τη δική μου απόψη και  δεν μπορείς να μου τη στερήσεις ακόμα και αν αυτή διατυπώνεται ως συνθηματολογία.
Αν ξεροέχυνα στο αντίστοιχο νήμα του ολυμπιακού ή ανέβαζα το συγκεκριμένο σύνθημα εκεί τότε ναι. Να μου την πεις και να ζητήσεις και όσα ζητάς. Κ την ευθύνη μου θα αναλάμβανα και συγγνώμη θα ζητούσα από τα υπόλοιπα μέλη και θα είχες και δίκιο να χαρακτηρίσεις την πράξη μου άνανδρη. Δεν το έχω κάνει ΠΟΤΕ όμως αυτό για να οφείλω κάτι τέτοιο. Συνεπώς και δεν θεωρώ πως έχω κάνει κάποιο λάθος. Τα "δήθεν" δεν μου ταιριάζουν. Τα όσα έγραψα είναι αποδεδειγμένα σύνθημα και πίστεψε με κ εγω  :cum: όταν το τραγουδάω, όπως και πολύ άλλοι εδώ μέσα...
Μάλλον λοιπόν εσύ οφείλεις μια συγγνώμη και σίγουρα όχι σε μένα, που δεν γουστάρω στην τελική κουβέντα μαζί σου, γιατί ξέρω ότι φοράς γυαλιά, άλλα στα υπόλοιπα μέλη τα οποία σου απευθύνουν τον λόγο και κουβεντιάζεις ή σε γουστάρουν γιατί είσαι ενδεχομένως φίνο τυπάκι ή θεωρούν την άποψη σου σωστή ή δεν ξέρω γω τί. Το μόνο μου λάθος είναι που σου απαντάω αλλα αυτό γίνεται διότι με κατηγόρησες για κάτι το οποίο δεν έχω κάνει ποτέ τουλάχιστον στο μπου.

Αν τσιμπάς εύκολα δεν ευθύνομαι εγώ, ούτε και με ενδιαφέρει. Είναι δικό σου το πρόβλημα. Στην τελική όπως εσύ έχεις πει, μην τα διαβάζεις.


Συνέχισε να ξεροχύνεις για την πορεία της μοναδικής ομάδας στο υγιέστατο ελληνικό πρωτάθλημα με άυξηση στα εισιτήρια της. Ελπίζω στην τράπεζα σπέρματος που θα πας να εξαργυρώσεις να μην σε πληρώσουν σε είδος...

Αυτά και καλή καρδιά.
Καλό σ/κ σε όλους και ραντεβού το Σαββάτο το απογευματάκι.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καλο απογευμα ρε (η οτι ειναι εκει τελος παντων  :grin: )
τα λεμε καποια αλλη στιγμη...
Ξέρεις πιο είναι το παράλογο (και θα το κλείσω εδώ γιατί αύριο έχουμε δοκιμαστικά με το πλοίο και εγώ αντί να μετράω πετρέλαια και ταχύτητες θα μετράω χρωστούμενα και εκ ευρώ). Η ΑΕΚ χρωστάει ΓΕΝΙΚΑ 32 εκ ευρώ (έτσι τουλάχιστον έχει βγάλει ο έλεγχος). Της ΑΕΚ όμως της χρωστάει ο Ψωμιάδης 20 εκ ευρώ (γι αυτό κατηγορείτε τουλάχιστον). Το ελληνικό το κράτος ΑΝΤΙ το λοιπόν να επισπεύσει να γίνει η δίκη και ΝΑ ΔΕΣΜΕΥΣΕΙ ότι χρήματα πάρει η ΑΕΚ (αν πάρει μιας και υπάρχει και η περίπτωση της αθώωσης αν και στη περίπτωση του Ψωμιάδη δε νομίζω πως ισχύει) και της δώσει πίσω ΜΟΝΟ αυτά που θα απομείνουν από την ΠΛΗΡΗ αποπλήρωση των χρεών της ομάδας προς το δημόσιο ΑΥΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ τη δίκη για περίπου 1 χρόνο τώρα!! Δηλαδή η ΑΕΚ ενώ έχει τη δυνατότητα να αποπληρώσει τα 2/3 των χρεών της ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ της απόφασης και άρα να γίνει πιο εκλυστική για τον υποψήφιο επενδυτή (μιας και έχει και ΔΙΚΟ της χώρο για γήπεδο) με συνέπεια να μπορέσει να φανεί συνεπείς και στ άλλα χρέη της και έτσι ΟΛΟΙ (και κράτος και παίκτες κτλπ) να πληρωθούν στο ΑΚΕΡΑΙΟ, το ΙΔΙΟ το ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΚΡΑΤΟΣ λέει όχι!!
Είναι σα να μου χρωστάς εσύ 100 ευρώ, να σου χρωστάει κάποιος 70 ευρώ αλλά δε μπορείς να τον αναγκάσεις να τον πληρώσεις επειδή τον ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΩ εγώ!!
Τεσπα. Καλό σου απόγευμα (γιατί εκεί πρέπει να είναι καλές 7)
 

Επισκέπτης



Για να μην ξεχνατε την ιστορια σας οταν στη Δεκελειας καναμε παρελαση
http://[URL unfurl="true"]www.ultras.gr/multi/data/media/32/xal.jpg[/img[/URL]]

Εποχες που ρωταγατε την 7 πριν κανετε εκδρομη
[img]http://[URL unfurl="true"]www.ultras.gr/multi/data/media/32/Xalkida80.jpg[/img[/URL]]


Οποτε θες με ρωτας να μαθεις την συνδεσμιακη ιστορια της ομαδας σου....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966



Για να μην ξεχνατε την ιστορια σας οταν στη Δεκελειας καναμε παρελαση
http://[URL unfurl="true"]www.ultras.gr/multi/data/media/32/xal.jpg[/img[/URL]]

Εποχες που ρωταγατε την 7 πριν κανετε εκδρομη
[img]http://[URL unfurl="true"]www.ultras.gr/multi/data/media/32/Xalkida80.jpg[/img[/URL]]


Οποτε θες με ρωτας να μαθεις την συνδεσμιακη ιστορια της ομαδας σου....
[/quote]
Δηλαδή συγγνώμη αλλά τώρα τι ακριβώς θέλεις να δείξεις; Ότι οι οργανωμένοι σας είναι πιο χουλιγκάνια; Δηλαδή το "σας γαμήσαμε στη Δεκελίας" τι ακριβώς προάγει; Εκτός και εάν είσαι υπερ του χουλιγκανισμού  που τόσο έχει στοιχήσει στο Ελληνικό ποδόσφαιρο και έχει βάλει και αυτός το λιθαράκι του να θεωρείτε κατώτερο και από αυτό του Βελγίου οπότε πάσο.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Υ.Γ.διο αν εισαι μαγκακος πριν επιστρεψεις τιποτα σε μενα εχεις να επιστρεψεις πολλα σε πολλους αλλους....
μεχρι να το κανεις καλη καρδια  ;)
Αἱρετικὸν ἄνθρωπον μετὰ μίαν καὶ δευτέραν νουθεσίαν παραιτοῦ.

 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Σαν πολύ μεγάλο θέμα έγινε ένα οπαδικό μπινελίκι.
Ψάχνω τόση ώρα το ποστ του ινδιάνου και δε βρίσκω κάτι.
Τεσπα, να'χαμε να λέγαμε..
Αφου δεν φοράς τα γυαλιά σου,πως θες να το βρείς;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ξέρεις τι γίνεται ρε παίκτη?

Είναι ένα ελεύθερο φόρουμ όπως πολύ σωστά είπες και κανείς δεν υποδεικνύει σε κανέναν τί να πεί ή τί να κάνει εκτός από τους μοντς. Δεν ζήτησα ούτε θα το κάνω ποτέ να υπαγορεύω απόψεις ή τί μπορεί και δεν μπορεί να γράφει ο καθένας. Αν ήταν θα σου είχα κάνει ήδη αναφορά. Δεν είναι του επιπέδου μου όμως, όπως δεν είναι και το να κάνω προσωπικές επιθέσεις με το... πληκτρολόγιο. Παρόλαυτα δικαιούμαι να έχω και να διατυπώνω τη δική μου απόψη και  δεν μπορείς να μου τη στερήσεις ακόμα και αν αυτή διατυπώνεται ως συνθηματολογία.
Αν ξεροέχυνα στο αντίστοιχο νήμα του ολυμπιακού ή ανέβαζα το συγκεκριμένο σύνθημα εκεί τότε ναι. Να μου την πεις και να ζητήσεις και όσα ζητάς. Κ την ευθύνη μου θα αναλάμβανα και συγγνώμη θα ζητούσα από τα υπόλοιπα μέλη και θα είχες και δίκιο να χαρακτηρίσεις την πράξη μου άνανδρη. Δεν το έχω κάνει ΠΟΤΕ όμως αυτό για να οφείλω κάτι τέτοιο. Συνεπώς και δεν θεωρώ πως έχω κάνει κάποιο λάθος. Τα "δήθεν" δεν μου ταιριάζουν. Τα όσα έγραψα είναι αποδεδειγμένα σύνθημα και πίστεψε με κ εγω  :cum: όταν το τραγουδάω, όπως και πολύ άλλοι εδώ μέσα...
Μάλλον λοιπόν εσύ οφείλεις μια συγγνώμη και σίγουρα όχι σε μένα, που δεν γουστάρω στην τελική κουβέντα μαζί σου, γιατί ξέρω ότι φοράς γυαλιά, άλλα στα υπόλοιπα μέλη τα οποία σου απευθύνουν τον λόγο και κουβεντιάζεις ή σε γουστάρουν γιατί είσαι ενδεχομένως φίνο τυπάκι ή θεωρούν την άποψη σου σωστή ή δεν ξέρω γω τί. Το μόνο μου λάθος είναι που σου απαντάω αλλα αυτό γίνεται διότι με κατηγόρησες για κάτι το οποίο δεν έχω κάνει ποτέ τουλάχιστον στο μπου.

Αν τσιμπάς εύκολα δεν ευθύνομαι εγώ, ούτε και με ενδιαφέρει. Είναι δικό σου το πρόβλημα. Στην τελική όπως εσύ έχεις πει, μην τα διαβάζεις.


Συνέχισε να ξεροχύνεις για την πορεία της μοναδικής ομάδας στο υγιέστατο ελληνικό πρωτάθλημα με άυξηση στα εισιτήρια της. Ελπίζω στην τράπεζα σπέρματος που θα πας να εξαργυρώσεις να μην σε πληρώσουν σε είδος...

Αυτά και καλή καρδιά.
Καλό σ/κ σε όλους και ραντεβού το Σαββάτο το απογευματάκι.
μην μας τρελλαινεις ρε τνδιανε...θα εξισωσεις τα δικα μου χυσιματα με τις δικες σου γαμωμανες;;
δν εχεις αρχιδια να ητησεις συγνωμη δεκτο και τελος...
ετσι ξηγιουνται οι πουτανες...
εγω αν θα ξεφευγα και θαεβριζα τις μανες των αεκατζηων η των βαζελων να εισαι σιγουρς θα ειχα τα αρχιδια να πω μπαρδον....
εισαι λιγος και αυτο ειναι....
αν δεν καταλαβες τι ποσταρες και δεν νοιωθεις την αναγκη να απολογηθεις για μενα εισαι στρακι...
τα υπολοιπα να'χαμε να λεγαμε....
τα αρχιδια του ο καθενας τα δειχνει στην πραξη και οχι με τα λογια....
μπλα μπλα μπλα και στην ουσια τιποτα...δεν εκανα τιποτα δεν ζηταω συγνωμη...
λουγκρα ε λουγκρα...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Έλα το γαμήσατε και ψόφησε!
Αφού δεν μπορείτε να καταλάβετε...ας τραβήξει ο καθένας στο θρεντ της ομάδας του να γράφει τις μαλακίες του!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
:cum:
Ψιφισα δξ
Αν κ ιθελα επιλογη ar
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μπήκα πρωί πρωί να διαβάσω κανένα νεό για την ομάδα και βλέπω πως ο ΜΗ επενδυτής και φιλόδοξος αγοραστής Φωτίου θα δώσει 120χιλιάρικα για να μοιραστούν κυρίως στους παίκτες με αντάλαγμα ποσοστό από μελλοντικές πωλήσεις παικτών. Μια χαρα. Και μετά βλέπω πως ο ΕΠΙΔΟΞΟΣ επενδυτής και αγοραστής της ΑΕΚ ο Βιντιάδης (που είναι ΚΑΙ εφοπλιστής) θα δώσει 15χιλιάρικα. ΡΕ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΑΛΙΟΠΑΠΑΡΑ. ΑΡΧΙΔΙ. ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑΡΑ. ΓΑΜΗΜΕΝΕ. ΤΣΑΚΑ. ΜΠΟΜΠ ΚΟΖΩΝΗΣ είσαι και εσύ γαμώ τα πλοία σου. Βάλτα στον κώλο σου και σύρε και γαμήσου αρχιδα ε αρχίδα. Με τον κάθε παπάρα που έχουμε μπλέξει που παίζει μ το όνομα της ομάδας. ΩΞΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Μπήκα πρωί πρωί να διαβάσω κανένα νεό για την ομάδα και βλέπω πως ο ΜΗ επενδυτής και φιλόδοξος αγοραστής Φωτίου θα δώσει 120χιλιάρικα για να μοιραστούν κυρίως στους παίκτες με αντάλαγμα ποσοστό από μελλοντικές πωλήσεις παικτών. Μια χαρα. Και μετά βλέπω πως ο ΕΠΙΔΟΞΟΣ επενδυτής και αγοραστής της ΑΕΚ ο Βιντιάδης (που είναι ΚΑΙ εφοπλιστής) θα δώσει 15χιλιάρικα. ΡΕ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΑΛΙΟΠΑΠΑΡΑ. ΑΡΧΙΔΙ. ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑΡΑ. ΓΑΜΗΜΕΝΕ. ΤΣΑΚΑ. ΜΠΟΜΠ ΚΟΖΩΝΗΣ είσαι και εσύ γαμώ τα πλοία σου. Βάλτα στον κώλο σου και σύρε και γαμήσου αρχιδα ε αρχίδα. Με τον κάθε παπάρα που έχουμε μπλέξει που παίζει μ το όνομα της ομάδας. ΩΞΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ολοι οακα κοντα στην αεκαρα μας μη μασας παλι θα πεταξει ο δικεφαλος και μην ξεχνας εχει 2 κεφαλια οχι ενα και κομενο
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μπήκα πρωί πρωί να διαβάσω κανένα νεό για την ομάδα και βλέπω πως ο ΜΗ επενδυτής και φιλόδοξος αγοραστής Φωτίου θα δώσει 120χιλιάρικα για να μοιραστούν κυρίως στους παίκτες με αντάλαγμα ποσοστό από μελλοντικές πωλήσεις παικτών. Μια χαρα. Και μετά βλέπω πως ο ΕΠΙΔΟΞΟΣ επενδυτής και αγοραστής της ΑΕΚ ο Βιντιάδης (που είναι ΚΑΙ εφοπλιστής) θα δώσει 15χιλιάρικα. ΡΕ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΑΛΙΟΠΑΠΑΡΑ. ΑΡΧΙΔΙ. ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑΡΑ. ΓΑΜΗΜΕΝΕ. ΤΣΑΚΑ. ΜΠΟΜΠ ΚΟΖΩΝΗΣ είσαι και εσύ γαμώ τα πλοία σου. Βάλτα στον κώλο σου και σύρε και γαμήσου αρχιδα ε αρχίδα. Με τον κάθε παπάρα που έχουμε μπλέξει που παίζει μ το όνομα της ομάδας. ΩΞΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Γρηγόρη δεν σε ενοχλεί κανένας Βιντιάδης για να βγάζεις τέτοιες κραυγές!Ούτε κόβει την φόρα κάποιου επίδοξου επενδυτή!Οι πόρτες είναι ανοιχτές και τα σκυλιά δεμένα!Δηλαδή αν μιλάμε έτσι για κάποιον που έστω κοροιδεύει (για να πάω με το σκεπτικό σου)...πως πρέπει να μιλήσουμε γι' αυτούς που έχουνε τις μετοχές και φέρανε την ομάδα σε αυτή την κατάντια?Γιατί γι' αυτούς δεν σε έχω δει να μιλάς ποτέ έτσι...μόνο δηλώσεις συμπάθειας έχω δει!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Εδω βρίζουνε,πάω να φύγω.
*προς κ.Γάτο:Δέκα άνθρωποι σε αυτό το θρεντ περισσότερα θα μαζεύαμε.Ντροπή του.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Επιτελους νικη και ανασα.Πολυ βελτιωμενη η ομαδα ελπιζω να συνεχισει ετσι.Αν ολα πανε καλα ανετα βαζουμε απο κατω κερκυρα,βεροια,αρη,πλατανια και οφη.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Νικη και ανασα , ναι. Μεγαλη υποθεση η υπαρξη καθαροαιμου επιθετικου. Και ας εχασε ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ. Παλεψε πολυ και ειχε μεγαλη συμμετοχη. Οποως και τα υπολοιπα παιδια. Το ευκολα που λες , δεν το βλεπω . Τα παντα αλλαζουν καθε βδομαδα. Αυτηντην στιγμη , με το κλιμα που υπαρχει στις ομαδες, θα ελεγα οτι μπορουμε Κερκυρα , Οφη και Βεροια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom