Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (6 μέλη και 16 επισκέπτες)

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
17
Like
1.212
Πόντοι
2.300
συμφωνώ  φίλτατε  απλά  έστω και έτσι  πρέπει να παραμείνουμεκοντά  στην ομάδα όπως μπορεί ο καθένας!!!!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Στα Λοντρα μόνιμα, έγινα νταβατζης και κυκλοφορώ με γούνα! :grin:
Ρε μαλάκα Ταράτσα, δε ντρέπεσαι καθόλου?
Πες μαρί την αλήθεια.
Τη γούνα την φοράς για να μην κρυώνει η κωλοτρυπίδα σου απο τα μινάκια που σε βάζει ο νταβάς να φοράς.
Αλλά οτι και να βάλεις πάλι αγάμητη μένεις...

[move][size=30pt]ΧΟΝΤΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ[/size]  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*[/move]
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Θα πρέπει να είστε κάποιο σημαίνον πρόσωπο του θρεντ μας και αφου σας χαίρετησε ο Ναύαρχος στέλνοντας τα σέβη του,
ε λοιπόν έχετε και τα δικά μου
respect-051.gif
.
Μικρή σημασία άλλωστε έχουν αλλά δεν πειράζει.
O Taratsas ηταν από τα πρώτα μέλη των ΑΕΚΤΖΗΔΩΝ εδώ..Εδωσε ομηρικές μάχες με το DORITI SPERMATOS, τον CRETAN και τον Πλέζουρα για την ομαδα μας..Παλιες αξέχαστες εποχές,που το thread εσφυζε από υγεία και αντανακλούσε την αισιοδοξία μας..Οχι σαν τωρα που εχεις την καθε ΚΟΤΑ μπαινει μεσα να σου βρίζει τη μανα και να μενει ατιμώρητος..
ΥΓ:Aντισθένη για σενα ηταν η σπόντα...Αλλά δεν πειράζει γιατί είσαι καλο παλικάρι..
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
O Taratsas ηταν από τα πρώτα μέλη των ΑΕΚΤΖΗΔΩΝ εδώ..Εδωσε ομηρικές μάχες με το DORITI SPERMATOS, τον CRETAN και τον Πλέζουρα για την ομαδα μας..Παλιες αξέχαστες εποχές,που το thread εσφυζε από υγεία και αντανακλούσε την αισιοδοξία μας..Οχι σαν τωρα που εχεις την καθε ΚΟΤΑ μπαινει μεσα να σου βρίζει τη μανα και να μενει ατιμώρητος..
ΥΓ:Aντισθένη για σενα ηταν η σπόντα...Αλλά δεν πειράζει γιατί είσαι καλο παλικάρι..
Ευχαριστώ για την ενημέρωση Ναύαρχε.
Εγω το έχω δηλώσει και το ξέρεις όποιος βρίζει μάνες τον πούλο 
images
 

Terrace

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
630
Like
0
Πόντοι
6
Ρε μαλάκα Ταράτσα, δε ντρέπεσαι καθόλου?
Πες μαρί την αλήθεια.
Τη γούνα την φοράς για να μην κρυώνει η κωλοτρυπίδα σου απο τα μινάκια που σε βάζει ο νταβάς να φοράς.
Αλλά οτι και να βάλεις πάλι αγάμητη μένεις...

[move][size=30pt]ΧΟΝΤΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ[/size]  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*[/move]

Κοίτα οσο να ναι και τώρα με τους ολυμπιακούς είχε καλά κομμάτια απο όλες τις χώρες :kissass:

Που εισαι μωρη κρητικια ξεκωλιαρα? :2funny:
 

Επισκέπτης
O Taratsas ηταν από τα πρώτα μέλη των ΑΕΚΤΖΗΔΩΝ εδώ..Εδωσε ομηρικές μάχες με το DORITI SPERMATOS, τον CRETAN και τον Πλέζουρα για την ομαδα μας..Παλιες αξέχαστες εποχές,που το thread εσφυζε από υγεία και αντανακλούσε την αισιοδοξία μας..Οχι σαν τωρα που εχεις την καθε ΚΟΤΑ μπαινει μεσα να σου βρίζει τη μανα και να μενει ατιμώρος..ητ
ΥΓ:Aντισθένη για σενα ηταν η σπόντα...Αλλά δεν πειράζει γιατί είσαι καλο παλικάρι..
να προσθέσω ότι και τότε βρίζανε απλά τότε οι μοναδικοί που δεν είχαν επιπτώσεις ηταν οι ολυμπιακοί.. να τα θυμάσαι όλα αγαπητέ ναύαρχε.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
να προσθέσω ότι και τότε βρίζανε απλά τότε οι μοναδικοί που δεν είχαν επιπτώσεις ηταν οι ολυμπιακοί.. να τα θυμάσαι όλα αγαπητέ ναύαρχε.
Δεν ηταν για σενα το σχόλιο...Ξέρεις για ποια ΚΟΤΟΥΛΑ μιλάω...Και δεν εχει σημασία ποιοι βρίζανε,αλλά ότι βρίζανε και πάντως όχι με τη σημερινή ευκολία..Αγαπητε φίλε...
 

Terrace

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
630
Like
0
Πόντοι
6
Δεν ηταν για σενα το σχόλιο...Ξέρεις για ποια ΚΟΤΟΥΛΑ μιλάω...Και δεν εχει σημασία ποιοι βρίζανε,αλλά ότι βρίζανε και πάντως όχι με τη σημερινή ευκολία..Αγαπητε φίλε...

Tόσο καλά πηγαίνουν τα πράγματα εδώ? :huh:

Απο εξαίρεση έγινε κανόνας δηλαδή...
 

Επισκέπτης
Δεν ηταν για σενα το σχόλιο...Ξέρεις για ποια ΚΟΤΟΥΛΑ μιλάω...Και δεν εχει σημασία ποιοι βρίζανε,αλλά ότι βρίζανε και πάντως όχι με τη σημερινή ευκολία..Αγαπητε φίλε...
ξέρω πολύ καλά τι εννοείς   ;)απλα σου είπα να τα λέμε όλα..και εγώ ήμουν ένας από αυτούς που με είχαν μπαναρει για την αφεντιά του..βέβαια η αλήθεια ειναι ότι πιάστηκα μαλάκας και έπεσα στην παγίδα.... αυτοί όμως που βρίζανε χυδαία συνέχισαν κανονικά..και φυσικά όλοι ηταν οπαδοί του κροκους...  :grin:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ελεγα να μη ξαναγραψω σε θρεντ για πεθαμενους,αλλα μιας και χουμε επιστροφες δ γαμιεται..

Το είδαμε κι αυτό...πόλεμος στον ΘΕΩΜΑ!!!Η πλήρης μαλάκυνση... :jerking:
ρε γιωτα ο ανθρωπος εχει Μαυρα μεσανυχτα και κανενα απολυτως πλανο..ειναι πασιφανες πλεον..
αν δεν παρουμε μεσα το γαμαικανο την αλλη κυριακη παμε καρφι για β'..


δε ρωταω το κλασσικο "ολα καλα;"..λεω να δωσεις κανα στανταρ γιατι στεγνωσαμε.. :birdman:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ελεγα να μη ξαναγραψω σε θρεντ για πεθαμενους,αλλα μιας και χουμε επιστροφες δ γαμιεται..
ρε γιωτα ο ανθρωπος εχει Μαυρα μεσανυχτα και κανενα απολυτως πλανο..ειναι πασιφανες πλεον..
αν δεν παρουμε μεσα το γαμαικανο την αλλη κυριακη παμε καρφι για β'..


δε ρωταω το κλασσικο "ολα καλα;"..λεω να δωσεις κανα στανταρ γιατι στεγνωσαμε.. :birdman:
Που είσαι ρε αδελφε! :grin:
Τι πλάνα και αεροπλάνα ρε συ?Αυτά που γράφουνε τα κωλοσάιτ μου λες?Χωρίς λεφτά και χωρίς να ξέρεις αν έχεις καν το δικαίωμα να παίξεις στην Σουπερλιγκ τι ακριβώς περίμενες?Είδαμε κι αυτούς με τα πλάνα...
Ώρα είναι να χρεώσετε και κάναν υποβιβασμό στο Θεωμά!Μιλάμε αυτό που έχει γίνει αυτό το καλοκαίρι είναι ΝΤΡΟΠΗ!Φοβηθήκανε πολλοί και διάφοροι μην κοπεί το φαγοπότι!ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Που είσαι ρε αδελφε! :grin:
Τι πλάνα και αεροπλάνα ρε συ?Αυτά που γράφουνε τα κωλοσάιτ μου λες?Χωρίς λεφτά και χωρίς να ξέρεις αν έχεις καν το δικαίωμα να παίξεις στην Σουπερλιγκ τι ακριβώς περίμενες?Είδαμε κι αυτούς με τα πλάνα...
Ώρα είναι να χρεώσετε και κάναν υποβιβασμό στο Θεωμά!Μιλάμε αυτό που έχει γίνει αυτό το καλοκαίρι είναι ΝΤΡΟΠΗ!Φοβηθήκανε πολλοί και διάφοροι μην κοπεί το φαγοπότι!ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ
εδω φιλε,ελπιζω ολα να ναι καλα περα απο την πλακα..

στο θεμα μας η ενσταση μου ειναι το οτι μπηκε μπροστα εξ αρχης..χωρις λεφτα απο πισω δεν πας πουθενα..
ισα ισα εγινε αρμα για να σκοτωσουνε σε εξευτελιστικη τιμη οτι ειχαμε και δεν ειχαμε..
στο ποιος φταιει για αυτην την κατασταση το χουμε συμφωνησει απο παλια..

τεσπα,μη χανεσαι ρε!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Εγώ πάλι βρίζω τους ανθρώπους που στην αρχή ήταν "δίπλα στο Θωμά" αλλά μετά από λίγο είπαν "δε ξέραμε ότι η οικονομική κατάσταση της ομάδας ήταν τόσο χάλια"...Τι λέτε ρε μαλάκεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!! Όσο για το Θωμά δε μπορώ να πω και πολλά. Απλά να πω πως επειδή βγήκε ο Θωμάς μπροστά τα διαρκείας έφτασαν κοντά στις 9000. Αλλιώς δε θα ήταν ούτε 900. Τώρα κάποιος μπορεί να πει για φαγοπότι και τα σχετικά....Εγώ πάντως (θέλω να) ελπίζω πως δεν έχει τέτοια πρόθεση ο άνθρωπος.
Και ναι δε μπορείς να έχεις πλάνο όταν μέχρι λίγες μέρες πριν αρχίσει το πρωτάθλημα δε ξέρεις σε ποια κατηγορία θα παίζεις. Και εδώ αξίζουν ΠΟΛΛΑ μπράβο στον Δημητρέλο που ο άνθρωπος με 0 βοήθεια κατάφερε για μένα έναν ΑΘΛΟ πραγματικό.
Όσο για το ρόστερ όσοι θέλουν και ονειρεύονται Μπλάνκο και Ρίμπο και Λύμπε και Σκόκο στην ΑΕΚ με ΑΥΤΑ τα προβλήματα είναι προφανές πως οι άνθρωποι ΔΕΝ είναι ΑΕΚ. Είναι ΟΤΙ άλλο θέλουν αλλά ΑΕΚ ΟΧΙ.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
εδω φιλε,ελπιζω ολα να ναι καλα περα απο την πλακα..

στο θεμα μας η ενσταση μου ειναι το οτι μπηκε μπροστα εξ αρχης..χωρις λεφτα απο πισω δεν πας πουθενα..
ισα ισα εγινε αρμα για να σκοτωσουνε σε εξευτελιστικη τιμη οτι ειχαμε και δεν ειχαμε..
στο ποιος φταιει για αυτην την κατασταση το χουμε συμφωνησει απο παλια..

τεσπα,μη χανεσαι ρε!
ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!! :rockon:
Ο Θωμάς είναι ΑΓΝΟΣ!Πιέστηκε και είπε να κάνει μια προσπάθεια πιο πολύ για να τα έχει καλά με τη συνείδηση του!Ούτε οι καρέκλες τον ενδιαφέρουνε ούτε τίποτα!Θα έπρεπε σαν οργανισμός ΑΕΚ να δείξουμε μεγαλύτερο σεβασμό στο συγκεκριμένο πρόσωπο και όχι να βάζουμε τρικλοποδιές και να μιλάμε για γραφικότητες ή για μπροστινούς...για τους δικούς μας λόγους!Από εκεί και πέρα είναι δεδομένο ότι οι δυνατότητες του χωρίς το μαρούλι από πίσω είναι περιορισμένες!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
οι ομαδες θρυλοι οπως ειναι και η αεκ γεννηθηκαν μεσα απο τον κοσμο τους αυτοι ηταν που ετρεξαν ματωσαν και αγαπησαν την φανελα και δημιουργησαν την ιστορια της μεγαλης ΑΕΚ!!!
Μαλλον ηρθε ο καιρος αυτος ο κοσμος να την αναστησει και παλι οπως τοτε!!!!!

μην παει το μυαλο σας παλι σε ανθρωπους λαμογια που ερχονται μονο για να φανε αλλα σε σωστους διαχειρηστες μεσα απο την μεγαλη λαικη βαση της ομαδας!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Εγώ πάλι βρίζω τους ανθρώπους που στην αρχή ήταν "δίπλα στο Θωμά" αλλά μετά από λίγο είπαν "δε ξέραμε ότι η οικονομική κατάσταση της ομάδας ήταν τόσο χάλια"...Τι λέτε ρε μαλάκεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!! Όσο για το Θωμά δε μπορώ να πω και πολλά. Απλά να πω πως επειδή βγήκε ο Θωμάς μπροστά τα διαρκείας έφτασαν κοντά στις 9000. Αλλιώς δε θα ήταν ούτε 900. Τώρα κάποιος μπορεί να πει για φαγοπότι και τα σχετικά....Εγώ πάντως (θέλω να) ελπίζω πως δεν έχει τέτοια πρόθεση ο άνθρωπος.
Και ναι δε μπορείς να έχεις πλάνο όταν μέχρι λίγες μέρες πριν αρχίσει το πρωτάθλημα δε ξέρεις σε ποια κατηγορία θα παίζεις. Και εδώ αξίζουν ΠΟΛΛΑ μπράβο στον Δημητρέλο που ο άνθρωπος με 0 βοήθεια κατάφερε για μένα έναν ΑΘΛΟ πραγματικό.
Όσο για το ρόστερ όσοι θέλουν και ονειρεύονται Μπλάνκο και Ρίμπο και Λύμπε και Σκόκο στην ΑΕΚ με ΑΥΤΑ τα προβλήματα είναι προφανές πως οι άνθρωποι ΔΕΝ είναι ΑΕΚ. Είναι ΟΤΙ άλλο θέλουν αλλά ΑΕΚ ΟΧΙ.
γιατί φοβάσαι να πεις ονόματα; πες ότι ο αεκαρας ντεμης που κάποιος απο εδω μας έλεγε ότι ειναι η μόνη λύση μόλις είδε  ότι χρήμα δεν υπάρχει την κοπάνησε.και όλως τυχαίως τώρα πούλησε και τη βιλαρα που πήρε που πήρε με λεφτά που έφαγε από την αεκ..όμως κάποιοι όταν σας τα έλεγα μου λέγανε οτι έχει βγάλει απο τα συμβόλαια και απο τη δουλειά της δέσποινας  :grin:.ναι καλά αυτα δεν φτάνανε ουτε για τις γραμμές που σνιφαρανε και οι δυο μαζι.τες πα τωρα πλέον ευτυχώς πολλοί κατάλαβαν τι έχει γίνει.δυστυχώς Γρηγόρη ειναι πολύ δύσκολο όχι μονο για την αεκ αλλα για πολλές ομάδες.ακόμα και ο γαυρος αν δεν είχε το τσουλου να είσαι σίγουρος ότι θα είχε μεγάλο πρόβλημα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
και όλως τυχαίως τώρα πούλησε και τη βιλαρα που πήρε που πήρε με λεφτά που έφαγε από την αεκ..
Αυτή είναι η δεσμευμένη περιουσία που μας πιπιλάγανε τόσα χρόνια!Άσε μην με τσιγκλάς και δεν θέλω να αρχίσω τα μπινελίκια με το καλημέρα...
 

Επισκέπτης
Αυτή είναι η δεσμευμένη περιουσία που μας πιπιλάγανε τόσα χρόνια!Άσε μην με τσιγκλάς και δεν θέλω να αρχίσω τα μπινελίκια με το καλημέρα...
οχι να τα πεις γιατί κάποιοι εδώ μέσα μέχρι πριν 4 μήνες μιλάγανε ο ο ντεμης ειναι ο σωτήρας της αεκ.και τώρα έχουν εξαφανιστεί δυο μήνες.  ;) όσο για το μαυρο επειδή τυχαίνει να τον γνωρίζω προσωπικά σου λκεω ότι ειναι αεκτζης γνήσιος και  αυτά τα έλεγε από τότε που έπαιζε στο πανιώνιο.βγήκε στα δύσκολα όταν λεφτά δεν υπήρχαν όταν όλοι έχουν εξαφανιστεί.αν ηταν λαμογιο θα ειχε μπει το 2004..τότε που κάποιοι αεκαρες αγόραζαν βίλες σε εκαλη και παρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom