Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
ρε ατιμοι και στα σχολια σας δραματικοι ειστε
Ο όρος άτιμος που χρησιμοποίησες για τους ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ φαντάζομαι είναι σχήμα λόγου και ειπώθηκε χάριν αστεισμού έτσι;
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.284
Like
1.333
Πόντοι
266
τι σουφρα ειναι αυτη ρε...
σας περιμενουμε μπουμπουκες στο χαριλαου για γερο πισωκολλητο
3 μπαλακια φαγαν απο την ξανθουλα ρε...
και το 4ο ηταν οφσαιντ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μαλάκες ο Άρης όντως πάει για πρωτάθλημα!!! Νίκησε τον Απόλλωνα Καλαμαριάς που έχει σίγουρο το νταμπλ στο πρωτάθλημα των ποντιακών ομάδων

 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
τι σουφρα ειναι αυτη ρε...
σας περιμενουμε μπουμπουκες στο χαριλαου για γερο πισωκολλητο
3 μπαλακια φαγαν απο την ξανθουλα ρε...
και το 4ο ηταν οφσαιντ
επιμενεις στη μαλακια εσυ δεν μπορεις... σου ειπε το αλανι να χωσεις διπλο να κονομηθεις? παρε τα αρχιδια μου τωρα...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Δεν έχω δει το ματς οπότε θα γράψω αυτά που γράφουν στα ζωντανά. Ο Ισλανδός φεύγει μόνος του δεν έχει κανέναν για βοήθεια και προσπαθεί να κρεμάσει τον τερματοφύλακα της Ξάνθης ο οποίος ΑΠΕΚΡΟΥΕΙ και την επαναφορά της μπάλας ο ΕΡΧΟΜΕΝΟΣ Κλωναρίδης βάζει το γκολ
αυτο λεω ρε γρηγορη...αν ειναι μπροστα ο μικρος ειναι οφσαιτ...φαντασου οτι βαραει φαουλ ο αισμαν (της τσασπου) αποκρουει ο τερματζης και απο θεση οφσαιτ βαζει γκολ ο αλλος...στην τσιτα ειναι η φαση...μην φανταζεσαι οτι ερχεται απο πολυ πισω ο μικρος...καθυστερει ο ασπρουλιαρης και ο αλλος τρεχει...οριακα ειναι η δεν ειναι αλλα δεν το ξαναδειξε η ετ για να ειμαστε σιγουροι...οπως ουτε η νοβα το κυριακατικο που μαλλον ειναι...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ρε ατιμοι και στα σχολια σας δραματικοι ειστε
Με εσάς δε παίζουμε τώρα;; Στη Τούμπα κιόλας. Πααααααααααρα πολύ δύσκολο το ματς.
Πάντως με την ιστορία φλωρίδη και του άλλου μεγάλη μαλακία έγινε. Ήταν καλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ να αποκτήση κάποιους επενδυτές και να πάρει έναν καλό φουνταριστό που θεωρώ ότι λείπει από την ομάδα...Αν και ο Φλωρίδης μου φαινόταν λίγο παραμυθάς και μου μύριζε η όλη ιστορία.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
δεν ειναι οφσαιτ το ειδα στη νοβα τωρα το εδειξε
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Με εσάς δε παίζουμε τώρα;; Στη Τούμπα κιόλας. Πααααααααααρα πολύ δύσκολο το ματς.
Πάντως με την ιστορία φλωρίδη και του άλλου μεγάλη μαλακία έγινε. Ήταν καλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ να αποκτήση κάποιους επενδυτές και να πάρει έναν καλό φουνταριστό που θεωρώ ότι λείπει από την ομάδα...Αν και ο Φλωρίδης μου φαινόταν λίγο παραμυθάς και μου μύριζε η όλη ιστορία.

ευτυχως χαλασε η δουλεια με τον Φλω πριν παρει τις μετοχες, νεος γουμενος μου φαινοταν απο την αρχη... εμεινε ο σαχπα για να σπρωχνει κανα φραγκο υπογειως
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366

τι άμυνα ήταν αυτή ρε :grin: θέλετε τον σπυρόπουλο? :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αυτο λεω ρε γρηγορη...αν ειναι μπροστα ο μικρος ειναι οφσαιτ...φαντασου οτι βαραει φαουλ ο αισμαν (της τσασπου) αποκρουει ο τερματζης και απο θεση οφσαιτ βαζει γκολ ο αλλος...στην τσιτα ειναι η φαση...μην φανταζεσαι οτι ερχεται απο πολυ πισω ο μικρος...καθυστερει ο ασπρουλιαρης και ο αλλος τρεχει...οριακα ειναι η δεν ειναι αλλα δεν το ξαναδειξε η ετ για να ειμαστε σιγουροι...οπως ουτε η νοβα το κυριακατικο που μαλλον ειναι...
Δε μπορώ να σου πω, αφού δεν έχω εικόνα. ΑΝ και όταν είναι οριακό το οφ σάιντ πάει υπέρ του επιτιθέμενου (είμαι κατά 95% σίγουρος)...

Υ.Γ Στα δικά σας...Ρε με έναν έλληνα ρε;; Λίγο ντροπή ρε συ γαμώ τα πλοία του μέσα. Και να πω ότι δεν είχατε λεφτά να πάρετε τους καλύτερους έλληνες παίκτες της αγοράς να πω πα στο διάολο; Μακάρι να το ανεβάσετε το ποσοστό σας. Και δε μιλάω οπαδικά τώρα ούτε θέλω να σου την πω. Καθάρα από Ελληνικής άποψης μιλάω. Ούτε όταν γινόταν αυτό στην ΑΕΚ μου άρεσε....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
δεν ειναι οφσαιτ το ειδα στη νοβα τωρα το εδειξε
Άτιμη ΝΟΒΑ!!! Σου το χάλασε  :grin: :grin: :grin:

τι άμυνα ήταν αυτή ρε :grin: θέλετε τον σπυρόπουλο? :grin:
Όσο και αν θα μου την πέσουν πολλοί ΑΕΚτζήδες εδώ μέσα εγώ τον Σπυρόπουλο τον ήθελα στην ΑΕΚ. Τον δίνεις τσάμπα; Έχεις κονέ με όποιον τέλος πάντων κάνει κουμάντο τώρα στον ΠΑΟ να το κλείσουμε το ντιλ;;;
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Δε μπορώ να σου πω, αφού δεν έχω εικόνα. ΑΝ και όταν είναι οριακό το οφ σάιντ πάει υπέρ του επιτιθέμενου (είμαι κατά 95% σίγουρος)...

Υ.Γ Στα δικά σας...Ρε με έναν έλληνα ρε;; Λίγο ντροπή ρε συ γαμώ τα πλοία του μέσα. Και να πω ότι δεν είχατε λεφτά να πάρετε τους καλύτερους έλληνες παίκτες της αγοράς να πω πα στο διάολο; Μακάρι να το ανεβάσετε το ποσοστό σας. Και δε μιλάω οπαδικά τώρα ούτε θέλω να σου την πω. Καθάρα από Ελληνικής άποψης μιλάω. Ούτε όταν γινόταν αυτό στην ΑΕΚ μου άρεσε....
Οι σχιστομάτηδες dailymotion σας αφήνουν να δείτε;
να στα ποστάρω να τα δείς
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Δε μπορώ να σου πω, αφού δεν έχω εικόνα. ΑΝ και όταν είναι οριακό το οφ σάιντ πάει υπέρ του επιτιθέμενου (είμαι κατά 95% σίγουρος)...

Υ.Γ Στα δικά σας...Ρε με έναν έλληνα ρε;; Λίγο ντροπή ρε συ γαμώ τα πλοία του μέσα. Και να πω ότι δεν είχατε λεφτά να πάρετε τους καλύτερους έλληνες παίκτες της αγοράς να πω πα στο διάολο; Μακάρι να το ανεβάσετε το ποσοστό σας. Και δε μιλάω οπαδικά τώρα ούτε θέλω να σου την πω. Καθάρα από Ελληνικής άποψης μιλάω. Ούτε όταν γινόταν αυτό στην ΑΕΚ μου άρεσε....
ενταξει ρε γρηγορη ουτε και μενα μου αρεσει αυτο αλλα τι να κανουμε...ας ειναι καλη ομαδα και ας μην παιζουν ελληνες...δυο ειναι σιγουρα βασικοι και παιζει και ο φετφα σε μερικα ματς να ειναι τριτος...απο εκει και περα δεν βλεπω αλλον για βασικο...τα λεμε αλλη φορα γρηγορακη πρεπει να την κανω...φιλια και καλα γαμησια στις μουναρες τις κινεζες...αχαχαχαχαχαχαχ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.001
Πόντοι
1.486
Στο Β'ημίχρονο πήρα χαμπαρι ότι παίζαμε...τετοια απαξίωση νιώθω..αλλά τέλος πάντων βάλαμε 4 γκολ εκτος εδρας..Μετα απο πόσα χρόνια?Και φυσικα να βγάλουμε τον κ....με 2-3 και 3-4..anyway...Φόρτσα και για την Τούμπα...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ενταξει ρε γρηγορη ουτε και μενα μου αρεσει αυτο αλλα τι να κανουμε...ας ειναι καλη ομαδα και ας μην παιζουν ελληνες...δυο ειναι σιγουρα βασικοι και παιζει και ο φετφα σε μερικα ματς να ειναι τριτος...απο εκει και περα δεν βλεπω αλλον για βασικο...τα λεμε αλλη φορα γρηγορακη πρεπει να την κανω...φιλια και καλα γαμησια στις μουναρες τις κινεζες...αχαχαχαχαχαχαχ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πάντως και σου το λέω με κάθε ειλικρίνεια γιατί μαλάκας είμαι, αλλά όχι τόσο μαλάκας που να μη θέλω να παίρνει πόντους η Ελλάδα στην Ευρώπη και να καταντήσουμε να παίζουν 2 Ελληνικές ομάδες και αυτές από Μάι μήνα, για να βγείτε 3οι (προσωπικά το 2η θα το θεωρήσω θαύμα) στο Τσ Λ ΔΕ πρέπει να χάσετε άλλο βαθμό στην έδρα σας και πρέπει να μαζέψετε και όσους μπορείτε εκτός.
Να σου πω κάτι; Τον Μήτρογλου σα ποιότητα παίκτη τον έχω πάνω από τον Πάντελιτς. Απλά και το έχω γράαψει πολλές φορές, πρέπει να είναι κολοχαρακτήρας. Αλλά από την άλλη αν ο Βαλδέρβε έχει στρώσει τον Τζεμπούρ (αν και ποτέ δε μπορείς να είσαι σίγουρος με αυτόν) δε βλέπω το λόγο να μη μπορεί να κάνει το ίδιο και με τον Μήτρογλου. Συν ότι θα μπορούσες να είχες πάρει και Γεωργιάδη και Ανάκογλου (έχω μανία με αυτόν). Και εγώ πρέπει να την κάνω γιατί αύριο από τη νύστα όντως θα βλέπω τις Κινέζες μουνάρες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και κάτι ακόμα. Στη Τούμπα αν μπορεί να παίξει ο Δέλλας καλό θα είναι να έχει για παρτενερ τον Καλά...Ας κάτσει και λίγο πάγκο (ή εξέδρα) ο Μανωλάς μπας και συνέλθει λίγο...
Και από ότι διαβάζω στο 3 γκολ της Ξάνθης που μπήκε με τη βοήθεια χεριού ο σπίκερ της ΕΤ είπε "όλα νομότυπα". Αυτό για να λέμε και τα άλλα. Όπως πχ η ΑΕΚ δέχτηκε 6 κίτρινες κάρτες και η Ξάνθη ΚΑΜΙΑ; Τι σκατά; Με τα μάτια μάρκαραν οι παίκτες της;; Γιατί από ότι διάβαζα υπήρχαν σκληρά φάουλ και από τις 2 μεριές...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ευτυχως χαλασε η δουλεια με τον Φλω πριν παρει τις μετοχες, νεος γουμενος μου φαινοταν απο την αρχη... εμεινε ο σαχπα για να σπρωχνει κανα φραγκο υπογειως
Κοίτα δε ξέρω τι είναι και ποιος είναι...Αλλά από φάτσα στυλ κτλπ μου φαινόταν λίγο μυστήριος...Αλλά όπως και εμείς έτσι και εσείς πρέπει να τραβάτε τους μυστήριους!!! Τώρα μπαίνει και ο ΠΑΟ στο παιχνίδι...Θα έχουμε ανταγωνισμό!!!!  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom