Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
πως τον ακουσατε τον ντεμη???τι εχετε να σχολιάσετε?
 

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
πως τον ακουσατε τον ντεμη???τι εχετε να σχολιάσετε?
Δυστυχώς φίλε μου δεν μπορέσαμε να τον ακούσουμε.Δυστυχώς.Τα σοβαρά για την περίοδο του τελευταίου 1,5 χρόνου δεν τον άφησαν να τα πει.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
λοιπον οπως ειναι η αεκ ανετα χτυπαει πρωτοδικειο  και φυσικα μετα δ' εθνικη...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Δυστυχώς φίλε μου δεν μπορέσαμε να τον ακούσουμε.Δυστυχώς.Τα σοβαρά για την περίοδο του τελευταίου 1,5 χρόνου δεν τον άφησαν να τα πει.
απλα παραδεχθηκε τα λαθη του και οτι το 2008 ειχε προταση για να πουλησει την αεκ
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
α ρε ντεμη 100% hard-core  τους εκανες σημερα,ειδικα στο ραδιο πηραν φωτια
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
[size=20pt]ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ[/size]

ο ντεμης νικολαιδης κανονικα πρεπει να παει φυλακη υστερα απο τα οικονομικα εγκληματα που εκανα στη θητεια του

ως προδρος της παε αεκ.

ειναι ομως πολυ πλουσιος πια και οι πολυ πλουσιοι δεν πανε φυλακη. :headbang: :headbang:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ο ντεμης νικολαιδης κανονικα πρεπει να παει φυλακη υστερα απο τα οικονομικα εγκληματα που εκανα στη θητεια του

ως προδρος της παε αεκ.

ειναι ομως πολυ πλουσιος πια και οι πολυ πλουσιοι δεν πανε φυλακη. :headbang: :headbang:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
δεν τον αφησαν να πει την αποψη του 100 πρεζονια οριτζιναλια.μπραβο ρε "αεκαρες" καταφερατε να κανετε την αεκ μικρη.εκατομυρια αεκτζηδες περιμεναν να ακουσουν τι θα πει ο ντεμης και μπηκατε και διακοψατε την συνεντευξη.δεν σας θελουμε αλλο στην αεκ ρε,στα παπαρια μου εμενα αν τρεχετε οπως λετε σε καθε αγωνα.μονο κακο κανετε στον συλογο μας και τιποτα αλλο.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα σε όλους.
Δ Υ Σ Τ Υ Χ Ω Σ  100 αληταράδες μέγιστου βεληνεκούς,δεν άφησαν έναν άνθρωπο,που κατηγορείται δικαίως ή αδίκως δεν το γνωρίζω αυτό και επιπλέον είναι ΑΕΚΤΖΗΣ,να πει την γνώμη του για αυτά που του αποδίδουν.
Η τραγική κατάληξη της συνέντευξης χθες,δείχνει ΄σε μέγιστο βαθμό η λογοκρισία ή κ ο φασισμός,όσο άκομψος κ αν ακούγεται αυτός,που επικρατεί από μια ελάχιστη μερίδα ΄΄Αεκτζήδων΄΄,εις βάρος του μεγάλου κ υπόλοιπου λαού της ΑΕΚ.
Έτσι δεν δόθηκε η ευκαιρία σε κάποιον που κατηγορείται να απολογηθεί,και σε μας τους υπόλοιπους να γίνουμε σοφότεροι.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΟΥΝ ΜΕΡΙΔΑ ΟΠΑΔΩΝ ,ΣΤΗΝ ΑΕΚ.

Για μένα μετά τα χθεσινά ,ντρέπομαι που είμαι ΑΕΚΤΖΗΣ.

Για όσα άκουσα,αν κ τα σημαντικότερα μάλλον δεν τα ακούσαμε ,εγώ καλύφτηκα,και μάλιστα δεν μπορεί να με αφήσει ασυγκίνητο ότι ένας άνθρωπος έβλε την περιουσία του εχέγγυο ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΑΕΚ.Και δε νομίζω να υπάρχει εκεί ΄κάποιο ψέμα,τι λετε κ εσείς;Κάτι παρόμοιο το είχε κανει ΜΟΝΟ Ο ΜΕΓΑΣ ΜΠΑΡΛΟΣ.Από κει κ πέρα τα λα΄θη είναι λάθη,ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΚΡΙΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΑ.
Ο Λ Ο Ι  Μ Α Σ.


Την καλημέρα μου σε όλους σας,και ειδικά στα αδέρφια.
Πια η αηδία μου ,έχει φτάσει σε ύψιστο βαθμό κ δεν ξέρω ως πότε θα αντέξω να ασχολούμαι με αυτό το σαρθρό οικοδομημα,που κακώς ονομαζεται έτσι όπως έχει περιέλθει,σε Α.Ε.Κ.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.398
Κριτικές
61
Like
42.489
Πόντοι
22.785
Αρχικά θέλω να σας πω,
ότι η προσωπική μου άποψη, είναι,
ότι για να φύγει ο Ντέμης από την ΑΕΚ, είχε καταλάβει ότι το πράγμα δεν σώζεται...ΟΚ, έκανε λάθη και μάλιστα πολλά,
αλλά από την πρώτη στιγμή προσπάθησε να βάλει τα πράγματα σε μια τάξη και ταυτόχρονα να ψάξει για ΑΕΚτζίδες με μεγάλη τσέπη για να βοηθήσουν την ένωση...
Κάτι πήγε να κάνει, μετά του γύρισε μπούμεραγκ και έφτασε η ΑΕΚ στο σημείο που είναι σήμερα.. :huh: :huh: :huh: :huh:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Καλημέρα σε όλους.
Δ Υ Σ Τ Υ Χ Ω Σ  100 αληταράδες μέγιστου βεληνεκούς,δεν άφησαν έναν άνθρωπο,που κατηγορείται δικαίως ή αδίκως δεν το γνωρίζω αυτό και επιπλέον είναι ΑΕΚΤΖΗΣ,να πει την γνώμη του για αυτά που του αποδίδουν.
Η τραγική κατάληξη της συνέντευξης χθες,δείχνει ΄σε μέγιστο βαθμό η λογοκρισία ή κ ο φασισμός,όσο άκομψος κ αν ακούγεται αυτός,που επικρατεί από μια ελάχιστη μερίδα ΄΄Αεκτζήδων΄΄,εις βάρος του μεγάλου κ υπόλοιπου λαού της ΑΕΚ.
Έτσι δεν δόθηκε η ευκαιρία σε κάποιον που κατηγορείται να απολογηθεί,και σε μας τους υπόλοιπους να γίνουμε σοφότεροι.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΟΥΝ ΜΕΡΙΔΑ ΟΠΑΔΩΝ ,ΣΤΗΝ ΑΕΚ.

Για μένα μετά τα χθεσινά ,ντρέπομαι που είμαι ΑΕΚΤΖΗΣ.

Για όσα άκουσα,αν κ τα σημαντικότερα μάλλον δεν τα ακούσαμε ,εγώ καλύφτηκα,και μάλιστα δεν μπορεί να με αφήσει ασυγκίνητο ότι ένας άνθρωπος έβλε την περιουσία του εχέγγυο ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΑΕΚ.Και δε νομίζω να υπάρχει εκεί ΄κάποιο ψέμα,τι λετε κ εσείς;Κάτι παρόμοιο το είχε κανει ΜΟΝΟ Ο ΜΕΓΑΣ ΜΠΑΡΛΟΣ.Από κει κ πέρα τα λα΄θη είναι λάθη,ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΚΡΙΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΑ.
Ο Λ Ο Ι  Μ Α Σ.


Την καλημέρα μου σε όλους σας,και ειδικά στα αδέρφια.
Πια η αηδία μου ,έχει φτάσει σε ύψιστο βαθμό κ δεν ξέρω ως πότε θα αντέξω να ασχολούμαι με αυτό το σαρθρό οικοδομημα,που κακώς ονομαζεται έτσι όπως έχει περιέλθει,σε Α.Ε.Κ.
ασε ρε υποκριτη μεγαλε δω εβγαινες και ελεγες οτι η αντιδραση ανεξαρτητα οποιας μορφης και να ναι στο παιχνιδι με λεβαδειακο ειναι δικαιολογημενη...
αντε να διοικησεις με χατζηχρηστο του κωλου οπαδε
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αρχικά θέλω να σας πω,
ότι η προσωπική μου άποψη, είναι,
ότι για να φύγει ο Ντέμης από την ΑΕΚ, είχε καταλάβει ότι το πράγμα δεν σώζεται...ΟΚ, έκανε λάθη και μάλιστα πολλά,
αλλά από την πρώτη στιγμή προσπάθησε να βάλει τα πράγματα σε μια τάξη και ταυτόχρονα να ψάξει για ΑΕΚτζίδες με μεγάλη τσέπη για να βοηθήσουν την ένωση...
Κάτι πήγε να κάνει, μετά του γύρισε μπούμεραγκ και έφτασε η ΑΕΚ στο σημείο που είναι σήμερα.. :huh: :huh: :huh: :huh:

Στην βάση δεν διαφωνώ.
Την θερμή μου καλημέρα.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
64.685
Πόντοι
12.056
Καλημερα Αεκαρες  :rockon: :rockon:
 

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Σκοτεινέ καλημέρα σε σένα και σε όλους τους συναεκτζήδες.Συμφωνώ απόλυτα με αυτά που γράφεις.Παλιότερα (μέχρι πριν από 1 χρόνο) η μεγάλη μάζα του κόσμου είχαμε το σθένος και το κουράγιο να αντιμετωπίζουμε αυτά τα ανεγκέφαλα και χειραγωγούμενα (και άκρως επικίνδυνα,για την ΑΕΚ μας, παιδάκια ) μέσα στο γήπεδο.Όποτε είχαν τη φαεινή ιδέα να κάνουν τα "δικά" τους,όλο το γήπεδο τους γιούχαρε και μάλιστα αγρίως.Τώρα?Με τι κουράγιο να αντιμετωπίσουμε.Πως μπορούμε να αντιδράσουμε?Εδώ ο κόσμος χάνεται και αυτοί πήγανε να "μιλήσουνε" στον Ντέμη.Δεν έχομε λεφτά να πληρώσουμε υποχρεώσεις και αυτοί φωνάζουνε "γήπεδο στη Ν.Φιλαδέλφεια".Που κατά βάση μπορίνα συμφωνώ αλλά το timing είναι σα να έπιασες τη γυναίκα σου να σε κερατώνει και να της βάζεις τις φωνές γιατί ξέχασε ανοιχτό το θερμοσίφωνο.
Και η μεγάλη ερώτηση.ΤΩΡΑ ΤΙ?
Ριζούπολη με συρρίκνωση ομάδας?(εσόδων και εξόδων)
Αναμονή μέχρι να σταματήσουνε να βάζουν (έστω και αυτά τα λίγα) χρήματα οι μέτοχοι και να κατρακυλήσουμε?
ΤΙ?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Σκοτεινέ καλημέρα σε σένα και σε όλους τους συναεκτζήδες.Συμφωνώ απόλυτα με αυτά που γράφεις.Παλιότερα (μέχρι πριν από 1 χρόνο) η μεγάλη μάζα του κόσμου είχαμε το σθένος και το κουράγιο να αντιμετωπίζουμε αυτά τα ανεγκέφαλα και χειραγωγούμενα (και άκρως επικίνδυνα,για την ΑΕΚ μας, παιδάκια ) μέσα στο γήπεδο.Όποτε είχαν τη φαεινή ιδέα να κάνουν τα "δικά" τους,όλο το γήπεδο τους γιούχαρε και μάλιστα αγρίως.Τώρα?Με τι κουράγιο να αντιμετωπίσουμε.Πως μπορούμε να αντιδράσουμε?Εδώ ο κόσμος χάνεται και αυτοί πήγανε να "μιλήσουνε" στον Ντέμη.Δεν έχομε λεφτά να πληρώσουμε υποχρεώσεις και αυτοί φωνάζουνε "γήπεδο στη Ν.Φιλαδέλφεια".Που κατά βάση μπορίνα συμφωνώ αλλά το timing είναι σα να έπιασες τη γυναίκα σου να σε κερατώνει και να της βάζεις τις φωνές γιατί ξέχασε ανοιχτό το θερμοσίφωνο.
Και η μεγάλη ερώτηση.ΤΩΡΑ ΤΙ?
Ριζούπολη με συρρίκνωση ομάδας?(εσόδων και εξόδων)
Αναμονή μέχρι να σταματήσουνε να βάζουν (έστω και αυτά τα λίγα) χρήματα οι μέτοχοι και να κατρακυλήσουμε?
ΤΙ?

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
μια ζωη τα ιδια παει το παρελθον αεκακι εγινε πλεον...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom