Νέα

Ράδιο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό είδος μουσικής προτιμάτε;

  • Ποπ

    Ψήφοι: 73 6,1%
  • Ροκ

    Ψήφοι: 319 26,6%
  • House

    Ψήφοι: 61 5,1%
  • Soul

    Ψήφοι: 12 1,0%
  • Μέταλ

    Ψήφοι: 161 13,4%
  • Trance

    Ψήφοι: 47 3,9%
  • Μπλουζ

    Ψήφοι: 18 1,5%
  • R'n'B

    Ψήφοι: 25 2,1%
  • Τζαζ

    Ψήφοι: 33 2,8%
  • Ρέγκε

    Ψήφοι: 13 1,1%
  • Chill-Out

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Κλασσική

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Ελληνική

    Ψήφοι: 197 16,4%
  • Δεν ακούω μουσική

    Ψήφοι: 34 2,8%
  • Άλλο είδος

    Ψήφοι: 43 3,6%
  • Industrial

    Ψήφοι: 22 1,8%
  • Hip hop / Rap

    Ψήφοι: 58 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.198

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.221
Κριτικές
2
Like
22.604
Πόντοι
6.236
σοφη κινηση ωριων - εχει αδυναμο νευρικο συστημα ο καπτεν- λαου λαου
Καπετάνιος είναι αυτός, θα πάμε με τα νερά του, τι να κάνουμε....

Για πες, για avatar, θα ήθελες ένα ζώο, ένα τοπίο, έναν διάσημο, κάτι σεξουαλικό, κάτι σχετικό με κάποιο χόμπι σου, κάτι χιουμοριστικό;
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.602
Like
9.856
Πόντοι
2.306
Καπετάνιος είναι αυτός, θα πάμε με τα νερά του, τι να κάνουμε....

Για πες, για avatar, θα ήθελες ένα ζώο, ένα τοπίο, έναν διάσημο, κάτι σεξουαλικό, κάτι σχετικό με κάποιο χόμπι σου, κάτι χιουμοριστικό;
πλακα εκανα βρε σιγα μη ψαχνω για αβαταρ :cheesy: παντως ωριων αργα η γρηγορα ο ανθρωπος μενει μονος - παντα να εισαι προετοιμασμενος :woldman:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.221
Κριτικές
2
Like
22.604
Πόντοι
6.236
πλακα εκανα βρε σιγα μη ψαχνω για αβαταρ :cheesy: παντως ωριων αργα η γρηγορα ο ανθρωπος μενει μονος - παντα να εισαι προετοιμασμενος :woldman:
Το ξέρω, μόνοι ερχόμαστε και μόνοι φεύγουμε. Προσπαθώ να ετοιμάζομαι από πολύ νωρίς αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα. Κάποιες φορές, υπάρχουν ψευδαισθήσεις. :dunno:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.602
Like
9.856
Πόντοι
2.306
Το ξέρω, μόνοι ερχόμαστε και μόνοι φεύγουμε. Προσπαθώ να ετοιμάζομαι από πολύ νωρίς αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα. Κάποιες φορές, υπάρχουν ψευδαισθήσεις. :dunno:
ετσι ειναι για ολους :smiling-face-with-heart-eyes:εμεις γιατι να ειμαστε εξαιρεση! ας στο καλο συγκινήθηκα ας βαλω ενα τραγουδακι
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.058
Κριτικές
3
Like
11.015
Πόντοι
2.536
πλακα εκανα βρε σιγα μη ψαχνω για αβαταρ :cheesy: παντως ωριων αργα η γρηγορα ο ανθρωπος μενει μονος - παντα να εισαι προετοιμασμενος :woldman:
Γιατί δεν βάζεις άβαταρ τον Μαθουσάλα ή έστω τον Καρβέλα;
Δεν ξέρω τίποτα.:dunno: Ο Καπετάνιος θεωρεί ποταπά αυτά τα ζητήματα και δεν τα συζητάει.
Μου πάτησε και έναν θυμό και με έστειλε στον πατέρα μου.
Έχασα τον Αρίστο, να χάσω και τον Καπετάνιο τώρα μου έλειπε...
Θα τον πάω λάου λάου καλύτερα!
Ο Καπετάνιος θεωρεί ποταπή την ενασχόληση με τα ζώδια, μούτσο. Ξέρω ότι ο πραγματικός σου σκοπός είναι να διαβάσεις την συναστρία μας, αλλά εγώ δεν έχω χρόνο για βλακείες γιατί έχω επιφορτιστεί με την σκληρή εκπαίδευση σου στην πραγματική ζωή
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.221
Κριτικές
2
Like
22.604
Πόντοι
6.236
Ο Καπετάνιος θεωρεί ποταπή την ενασχόληση με τα ζώδια, μούτσο. Ξέρω ότι ο πραγματικός σου σκοπός είναι να διαβάσεις την συναστρία μας, αλλά εγώ δεν έχω χρόνο για βλακείες γιατί έχω επιφορτιστεί με την σκληρή εκπαίδευση σου στην πραγματική ζωή
Καλημέρα! Μάλιστα, Καπετάνιε!
Τι επιθυμείτε να πω στον μάγειρα (όχι στον Κινέζο, στον άλλον, τον καλό) να σας ετοιμάσει για μεσημεριανό;
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.058
Κριτικές
3
Like
11.015
Πόντοι
2.536

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.602
Like
9.856
Πόντοι
2.306
Καλημέρα! Μάλιστα, Καπετάνιε!
Τι επιθυμείτε να πω στον μάγειρα (όχι στον Κινέζο, στον άλλον, τον καλό) να σας ετοιμάσει για μεσημεριανό;
στις μερες μας ολα κινεζικα ειναι ωριων:smiling-face-with-heart-eyes: οσονουπω και τα φαγητα-
παντα να εισαι προετοιμασμενος:buck2:(λαου-λαου:2funny:)
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.221
Κριτικές
2
Like
22.604
Πόντοι
6.236
στις μερες μας ολα κινεζικα ειναι ωριων:smiling-face-with-heart-eyes: οσονουπω και τα φαγητα-
παντα να εισαι προετοιμασμενος:buck2:(λαου-λαου:2funny:)
Αυτός ο Κινέζος είναι πολύ άτιμος και δεν θέλω ο @CaptainK να τρώει από τα φαγητά του. Εάν ο Καπετάνιος θέλει βέβαια, μπορώ να τα δοκιμάζω εγώ πρώτα.

(Καλά το πάω, πώς με βλέπεις;)
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.602
Like
9.856
Πόντοι
2.306
Αυτός ο Κινέζος είναι πολύ άτιμος και δεν θέλω ο @CaptainK να τρώει από τα φαγητά του. Εάν ο Καπετάνιος θέλει βέβαια, μπορώ να τα δοκιμάζω εγώ πρώτα.

(Καλά το πάω, πώς με βλέπεις;)
πρεπει ειμαστε διπλωματες οι κινεζοι ειναι πλεον υπερδυναμη -πολυ καλα τα πας ωριων μπραβο αλλα καλου κακου οταν μπαρκαρετε κατω απο το σωσιβιο φορα και ενα αλεξισφαιρο:buck2:
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.058
Κριτικές
3
Like
11.015
Πόντοι
2.536
Αυτός ο Κινέζος είναι πολύ άτιμος και δεν θέλω ο @CaptainK να τρώει από τα φαγητά του. Εάν ο Καπετάνιος θέλει βέβαια, μπορώ να τα δοκιμάζω εγώ πρώτα.

(Καλά το πάω, πώς με βλέπεις;)
Αυτό είναι που δεν θέλεις ή αυτό που θέλεις είναι να φας εσύ όλο το ρύζι και μετά να αρχίσεις τα "καπετάνιε μου, στούμπωσα, μπορείς να με βοηθήσεις όπως μόνο εσύ ξέρεις κι εγώ δεν θα πω στον μπαμπά μου ότι το μενού στο πλοίο του κυβερνήτη Κέι είναι χάλια..." ?
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.221
Κριτικές
2
Like
22.604
Πόντοι
6.236
Αυτό είναι που δεν θέλεις ή αυτό που θέλεις είναι να φας εσύ όλο το ρύζι και μετά να αρχίσεις τα "καπετάνιε μου, στούμπωσα, μπορείς να με βοηθήσεις όπως μόνο εσύ ξέρεις κι εγώ δεν θα πω στον μπαμπά μου ότι το μενού στο πλοίο του κυβερνήτη Κέι είναι χάλια..." ?
Εγώ να πω στον μπαμπά κάτι κακό για εσάς; Ότι κάθε μέρα έχουμε στο μενού να επιλέξουμε μεταξύ σούπας από φωλιές χελιδονιών, ομελέτας με μαύρο χαβιάρι, μαύρου κοτόπουλου ή βοδινού Wagyu με πατάτες, θα του λέω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom