Νέα

Ράδιο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό είδος μουσικής προτιμάτε;

  • Ποπ

    Ψήφοι: 73 6,1%
  • Ροκ

    Ψήφοι: 319 26,6%
  • House

    Ψήφοι: 61 5,1%
  • Soul

    Ψήφοι: 12 1,0%
  • Μέταλ

    Ψήφοι: 161 13,4%
  • Trance

    Ψήφοι: 47 3,9%
  • Μπλουζ

    Ψήφοι: 18 1,5%
  • R'n'B

    Ψήφοι: 25 2,1%
  • Τζαζ

    Ψήφοι: 33 2,8%
  • Ρέγκε

    Ψήφοι: 13 1,1%
  • Chill-Out

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Κλασσική

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Ελληνική

    Ψήφοι: 197 16,4%
  • Δεν ακούω μουσική

    Ψήφοι: 34 2,8%
  • Άλλο είδος

    Ψήφοι: 43 3,6%
  • Industrial

    Ψήφοι: 22 1,8%
  • Hip hop / Rap

    Ψήφοι: 58 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.198

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.856
Πόντοι
2.306
Δεν βαριέσαι, μια έτσι μια αλλιώς. Υγεία να έχουμε!
Καλά, ο Αρίσταρχος πρέπει να βρεθεί. Ανησυχώ. Ένα "γεια" θα το έλεγε. Ή έστω ένα "άντε γεια". :undecided:
αν δεν ειπε γεια θα ξαναγυρισει:smiling-face-with-heart-eyes: ενταξει θα μπορουσαν τα πραγματα να ηταν και χειροτερα - ας πουμε να σου λεγε παω τσιγαρα ενω δεν καπνισε ποτε:smiling-face-with-heart-eyes:
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.060
Κριτικές
3
Like
11.020
Πόντοι
2.536
οσο πας και πιο στεναχωρα τραγουδια βαζεις ωριων πρεπει να βρεθει επειγωντος ο φιλος ο αριστοαρχαιος :(εχεις και απο πανω και αυτον τον γεροπαραξενο το καπετανιο:confused:
Δεν φτάνει που δεν βλέπεις τι πληκτρολογείς από γέρικη στραβωμάρα ρε προϊστορικέ μας φίλε, πας να βγεις και από πάνω. Τέλος πάντων. Εγώ σέβομαι τα άσπρα σου μαλλιά και δεν το συνεχίζω.
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.856
Πόντοι
2.306
Δεν φτάνει που δεν βλέπεις τι πληκτρολογείς από γέρικη στραβωμάρα ρε προϊστορικέ μας φίλε, πας να βγεις και από πάνω. Τέλος πάντων. Εγώ σέβομαι τα άσπρα σου μαλλιά και δεν το συνεχίζω.
:2funny::2funny::2funny:
Screenshot_6.png
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.060
Κριτικές
3
Like
11.020
Πόντοι
2.536
Δεν βαριέσαι, μια έτσι μια αλλιώς. Υγεία να έχουμε!
Καλά, ο Αρίσταρχος πρέπει να βρεθεί. Ανησυχώ. Ένα "γεια" θα το έλεγε. Ή έστω ένα "άντε γεια". :undecided:
Ο Αρίστος είναι ΑΕΚΑΡΑ. Θα εμφανιστεί αν σου το έχει υποσχεθεί.
Σκέψου από τώρα παπς, τι θα πεις στην κόρη σου σε λίγο που θα σε χέσει επειδή εξαναγκάζεις τον εγγονό σου να βάζει το μισό του κεφάλι στο bou
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.856
Πόντοι
2.306
Ο Αρίστος είναι ΑΕΚΑΡΑ. Θα εμφανιστεί αν σου το έχει υποσχεθεί.

Σκέψου από τώρα παπς, τι θα πεις στην κόρη σου σε λίγο που θα σε χέσει επειδή εξαναγκάζεις τον εγγονό σου να βάζει το μισό του κεφάλι στο bou
του απιστου θωμα αυριο ειναι :buck2: δεν εχω παιδια ουτε εγγονια -μια γυναικα εχω στη κω που θα παω για σεζον - (και λιγοστα ασπρα μαλλια:2funny:)
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.060
Κριτικές
3
Like
11.020
Πόντοι
2.536
του απιστου θωμα αυριο ειναι :buck2: δεν εχω παιδια ουτε εγγονια -μια γυναικα εχω στη κω που θα παω για σεζον - (και λιγοστα ασπρα μαλλια:2funny:)
Εύχομαι να έχετε καλή σεζόν και εύκολη, να βγάλετε καλά λεφτά και να περάσετε καλά φίλε μου. Θα σε πετούσα εγώ στην Κω αλλά έχω προετοιμασίες αφού μπαρκάρω κι εγώ τέλος Μαΐου.
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.856
Πόντοι
2.306
Εύχομαι να έχετε καλή σεζόν και εύκολη, να βγάλετε καλά λεφτά και να περάσετε καλά φίλε μου. Θα σε πετούσα εγώ στην Κω αλλά έχω προετοιμασίες αφού μπαρκάρω κι εγώ τέλος Μαΐου.
ευχαριστω καπτεν να ειμαστε καλα και καλο ταξιδι (τον ωριων και τα ματια σου) αντε και το φθινοπωρο στο λιμανι του μπου:D:
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.060
Κριτικές
3
Like
11.020
Πόντοι
2.536
ευχαριστω καπτεν να ειμαστε καλα και καλο ταξιδι (τον ωριων και τα ματια σου) αντε και το φθινοπωρο στο λιμανι του μπου:D:
Ο Ωρίων νομίζω ότι θα κάνει πίσω την τελευταία στιγμή. Δεν αντέχει την σκληρή ζωή του ναυτικού. Εχει καλή καρδιά αλλά είναι σοκολατόπαιδο.

Δεν θα επιστρέψω πριν τον Δεκέμβριο φίλε μου.
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.856
Πόντοι
2.306
Ο Ωρίων νομίζω ότι θα κάνει πίσω την τελευταία στιγμή. Δεν αντέχει την σκληρή ζωή του ναυτικού. Εχει καλή καρδιά αλλά είναι σοκολατόπαιδο.

Δεν θα επιστρέψω πριν τον Δεκέμβριο φίλε μου.
ο ωριων σοκολατοπαιδο:new_shocked:χαλασε η νεολαια- που ειναι εκεινες οι εποχες που η μυκονος εβγαζε λεβεντες:angel:
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.060
Κριτικές
3
Like
11.020
Πόντοι
2.536

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.222
Κριτικές
2
Like
22.607
Πόντοι
6.236
Τι ωραία που τα λέτε οι φίλοι! Μπράβο, σας χαίρομαι!


Εγώ σέβομαι τα άσπρα σου μαλλιά και δεν το συνεχίζω.

Jimmy, respect! Κανένας δεν θα το έκανε αυτό! Ευτυχώς που ο Καπετάνιος δεν διευκρίνισε ποιες τρίχες εννοούσε, διαφορετικά σε έχω ικανό να ανέβαζες dick pic...


Ο Αρίστος είναι ΑΕΚΑΡΑ. Θα εμφανιστεί αν σου το έχει υποσχεθεί.
Δεν μου είχε υποσχεθεί τίποτα, Καπετάνιε!
Αλλά έχουμε καθημερινή επικοινωνία εδώ. Αν εξαφανιζόμουν ξαφνικά, τι θα σκεφτόσασταν;
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.060
Κριτικές
3
Like
11.020
Πόντοι
2.536
Τι ωραία που τα λέτε οι φίλοι! Μπράβο, σας χαίρομαι!





Jimmy, respect! Κανένας δεν θα το έκανε αυτό! Ευτυχώς που ο Καπετάνιος δεν διευκρίνισε ποιες τρίχες εννοούσε, διαφορετικά σε έχω ικανό να ανέβαζες dick pic...



Δεν μου είχε υποσχεθεί τίποτα, Καπετάνιε!
Αλλά έχουμε καθημερινή επικοινωνία εδώ. Αν εξαφανιζόμουν ξαφνικά, τι θα σκεφτόσασταν;
Ότι με έκανες πάλι ιγκνόρ.
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.856
Πόντοι
2.306
Τι ωραία που τα λέτε οι φίλοι! Μπράβο, σας χαίρομαι!





Jimmy, respect! Κανένας δεν θα το έκανε αυτό! Ευτυχώς που ο Καπετάνιος δεν διευκρίνισε ποιες τρίχες εννοούσε, διαφορετικά σε έχω ικανό να ανέβαζες dick pic...
δε το σκεφτηκα αυτο :buck2: ευτυχως ευτυχως -δεν εχει και καλο ζουμ το κινητο μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom