Νέα

Πυροβόλησε και τραυμάτισε σοβαρά πρώην σύντροφό της μετά από διαπληκτισμό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 229
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.854
Πόντοι
216
Φταίμε και εμείς οι άντρες που μπλέκουμε με γυναίκες που έχουν ψυχικά προβλήματα. Είμαι της άποψης ότι και για ένα πήδημα πρέπει να διαλέγεις την άλλη . Τυχαίνει να ειχα πρόσφατα σχέση με τρελή εικαστικό Ελληνίδα ψυχογκομενα. Μέγα λάθος. Να προσέχετε με ποια μπλέκεται. Ο γιατρός πρέπει να είναι μέγα αγαθομουνης για να έκανε παιδί μαζί της. Ο τρελός είναι τρελός τέλεια και παύλα δεν αλλάζει αυτό.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.439
Like
6.307
Πόντοι
1.056
Εύχομαι ο άνθρωπος να γίνει καλά.
Τώρα για την (τρελή) δραστιδα η θέση της είναι κάπου κλεισμένη μέσα για πολλά χρόνια (είτε φυλακή είτε τρελοκομείο) γιατί είναι άκρως επικίνδυνο άτομο.
Και επειδή παρατήρησα πολλές γυναίκες κυρίως να την υπερασπίζονται στα social media δικαιολογώντας την ότι είναι μια αδύναμη αλλοδαπή γυναίκα που ο πλούσιος γιατρός δεν την άφηνε για χρόνια να δει το παιδί της, ας μην ξεχνάμε ότι πυροβόλησε εν ψυχρώ τον άνθρωπο μπροστά στο παιδί της θέτοντας και το ίδιο σε κίνδυνο.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.749
Like
7.731
Πόντοι
2.306
Ποτέ μη κάνετε σχέση με εικαστικό, τα είχα και εγώ με μια εικαστικό, και μου έλεγε:
Θέλω μια μέρα να δω τι είναι εδώ μέσα. Και μου έδειχνε τα αρχιδια μου.. τι εννοείς μέσα; Εννοώ μέσα απ' έξω βλέπω!
Ποτε με εικαστικό. Μάλλον στην σχολή τους τα μαθαίνουν αυτά. Να βλέπουν τα πράγματα αλλιώς..........
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.518
Κριτικές
8
Like
3.307
Πόντοι
786
Φταίμε και εμείς οι άντρες που μπλέκουμε με γυναίκες που έχουν ψυχικά προβλήματα. Είμαι της άποψης ότι και για ένα πήδημα πρέπει να διαλέγεις την άλλη . Τυχαίνει να ειχα πρόσφατα σχέση με τρελή εικαστικό Ελληνίδα ψυχογκομενα. Μέγα λάθος. Να προσέχετε με ποια μπλέκεται. Ο γιατρός πρέπει να είναι μέγα αγαθομουνης για να έκανε παιδί μαζί της. Ο τρελός είναι τρελός τέλεια και παύλα δεν αλλάζει αυτό.
η τρέλα είναι δυναμικώς επιδεινούμενη,
πριν 13 χρόνια, πιθανόν, να ήταν καλλίτερα
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.854
Πόντοι
216
η τρέλα είναι δυναμικώς επιδεινούμενη,
πριν 13 χρόνια, πιθανόν, να ήταν καλλίτερα
Συμφωνώ ειδικά όταν δεν υπάρχει και κατάλληλη αγωγή και παρακολούθηση από ειδικούς. Συνήθως φταίει και το οικογενειακό περιβάλλον που δεν πράττει τα δέοντα για να βοηθήσει τον ψυχικά ασθενή. Γιατί ο τρελός δεν ξέρει ότι είναι τρελός νομίζει ότι είναι φυσιολογικα αυτά που κάνει. Εκεί είναι η λεπτή γραμμή διαχωρισμού.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.518
Κριτικές
8
Like
3.307
Πόντοι
786
ο τρελός δεν ξέρει ότι είναι τρελός νομίζει ότι είναι φυσιολογικα αυτά που κάνει
αυτό μου φαίνεται ανυπέρβλητο,
πώς βοηθάς κάποιον, που δεν δέχεται ότι έχει πρόβλημα;
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.854
Πόντοι
216
αυτό μου φαίνεται ανυπέρβλητο,
πώς βοηθάς κάποιον, που δεν δέχεται ότι έχει πρόβλημα;
Με μεγάλη προσπαθεία μερικές φορές και με το ζόρι που λένε. Θυμάσαι κάτι ταινίες του Βέγγου με τους ζουρλομανδύες. Κάπως έτσι μεταφορικά... Απλά από μια ηλικία και μετά η οικογένεια- κοντινά πρόσωπα κάπου κουράζονται και τους αφήνουν στην τρέλα τους και ότι γίνει.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.602
Κριτικές
2
Like
6.082
Πόντοι
2.356

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
433
Like
813
Πόντοι
81
Να σαπισει στην φυλακή η βρώμα. Εάν πάνε να την βγάλουν λάδι λόγω φύλου, θα πρέπει να τα γαμησουμε όλα. Αρκετά με αυτές τις φεμινοναζι. Είδαμε τι είναι ικανη να κάνει μια γυναίκα, όταν έρχεται στην θέση ενός άντρα που του παίρνουν τα παιδιά του. Αλλά τώρα το βουλωσαν όλες. Τους έκανε μεγάλη ζημιά η Αλβανίδα.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.234
Κριτικές
10
Like
1.823
Πόντοι
4.180
Η εικαστικός ισχυρίστηκε στην αστυνομία ότι ήταν ο γιατρός εκείνος που είχε το όπλο και πως εκείνη τον αφόπλισε και μετά τον πυροβόλησε. Αλλά αυτό δεν προκύπτει ούτε από την κατάθεση της κόρης τους, που ήταν αυτόπτης μάρτυρας της επίθεσης που έκανε η μητέρα της στον πατέρα της!



Αφού πυροβόλησε τον γιατρό και το πιστόλι της έπεσε στο έδαφος, η 49χρονος επιχείρησε να αρπάξει το 12χρονο κορίτσι και με τη βία να το βάλει στο αυτοκίνητό της, αλλά το παιδί αντιστάθηκε και έτσι δεν τα κατάφερε!

Όταν αστυνομικοί της ομάδας ΔΙΑΣ έφτασαν στο σημείο και βρήκαν εκεί τη 49χρονη και τη συνέλαβαν, έκαναν και έρευνα στο αυτοκίνητό της, μάρκας Toyota. Κι εκεί βρήκαν ένα… μίνι οπλοστάσιο με δύο μαχαίρια και ένα ξίφος μέσα σε θήκη.

Πηγή: newsit.gr

Τρελη τρελη αλλα ειχε την ''εξυπναδα'' να πει οτι ειχε αυτος το οπλο. Σιγουρα ο κουγιας καπως θα το χρησιμοποιησει αυτο.
Αν δεν ξανατρακαρει δηλαδη..
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
ο γιατρος με τετοια περιουσια και ακρες ειχε τοσο πελωρια αναγκη να δωσει ακα κρεμπιε στην όμορφη σκιπτάρισα καθαριστρια/εικαστικό και να παει να μπλεξει?μιλάμε για πολυ αγαμία τελικά
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.530
Like
11.666
Πόντοι
3.506
Αυτή είναι τύποι;

Ξεχειλίζουν!

9152_n.jpg
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.749
Like
7.731
Πόντοι
2.306
Γυναίκα αράχνη φαίνεται να είναι, στόχος της ήταν να βρει κάποιον χλιδατο, να ζήσει ζωαρα, με τα λεφτά του. Δεν της βγήκε με τον γιατρό και λασκαρισε η βιδα. Φαντάζομαι τι κολαση έγινε η ζωή του άλλου, με εξώγαμο, με δικαστήρια, ανάθεμα το χύσιμο,. Ρε μαλακες άντρες, βάλτε προφυλακτικό ρε χαμένα, δεν είναι ένα χύσιμο ένα παιδί είναι ευθύνη εκεί φαίνεται μετά τι άνθρωπος και τι ζώο είσαι.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.484
Like
4.185
Πόντοι
456
Φταίμε και εμείς οι άντρες που μπλέκουμε με γυναίκες που έχουν ψυχικά προβλήματα. Είμαι της άποψης ότι και για ένα πήδημα πρέπει να διαλέγεις την άλλη . Τυχαίνει να ειχα πρόσφατα σχέση με τρελή εικαστικό Ελληνίδα ψυχογκομενα. Μέγα λάθος. Να προσέχετε με ποια μπλέκεται. Ο γιατρός πρέπει να είναι μέγα αγαθομουνης για να έκανε παιδί μαζί της. Ο τρελός είναι τρελός τέλεια και παύλα δεν αλλάζει αυτό.

Μεγαλη αληθεια.

Το 80% των αντρων ειναι σκουπιδια χωρις στανταρτς. Αποτυχημενοι σε ολους τους τομεις, βαρος της κοινωνιας.

Γαμανε οποια ναναι. Οποιο 5-6ρι ειναι διαθεσιμο. πουτανες ακαποτα, γλυφομουνια. Του σηκωνεται με οτι θηλυκο περασει απο τη tv. Αν του φερεις ενα 2ρι στα τεσσερα θα τον βαλει σαν botακι.
Εχει μπει στο reality του οτι ολες ειναι πουτανες, θελουν λεφτα, τις γαμαω και τις φτυνω και οτιδηποτε αλλο κατεστραμμενο αρρωστο, που αν τα εχεις πανω απο 20 χρονων θεωρεισαι απο εμενα life failure.

Και η πλακα ειναι οτι το διατυμπανιζει κιολας οτι ειναι και γαματος.

Υπο μια εννοια η ζωη ειναι δικαιη, παιρνεις οτι σου αξιζει.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.686
Like
8.138
Πόντοι
1.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom