Νέα

Πύργος Ηλείας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα strangewonderer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

strangewonderer

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
84
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια, μου εκατσε μια δουλεια στον Πυργο και θα κατεβαινω 2 φορες τον μηνα για κανα 3 ημερο την φορα για τα επομενα 5 χρονια ( υγεια να εχουμε και να ειμαστε καλα ), για δωστε τα φωτα σας παρακαλω τι παιζει εκει;;
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.663
Πόντοι
606
Καλησπέρα αλάνια, μου εκατσε μια δουλεια στον Πυργο και θα κατεβαινω 2 φορες τον μηνα για κανα 3 ημερο την φορα για τα επομενα 5 χρονια ( υγεια να εχουμε και να ειμαστε καλα ), για δωστε τα φωτα σας παρακαλω τι παιζει εκει;;
τι να παιζει ρε μαν στο πυργο δηλαδη?
η μονικα μπελουτσι?
δουλεια και νανι.
γαμησι στην Αθηνα.
 

Th3W4s73d

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
76
Κριτικές
9
Like
247
Πόντοι
280
Καλησπέρα αλάνια, μου εκατσε μια δουλεια στον Πυργο και θα κατεβαινω 2 φορες τον μηνα για κανα 3 ημερο την φορα για τα επομενα 5 χρονια ( υγεια να εχουμε και να ειμαστε καλα ), για δωστε τα φωτα σας παρακαλω τι παιζει εκει;;
Τα κοντινόντερα σπιτάκια είναι Αμαλιάδα. Δες εδώ,
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
951
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486
Απ' τις πιο άσχημες πόλεις της χώρας!
 

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
Να πιεις κανα χορταράκι dude, από τα καλύτερα της χώρας!!!
 

heevaas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
0
Αν ψαχτεισ λιγο φιλε τα παντα θα βρεις Πυργο..και χορτα και κοπελες..
 

freesoul77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
284
Κριτικές
19
Like
884
Πόντοι
991
Στη θέση σου θα έμενα Πάτρα φίλε μου... Τι να κάνεις στον Πύργο;;;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.566
Πόντοι
20.686
Μάθε νι μάθε λι και χασισοποτεια.
 

heevaas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
0
απο κοπελιες μεγαλε που βρισκεις ??? για δωσε φωτα !!!
εχω καταγωγη απο τα αγια χωματα αλλα χρονια να κατεβω..απο στριπτιτζαδικο σιγουρα βρισκεις ψωμι..αν θυμαμαι καλα ειχε ενα πριν το βασιλοπουλο αλλα εκλεισε νομιζω..εχει και κωλομπαρα με κονσομασιον..μπες σε κανα καφενειο και ρωτα χυμα θα ελεγα εγω..ειδικα στα τριγυρω χωρια δεν κολλανε μαυτα..
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Στα γυρω χωρια ειδικα γαμιουνται και μεταξυ τους,προσεχε μονο μην ξεχαστεις στα Δουνεικα κανα βραδυ.
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Κανω καθε χρονο τις καλοκαιρινες μου διακοπες Πυργο. Δυστυχως δεν παιζει τιποτε εκει περα. Μαυρα χαλια!
 

kostello

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
O Πυργος εχει πολυ καλα μουνια αλλα πρεπει να τα ξετρυπωσεις.
Οι μεγαλυτερες καριολες παντως ειναι οι Αμαλιαδαιες.
και εκει γινεται το παιχνιδι. απο μαγαζια ο Πυργος ειναι μαπα.
 

kingzz

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε αν θες να γαμησεις να πας στο γεράκι
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
539
Πόντοι
20
Σεπτέμβριος 2023 μετά από ολιγοήμερες διακοπές στα πέριξ του πύργου αποφασίσαμε με 2 φιλαρακια να κάνουμε λίγο σεξοτουρισμο. Εννοείται άνοιξα ΜΠΟΥ για τόσο σοβαρά θέματα..... κατέληξα να γυρνάω μέσα στη νύχτα ανάμεσα αμαλιαδα-γερακι εκει παίζανε κάτι λίγα αποτι έμαθα.... ψάχνω ψαχνω τζίφος . Ήταν όλη η σκηνή Cult γιατί ψάχναμε από σπίτι σε σπίτι και όπου βλέπαμε αναμενο φωτάκι στην αυλή μας κινουσαι την περιέργεια. Μετά από 1 ώρα ψαχτηρι σχετικά εξω από αμαλιαδα βρήκαμε ενα σπιτι με ανοιχτά τα παράθυρα 1οΥ ορόφου που παραπέμπε σε ίδρυμα... κουδούνι δεν υπάρχει....χτυπάω πόρτα δυνατά 2 και 5 και 10 φορές λεω θα είναι άλλος μέσα...κάνουμε μια βόλτα σε 20 λεπτά ξανα χτυπάω τίποτα. Και εκεί αρχίσει το κασκαντεριλικι. Είχε ένα βελάκι προς δεξιά έδειχνε που το είχαν χαράξει με κλειδί πάνω στο τοίχο...λέω επαρχία είναι ας ακολουθήσω το γρίφο... δίπλα είχε όντως μια γκαραζοπορτα που φενοταν να ενώνεται με το διώροφο.με αρκετό θάρρος κασκαντέρ πορνοταξιδιωτη σπρώχνω δεν ανοίγει ξανά σπρώχνω τίποτα.. βαράω μια δυνατή σπρωξιά και ξαφνικά βρίσκομαι σε μια αυλή που είχα άμεση επαφή με το παράθυρο στο ισόγειο του ιδρύματος και 2 σκυλιά φανερές ξαφνιασμενα να τρέχουν κατα πάνω μου.με αποφασισμένο πορνικο βλέμμα τους ρίχνω μια άγρια ματιά και δεν γαβγισαν ήρθαν με την ωρα κάτω απτα σκέλια να με μυρισουν..εγώ ατάραχος χτύπησα από το παράθυρο τίποτα τζίφος χτυπάω και μια άλλη πόρτα τζίφος..... ηθικό δίδαγμα...
Εκεί στην αμαλιαδα προσεχτε μη σας περάσουν για κλεφτες και φάτε τίποτα σκάγια και μείνετε αχυτοι.

Πάντως αν και αχυτος μας χάρισε απίστευτες στιγμές αγωνίας και γέλιου η όλη φάση και μπορώ να πω περάσαμε καλύτερα αποτι να ρίχναμε εκτόνωση.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Καλησπέρα αλάνια, μου εκατσε μια δουλεια στον Πυργο και θα κατεβαινω 2 φορες τον μηνα για κανα 3 ημερο την φορα για τα επομενα 5 χρονια ( υγεια να εχουμε και να ειμαστε καλα ), για δωστε τα φωτα σας παρακαλω τι παιζει εκει;;
Τύπε πάει καλά η δουλειά ή άλλαξαν όλα με τον κορώνα;
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
147
Πόντοι
0
Καλησπέρα αλάνια, μου εκατσε μια δουλεια στον Πυργο και θα κατεβαινω 2 φορες τον μηνα για κανα 3 ημερο την φορα για τα επομενα 5 χρονια ( υγεια να εχουμε και να ειμαστε καλα ), για δωστε τα φωτα σας παρακαλω τι παιζει εκει;;
Φίλε βρες γκομενα στην Αθήνα για να την παίρνεις μαζί σου στον Πύργο. Αλλιώς εχε μια δορυφορική να βγάζεις τα μάτια σου στο ποδόσφαιρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom