Νέα

Ψυχολογική Υποστήριξη-Επίσκεψη σε ψυχολόγο/ψυχαναλυτή/ψυχίατρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 287
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Γιατί το λες τώρα αυτο ρε σιλβάκι?
Εγω τη Ρουμάνα μου για να με ψυχαναλύει την έχω μέχρι να μου πεί your time is up...
ελα ρε ινδιανε,μια σοβαρη ερωτηση εκανα,μη μου τη χαλας!!!! :grin:
 

MAYIA

Call-Girl
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
139
Like
1
ειλικρινα.
χωρις καμμια δοση ειρωνειας.
πιστευεις πως οι μπουρδελιαρηδες ενδιαφερονται για ψυχολογους-ψυχισμο κλπ??? :huh:
ναι το πιστευω γιατι και οι μπουρδελιαριδες που λες ειναι ανθρωποι αλλα και οι συγκεκριμνες επιλογες τους διχνουν οτι εχουν θεμα η για να το γενικοποιησω πως η κοινωνια μας εχει θεμα
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
δοκιμασε και θα δεις, βεβαια καταρχας καποιος ο οποιος ξεκιναει μια ψυχοθεραπεια πρεπει να ειναι ετοιμος να αλλαξει η εστω να το εχει στο μυαλο του αν δεν θελησει να αλλαξει δεν θα αλλαξει ποτε οσες συνεδριες και αν κανει. αρα περαν απο μενα εξαρτατε και απο εσενα!

Και απο τους δυο μας εξαρταται!  :rolleyes:
Δεν ξερω αν με εννοεις!!!  :grin:
 

MAYIA

Call-Girl
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
139
Like
1
Τι σε κανει να πιστευεις αγαπητη mayia οτι τα παιδια εδω θελουν να συζητησουν τετοια θεματα ?!?  :helpplea:
κοιτα το θεμα ειναι ανοιχτο οποιος ενδιαφερετε μαινει και συζητα τετοια θεματα οποιος δεν ενδιαφερετε επιλογη του ειναι να μην ποσταρει δεν αναγκαζουμε κανεναν ξερεις
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
καιρος ειναι να ενημερωθουν ολοι καλητερα για το ρολο του ψυχολογου και οχι να τον αντιμετοπιζουν σαν τρελογιατρο η οτιδηποτε αλλο.
Μαζί σου μόνο που είσαι σε λάθος site - δεν πας εδώ καλύτερα...


Έχει πολλές ομορφιές εκεί στο κίτρινο τερατούργημα της Πλατείας Συντάγματος. :birdman:

Ανεπάγγελτους, δικηγόρους της πλάκας, γιατρούς που ευτυχώς που δεν εξάσκησαν το επάγγελμα και διάφορους άλλους μαλάκες με περικεφαλαία. :jerking:

Εδώ μπορεί να λέει μπουρδέλα, αλλά μπροστά σ' αυτούς είμαστε model citizens. :rolleyes:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ναι το πιστευω γιατι και οι μπουρδελιαριδες που λες ειναι ανθρωποι αλλα και οι συγκεκριμνες επιλογες τους διχνουν οτι εχουν θεμα η για να το γενικοποιησω πως η κοινωνια μας εχει θεμα
το 70% που μπηκαν στο κοπο να απαντησουν,χλευαζουν...

η μηπως λανθανω??? :huh:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
ναι το πιστευω γιατι και οι μπουρδελιαριδες που λες ειναι ανθρωποι αλλα και οι συγκεκριμνες επιλογες τους διχνουν οτι εχουν θεμα η για να το γενικοποιησω πως η κοινωνια μας εχει θεμα

Τεραστιο θεμα!  :rockon:
 

MAYIA

Call-Girl
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
139
Like
1
το 70% που μπηκαν στο κοπο να απαντησουν,χλευαζουν...

η μηπως λανθανω??? :huh:
καποιοι μπορει  αλλα βεβαια μπορουν να σου απαντησουν ακι μονοι τους αλλα περαν απολαυτα σε πληροφορω οτι ελαβα και σοβαρα μηνηματα σε πμ. δεν σημενει οτι επειδη κατι δεν φαινετε οτι δεν υπαρχει κιολας!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Kυρία Γιατρίνα, αυτό είναι το πρόβλημα που αντιμετωπίζω:

Και γαμώ τις ιδέες συναγωνιστή!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Λοιπόν σειρά μου: Είμαι Ταύρος και είμαι boob junkie. Βασικά όλες μ'αρέσουν, αλλά όταν βλέπω βυζοπουλέν παθαίνω ταράκουλο. Από μωρό παιδί κοιτάω τις γυναίκες στα στήθια. Είναι κάτι που δε μπορώ να ελέγξω. Μου στοιχειώνουν το υποσυνείδητο. Όταν αντικρύζω μεγάλα μαστάρια μου σηκώνεται... η τρίχα. Όσο και να προσπαθώ, μου είναι αδύνατον να μη τα σκέφτομαι. Θέλω να τα νιώθω συνεχώς κοντά μου... να τα'χω για μαξιλάρι... να... να... να...
Ουφ τα'πα και ξαλάφρωσα!!!
fantasy-34.gif

:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
καποιοι μπορει  αλλα βεβαια μπορουν να σου απαντησουν ακι μονοι τους αλλα περαν απολαυτα σε πληροφορω οτι ελαβα και σοβαρα μηνηματα σε πμ. δεν σημενει οτι επειδη κατι δεν φαινετε οτι δεν υπαρχει κιολας!
εχε στο νου σου πως μεσω πμ γινεται το μεγαλυτερο ψηστηρι εδω ε....
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Αγαπητη ΜΑΥΙΑ.  :)

Τι σε κανει να πιστευεις πως καποιος "μπουρδελιαρης" θα ανοιξει τα εσωψυχα του μεσω ιντερνετ, σε εσενα ή σε οποιοδηποτε αλλο αγνωστο μελος που βαφτιζεται Ψυχο-λογος/ιατρος/θεραπευτης/κοινωνικος λειτουργος/κτλ. ?  :think:

Ακομα και να υπαρχει καποιος δεν νομιζω να καθοταν να συμβουλευτει εσενα (ή τον οποιονδηποτε ανρθωπο μεσω ιντερνετ). Αρα μαλλον κατι αλλο συμβαινει.  ;)

Φιλικα.  :)
 

xarhs76

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
το ονομα μου δεν γνωριζεις απο που προερχετε αρα δεν γνωριζεις και για ποιον λογο το γραφω ετσι... αλλα και ουτε προκυτε να αναφερω

και ποιος σου ειπε οτι μας ενδιαφερει ανορθογραφο μου βαλκανακι???
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.626
Like
28
Πόντοι
66
Αλλος ενας μαλακας κλωνος που ανοιξε γυναικειο προφιλ και κανει χαζι με τα λιγουρια που πλακωνουν σα τις μυγες στο σκατο.

Παω στοιχημα τωρα ο τυπος εχει ανεβασει ποδια στο τραπεζι μασουλωντας το σαντουιτς και κλαει απο τα γελια

Ετσι συνεχιστε να ασχολειστε.

η στο οτι ειναι απο φιλη και γειτονα χωρα, γνωστή για τον arjan bekaj και τους west side family....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

funniest posts so far...



Σε καταλαβαίνω. :priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom