Νέα

Ψυχολογική Υποστήριξη-Επίσκεψη σε ψυχολόγο/ψυχαναλυτή/ψυχίατρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 287
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ελα ρε ινδιανε,μια σοβαρη ερωτηση εκανα,μη μου τη χαλας!!!! :grin:
Νομίζω πως η MAYIA με κάλυψε με την απάντηση της και δεν έκανα καθόλου πλάκα όσο περίεργο και αν σου ακούγεται...
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Νομίζω πως η MAYIA με κάλυψε με την απάντηση της και δεν έκανα καθόλου πλάκα όσο περίεργο και αν σου ακούγεται...
αφου σε καλυψε,εμενα δεν μου πεφτει λογος...

εμενα παλι.....
Αγαπητη ΜΑΥΙΑ.  :)

Τι σε κανει να πιστευεις πως καποιος "μπουρδελιαρης" θα ανοιξει τα εσωψυχα του μεσω ιντερνετ, σε εσενα ή σε οποιοδηποτε αλλο αγνωστο μελος που βαφτιζεται Ψυχο-λογος/ιατρος/θεραπευτης/κοινωνικος λειτουργος/κτλ. ?  :think:

Ακομα και να υπαρχει καποιος δεν νομιζω να καθοταν να συμβουλευτει εσενα (ή τον οποιονδηποτε ανρθωπο μεσω ιντερνετ). Αρα μαλλον κατι αλλο συμβαινει.  ;)

Φιλικα.  :)

.....με καλυψε αυτο!!!!!!!!!!!!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
αφου σε καλυψε,εμενα δεν μου πεφτει λογος...

εμενα παλι.....
.....με καλυψε αυτο!!!!!!!!!!!!
Η διαφορά αγαπητή μου silva είναι πως τα όποια προβλήματα ψυχισμού χρήζουν προσωπικής επαφής και σίγουρα όχι διαδικτυακής. Φαντάζομαι πως μπορείς να αντιληφθείς τις λεπτές ισορροπίες...
Αν η κοπέλα θεωρεί πως κάποιος θα της ανοιχτεί μέσω αυτού του διαδικτυακού τόπου είναι αποκλειστικά δικό της θέμα.
Τωρα ειδικά για το τελευταίο πως κάτι άλλο παίζει ε! Δεν είναι προφανές...
Αλλά και με καλή διάθεση να το κάνει η κοπέλα ήτοι όντως να νομίζει πως μπορεί να συνεισφέρει στην κοινότητα καλό είναι να ακούγονται όλες οι απόψεις και μετά να κρίνονται.

Geirgetta μου δεν είμαι καλά έρχομαι να με γιατρέψεις
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
καποιοι μπορει να νοιωθουν πιο ανετα να ξανοιχτουν σε εναν/μια τελειως αγνωστο . που στην τελικη μπορει να μην δουν ποτε ...


ψυχολογικα θεματα θεωρουνται στην χωρα μας ταμπου και δεν υπαρχει η νοοτροπια να ζητησουμε την βοηθεια ειδικου οταν υπαρχει θεμα ψυχικης υγειας . αντιθετα σπευδουμε στους γιατρους με το παραμικρο προβλημα σωματικης υγειας .
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Η διαφορά αγαπητή μου silva είναι πως τα όποια προβλήματα ψυχισμού χρήζουν προσωπικής επαφής και σίγουρα όχι διαδικτυακής. Φαντάζομαι πως μπορείς να αντιληφθείς τις λεπτές ισορροπίες...
Αν η κοπέλα θεωρεί πως κάποιος θα της ανοιχτεί μέσω αυτού του διαδικτυακού τόπου είναι αποκλειστικά δικό της θέμα.
Τωρα ειδικά για το τελευταίο πως κάτι άλλο παίζει ε! Δεν είναι προφανές...
Αλλά και με καλή διάθεση να το κάνει η κοπέλα ήτοι όντως να νομίζει πως μπορεί να συνεισφέρει στην κοινότητα καλό είναι να ακούγονται όλες οι απόψεις και μετά να κρίνονται.

Geirgetta μου δεν είμαι καλά έρχομαι να με γιατρέψεις
εδω μεσα παντως εχω δει πως οταν ανεβαινει ενα θεμα υγειας πολλοι να λενε 'μα καλα εδω μεσα μπηκες να γιατρευτεις,πηγαινε σε κανενα γιατρο'!!!!!!!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
εδω μεσα παντως εχω δει πως οταν ανεβαινει ενα θεμα υγειας πολλοι να λενε 'μα καλα εδω μεσα μπηκες να γιατρευτεις,πηγαινε σε κανενα γιατρο'!!!!!!!!!
σιγνομι αν παρεμβενο χορισ να μου ζιτιθι.........
αδικο εχουνε ι πολι;;;;;;;;;;
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
εδω μεσα παντως εχω δει πως οταν ανεβαινει ενα θεμα υγειας πολλοι να λενε 'μα καλα εδω μεσα μπηκες να γιατρευτεις,πηγαινε σε κανενα γιατρο'!!!!!!!!!
Φεύγω λοιπόν πάω στη γιατρέσσα μου και εγώ.
Φιλάκια και καλό βράδυ... :-* :-* :-* :-* :-*
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
σιγνομι αν παρεμβενο χορισ να μου ζιτιθι.........
αδικο εχουνε ι πολι;;;;;;;;;;
κατ'εμε( το τονιζω) οχι δεν εχουν αδικο.
ειμαι κι εγω της αποψης πως μια αρρωστια δεν γιατρευεται μεσα απο ενα σαιτ.
 

Επισκέπτης
Εγω ειμαι υπερ της εναλακτικης ιατρικης. Μακρυα απο γιατρους. Η φυση εχει προνοησει για εμας.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Γιατρέ έχω σοβαρό σεξουαλικό πρόβλημα.
Παλιά είχα καταφέρει να γαμήσω όλα τα threads στα οποία συμμετείχα, αλλά τώρα τελευταία δεν τα καταφέρνω πλέον.
Φαίνεται ότι έχω χάσει την αυτοπεποίθησή μου σαν άντρας, παρόλο που δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα στύσης, απεναντίας είμαι πιο ντούρος από ποτέ.
Περιμένω εναγωνίως τη διάγνωσή σας...
Ένας απελπισμένος δυνάμει γαμιάς
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
κατ'εμε( το τονιζω) οχι δεν εχουν αδικο.
ειμαι κι εγω της αποψης πως μια αρραλαγιαζι ωστια δεν γιατρευεται μεσα απο ενα σαιτ.
εδο ο φοβοσ μιασ αροστιασ
διμοσιοπιιτε κ καταλαγιαζι προσορινα......
αφτα
παραλιμνιε τορα ανθιζουν τα κλαρια
κ βγαζι ι γι χορταρι
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.957
Like
0
Πόντοι
16
ρε θα με τρελανετε τωρα? αν καποιος εχει προβλημα υγειας και περιμενει να γιατρευτει απο το σαιτ,τοτε στην καλυτερη περιπτωση ειναι τρελος για δεσιμο.οπως τον αλλο που εχει πονο στα αρχιδια,αντι να παει σε κανενα γιατρο,καθετε εδω και μια εβδομαδα να ακουει συμβουλες απο εδω.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
ρε θα με τρελανετε τωρα? αν καποιος εχει προβλημα υγειας και περιμενει να γιατρευτει απο το σαιτ,τοτε στην καλυτερη περιπτωση ειναι τρελος για δεσιμο.οπως τον αλλο που εχει πονο στα αρχιδια,αντι να παει σε κανενα γιατρο,καθετε εδω και μια εβδομαδα να ακουει συμβουλες απο εδω.
εδο ινε ι επιστιμι.......
 

Επισκέπτης
εδο ο φοβοσ μιασ αροστιασ
διμοσιοπιιτε κ καταλαγιαζι προσορινα......
αφτα
παραλιμνιε τορα ανθιζουν τα κλαρια
κ βγαζι ι γι χορταρι

Ειναι νωρις ακομα. Δεν εχει ερθει ακομα ο καιρος που θα ευωδιαζουν οι πλαγιες και οι χαραδρες. Τωρα μονο χαμομιλι εχει.
Παω σιγα -σιγα να πιω καμια μπυριτσα και να χλαπακιασω κανα μεζε γιατι απο βδομαδα το καφενειο-ψησταρια στο χωριο θα εχει μονο νηστησιμα και δεν τα μπορω.
Η Μεγαλη Βδομαδα με αρωστενει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ρε θα με τρελανετε τωρα? αν καποιος εχει προβλημα υγειας και περιμενει να γιατρευτει απο το σαιτ,τοτε στην καλυτερη περιπτωση ειναι τρελος για δεσιμο.οπως τον αλλο που εχει πονο στα αρχιδια,αντι να παει σε κανενα γιατρο,καθετε εδω και μια εβδομαδα να ακουει συμβουλες απο εδω.

μεγαλε τυπε :rockon:
ρε ειχε παει στον γιατρο και του ειπε τι εχει
εδω το εγραψε για να του πουμε αν εκανε σωστη διαγνωση ο γιατρος του :think:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Ειναι νωρις ακομα. Δεν εχει ερθει ακομα ο καιρος που θα ευωδιαζουν οι πλαγιες και οι χαραδρες. Τωρα μονο χαμομιλι εχεεσ με τα θεικα αροματααδρες χαρι.
Παω σιγα -σιγα να πιω καμια μπυριτσα και να χλαπακιασω κανα μεζε γιατι απο βδομαδα το καφενειο-ψησταρια στο χωριο θα εχει μονο νηστησιμα και δεν τα μπορω.
Η Μεγαλη Βδομαδα με αρωστενει.
αντε πιεσ κ τα τσιπουρακια
κ αναπολα τισ εβοδιαστεσ χαραδρεσ με τα ολιμπια αροματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom