Νέα

Ψυχολογική Υποστήριξη-Επίσκεψη σε ψυχολόγο/ψυχαναλυτή/ψυχίατρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 287
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

MAYIA

Call-Girl
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
139
Like
1
ιδιωτικο κολλεγιο δεν ειπε? αρα οχι παντειος
τωρα εδω το ειπε.. στη συνε στο τοπικ που σβηστηκε το πε? δεν θυμαμαι

παντως η ορθογραφια μπορει κ να  οφειλεται στ οτι γραφει στο πισι κ ισως μπερδευεται ή απλα το χει να ναι ανορθογραφη μερικως..
ναι σε κολλεγιο ειμαι και εκει παρακολουθω στα αγγλικα συν οπως αναφερει ο φιλος γραφοντας στον υπολογιστη κοιταω να γραφω γρηγορα για να απανταω παντου διχως σκεψη κια αλλωστε η ορθογραφια δεν εχει νοημα οταν ο εγκεφλος για να διαβασει μια λεξη γρηγορα διαβαζει μονο το πρωτο και το τελευταιο γραμμα διχως να δινει σημασια στα υπολοιπα
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
θα πρεπει να μιλησουμε για να διερευνησω την κατασταση σου και να βρουμε λυση σε οτι σε απασχολει

Δεν νομιζω να βρεις ακρη μαζι μου.
Ισως μπερδευτεις περισσοτερο μην σου πω!
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
πρεπει γενικα να εισαι μεγαλη κομπλεξαρα για να προσεχεις και να σχολιαζεις το συντακτικο και την ορθογραφια καποιου μεσα απο ενα φορουμ :think:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
ναι σε κολλεγιο ειμαι και εκει παρακολουθω στα αγγλικα συν οπως αναφερει ο φιλος γραφοντας στον υπολογιστη κοιταω να γραφω γρηγορα για να απανταω παντου διχως σκεψη κια αλλωστε η ορθογραφια δεν εχει νοημα οταν ο εγκεφλος για να διαβασει μια λεξη γρηγορα διαβαζει μονο το πρωτο και το τελευταιο γραμμα διχως να δινει σημασια στα υπολοιπα
ναι το ξερω κ γω αυτο!απο το περιοδικο FOCUS! :grin: :grin: :grin:
 

MAYIA

Call-Girl
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
139
Like
1
Δεν νομιζω να βρεις ακρη μαζι μου.
Ισως μπερδευτεις περισσοτερο μην σου πω!
δοκιμασε και θα δεις, βεβαια καταρχας καποιος ο οποιος ξεκιναει μια ψυχοθεραπεια πρεπει να ειναι ετοιμος να αλλαξει η εστω να το εχει στο μυαλο του αν δεν θελησει να αλλαξει δεν θα αλλαξει ποτε οσες συνεδριες και αν κανει. αρα περαν απο μενα εξαρτατε και απο εσενα!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Θέλω να δω πότε θα καταλάβεις ότι εδώ είναι για καζούρα & χαβαλέ. :woldman:

Τεσπα - καλό ΠΣΚ & ευλόγησον γιατί έρχεται και Πάσχα. :priest:
 

MAYIA

Call-Girl
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
139
Like
1
Εγώ πάντως ειλικρινά θα χρειαστώ τις υπηρεσίες σου. Κάτι πρέπει να παίζει με την λίμπιντό μου που δεν μπορώ να βρω μια θεωρία να το εξηγεί ή μάλλον έχω ακούσει πολλές θεωρίες αλλά αδυνατώ να βρω λύση. Είμαι σίγουρα δύσκολη περίπτωση για τους ψυχολόγους και θα σου δώσω πολύ καλό θέμα για την διπλωματική σου. Σε παρακαλώ όμως μην με περάσεις για... :jerking:

οκ μολις επιστρεψω μπορουμε να το κανονισουμε και μην αγχωνεσαι δεν σε περναω για :jerking:  και για να ξερεις δεν εισαι ο μονος με σχετικο θεμα


edit_Duracell: Διόρθωση παράθεσης
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Θέλω να δω πότε θα καταλάβεις ότι εδώ είναι για καζούρα & χαβαλέ. :woldman:

Τεσπα - καλό ΠΣΚ & ευλόγησον γιατί έρχεται και Πάσχα. :priest:
Μην "καταπιεζεις" τον κοσμο αγαπητε μου .... αστον να εκφραστει ελευθερα ....  :2funny: :2funny: :2funny:
 

xarhs76

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
πρεπει γενικα να εισαι μεγαλη κομπλεξαρα για να προσεχεις και να σχολιαζεις το συντακτικο και την ορθογραφια καποιου μεσα απο ενα φορουμ :think:

καλα εσυ εισαι πολυ μπροστα! εννοειται πως δεν μας απασχολει η ορθογραφια στο φορουμ...εδω ο πιτσι εγινε θρυλος εξαιτιας της..ιδιαιτερης γραφης του!

απλα μην μας πουλανε φουμαρα, μην μας περνανε για βλαχους! ;) αυτη ρε φιλε δεν ξερει να γραψει το ονομα της...mayia!!!

 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
θα κανουμε θεραπια πριβε,ειμαι αντικοινωνικος...

 

Επισκέπτης
Ανυπομονουμε να επιστρεψεις απο τις διακοπες σου για να ξεκινησουμε τις συνεδριες  ;)
 

MAYIA

Call-Girl
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
139
Like
1
Θέλω να δω πότε θα καταλάβεις ότι εδώ είναι για καζούρα & χαβαλέ. :woldman:

Τεσπα - καλό ΠΣΚ & ευλόγησον γιατί έρχεται και Πάσχα. :priest:
κοιτα καλη ειναι η καζουρα και ο χαβαλες και μαρεσουν αλλα αθτο δεν σημενει και πως ολη μας η ζωη ειναι μια καζουρα και χαβαλες υπαρχουν πολλα θεματα  του ψυχολογικου τομεα τα οποια αφορουν αρκετους αναθρωπους στις μερες μας και καλο ειναι να υπαρχει μια σοβαρη απαντηση σε αυτα που τους απασχολουν αλλα και περα απολα αυτα καιρος ειναι να ενημερωθουν ολοι καλητερα για το ρολο του ψυχολογου και οχι να τον αντιμετοπιζουν σαν τρελογιατρο η οτιδηποτε αλλο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Για το νεαρο που μπουκαρε με τα πιστολια στη σχολη ποια η αποψη σου;(για την ψυχολογια του)
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
κοιτα καλη ειναι η καζουρα και ο χαβαλες και μαρεσουν αλλα αθτο δεν σημενει και πως ολη μας η ζωη ειναι μια καζουρα και χαβαλες υπαρχουν πολλα θεματα  του ψυχολογικου τομεα τα οποια αφορουν αρκετους αναθρωπους στις μερες μας και καλο ειναι να υπαρχει μια σοβαρη απαντηση σε αυτα που τους απασχολουν αλλα και περα απολα αυτα καιρος ειναι να ενημερωθουν ολοι καλητερα για το ρολο του ψυχολογου και οχι να τον αντιμετοπιζουν σαν τρελογιατρο η οτιδηποτε αλλο.
ειλικρινα.
χωρις καμμια δοση ειρωνειας.
πιστευεις πως οι μπουρδελιαρηδες ενδιαφερονται για ψυχολογους-ψυχισμο κλπ??? :huh:
 

MAYIA

Call-Girl
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
139
Like
1
καλα εσυ εισαι πολυ μπροστα! εννοειται πως δεν μας απασχολει η ορθογραφια στο φορουμ...εδω ο πιτσι εγινε θρυλος εξαιτιας της..ιδιαιτερης γραφης του!

απλα μην μας πουλανε φουμαρα, μην μας περνανε για βλαχους! ;) αυτη ρε φιλε δεν ξερει να γραψει το ονομα της...mayia!!!
το ονομα μου δεν γνωριζεις απο που προερχετε αρα δεν γνωριζεις και για ποιον λογο το γραφω ετσι... αλλα και ουτε προκυτε να αναφερω
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Τι σε κανει να πιστευεις αγαπητη mayia οτι τα παιδια εδω θελουν να συζητησουν τετοια θεματα ?!?  :helpplea:
 

MAYIA

Call-Girl
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
139
Like
1
Για το νεαρο που μπουκαρε με τα πιστολια στη σχολη ποια η αποψη σου;(για την ψυχολογια του)
δυστυχως το θεμα δεν ειχα καθολου χρονο για να το παρακολουθησω και ετσι δεν εχω σχηματισει καποια γνωμη
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ειλικρινα.
χωρις καμμια δοση ειρωνειας.
πιστευεις πως οι μπουρδελιαρηδες ενδιαφερονται για ψυχολογους-ψυχισμο κλπ??? :huh:
Γιατί το λες τώρα αυτο ρε σιλβάκι?
Εγω τη Ρουμάνα μου για να με ψυχαναλύει την έχω μέχρι να μου πεί your time is up...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom