Νέα

Ψυχολογική Υποστήριξη-Επίσκεψη σε ψυχολόγο/ψυχαναλυτή/ψυχίατρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 287
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Δεν έχω τίποτα να κάνω στη ζωή μου και μαλακίζομαι μπροστά στο κομπιούτερ.
Καλέ γιατρέσσααααααα, έχω πρόβλημαααα;  :boobies: :boobies:
Μην πτοείσαι. Θα βρεθεί και για σένα κάποιος ήρωας να σε βατέψει. Εδώ πληρώνουν για να γαμήσουν την χοντρή
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Αλλος ενας μαλακας κλωνος που ανοιξε γυναικειο προφιλ και κανει χαζι με τα λιγουρια που πλακωνουν σα τις μυγες στο σκατο.

Παω στοιχημα τωρα ο τυπος εχει ανεβασει ποδια στο τραπεζι μασουλωντας το σαντουιτς και κλαει απο τα γελια

Ετσι συνεχιστε να ασχολειστε.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Η ασθένεια σου ΔονητόΦίλη είναι Ανίατος
Η επιστήμη εγκαταλείπει την προσπάθεια  :P
ΧΟΟΟΟΟΟΥΥΥ ΓΙΕΣΣΣΣ
Το είπε κι ο μέγας Στράτος "άσ'τον τρελό στην τρέλα του και μην τον συνεφέρνεις"  :rockon:

 

MAYIA

Call-Girl
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
139
Like
1
Σου έχει έρθει ποτέ πελάτης μικρός στο μάτι και μεγάλος στο κρεβάτι;;;!!! :think:
Βασικά έχω ακούσει οτί το μέγεθος είναι αιτία έλληψης αυτοπεποίθησεις για πολλούς άντρες,ισχύει;;;!!! :huh: :huh:
Υ.Γ.Εδώ θα γίνεται και ψυχανάλυση(βάλε και έναν καναπέ αν είναι);;;!!! :grin:
ναι μου εχει ερθει αλλωστε η τεχνικη παιζει μεγαλο ρολο!
οντως πολυ αντρες φοβουνται να μπουν δυναμικα στο χωρο του σεξ οταν το μεγεθος τους ειναι σχετικα μικρο και το οτι χανουν τη αυτοπεπηθηση τους μπορει ομως να προερχετε και απο την κριτικη καποιας γυναικας. η αθτοπεπηθηση ομως ειναι κατι που μπορει να ξανααποκτιθει και επειτα παρολο του μικρου μεγεθους να καταφερενει με αλλους τροπους να τρελλενει τις γυναικες
 

MAYIA

Call-Girl
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
139
Like
1
Δεν έχω τίποτα να κάνω στη ζωή μου και μαλακίζομαι μπροστά στο κομπιούτερ.
Καλέ γιατρέσσααααααα, έχω πρόβλημαααα;  :boobies: :boobies:
δεν εχεις προβλημα απλα εχεις υπερβολικα αποθεματα και αφου δεν εχεις που αλλου να τα εκτονωσεις το κανεις μονος σου πισω απο εναν υπολογιστη
 

MAYIA

Call-Girl
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
139
Like
1
  Γιατρε εχω καιρο να γαμησω   :2funny: :2funny:

  Ετσι και πηδαει ο "ασθενης" και η κα ψυχολογαινα αμοιβετα ως ψυχίατρος και οχι ως ως πορνη και ετσι ειναι και οι 2 ευχαριστημενοι!!

  Παντως εμαν τα 2 thread της μαγιας της μελισσας κατι μου θυμιζουν  :think: :think:
για πες τι σου θυμιζουν?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
δεν εχεις προβλημα απλα εχεις υπερβολικα αποθεματα και αφου δεν εχεις που αλλου να τα εκτονωσεις το κανεις μονος σου πισω απο εναν υπολογιστη
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
(με τη διαφορά ότι το κάνω μόνΗ μου  :grin: )

Τ'ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΦΡΟΙΙΙΙ; Η φύση φταίει που με έκανε καβλιάρα και αχόρταγη!! (και με επίσημη βεβαίωση)  :2funny: :2funny: :2funny:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Αλλος ενας μαλακας κλωνος που ανοιξε γυναικειο προφιλ και κανει χαζι με τα λιγουρια που πλακωνουν σα τις μυγες στο σκατο.
Παω στοιχημα τωρα ο τυπος εχει ανεβασει ποδια στο τραπεζι μασουλωντας το σαντουιτς και κλαει απο τα γελια
Ετσι συνεχιστε να ασχολειστε.

Δεν είναι κλώνος το κορίτσι.
Την πήρε mod xθες ...
 

MAYIA

Call-Girl
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
139
Like
1
Μην πτοείσαι. Θα βρεθεί και για σένα κάποιος ήρωας να σε βατέψει. Εδώ πληρώνουν για να γαμήσουν την χοντρή
και αναρωτιεμαι εγω τωρα αν οντως αυτη ειναι η πραγματικη σου γνωμη για μενα γιατι συνεχιζεις και ασχολησε ακολουθοντας με σε καθε  θεμα?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
και αναρωτιεμαι εγω τωρα αν οντως αυτη ειναι η πραγματικη σου γνωμη για μενα γιατι συνεχιζεις και ασχολησε ακολουθοντας με σε καθε  θεμα?
Σε μένα το είπε darling, μη δίνεις σημασία  :-* :-* :-*
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
και αναρωτιεμαι εγω τωρα αν οντως αυτη ειναι η πραγματικη σου γνωμη για μενα γιατι συνεχιζεις και ασχολησε ακολουθοντας με σε καθε  θεμα?
Χαλάρωσε λίγο που σε ακολουθώ και σε κάθε σου βήμα. Δεν έχω κάτι μαζί σου. Μαγκιά σου. Με τους μαλάκες που σε πληρώνουνε έχω
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Απευθύνθηκα στη γιατρέσσα ΧΕΛΛΛΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥ????  :boobies: :boobies:
Εμπρός, βουρ λοιπόν για βεβαίωση!!!  :dancing:

είναι bi η γιατρέσσα ΔονητόΦιλη...
Της κάθησες? Πες την Αλήθεια!  :bottom: :bottom:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Χαλάρωσε λίγο που σε ακολουθώ και σε κάθε σου βήμα. Δεν έχω κάτι μαζί σου. Μαγκιά σου. Με τους μαλάκες που σε πληρώνουνε έχω
Α, κι εγώ νόμιζα πως το "χοντρή" ήταν inside joke  :2funny: :2funny:
Αφήστε την καλέ την κοπέλα ακόμα δεν ήρθε!!  :tickedoff:

είναι bi η γιατρέσσα ΔονητόΦιλη...
Της κάθησες? Πες την Αλήθεια!  :bottom: :bottom:
αε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η αλήθεια έχει καταγραφεί σε τούτο το θρεντ μεσιέ, μια κυρία δε μιλάει ποτέ γι'αυτά  :boobies: :boobies:

Edit: Τουλάχιστον όχι τη μέρα μπουαααχαχαχαχχχχααχχχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom