Νέα

Πρόβλημα με pm

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MALAPERDONIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 180
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.861
Κριτικές
8
Like
19.331
Πόντοι
4.636
Έχω δοκιμάσει όλες τις ρυθμίσεις αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει κάτι που να μπλοκάρει από την πλευρά μου τα πμ.
Όποιος θέλει μου στέλνει να δω εάν άλλαξε τίποτα

δες λίγο αυτό αν σε βοηθήσει...

αλλιώς μιλάς με Αντισθένης...
 

Συνημμένα

  • Ρυθμίσεις προσωπικών μηνυμάτων  Προσωπικά μηνύματα.png
    Ρυθμίσεις προσωπικών μηνυμάτων Προσωπικά μηνύματα.png
    171,4 KB · Εμφανίσεις: 156

PICATSU13

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Προσπαθώντας να συμπληρώσω τα πέντε posts!!!
 

lakegr

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Εμένα τώρα μου ζητάει 10 post εδώ και λίγες μέρες...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.045
Κριτικές
191
Like
51.719
Πόντοι
41.443
Εμένα τώρα μου ζητάει 10 post εδώ και λίγες μέρες...


ρε λες να εγινε 10 το οριο??? :think: :think:

το εχει πει κι αλλος

Καλημέρα κ χρόνια πολλά σε όλους ,αν κ παλαιό μέλος πολύ πρόσφατα αποφάσισα να ποστάρω σε κάποια νήματα.Η απορία είναι η εξής : ενώ ποστάρω και βλέπω το μνμ μου σε κόκκινο φόντο(ξέρω ότι θέλει έγκριση απο διαχειριστή) μετά απο λίγο το μνμ μου "εξαφανίζεται" κ δεν το βλέπω αναρτημένο,κάνω κάτι λάθος ???Παρακαλώ την βοήθειά/συμβουλή σας.
Κ μία ακόμα ερώτηση ,πάντα έβλεπα ως ειδοποίηση ότι χρειάζομαι 5 ποστ για να έχω κ κάποια επιπλέον δικαιώματα(δεκτό κ ορθό) τώρα βλέπω ειδοποίηση για 10 ,άλλαξε κατι στους κανόνες??Ευχαριστώ για τον χρόνο σας κ όποια απάντηση για σωστή χρήση του χώρου αυτό θα εκτιμηθεί.
 

JJ29

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2017
Μηνύματα
18
Like
8
Πόντοι
0
Πρεπει δλδ να εγιναν 10, παιδες!
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
111
Πόντοι
0
καλησπερα,για καποιο λογο δεν μπορω να στειλω pm ενω πριν μπορουσα
 

xaris.sevas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2014
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Ναι τωρα ειναι 10, αλλα ενω παλιοτερα ειχα κανει πανω απο 5 τωρα νομιζω οτι μου ζηταει απο την αρχη 10
 

ssao

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
οταν λετε να κανοθμε ποστ για να μπορουμε να εχουμε pm αυτο που κανω τωρα θεωρειτε ποστ η σχολιο?
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.685
Πόντοι
456
Εγώ πάλι ένα πολύ κουφό πράγμα, από την πρώτη στιγμή που έγινα μέλος δεν γίνεται να λάβω pm, να στείλω με αφήνει κανονικά εντωμεταξύ και το έχω επιβεβαιώσει ότι τα λαμβάνει κανονικά ο άλλος τα μηνύματα που στέλνω.  :S
Έχω στείλει και στον Αντισθενη και σε άλλους moderators το πρόβλημά μου αλλά δεν έχω λάβει ποτέ απάντηση, προφανώς και εκείνοι δεν μπορούν να μου στείλουν. Μου έχουν πει 2-3 άτομα μέσω απάντησης στο φόρουμ ότι τους εμφανίζεται μήνυμα που λέει ότι ο χρήστης δεν εντοπίστηκε κάτι τέτοιο.  :S
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Εγώ πάλι ένα πολύ κουφό πράγμα, από την πρώτη στιγμή που έγινα μέλος δεν γίνεται να λάβω pm, να στείλω με αφήνει κανονικά εντωμεταξύ και το έχω επιβεβαιώσει ότι τα λαμβάνει κανονικά ο άλλος τα μηνύματα που στέλνω.  :S
Έχω στείλει και στον Αντισθενη και σε άλλους moderators το πρόβλημά μου αλλά δεν έχω λάβει ποτέ απάντηση, προφανώς και εκείνοι δεν μπορούν να μου στείλουν. Μου έχουν πει 2-3 άτομα μέσω απάντησης στο φόρουμ ότι τους εμφανίζεται μήνυμα που λέει ότι ο χρήστης δεν εντοπίστηκε κάτι τέτοιο.  :S
Μηνύματα


Αποστολή αναφοράς
Το μέλος 'el duderino' δεν βρέθηκε.

Όντως και εγώ που προσπάθησα να σου στείλω που έβγαλε.το.παραπανω
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.685
Πόντοι
456

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
Εγώ παιδιά πάντα είχα πρόβλημα δεν μπορούσαν να μου στείλουν μήνυμα έλεγε το μέλος ημεδαπος δεν βρέθηκε ενώ απεναντίας μπορούσα να στείλω..
Στην πορεία όμως λύθηκε αφού έστειλα αίτημα για λύση του προβλήματος στην πλατφόρμα επικοινωνίας με τους κυρίους που διαχειριζονται το site..
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.685
Πόντοι
456
Εγώ παιδιά πάντα είχα πρόβλημα δεν μπορούσαν να μου στείλουν μήνυμα έλεγε το μέλος ημεδαπος δεν βρέθηκε ενώ απεναντίας μπορούσα να στείλω..
Στην πορεία όμως λύθηκε αφού έστειλα αίτημα για λύση του προβλήματος στην πλατφόρμα επικοινωνίας με τους κυρίους που διαχειριζονται το site..
Μπορείς να μου πεις τι ακριβώς έκανες ώστε να το κάνω και εγώ; Ευχαριστώ.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.685
Πόντοι
456
Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα που είχες για αυτό ρωτάω.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
Συγνώμη που άργησα να απαντήσω στο τέλος κάθε της σελίδας κατω χαμηλά με κύληση υπαρχει επικοινωνήστε μαζι μας,
μπαίνεις εκει κ τους αναφέρεις γραπτός το αίτημα σου,
για να κανουν έλεγχο του συστήματος παίρνει κάποιες ημέρες επειδή κ αυτοί έχουν αρκετη δουλειά..τόσες κατηγορίες σινεμά ανεξάρτητες στούντιο..
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
Ακόμα οταν υπαρχει η δυνατότητα αφού μπωρεις να στείλεις κ το παραλαμβάνει ο άλλος να του λες να σου απάντηση οχι απο την προσωπική επιφάνεια σου που λέει στείλτε προσωπικό μυνημα σε αυτό το μέλος αλλα μέσω του μυνηματος σου που παρέλαβε στην επιλογη απάντηση,αυτό παρατηρηςα τουλάχιστον σε εμένα βοηθάει για να ξεμπλοκαρει το σύστημα..
Στείλε σε εμένα ενα προσωπικό μηνυμα να δοκιμάσω να σου απαντησω..
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.811
Like
253
Πόντοι
36
Παιζει να εχω και εγω το ιδιο προβλημα, να μην μπορουν δηλαδη να μου στειλουν μηνυμα, αν καιποιος θελει ας μπει σον κοπο να δοκιμασει να μου στειλει να δουμε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom