Νέα

Προσοχή στον ιό των 100 ευρώ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα redmanftw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
To βρηκες.....!!!!!!!!!!!!!Για να μπεις στην διωξη πρεπει να μπεις πρωτα στην Αστυνομια κ μετα απο εκει να κανεις τα χαρτια σου για εκει....!ΕΚΤΟΣ εαν ζητησουν πολιτικο προσωπικο....πραγμα ΔΥΣΚΟΛΟ. Οπως κ να εχει φιλε καλη επιτυχια σε οτι κ εαν κανεις...!Και μια συμβουλη εαν ειναι να ασχοληθεις με αυτο το επαγγελμα κοιτατο για εξω....ειναι καλυτερα..!ΕΑΝ τελειωνα σημερα την σχολη θα ειχα φυγει ηδη για εξω...!

Μεταπτυχιάκό έξω λέω όταν τελειώσω....και από κει οτι γίνει...
ΕΥΠ βίσμα θέλει, άκου που σου λέω....κάτι ξέρω.....έχω γνωστό...............  :sunglasses:

Ευχαριστώ, anyway!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
έχεις κάνει ποτέ system restore? ΦΥΣΙΚΑ και ΔΕΝ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΑΡΧΕΙΑ, ΜΟΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΙΑΣ, να επαναφέρεις το συστημά σου ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΣΟΥ. 2ον, φυσικά και ξέρεις πότε κόλησες τοιν συγκεκριμένο ιό. θες να στο εξηγήσω γιατί? γιατί μόλις τον κολάς σου πετάγεται η μαλακία και δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. η λύση που δίνεις εσύ είναι πολύ σωστή αλλά, αν τον έχεις κολήσει σε ένα pc που τιμολογεί και οι πελάτες περιμένουν ουρά να πάρουν τα τιμολόγιά τους, πες μου εσύν αν υπάρχει λόγος να γαμήσεις τον πελάτη σου για 2 ώρες ενώ μπορείς να του λύσεις το πρόβλημα σε 5 λεπτά και να είσαι ο θεός του. και τέλος θα συμφωνήσω μαζί σου, ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΗΘΕΝ ΤΕΧΝΙΚΟΎΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΙΣ ΛΥΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟ GOOGLE.....
οκ οκ...θα το ξαναπω μας επεισες...!Το ειπες κ μονος σου ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ....Ε-mail-update κτλπ..!Xανονται κ οσα αρχεια εχουν επεξεργαστει...word excel κλτπ..!Κ δεν κανει 2 ωρες το πολυ 10-15 λεπτα εξαρταται τι προγραμμα τρεχεις..!Κ σαν καλος τεχνικος που εισαι ΛΕΣ ΣΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΜΗΝ ΜΠΑΝΕΙΣ ΣΕ ΤΣΟΝΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ...ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Μεταπτυχιάκό έξω λέω όταν τελειώσω....και από κει οτι γίνει...
ΕΥΠ βίσμα θέλει, άκου που σου λέω....κάτι ξέρω.....έχω γνωστό...............  :sunglasses:

Ευχαριστώ, anyway!
Τοτε ξερεις πολλα περισσοτερα....!Δες το για εξω κ συγκεκριμενα για Αμερικη.....!Εκει μιλαμε για αλλα ποσα αλλες εξελιξεις....!
 
OP
OP
redmanftw

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Μεταπτυχιάκό έξω λέω όταν τελειώσω....και από κει οτι γίνει...
ΕΥΠ βίσμα θέλει, άκου που σου λέω....κάτι ξέρω.....έχω γνωστό...............  :sunglasses:

Ευχαριστώ, anyway!
πολυμπριζο τυπε

HAMA-3-WAY-JA-W-SW-I-P-10-WHITE-550-0626334.jpg
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
αχχαχχα καταλαβα ποιος εισαι..οκ οκ !!! Θα επρεπε να ξερεις ομως οτι δεν ξερεις ποσες μερες θα σε παει πισω κ ποια ημερα μπορει να επαναφερει..!Τεσπα δεν θα σου μαθω εγω την δουλεια..ο καθενας κανει οτι νομιζει..!
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66

Μα η ΕΥΠ έχει χάσει τον λόγο ύπαρξής της...ο γνωστός μου, μου είπε οτι την είχε διαμορφώσει έτσι ο Αντρέας Παπανδρέου για να τον "προστατεύει", δεν ξέρω από τι...από κει και πέρα όμως είναι χαμένη ιστορία....και για να μπεις, θέλει ένα τηλεφώνημα απ' τον τοπικό βουλευτή....
 
OP
OP
redmanftw

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
αχχαχχα καταλαβα ποιος εισαι..οκ οκ !!! Θα επρεπε να ξερεις ομως οτι δεν ξερεις ποσες μερες θα σε παει πισω κ ποια ημερα μπορει να επαναφερει..!Τεσπα δεν θα σου μαθω εγω την δουλεια..ο καθενας κανει οτι νομιζει..!
ποιός είναι τύπε;
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Τοτε ξερεις πολλα περισσοτερα....!Δες το για εξω κ συγκεκριμενα για Αμερικη.....!Εκει μιλαμε για αλλα ποσα αλλες εξελιξεις....!

Όταν είναι να φύγω θα συμβουλευτώ τα τσακάλια του bou! :P
 
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
οκ οκ...θα το ξαναπω μας επεισες...!Το ειπες κ μονος σου ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ....Ε-mail-update κτλπ..!Xανονται κ οσα αρχεια εχουν επεξεργαστει...word excel κλτπ..!Κ δεν κανει 2 ωρες το πολυ 10-15 λεπτα εξαρταται τι προγραμμα τρεχεις..!Κ σαν καλος τεχνικος που εισαι ΛΕΣ ΣΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΜΗΝ ΜΠΑΝΕΙΣ ΣΕ ΤΣΟΝΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ...ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
email δεν χάνονται, είναι στο pst (ξέρεις τι είναι ή θες να στο εξηγήσω), μέσα σε 2-3 μέρες πόσα προγράμματα και πόσα updates θα χάσεις? κι αν τα χάσεις τα updates τι σε εμποδίζει να τα ξανακατεβάσεις? όσο για τις τσόντς, έγώ είχα συνάδελφο στο γραφείο που τον κόλησε απο το site τοy sport-fm. και ο οικονομικός διευθυντής μεγάλης αντιπροσωπίας αυτοκινήτων απο το site της καθημερινής και ένας άλλος απο email. τι να πω σε αυτούς τους πελάτες? μην ανοίξετε ξανα τα pc σας? αστο ρε φίλε, αμα ξέρεις τους υπολογιστές μόνο στη θεωρία... καλες και σωστές οι λύσεις που δίνεις αλλά δεν είναι γρήγορες και απλές. και αυτό χρειάζεται η αγορα.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ποιός είναι τύπε;
Kαπου εχει παρει το ματι μου τα στοιχεια που γραφει στην photo..Τοσο χαζος ειναι που εβαλε τα προσωπικα του στοιχεια εδω μεσα Η ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ..  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Kαπου εχει παρει το ματι μου τα στοιχεια που γραφει στην photo..Τοσο χαζος ειναι που εβαλε τα προσωπικα του στοιχεια εδω μεσα Η ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ..  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Ακριβώς κάτω απ' τα σχόλιά του, έχει το φάτσαμπουκ του, το e-mail του και το skype του.....
Χαζός ή ψάχνεται για τίποτα άλλο?Ιδού η απορία!
 
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
αχχαχχα καταλαβα ποιος εισαι..οκ οκ !!! Θα επρεπε να ξερεις ομως οτι δεν ξερεις ποσες μερες θα σε παει πισω κ ποια ημερα μπορει να επαναφερει..!Τεσπα δεν θα σου μαθω εγω την δουλεια..ο καθενας κανει οτι νομιζει..!
ποιός είμαι, για πες μου γιατί έχω και μια κρίση ταυτότητας... εσύ θα επιλέξεις πότε θα το επαναφέρεις το μηχάνημα, φυσικά διαλέγοντας μια ημερομηνία από τις διαθέσιμες. ξέρεις πότε δημηουργούνται restore points? άντε, σου έδωσα και εργασία για το σπίτι. τυχερούλη.....
 
OP
OP
redmanftw

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Kαπου εχει παρει το ματι μου τα στοιχεια που γραφει στην photo..Τοσο χαζος ειναι που εβαλε τα προσωπικα του στοιχεια εδω μεσα Η ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ..  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
λες να διαφημιζει τις υπηρεσιες που προσφερει;
 
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Ακριβώς κάτω απ' τα σχόλιά του, έχει το φάτσαμπουκ του, το e-mail του και το skype του.....
Χαζός ή ψάχνεται για τίποτα άλλο?Ιδού η απορία!
χαζός είμαι φίλε, μην το ψάχνεις, κι εσύ είσαι ο έξυπνος.....
 
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
λες να διαφημιζει τις υπηρεσιες που προσφερει;
αυτό ακριβώς κάνω. έχεις κανένα πρόβλημα και θες να σε βοηθήσω? τα πρώτα 2 τα κάνω τσάμπα. από το τρίτο και μετά ξεκινά η χρέωση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom