Νέα

Προσοχή στον ιό των 100 ευρώ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα redmanftw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
113
Πόντοι
1
τυπε με το ccleaner το προβλημα αντιμετωπιζεται..το θεμα ειναι οτι τα εχουν κονομησει οι τυποι λογω του πανικου και οτι κολλαει ο υπολογιστης στην παραπανω εικονα!

Δηλ. υπάρχουν τύποι που το πληρώνουν . . Εγώ βέβαια ψιλοχέστηκα αρχικά γιατί εκείνη την ώρα έκανα κάτι αναζητήσεις ;) ;) ;) ;) αλλά δεν ήταν ούτε παιδοφιλικού ούτε ζωοφιλικού περιεχομένου όπως έλεγε ο γαμωιός..  .
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
« Απάντηση #96 στις: σήμερα στις 01:23 »
Eχεις πλακα...!Αντε καλη συνεχεια..! Α κ κατι αλλο το system restore το κανουμε οταν χτυπησουν τα windows να γλυτωσουμε το format..!Tεσπα ο καθενας εχει την αποψη του.
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
113
Πόντοι
1
Υπάρχουν κι αλλοι που τους λενε πως κληρονομησαν κατι εκατομυρια δολαρια απο καποιον αγνωστο, και πανε και δινουν μερικες χιλιαδες δολαρια για τα δικηγορικα εξοδα της "κληρονομιάς"  :jerking: :jerking: :jerking:

εχει μπολικα προθυμα θυματα ο κοσμος  :headbang:

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Δηλ. υπάρχουν τύποι που το πληρώνουν . . Εγώ βέβαια ψιλοχέστηκα αρχικά γιατί εκείνη την ώρα έκανα κάτι αναζητήσεις ;) ;) ;) ;) αλλά δεν ήταν ούτε παιδοφιλικού ούτε ζωοφιλικού περιεχομένου όπως έλεγε ο γαμωιός..  .
ένας μαλάκας είχε πληρώσει 2 φορές. την τρίτη το έδωσε σε άνα φίλο του και αυτός το έφερε στο γραφείο που δουλευα.
 
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Eχεις πλακα...!Αντε καλη συνεχεια..! Α κ κατι αλλο το system restore το κανουμε οταν χτυπησουν τα windows να γλυτωσουμε το format..!Tεσπα ο καθενας εχει την αποψη του.
όταν έχουν χτυπήσει τα windows και δεν ανοίγει το μηχάνημα τότε ρίχνουμε τα windows από πάνω και πάλι δεν χάνουμε αρχεία και προγράμματα. σωτήρια λειτουργία που δεν υπάρχει τόσο καλά στα 7, στα xp τα έσπαγε που λένε και οι πιτσιρικάδες. σοβαρά τώρα, επειδή βλέπω πως το γουστάρεις το αντικείμενο και θές να μάθεις, όποτε γουστάρεις σου δείχνω τρία τέσσερα δυνατά κόλπα να κάνεις παπάδες... χωρίς χρέωση. άντε καληνύχτα.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Εγώ το είχα κολλήσει 2 φορές από το thesextube.  Net 
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Το καθάρισα με επαναφορά
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • adonis-ironman.jpg
    adonis-ironman.jpg
    221,2 KB · Εμφανίσεις: 27

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Κανονικα πρεπει σε οσους πληρωσαν τα 100 ευρω, να τους αφαιρεθει το δικαιωμα ψηφου λογω αθεραπευτης ηλιθιοτητας.
 
OP
OP
redmanftw

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Κανονικα πρεπει σε οσους πληρωσαν τα 100 ευρω, να τους αφαιρεθει το δικαιωμα ψηφου λογω αθεραπευτης ηλιθιοτητας.
ξερεις ποσοι θα το εχουν πληρωσει τυπε;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μου εμφανιστηκε και εμενα αυτη η παπαριά-ιός τον χειμωνα ... 10 λεπτα υποθεση ηταν να το φτιαξω. Βεβαια δεν με αφηνε να μπω ουτε απο safe mode. Ισως έκαναν κάποια αναβαθμιση στον ιο. Μπηκα απο DOS και το εφτιαξα.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Μου εμφανιστηκε και εμενα αυτη η παπαριά-ιός τον χειμωνα ... 10 λεπτα υποθεση ηταν να το φτιαξω. Βεβαια δεν με αφηνε να μπω ουτε απο safe mode. Ισως έκαναν κάποια αναβαθμιση στον ιο. Μπηκα απο DOS και το εφτιαξα.

οι xakeroκομπιουτεραδες δεν δουλεύουν μόνο linux  ?
πως και έχεις windows  ?  :S
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
οι xakeroκομπιουτεραδες δεν δουλεύουν μόνο linux  ?
πως και έχεις windows  ?  :S

Τα παντα πρεπει να δουλευεις ειδικα απο λειτουργικα συστηματα τα framework αστα ειναι κάμποσα. Έχω dual boot. GNU/Linux + Windows.
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Τα παντα πρεπει να δουλευεις ειδικα απο λειτουργικα συστηματα τα framework αστα ειναι κάμποσα. Έχω dual boot. GNU/Linux + Windows.

Εγώ το είχα κάνει με windows 98/xp παλιότερα για να παίζω παλιά παιχνίδια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom