Νέα

Προσοχή στον ιό των 100 ευρώ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα redmanftw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Eμενα ειναι Arch Linux + Windows7

δεν πιστευω να νομιζατε οτι έχω UBuntu  :2funny:
UBuntu είχαν τα notebook που μοίρασαν στα δημοτικά για να κάνουν μάθημα!Είχε πάρει το ξαδελφάκι μου, του έριξα μια ματιά και μου φάνηκε ανόητα πολύπλοκο!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • fylaxto nwntas.jpg
    fylaxto nwntas.jpg
    23,2 KB · Εμφανίσεις: 21

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
UBuntu είχαν τα notebook που μοίρασαν στα δημοτικά για να κάνουν μάθημα!Είχε πάρει το ξαδελφάκι μου, του έριξα μια ματιά και μου φάνηκε ανόητα πολύπλοκο!

Ειχα φτιάξει 2 προβληματα σε Ubuntu ... στο ένα παραμετροποιησα ενα αρχειο για να μπορει να μπει στο Ιντερνετ κάποιος το αλλο ηθελε να του βγαλω τους παλιους πυρηνες απο το grub και επισης ειχε αλλαξει τα δικαιωματα κατα λαθος και ειχε κλειδωθει εξω απο το συστημα  :2funny: :2funny:
 

killing time

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
167
Like
46
Πόντοι
1
:offtopic:Πως κατάφερε ο μάγος να κλειδωθεί έξω ;
Τίκαρε τον χρήστη του σε τίποτα administrator και ξετίκαρε system?  :think:
Μάλλον εννοείς έχασε το γραφικό περιβάλλον έτσι;....:offtopic:

Όσο για το πρόβλημα με το ιό και την κοκορομαχία, ένα πρόβλημα είχε ένας φίλος που ήθελε λύση γιατί μόνος του θα κατέληγε προφανώς σε φορμάτ και κατέληξε στον 3ο ΠΠ.
Ούτε στο insomnia ή το adslgr να είμασταν και να μαλώναμε για λειτουργικά...
Όποια λύση και να βρεις είναι καλή. Το καλύτερη ή χειρότερη εξαρτάται από πολλές παραμέτρους που δεν είναι ίδιες για όλους, ακόμη κι αν έχουν το ίδιο πρόβλημα.
Γι αυτό και άλλωστε, διάγνωση "δι αλληλογραφίας" σε τέτοια θέματα και πρόταση βέλτιστης λύσης δεν γίνεται.
Είναι να μην κολλήσεις κάτι σοβαρό.
Από την στιγμή που κολλήσεις κάτι σοβαρό, όποιον τρόπο και να διαλέξεις να το λύσεις, ενδέχεται να αφήσει "ουλές" ή "κενά" στο σύστημα.

Το συγκεκριμένο πρόβλημα για το οποίο μιλάμε δεν κατατάσσεται στα σοβαρά.

 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
345
Κριτικές
11
Like
267
Πόντοι
601
Πάντως παίζει ρόλο και ο browser.Και τις 2 φορές που έφαγα το φλόκο με τον εν λόγω ιό είχα το Opera που για μένα είναι ο πιό τρύπιοε internet browser που υπάρχει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom