Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κριμα να κλεισει γιατι εχουμε σοκολατωθει πολυ ασχημα στο συγκεκριμενο καλευμπορικον ιδρυμα τα λαστ 4 γιαρς... :cum: :cum:

Η  Αγάπη  δεν ήταν εκεί
Και  κάτι άλλες  που  είδα  ήσαν ...  άστα . Για  ντοκυμαντέρ  του  National geographic μόνο
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλά  εγώ  για  το  ΠΑΣΟΚ  μιλούσα
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Έτσι  διότι  ακόμα  και  το Princess είναι καλύτερο από το ΠΑΣΟΚ
 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1

Τι να πώ ρε παθέ ; άμα σου πώ τι αντικρισαν τα ματάκια μου 3 μέρες εφιάλτες θα βλέπεις ! Θα σου πώ μόνο ότι μία (ο θεός να την πεί) κοπέλα, θα μπορούσε ανετότατα όπως ακριβώς είναι να παιξει τον κόμη δράκουλα χωρίς ειδικό μακιγιέρ ! Άστα....
 

xartotenia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
χαιρετώ ,είμαι καινούριος στο forum. στο εν λόγο μαγαζί πήγα τον μάρτιο του 2010 ,δεν μπορώ να πω ότι ήταν και η καλύτερη εμπειρία ,βαρετά πράγματα ,αν εξαίρεσης στην μπίρα που κάννη 5 euro . από της κοπέλες η μονη που μου έκανε πολύ καλή εντύπωση ήταν μη a ρωσίδα η γιάννα ,η οποια πρέπει να ήταν και από της ατραξιόν του μαγαζιού.δυστυχώς την ώρα που έρθε στο τραπέζι ,είχα ξεμείνει από λεφτά (καθότι αναγνωριστική η πρώτη επίσκεψη). αυτό που θέλω να μάθω είναι στο special χορό τι υπηρεσίες προσφέρουν ;,και αν κάποιος από τους φίλους εδώ είχε την χαρά να απόλαυση την εν λόγο γιάννα σε ένα special ,πραγματικά η εμπειρίες του θα βοηθούσαν πολύ στο μέλλον στο αν θα προβώ και εγώ σε μια ομοια επένδυση.ευχάριστο
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
χαιρετώ ,είμαι καινούριος στο forum. στο εν λόγο μαγαζί πήγα τον μάρτιο του 2010 ,δεν μπορώ να πω ότι ήταν και η καλύτερη εμπειρία ,βαρετά πράγματα ,αν εξαίρεσης στην μπίρα που κάννη 5 euro . από της κοπέλες η μονη που μου έκανε πολύ καλή εντύπωση ήταν μη a ρωσίδα η γιάννα ,η οποια πρέπει να ήταν και από της ατραξιόν του μαγαζιού.δυστυχώς την ώρα που έρθε στο τραπέζι ,είχα ξεμείνει από λεφτά (καθότι αναγνωριστική η πρώτη επίσκεψη). αυτό που θέλω να μάθω είναι στο special χορό τι υπηρεσίες προσφέρουν ;,και αν κάποιος από τους φίλους εδώ είχε την χαρά να απόλαυση την εν λόγο γιάννα σε ένα special ,πραγματικά η εμπειρίες του θα βοηθούσαν πολύ στο μέλλον στο αν θα προβώ και εγώ σε μια ομοια επένδυση.ευχάριστο
φιλαρακι ειναι η γιαννα που ηταν στο κουκλες?με κοντο ξανθο μαλλι?
 

xartotenia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
μελαχρινή ήταν ,στο μαγαζί που αναφέρεις δυστυχώς δεν έχω πάει,αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι ήταν η μονη που έμενε τελείως γυμνή επάνω στην πιστα ,εν σύγκριση με της άλλες που έμεναν με το string
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη στο μαγαζί μετά από περίπου κανένα μήνα που είχα να πάω!
Από γνωστές κοπέλες μην ρωτάτε διότι όλες ήταν μαύρες, χοντρές και πουρά!
Περισσότερο θύμιζε επαρχιακό κωλόμπαρο παρά στριπτιτζάδικο!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
για κανε διευκρινιση ρε παιχτη..
οι μαυρες ηταν & χοντρες & πουρες ή μιλας για 3 διαφορετικες κατηγοριες τρυπερ???

Πλεζούρα...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Απλά φαντάσου ένα επαρχιακό κωλόμπαρο!
Τίποτα άλλο!
Υπήρχαν και ξεχωριστά το καθένα μόνο του αλλά υπήρχε και συνδυασμός τους!  :tickedoff:
Η μόνη γνωστή που εντόπισα ήταν η Αγάπη η μαύρη!
Μέχρι να έρθουν οι παλιές καραβάνες το μαγαζί δεν αξίζει διότι απλά δεν έχει κάτι με το οποίο να ασχοληθείς!
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Επίσκεψη προ ολίγων ημερών και από την είσοδο κατάλαβα τι με περιμένει.
Δεκάδες παπάκια και σκουτεράκια αραγμένα από έξω λες και ήμουν σε καμιά καφετέρια του παγκρατίου.
Είσοδος 5 ευρώ τι να περιμένει κανείς?
Πιτσιρικάδες σε κοπάδια, στα τραπέζια μπροστά ακόμα και στους καναπέδες. Δεν ξερανε που να τους βάλουνε μιλάμε
σόρρυ παλικαράκια μου αλλά με 5 ευρώ δεν θα έπρεπε να συμπεριλάβατε  στριπτιζάδικα στο πρόγραμμα της διασκέδασης σας
πάμε τώρα στο ψητό, τα τεμάχια λίγα για τόσο λαό αλλά πολύ εκνευρισμένα αφού με τέτοιους πελάτες δεν βγαίνει μεροκάματο.
Πολλές μαύρες, οι παλιές καλές και μερικές νέες αφήξεις αλλά βρε παιδιά νόμιζα μερικές στιγμές πως ήμουν σε στριπ σε αφρικανική χώρα.
Τα καλά τεμάχια του παρελθόντος έχουν γίνει καπνός με ελάχιστες εξαιρέσεις. Λογικό με αυτά τα χάλια. Την θέση τους έχουν πάρει κάτι απίστευτες μπουλντόζες, χοντρές, άσχημες σόρρυ κακάσχημες που δεν κάνουν ούτε για καθαρίστριες.
Πού είμαι λέω σε στριπ ή σε casting για καθαρίστριες δημοσίων κτηρίων (συγνώμη στην σεβαστή κατηγορία κυριών που εργάζονται σκληρά αλλά σίγουρα δεν θα δοκιμάζανε ποτέ να εργαστούνε ως στριπτιζούδες)
Τα ποτά είναι καλά τουλάχιστον το δικό μου ήταν πιθανόν λόγω του ότι είμαι πελάτης (όχι πια τέλος)
αφεντικά αν νομίζετε πως θα ξανάρθω εκεί να ξοδέψω τα παραδάκια μου λες και είμαι σε κάνα γήπεδο γελιέστε. Αυτό δεν είναι ούτε κολόμπαρο επαρχίας μου θυμίζει κολόμπαρο άλλων εποχών ομονοίας
αν δεν αλλάξετε τακτική σίγουρα θα πάρετε το δρόμο άνευ επιστροφής
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Και λίγο σας έκραξα για το χάλι σας
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Εκτός  από  την  αγαπημένη  μου  Αγάπη , τί άλλο  παίζει σε  μαύρο από ρόστερ ?

Έχουν σκάσει κάνα δυο καλές σοκολάτες, όπως μου αρέσουν εμένα με κορμί μοντέλου αλλά δεν ασχολήθηκα με τα χάλια που είχε εκεί μέσα.
Να πάς φίλε να μας πεις και  εμάς

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Έχουν σκάσει κάνα δυο καλές σοκολάτες, όπως μου αρέσουν εμένα με κορμί μοντέλου αλλά δεν ασχολήθηκα με τα χάλια που είχε εκεί μέσα.
Να πάς φίλε να μας πεις και  εμάς

Μπα μάλλον  θα  ποαρω  τηλ την  Αγάπη  να  μου  πει .
Εγώ  είμαι  καθαρός !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom