Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Είναι  μεγάλη  πρέζα  η  σοκολάτα !
 

Επισκέπτης
Είναι  μεγάλη  πρέζα  η  σοκολάτα !
URL]]
 
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
γράψε για τις σοκολατοκαταστάσεις που βίωσες κι άσε τις πουτανιές...

μ'εμάς βγαίνεις 12 με 1.30...κ με τον κωλόγερο το νεοδημοκράτη μεχρι τις 3+....
Οχι και νεοδημοκρατης ρε φιλε. Γιατι με βριζεις, σε εβρισα εγω?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Να  συνάδελφος , συνομήλικος .
Πουσαι  ρε  παλλικαρόπουλο ?
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Παρασκευη βραδυ. ΠΟλυς κοσμος λιγα κοριτσια. Πολλες νεες παρουσιες απο αλλα μαγαζια απο παλιες μονο την αντριανα προσεξα. ΣΚΑΤΑ ! μαλλον παει για φραπεδαδικο οπως το κοψα απο τις υποσχεσεις που ακουσα! εκατσα 30 λεπτα ηπια και κουβεντιασα λιγο και την εκανα. Που πηγαν οι φιλες μου αραγε? Λες να σταματησαν ? κριμα τα κοριτσια και δεν ειχαν κλεισει ακομα τα 35  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:.... δε γαμιεται... καλυτερα!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Παρασκευη βραδυ. ΠΟλυς κοσμος λιγα κοριτσια. Πολλες νεες παρουσιες απο αλλα μαγαζια απο παλιες μονο την αντριανα προσεξα. ΣΚΑΤΑ ! μαλλον παει για φραπεδαδικο οπως το κοψα απο τις υποσχεσεις που ακουσα! εκατσα 30 λεπτα ηπια και κουβεντιασα λιγο και την εκανα. Που πηγαν οι φιλες μου αραγε? Λες να σταματησαν ? κριμα τα κοριτσια και δεν ειχαν κλεισει ακομα τα 35  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:.... δε γαμιεται... καλυτερα!

Μια μελαχρινή όμορφη, σχετικά κοντή με παιδικό πρόσωπο, Ρουμάνα που ακούει στο όνομα Ελένα ήταν εκεί?  :think:

Φραπεδαδικό είναι αρκεί να βρεις την κατάλληλη!
Αν και το μαγαζί δεν έχει ιδιαίτερο χώρο για να κάνεις δουλειά αλλά γίνεται αρκεί αν θέλει η κοπέλα και μάλιστα με χαμηλές τιμές!
Να αναφέρω περίπτωση πριν κανένα μήνα περίπου!
Επίσκεψη σχετικά αργά μετά από ξενύχτι σε κλαμπάκι της παραλιακής!
Μπήκα για ένα απλό ποτό και μετά από 2-3 τεμάχια μου ήρθε η Ουκρανέζα η Λίντα από Μούσες παλιά που είχε περάσει και από Λόλα!
Αφού την αναγνώρισα και ενθουσιάστηκε με αυτό άρχισε να μου λέει για χορό και τα συνηθισμένα!
Χορός απλός = 12Ε
Το σκεφτόμουν αφού είχα πάει μόνο για χάζι και ένα απλό ποτό αλλά ήταν και τέτοια η ώρα, σχεδόν όλες ετοιμαζόντουσαν να φύγουν, άρχισα ήδη από το τραπέζι να βάζω χέρια από μέσα και ξαφνικά μου λέει τη μαγική φράση!
Πάμε για απλό χορό και θα σε αφήσω να πιάσεις τα πάντα και θα σου κάνω περισσότερο χρόνο!
Εκεί άξιζε!
Ξεκινήσαμε και το μόνο που ζήταγε ήταν να είμαι διακριτικός στα χέρια ώστε να μην φαίνονται!
Μετά από κανένα 6λέπτο, ναι σωστά διαβάσατε, είχαν ήδη περάσει 6 λεπτά σε απλό χορό, οπότε και μου λέει θέλεις να σου τραβήξω μαλακία να τελειώσεις?
Εκεί σάστισα λίγο και τη ρώτησα, - μέσα στην τιμή και αυτό?
Ναι μου λέει δεν τρέχει και τίποτα απλά θα είμαστε διακριτικοί!
Δεν τελειώσα βέβαια αλλά σημασία έχει ότι με 12Ε έπαιξε απλός χορός διάρκειας 10λεπτών μιας που πάντα τσεκάρω χρόνους, με ελεύθερα πιασίματα και με μαλακία!  :jerking:
Για το αντίστοιχο σε άλλα μαγαζιά θα μου ζήταγαν 50Ε!
Αρκετά καλή περίπτωση απλά δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο και της στιγμής!
Όσοι τριγυρνάμε σε τέτοια μαγαζιά ξέρουμε ότι μερικές φορές κάποια πράγματα γίνονται από καθαρά θέμα τύχης και οι παράγοντες που παίζουν είναι πολλοί ώστε να συντελεστεί κάτι τέτοιο!
Πάντως δεν χάνει κανείς τίποτα να δοκιμάσει τη κοπέλα!
Αν και όσοι τη θυμούνται ξέρουν ότι είναι απλά μέτρια!
Για μένα εκεί αξίζουν μόνο η πιτσιρίκα η Ελένα και η απίστευτη Μέλα αλλά δυστυχώς μόνο για συζήτηση!
Και αν βρείτε την Κατερίνα τη Μογγόλα αλλά πράγμα σπάνιο!
Αυτή μάλιστα, είναι και κούκλα και αξίζει κάθε ευρό!
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Δεν μου ρχεται κατι φιλος. μπορει!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Παρασκευη βραδυ. ΠΟλυς κοσμος λιγα κοριτσια. Πολλες νεες παρουσιες απο αλλα μαγαζια απο παλιες μονο την αντριανα προσεξα. ΣΚΑΤΑ ! μαλλον παει για φραπεδαδικο οπως το κοψα απο τις υποσχεσεις που ακουσα! εκατσα 30 λεπτα ηπια και κουβεντιασα λιγο και την εκανα. Που πηγαν οι φιλες μου αραγε? Λες να σταματησαν ? κριμα τα κοριτσια και δεν ειχαν κλεισει ακομα τα 35  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:.... δε γαμιεται... καλυτερα!
αποστρατείες, διακοπές και ανεργίες.
άλλαξε η διοίκηση άλλαξαν τα κόζια.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
αποστρατείες, διακοπές και ανεργίες.
άλλαξε η διοίκηση άλλαξαν τα κόζια.

αλλαξε η διοίκηση? σε ποιον ομιλο μεταφέρθηκε το μαγαζι? η,μήπως πέρασε σε κατάσταση αυτοδιαχείρισης?

 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Επίσκεψη παρασκευή 3/9. ΚΑΡΑΜΠΑΖΟΚΡΑΤΙΑ ! ΣΚΕΤΟΣ ΟΧΕΤΟΣ !
- ΤΕΛΟΣ - 
 

jolal

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
4
Πόντοι
1
Επιβεβαιωνω και εγω οσα λεει ο smiller,ημουν εκει την παρασκευη 3/9 τετοια μπαζα δεν εχω ξαναδει,το μονο καλο  που εχει το συγκεκριμενο ιδρυμα ειναι οτι η μπυρα εχει 5 ευρω.
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
άθλιο μαγαζί!μέχρι πριν πέντε χρόνια έλεγε...τώρα όμως είναι χάλι μάυρο
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
άθλιο μαγαζί!μέχρι πριν πέντε χρόνια έλεγε...τώρα όμως είναι χάλι μάυρο

Λέγεται  μάλιστα  ότι  από  το  μαγαζί  αυτό εμπνεύσθηκε  ο Γιώργος  το νέο κυβερνητικό σχήμα ;)
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Κριμα να κλεισει γιατι εχουμε σοκολατωθει πολυ ασχημα στο συγκεκριμενο καλευμπορικον ιδρυμα τα λαστ 4 γιαρς... :cum: :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom