Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

stud studiator

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
47
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Πρίν από μερικές ημέρες πέρναγα κοντά από το συγκεκριμένο μαγαζί και λέω δεν πάω για ένα ποτάκι.
μπαίνω μέσα...και τρώω μία μικρή απογοήτευση από τον χώρο....
Δεν γαμιέται λέω...για τα τεμάχια ήρθα και όχι για τα ντουβάρια. Με το που κάθομαι στο Bar και πρίν καν πιώ μια γουλίτσα γραντς
τσουκ μου σκάει μια σοκολατίνα.. άσε με ρε πουλάκι μου να δω τι παίζει κατευθείαν χωρό και παρέα(β ξενέρα)...ασε που είσαι και μπάζο(γ ξενέρα). Με το που την ξεφορτώνομαι τσουκ μου σκάει ένα ψιλό μελαχρινό ψιλομαγισόφατσα(δ ξενέρα) αλλά τουλάχιστον ήταν άσπρο (με τη σοκολάτα δεν τα πάω καθόλου καλά). Το σουτάρω και αυτό πίνω μία γουλίτσα και αρχίζω να κοιτάω το stage. μακρία σχετικά και η κάπνα πολύ...γενικά πολύ θωλό το τοπίο(ε ξενέρα). Και τσουκ να και πάλι το πρώτο μαύρο (στ ξενέρα)...ρε πάρε δρόμο  :birdman: μη μου σπας τα παπάρια. Γενικά στο χώρο είδα να κινούνται 2 καλά τεμάχια (όχι 2-3 μόνο 2) τα οποία ήταν πολύ σνόμπ, καθόντουσαν μόνες τους και που και που κάναν καμία τσάρκα στα τραπέζια. Από το μπαρ περνάγαν μόνο και μόνο για ανεφοδιασμό. 
Μετά από ένα ποτό και παρέλαση αρκετών μπάζων(κάτι χοντρές κάτι στραβές)....να σου και πάλι η πρώτη σοκολάτα....στην οποία μετα από τόση ώρα είχε αρχίσει να αφήνει τα σημάδια του και ο ιδρώτας.....come baby lets go for a dance...I will let you touch my sexy tits and my pussy....ρε πάρε δρόμο λέμε δεν γουστάρω....come baby I will touch your dick very hard....ρε που να με πληρώνεις δεν στο δίνω.... :headbang:
εν τέλει μετά από δύο ποτά (αισθανόμουνα λες και είχα πιεί ένα μπουκάλι) και πολύ σπάσιμο αρχιδιών την πούλεψα και λέω να μην ξαναπεράσω....
Πρώτη φορά που πήγα σε strip και ο ναύαρχος δεν έδωσε κανένα σημάδι ζωής...
 
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
επίσκεψη αρχάς του αυγούστου και μόνο στεναχώρια και μαύρη μαυρίλα πλάκωσε στη ψυχή του φραπεδοκαυλεύουμπα!μόνες ηλιακτίδες της πουτσόκαυλας η μισέλ και η μαριάννα απο ρασπούτιν.Στα πάγια η σάντρα και η μιλφολάουρα!Όλες οι άλλες οι παλιές εξαφανιζόλ!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
α ρε περσόνα που να δείς το μαγαζί πώς κατάντησεεεεεεεεεεεεεε!!!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Η θρυλική Λουϊζα ντα Μάτα σας περιμένει στη Χρυσάφη. Όσοι πιστοί προσέλθετε!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μι λεσ πσεματα στριποδασκαλε θριλικι δεν ιν


δεν ινε γαβροσ


kotobifteke σάλτα και αυτοκτόνα ανίδεε τελειωμένε απροσάρμοστε κύρηκα της ατέρμονης παπαρολογίας και σωβρακοφάνειας. :rockon:
 

Επισκέπτης
Λοιπον μαγκες μια ελληνιδα 19 χρονων μουναρος ονοματι κονυ,κωσταντινα  που επερνε πιπες στα prive ποιος τι θυμαται? μηλαμε μουναρος απο τα ποιο ωραια που εχουνε σκασει σε τετοια μαγαζια και κανενας ποτε δεν αναφερθηκε σε αυτο το πορνιδιο που τημουσε ιδιεταιρα τα λευτα του HTAN 1.80, σοκολατενιο ,19 χρωνο και ελληνιδα.... τοσο καλα περασατε ολοι μαζι της που δεν το αναφερεται??? + oτι τα πεταγε ολα στην πιστα.. απο τις ποιο ωραιες μουναρες με τελεια μουνοχυλα που εχω δει..
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Λοιπον μαγκες μια ελληνιδα 19 χρονων μουναρος ονοματι κονυ,κωσταντινα  που επερνε πιπες στα prive ποιος τι θυμαται? μηλαμε μουναρος απο τα ποιο ωραια που εχουνε σκασει σε τετοια μαγαζια και κανενας ποτε δεν αναφερθηκε σε αυτο το πορνιδιο που τημουσε ιδιεταιρα τα λευτα του HTAN 1.80, σοκολατενιο ,19 χρωνο και ελληνιδα.... τοσο καλα περασατε ολοι μαζι της που δεν το αναφερεται??? + oτι τα πεταγε ολα στην πιστα.. απο τις ποιο ωραιες μουναρες με τελεια μουνοχυλα που εχω δει..

Πότε αυτά; Γιατί δεν τη θυμάμαι...
 

Επισκέπτης
Οτομβρη-ιανουαριο την ειχα πετυχει.. εκανε ισως το ποιο hot πριβε μεχρι και τους πορτιερηδες που ειχα ρωτισει μου το ειχανε πει ποια ψαχνεις?? εκεινη την μουναρα την εληνιδα που επερνε πιπες? κρητικια κι ολας... μηλαμε μουνι που δεν συναντας σχεδον ποτε σε τετοια μεροι και ελληνιδα.. συστηνοτανε εκτως απο κωσταντινα και ως κονυ.. μηλαμε ο Μουναρος....
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
Η λουίζα ντα ματα απο Λίντο είναι ακόμα εκεί?
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
κανενα απο τα αγαπημενα μαυρακια εχει μεινει η φυγανε ολες? εχω να παω κανα εξαμηνο και ουτε τοτε δεν ειχα δει ξερει κανενας συναγωνιστης?
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
Λοιπον μαγκες μια ελληνιδα 19 χρονων μουναρος ονοματι κονυ,κωσταντινα  που επερνε πιπες στα prive ποιος τι θυμαται? μηλαμε μουναρος απο τα ποιο ωραια που εχουνε σκασει σε τετοια μαγαζια και κανενας ποτε δεν αναφερθηκε σε αυτο το πορνιδιο που τημουσε ιδιεταιρα τα λευτα του HTAN 1.80, σοκολατενιο ,19 χρωνο και ελληνιδα.... τοσο καλα περασατε ολοι μαζι της που δεν το αναφερεται??? + oτι τα πεταγε ολα στην πιστα.. απο τις ποιο ωραιες μουναρες με τελεια μουνοχυλα που εχω δει..

E, είμαστε αδικαιολόγητοι ! να μας ξεφυγει τετοιο κομματι !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom