Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

torredo

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
Οτομβρη-ιανουαριο την ειχα πετυχει.. εκανε ισως το ποιο hot πριβε μεχρι και τους πορτιερηδες που ειχα ρωτισει μου το ειχανε πει ποια ψαχνεις?? εκεινη την μουναρα την εληνιδα που επερνε πιπες? κρητικια κι ολας... μηλαμε μουνι που δεν συναντας σχεδον ποτε σε τετοια μεροι και ελληνιδα.. συστηνοτανε εκτως απο κωσταντινα και ως κονυ.. μηλαμε ο Μουναρος....

πρεπει να ειναι στην Γερμανια! ετσι μου εχει πει τελευταια φορα!  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266
Λειτουργη κανονικα, πριν μια βδομαδα το τιμησα
 

manosathens

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
υτό στο παλιό αεροδρόμιο και Αλίμου δεν είναι ?

Ναι.

Έχω πολύ καιρό να περάσω, αλλά για να ανεβάζουν στο FB προσφορές κλπ. φαντάζομαι λειτουργεί κανονικά...
Λειτουργη κανονικα, πριν μια βδομαδα το τιμησα

Πέμπτη ξημερώματα που πέρασα ήτανε κλειστό πάντως.

 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...μόλις γύρισα από το μαγαζί...κανονικά ανοιχτό και με σχετικά κόσμο για τα σημερινά δεδομένα...εξαιτιας της κατάστασης αυτά τα μαγαζιά περνάνε και αυτά την κρίση τους....όμως  φαίνεται να απαντάνε με μείωση τιμών (πολύ θετικό) και στο συγκεκριμενο και σχετικά καλες υπηρεσίες από τα κορίτσια...επίσης μετεγραφές καλές από άφρικα και κανα 2 άλλα καινούργια ρουμανάκια....η αφρικανικη γαζελα όλα τα λεφτά  :tits: ...με καλό πίσω σύστημα για πολλά  :s&m_3: στο πριβέ...αυτα
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
...μόλις γύρισα από το μαγαζί...κανονικά ανοιχτό και με σχετικά κόσμο για τα σημερινά δεδομένα...εξαιτιας της κατάστασης αυτά τα μαγαζιά περνάνε και αυτά την κρίση τους....όμως  φαίνεται να απαντάνε με μείωση τιμών (πολύ θετικό) και στο συγκεκριμενο και σχετικά καλες υπηρεσίες από τα κορίτσια...επίσης μετεγραφές καλές από άφρικα και κανα 2 άλλα καινούργια ρουμανάκια....η αφρικανικη γαζελα όλα τα λεφτά  :tits: ...με καλό πίσω σύστημα για πολλά  :s&m_3: στο πριβέ...αυτα

Μαν, αν θυμάσαι, δώσε μας μια ιδέα για το ρόστερ, εκτός των γαζελών τι αλλο περιλάμβανε..? cheers
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...λοιπόν στο μπαρ λαουρα η ψηλη ξανθιά απο τα πολυ παλια κομματια του μαγαζιου (εννοω καθοταν στο μπαρ οχι απο μεσα , απο μεσα μια αλλη δουλευε) , μικαελα η ρουμανα με το καλο  :tits: και το ωραιο κορμι , μια καινουργια φιλη της ρουμανα-μαλλον φρεσκια στην δουλεια και λεπτοκαμωμενη ,επισης μια αλλη ρουμανα δεν προσεξα, μια μιλφ ρωσιδα  προερχομενη εκ παρισιων , η βραζιλιανα η καυλιαρα με τα τατουαζ δεν θυμαμαι ονομα , μια μικρουλα που φοραει πετσινα ελλεινιδα δηλωνει μπορει ομως  να ειναι και μισαλμπανακι ... και τα αφρικα που ανεφερα 4 τον αριθμο ... αυτα φιλε μου μεσσυ ...δεν νομιζω να ξεχασα κατι ...στα θετικα η μειωση τιμων η οποια οπως ενημερωθηκα θα συνεχιστει και άλλο χωρις αυτο να επηρεαζει τις προσφερομενες υπηρεσιες...επισης ενημερωθηκα και για επικειμενες νεες παρουσιες ...
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
...λοιπόν στο μπαρ λαουρα η ψηλη ξανθιά απο τα πολυ παλια κομματια του μαγαζιου (εννοω καθοταν στο μπαρ οχι απο μεσα , απο μεσα μια αλλη δουλευε) , μικαελα η ρουμανα με το καλο  :tits: και το ωραιο κορμι , μια καινουργια φιλη της ρουμανα-μαλλον φρεσκια στην δουλεια και λεπτοκαμωμενη ,επισης μια αλλη ρουμανα δεν προσεξα, μια μιλφ ρωσιδα  προερχομενη εκ παρισιων , η βραζιλιανα η καυλιαρα με τα τατουαζ δεν θυμαμαι ονομα , μια μικρουλα που φοραει πετσινα ελλεινιδα δηλωνει μπορει ομως  να ειναι και μισαλμπανακι ... και τα αφρικα που ανεφερα 4 τον αριθμο ... αυτα φιλε μου μεσσυ ...δεν νομιζω να ξεχασα κατι ...στα θετικα η μειωση τιμων η οποια οπως ενημερωθηκα θα συνεχιστει και άλλο χωρις αυτο να επηρεαζει τις προσφερομενες υπηρεσιες...επισης ενημερωθηκα και για επικειμενες νεες παρουσιες ...

Ok μαν, το 'πιασα...thanx for the info...η Βραζιλιάνα που δεν θυμάσαι το όνομα υποψιάζομαι ότι είναι η Λουίζα ντα Μάτα...  ;)

Η μικρούλα με τα πέτσινα μήπως είναι η Κόνυ/Κωνσταντίνα (αν σου λέει κάτι το όνομα) που ανέφεραν άλλοι φίλτατοι συν-forumίτες παραπάνω στο thread...?

cheers...
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...αυτη πρεπει να ειναι η μπραζιλ...τωρα για την μικρη με τα πετσινα νομιζω οτι οντως την λενε κων/να...χωρις να εχω διαβασει τα παραπανω σχολια των αλλων συναδελφων ... :rockon:
 

zspanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2013
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια, πρωτη φορα γραφω και καλως σας βρηκα, πηγαινω σε αυτο το στριπ χρονια γιατι ειναι κοντα στο σπιτι μου, ποτε εχει τα πανω του ποτε τα κατω του.  την εβδομαδα που μας περασε πηγα καθε μερα γιατι ετυχε και βρεθηκαμε με παλιους φιλους και μπορω να πω οτι περασαμε καλα ολες τις φορες.
αυτη που μου εκανε εντυπωση και δεν την ξαναδει ειναι μια ουκρανεζα δεν μιλαει γρι ελληνικα, καστανη, λεπτουλα, σχετικα ψηλουλα με φυσικο μικρο βυζακι και πολυ ομορφη. Το ονομα της νομιζω ρενατα ή ρενετα.
  Εχετε κατι ακουστα γιαυτην  μηπως την εχει πετυχει κανεις να μας πει εντυπωσεις απο χορο και πριβε?
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Μαλλον εσύ θα μας πεις που μένεις κοντά και μετά θα έρθω και εγώ απο το Παγκράτι!

Αλήθεια κανενα σοου παιζει τα σκ?/
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
καλησπερα παιδια, πρωτη φορα γραφω και καλως σας βρηκα, πηγαινω σε αυτο το στριπ χρονια γιατι ειναι κοντα στο σπιτι μου, ποτε εχει τα πανω του ποτε τα κατω του.  την εβδομαδα που μας περασε πηγα καθε μερα γιατι ετυχε και βρεθηκαμε με παλιους φιλους και μπορω να πω οτι περασαμε καλα ολες τις φορες.
αυτη που μου εκανε εντυπωση και δεν την ξαναδει ειναι μια ουκρανεζα δεν μιλαει γρι ελληνικα, καστανη, λεπτουλα, σχετικα ψηλουλα με φυσικο μικρο βυζακι και πολυ ομορφη. Το ονομα της νομιζω ρενατα ή ρενετα.
  Εχετε κατι ακουστα γιαυτην  μηπως την εχει πετυχει κανεις να μας πει εντυπωσεις απο χορο και πριβε?

Μαν αν θυμάσαι κ δεν βαριέσαι πες μας τίποτα από ρόστερ..αφού πήγες κάθε μέρα κάτι θα έπιασες ονόματα κλπ...

 

zspanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2013
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ειπα επειδη εγω ειμαι πρωταρης σε αυτο το 'σπορ', μηπως την ξερατε απο κανα αλλο μαγαζι γιατι μου φανηκε λιγο που μιλησαμε πυραυλος

Αλήθεια κανενα σοου παιζει τα σκ?/
[/quote]
πριν κανα χρονο+ ειχα πετυχει ενα show το σαββατο αλλα το μαγαζι ηταν γεματο.
χθες που πηγα ηταν ψιλοαδειο και γενικα ολη την εβδομαδα δεν ειχε σχεδον καθολου κοσμο,(παρασκευη δεν ξερω δεν πηγα) εμενα δεν με χαλαει αυτο ισα ισα τις εχεις ολες για σενα :P

απλα με εχει βολεψει εμενα γτ παω με τα ποδια που λενε, και το εχω καπως σαν στεκι. και η μπυριτσα μονο 6ε κ το σαββατο 7ε. λογικη τιμη πιστευω
 

zspanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2013
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
φιλε messy να σου γιατι τις θυμαμαι πολυ καλα.
1)ουκρανεζα Ρενετα φυσικο, μικρο βυζακι, και μου ειπε οτι ειναι 30χρονων πολυ τουμπανο (για τα γουστα μου),  δεν μιλαει γρι ελληνικα  (αυτην ψαχνω αν την εχετε πετυχει πουθενα).
2)φιλη της ειναι η Γιαννα απο ρωσια ουτε αυτη μιλαει ελληνικα.
3)μαυρο  νομιζω Ευα
4)ακομα μαυρο Βιβιαν
5)ακομα μαυρο  Σοφια
αυτες δεν τις προσεξα γιατι δεν κοιταω ποτε μαυρες. αλλα λιγο που ειδα ομορφουλες φανηκαν αλλα σου σπανε @@ για χορο
6)Μαρινα, ψηλο ξανθο με ψιλο-καρε μαλλακι, τρωγοταν
7)Γιουλι, μια γρια γυρω στα 50 με βυζι τεραστιο σηλικωνατο, εχει παραμορφωθει απο τις πλαστικες το προσωπο, αλλα στο χορο ενα φιλος που την πηρε μου ειπε πολυ καλη.
8)βραζιλιανα Λουιζα που δουλευε καπου στην μιχαλακοπουλου, δυνατοο αλλα στο χορο δεν μου εκανε το κλικ
9) μια ελληνιδα(ετσι ελεγε τουλαχιστον) με σκουλαρικια παντου, στα φρυδια στο στομο στον αφαλο, και στην κλειτοριδα,   δεν θυμαμαι ονομα ,ψιλοαδιαφορη
10) Λαουρα, καθοταν μονη της στο μπαρ και δεν μιλαγε σε καμια, πολυ νταρντανα βρε παιδι μου.  αλλα στο θετικο ηρθε και αρεξα στο τραπεζι κανα 40λεπτο μας ειπε ολη την ιστορια της ζωη της και δεν αναφερθηκε ουτε σε κερασμα ποτου ουτε αν θελουμε χορο.  σηκωθηκε, μας ευχαριστησε που ΤΗΣ καναμε παρεα και εφυγε.  πρεπει να ειναι καμια 45αρα γτ ειπε οτι εχει παιδι 23χρονων.
11) Ριτα, ελληνιδα(αυτη οντως πρεπει να ηταν) ψιλομεγαλη και λιγο σκυλι, αλλα σε κερδιζε με ομιλια και ταπεραμεντο. πολυ δυναμικη. και στο χορο πολυυ καλο 2 φορες την πηρα.

τωρα καποια αλλη δεν μ ερχεται.
10ε ειναι ο χορος
40ε ειναι το πριβε, το εριξαν απο τα 50ε.  και τα παιδια μεσα πολυ εξυπηρετικοι και πολυ χαβαλε.
σας καλυψα?
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
φιλε messy να σου γιατι τις θυμαμαι πολυ καλα.
1)ουκρανεζα Ρενετα φυσικο, μικρο βυζακι, και μου ειπε οτι ειναι 30χρονων πολυ τουμπανο (για τα γουστα μου),  δεν μιλαει γρι ελληνικα   (αυτην ψαχνω αν την εχετε πετυχει πουθενα).
2)φιλη της ειναι η Γιαννα απο ρωσια ουτε αυτη μιλαει ελληνικα.
3)μαυρο  νομιζω Ευα
4)ακομα μαυρο Βιβιαν
5)ακομα μαυρο  Σοφια
αυτες δεν τις προσεξα γιατι δεν κοιταω ποτε μαυρες. αλλα λιγο που ειδα ομορφουλες φανηκαν αλλα σου σπανε @@ για χορο
6)Μαρινα, ψηλο ξανθο με ψιλο-καρε μαλλακι, τρωγοταν
7)Γιουλι, μια γρια γυρω στα 50 με βυζι τεραστιο σηλικωνατο, εχει παραμορφωθει απο τις πλαστικες το προσωπο, αλλα στο χορο ενα φιλος που την πηρε μου ειπε πολυ καλη.
8)βραζιλιανα Λουιζα που δουλευε καπου στην μιχαλακοπουλου, δυνατοο αλλα στο χορο δεν μου εκανε το κλικ
9) μια ελληνιδα(ετσι ελεγε τουλαχιστον) με σκουλαρικια παντου, στα φρυδια στο στομο στον αφαλο, και στην κλειτοριδα,   δεν θυμαμαι ονομα ,ψιλοαδιαφορη
10) Λαουρα, καθοταν μονη της στο μπαρ και δεν μιλαγε σε καμια, πολυ νταρντανα βρε παιδι μου.  αλλα στο θετικο ηρθε και αρεξα στο τραπεζι κανα 40λεπτο μας ειπε ολη την ιστορια της ζωη της και δεν αναφερθηκε ουτε σε κερασμα ποτου ουτε αν θελουμε χορο.  σηκωθηκε, μας ευχαριστησε που ΤΗΣ καναμε παρεα και εφυγε.  πρεπει να ειναι καμια 45αρα γτ ειπε οτι εχει παιδι 23χρονων.
11) Ριτα, ελληνιδα(αυτη οντως πρεπει να ηταν) ψιλομεγαλη και λιγο σκυλι, αλλα σε κερδιζε με ομιλια και ταπεραμεντο. πολυ δυναμικη. και στο χορο πολυυ καλο 2 φορες την πηρα.

τωρα καποια αλλη δεν μ ερχεται.
10ε ειναι ο χορος
40ε ειναι το πριβε, το εριξαν απο τα 50ε.  και τα παιδια μεσα πολυ εξυπηρετικοι και πολυ χαβαλε.
σας καλυψα?

Μας υπερκάλυψες παιχταρά μου...thanks for the info...η Λάουρα πρέπει να είναι η κλασσική ξανθιά νταρντάνα..το άραγμα στο τραπέζι σε συνδυασμό με αφήγηση ιστορίας ζωής κάτι μου λέει..  ;)

κ η Λουίζα έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα στον χώρο...έχω να περάσω πολύ καιρό από το μαγαζί κ όλο λέω ότι θα το κάνω αλλά όλο κάπου αλλού καταλήγω...cheers..
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Φιλε ΠΑΝΟ με κάνεις να θελω να πάω στο μαγαζί !

Στην επόμενη εξόρμηση θα μπεί στο Πλανο μας , η ανάλυση σου βοηθάει τρομερά! :) :)
 

zspanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2013
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
κοιτα επειδη εδω μεσα σας βλεπω πολυ ψαγμενους, ισως να μην ειναι και το το μαγαζι που περιμενετε. μην σας παρω και στο λαιμο μου.  απλως επειδη εγω μενω σχεδον διπλα και την μπυρα τις καθημερινες την εχει 6ε, παω και την πινω εκει απο το να δωσω 6ε σε ενα μπαρακι.  βλεπω και κανεναν κωλο σου μιλαει και καμια απο κει μεσα περναει η ωρα ευχαριστα και χαβαλε.

δεν ειναι κατι το τοσο τρομερο το μαγαζι, πιστευω υπαρχουν πολυ καλυτερα.
παντως ολες οι κοπελες αν εξαιρεσεις τις μαυρες ειναι πολυ προσχαρες και ευχαριστες και ουτε σε πρηζουν για χορους και ποτα.
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...μόλις γύρισα από το μαγαζί...είχα πάει και παρασκευή...όπως σας τα είχα πει και την άλλη φορά...απλά υπάρχει και άλλη ελληνίδα όπως σωστα ανέφερε ο παραπάνω συναγωνιστής η οποία όντως φαινόταν να το έχει...το τατουαζ στην πλάτη της φανταστικό...δεν την πήρα για χορό γιατί δεν είχα διαβάσει τισ πιο πάνω κριτικές...ήταν καλά με σωστές εναλλαγές κοριτσιών και μουσικής και καλά σχόλια από τον τύπο...παρασκευή που πήγα επίσης το service πολύ καλό φιλικό και με αρκετό χαβαλέ...απόψε περίπου 10 κορίτσια χωρίς πολύ κόσμο-το βάζω στα θετικά όπως και τις χαμηλές τιμές...2 ποτά 3 χορούς 1 γυναικείο αφήσαμε 50 και καθαρίσαμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom