Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
α)Θα γράψω , κάποτε .
Σε  κλειστό  μπλογκ με  προσκεκλημένους  αναγνώστες .
β) Λανθάνεις , και  μέχρι 5.30  έχουμε  ξεμείνει .
 

Επισκέπτης
Να  τος  ο ρέκτης .
URL]]
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
η αλεξια ειναι τρελο μουνι...


αλλα στο μαγαζι εγω παω για τη σοφια....κοντη ξανθια αδυνατη, με  μικρο βυζι και τρελο κωλαρακι αν θυμιζει κατι...

πολυ φιλικη, καλα ελληνικα και μου τον παιζει καλυτερα απο τον ιδιο μου τον εαυτο  :rockon: :rockon: :rockon:

If true then no comments.......

αλλα και παλι 2 φορες που εχω περασει 2-3 πελατες μεσα ε και οπως και να χει οι αναδουλειες φερνουν αλλαγες ... αλλα δυσκολευομαι να το πιστεψω
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Προσωπικά δεν πάω συχνά, αλλά το περασμένο Σάββατο στις 3 η πληρότητα ήταν κανονική. Δεν έδειχνε και άδειο το μαγαζί.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Με την ευκαιρία δεν μπόρεσα παρά να θαυμάσω τη Σάντρα και πάλι. Τι κορμί (κώλος) και τι κίνηση είναι αυτή ρε γαμώτο. Πως και δεν έχει τυλίξει κάποιον να την συνταξιοδοτήσει?

θές να τη συνταξιοδοτήσουμε εμείς? :2funny:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
θές να τη συνταξιοδοτήσουμε εμείς? :2funny:
Μόνο μία ιδιοφυία των οικονομικών θα μπορούσε να συλλάβει την έννοια του αμοιβαίου κεφαλαίου χρηματοδοτούμενου από καυλέουμπες προς συνταξιοδότηση του πλάσματος Σάντρα :2funny:.
Χωρίς πλάκα μετά τις πρώτες φορές που δεν ήξερα που έμπλεκα, δεν την ξαναπλησίασα :rolleyes:
Μόνο από μακρια την κοιτάω να ελίσσεται προς το θήραμα της. Σα να βλέπω Animal Planet αλλά με την Αλέξια επάνω μου :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom