Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
καλη ποτοκοπελα. μικρη σε ηλικια απο οτι θυμαμαι. μην περιμενεις τιποτα σουπερ χορους και τετοια .ηρεμα και μετρημενα πραγματα!

Με τις δασκαλες που εχει εκει μεσα τι να μαθει το κοριτσι.

ειναι εκλεκτο τεμαχιο παντως
 

vtec2009

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Σας ευχαριστώ για την πλήρη ενημέρωση! ¨οντως το συγκεκριμένο μαγαζί με εξέπληξε δυσάρεστα θα έλεγα με την υποτονικότητά του κ με την μικρή παρουσία κόσμου παρότι ήταν Σαββατόβραδο...πάντως ένα τεστ ντραιβ θα της κάνω της μικρής  :sunglasses: :sunglasses: 
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Σας ευχαριστώ για την πλήρη ενημέρωση! ¨οντως το συγκεκριμένο μαγαζί με εξέπληξε δυσάρεστα θα έλεγα με την υποτονικότητά του κ με την μικρή παρουσία κόσμου παρότι ήταν Σαββατόβραδο...πάντως ένα τεστ ντραιβ θα της κάνω της μικρής  :sunglasses: :sunglasses: 

αδερφε ημουν κι εγω σαββατο αλλα εσκασε μυτη μια παλια γνωστή γνωστής με το φιλο της και την εκανα με ελαφρα πηδηματακια.
σκατα ηταν μισο γεματο το μαγαζι σαββατο βραδυ.αυτα ειναι...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Οι παλιες ενδοξες νυχτες φαινεται να εχουν περασει για το συμπαθες αυτο ιδρυμα το οποιο τιμουσαμε συχνα στο παρελθον. Πολλες απουσιες, λιγος κοσμος, σχετικα αδιαφορη ανανεωση στις κοπελες..
Οσον αφορα την Αντριαννα, για καποιον που γνωριζει λιγα Αγγλικα, ειναι ευχαριστο παρεακι για ποτο αλλα μεχρι εκει. 
Εχω την εντυπωση οτι δουλευει Πρινσεςς κατα βαση αλλα κ Ρασπουτιν ορισμενες νυχτες της εβδομαδας (αυτο πριν απο το προσφατο κ προσωρινο κλεισιμο)..
 

vtec2009

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Κατάφερα επιτέλους να "ξεμοναχιάσω" την Αντριαννα! Και τελικά είχατε απόλυτο δίκιο! Είναι μουνάρα και είναι κορυφή για ποτοπαρέα, για πότε πέρασε η ώρα και γι αυτό άλλωστε είναι μόνιμα σε κάποιο τραπέζι...αλλά για χορό άστα, δεν αξίζει, το παραδέχτηκε και η ίδια ότι δεν της αρέσει...
Πάντως για να κάνω και ένα review για το μαγαζί, θα πω ότι για τα δικά μου γούστα και απο τις 2-3 φορές που έχω παει, δεν αξίζει και καμία εκεί μέσα, μόνο την Αντριάννα θα ξεχώριζα...αλλά να ξεκαθαρίσω ότι είμαι της άποψης ότι δεν πας σε κωλάδικο για να μαμίσεις, βρείς γκόμενα κλπ κλπ, αλλά για να ξεχαστείς λίγο και να παίξεις-πεις καμια μλκια που πλέον οι άθλιες γκόμενες που συναντάς έξω (ναι για τις ελλεϊνίδες μιλάω), ούτε για πλάκα δεν τα σηκώνουν (για να πω κ το παράπονό μου)  :sunglasses: :sunglasses:


 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Το μαγαζι ειναι πολυ ησυχο πλεον κ δε μαζευει τον κοσμο που μαζευε καθως λειπουν πολλες απο τις γνωστες στους θαμωνες, και οχι μονο, κοπελες.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Και  τι  θα πιάσουμε ?
Τί έιναι ο κάβουρας , τί είναι το ζουμί του ?
 

Επισκέπτης
νιααααααααααααααααααααααααααααρρρρρρρρρρρρρρ..........

νιαααααααααααααααααααααααααρρρρρρρρρρρρρρ.....


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom