Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Η αλλη ξανθια κυριε παθος ηταν η Σιμονα.Οσο για την Αντονελα για λιγο θα μεινει εκει αφου εχει κλεισει σε αλλο μαγαζι... Παρεπιπτοντως μηπως εβαλε βυζια ?
λοιπόν το μαγαζί παρασκευή-σαββάτο άδειο λόγω ότι δεν έχει γνωστό ότι άνοιξε..τα ίδια Π Α Γ Ι Α στο ρόστερ όπου δεν έχει ούτε μία προσθήκη αν δε κάνω λάθος....για του λόγου το αληθές παραθέτω....

1)αλέξια
2)σοφία
3)κατερίνα μογγόλα με τέλειο κορμί
4)αννα(μίλφ εκπληκτικό για τους λάτρεις,απίστευτη κορμάρα)
5)ηλέκτρα με νέο λούκ ξανθό μαλλί κλπ..ξενέρα
6)βέρα(αξιόλογη μαύρη για τους λάτρεις)
7)τζένη(ομοίως)
8)αννίτα ρουμανάκι ξενέρα..
9)λάουρα(παλιά καραβάνα,μα πολύ παλιά...δεν αποσύρεται όμως όσο υπάρχοι πουτοί)
10)μανταλένα(η γνωστή πρωήν γκολντ-λολιτα κλπ...)
11)αντονέλλα(new entry απο πρώην sirocco,babylon,diamon dolls Κλπ....)η πορτουγκέζα απο το οπόρτο :2funny:.Πλάκα πλάκα όποιος τη θυμάται απο το παλιό σιρόκο εποχή 2001 το έπαιζε αδερφή μιας άλλης ξανθιάς η οποία όμως ηταν μούναρος αλλά απο τότε την έχω χάσει...
12)αναστασία
13)μαριάννα μπάζο
14)σάντρα
15)άλλο ένα μπάζο
16)άλλο ένα μπάζο
17)3η μαύρη

έλειπαν ρασπούτιν

1)κορίνα
2)ροζίτα
3)αντριάννα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Η αλλη ξανθια κυριε παθος ηταν η Σιμονα.Οσο για την Αντονελα για λιγο θα μεινει εκει αφου εχει κλεισει σε αλλο μαγαζι... Παρεπιπτοντως μηπως εβαλε βυζια ?

πού τη θυμήθηκες ρε φίλε?ναι η σιμόνα ήταν..μήπως ξέρεις αν δουλεύει πουθενά ακόμη.Η Αντονέλλα δεν έβαλε βυζιά και από ότι κατάλαβα κατεβαίνει νότια,πολύ νότια της χώρας ή κατάλαβα λάθος? ;)
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Γατονι εισαι παθος.Μαζι κατεβαινουνε.Πακετο...Πληροφοριες απο το αφεντικο του μαγαζιου που ειναι δικος μου ασφαλως...Ηταν παλι εδω βεβαια απο το 2003 εως και 2004.Θα σμιξουνε και με Αλινα...Καλοοοοο !!!
πού τη θυμήθηκες ρε φίλε?ναι η σιμόνα ήταν..μήπως ξέρεις αν δουλεύει πουθενά ακόμη.Η Αντονέλλα δεν έβαλε βυζιά και από ότι κατάλαβα κατεβαίνει νότια,πολύ νότια της χώρας ή κατάλαβα λάθος? ;)
:tits: :tits: :tits: :tits: :tits2: :tits2: :tits2:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Γατονι εισαι παθος.Μαζι κατεβαινουνε.Πακετο...Πληροφοριες απο το αφεντικο του μαγαζιου που ειναι δικος μου ασφαλως...Ηταν παλι εδω βεβαια απο το 2003 εως και 2004.Θα σμιξουνε και με Αλινα...Καλοοοοο !!! :tits: :tits: :tits: :tits: :tits2: :tits2: :tits2:

η σιμόνα είναι για πολλά μησιγά...τί ωραίες αναλογίες έχει?έχω να τη δώ 8 χρόνια.Μου φαίνεται θα σου έρθω κανά τριήμερο κάτω. :rockon:
 

L.A. man

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Τρελο αγαπουλιασμα στο πριγκιπαττο :grin:... τελικα επιβεβαιωνεται απλα το ρητο του οσο κυνηγας κατι τοσο το κανεις να απομακρυνεται απο σενα :s&m_1:.

Μα να μιλας στο τηλ μαζι της πανω απο μια ωρα λιγο πριν το ξημερωμα και να μην εχεις γαμησει ακομα  :s&m_3:(ενω το κυνηγας), ε πρωτη φορα μου συμβαινει.

Τι στον πουτσο. νεος ωραιος με τσεπη η οποια μπορει να μην επιδυκνειεται αλλα δειχνει λιγο το βαθος. με 6 χρονια εμπειρια στριπονυχτας, λουκουμι για το 99,9% των ελληνιδων και μη, και να τρωμε "ακυρο" απο τη ρωσιδουλα :think: ? ? ? τι να΄ναι αυτο που να φοβαται αραγες....

Δεν εχω καταλαβει ακομα ποσο φανταστικη ειναι η εικονα που εχω σχηματισει για εκεινη στο μυαλο μου και ποσο πραγματικη. Δεν ξερω αν ειναι η αδιαφορια που δειχνει για μενα που με εχει κανει να την εχω στοχοποιησει η αν οντως εχει αυτο το κατι που θα με κανει να ενεργοποιηθω για να την αποκτησω... μεχρι τωρα αυτο το κατι με εχει κανει να ενεργοποιηθω αλλα κανοντας ΚΑΙ λαθος κινησεις κατι που δεν επιτρεπεται μετα απο τοσα και τοσα..

συναγωνιστες ο πουρουλης το ειπε και κερδισε εναν απεριοριστο θαυμασμο απο μερους μου. "ειμαστε οι πρωτοι παραβατες στους κανονες που εμεις βαζουμε και για εμας και τους αλλους"  . ειθε η αυτοκυριαρχια να προπορευεται στο νου μας !

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μα να μιλας στο τηλ μαζι της πανω απο μια ωρα λιγο πριν το ξημερωμα και να μην εχεις γαμησει ακομα  :s&m_3:(ενω το κυνηγας), ε πρωτη φορα μου συμβαινει.

Τι στον πουτσο. νεος ωραιος με τσεπη η οποια μπορει να μην επιδυκνειεται αλλα δειχνει λιγο το βαθος. με 6 χρονια εμπειρια στριπονυχτας, λουκουμι για το 99,9% των ελληνιδων και μη, και να τρωμε "ακυρο" απο τη ρωσιδουλα :think: ? ? ? τι να΄ναι αυτο που να φοβαται αραγες....

Δεν εχω καταλαβει ακομα ποσο φανταστικη ειναι η εικονα που εχω σχηματισει για εκεινη στο μυαλο μου και ποσο πραγματικη. Δεν ξερω αν ειναι η αδιαφορια που δειχνει για μενα που με εχει κανει να την εχω στοχοποιησει η αν οντως εχει αυτο το κατι που θα με κανει να ενεργοποιηθω για να την αποκτησω... μεχρι τωρα αυτο το κατι με εχει κανει να ενεργοποιηθω αλλα κανοντας ΚΑΙ λαθος κινησεις κατι που δεν επιτρεπεται μετα απο τοσα και τοσα..

δε θα την αποκτήσεις.
έχει γκόμενο/άντρα.
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
ελα ρε μακ , και ειπα οτι θα γραψες κανα καλο ποστ και χαρηκα....
τι γελα με τα χαλια μου ρεεεεεε ? θα σκισω τα πτυχια μου και θα πα να γινω καθαριστης παπουτσιων εξω απο 3ΧΧΧ αχχχχχ

 

Επισκέπτης
ελα ρε μακ , και ειπα οτι θα γραψες κανα καλο ποστ και χαρηκα....
τι γελα με τα χαλια μου ρεεεεεε ? θα σκισω τα πτυχια μου και θα πα να γινω καθαριστης παπουτσιων εξω απο 3ΧΧΧ αχχχχχ

Δεν γελάω με τα "χαλιά" σου ρε παίχτη...άλλωστε μπορεί να βρίσκομαι σε χειρότερα "χαλιά"...;) ;) ;)

Χαλάρα...υπομονή...φαντάζομαι έχεις κόψει το μαγαζί...(τα'χουμε ξαναπει)...και βλέπεις...

Αν και για το συγκεκριμένο μαγαζί..δεν δίνω πολλές ελπίδες...οι γκόμενες είναι σαν του BG...δημόσιοι υπάλληλοι...:( :(
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν γελάω με τα "χαλιά" σου ρε παίχτη...άλλωστε μπορεί να βρίσκομαι σε χειρότερα "χαλιά"...;) ;) ;)

Χαλάρα...υπομονή...φαντάζομαι έχεις κόψει το μαγαζί...(τα'χουμε ξαναπει)...και βλέπεις...

Αν και για το συγκεκριμένο μαγαζί..δεν δίνω πολλές ελπίδες...οι γκόμενες είναι σαν του BG...δημόσιοι υπάλληλοι...:( :(

το κακό μ αυτές τις περιπτώσεις είναι το εξής.....

η κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή.

Εάν έχεις γαμήσει κώλους ακόμα και 100 φορές η επόμενη πάντα ξεκινά από μηδενική βάση...
Πολλοί με ιστορία Μίλαν Ρεάλ στο τσουρλουλου νομίζουν ότι θα παίρνουν τις κούπες με τη φανέλα.
Η φανέλα παίζει ελάχιστο ρόλο ειδικά όταν είσαι αναγκασμένος να παίζεις διαρκώς εκτός έδρας.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Αν και για το συγκεκριμένο μαγαζί..δεν δίνω πολλές ελπίδες...οι γκόμενες είναι σαν του BG...δημόσιοι υπάλληλοι...:( :(

εγώ θα προσέθετα ότι αξίζει να τις πάρουν και συνέντευξη στο συνδικάτο της ΓΕΣΕΒΕ για να τις προσλάβουν ώς "καρέκλες" δηλ.πάγια έτσι για να ομορφύνει λίγο το τοπίο των δημοσίων υπαλλήλων που οι καημένοι βλέπουν το ίδιο ντεκόρ  χρόνια τώρα και μειώνεται η αποδοτικότητά τους..Επίσης θα μπορούσε να τις προσλάβει η νέα δημοκρατία για τις εργασίες του συνεδρίου(ξέρετε...να προσφέρουν στους καλεσμένους μορταδέλα με τζατζίκι,απεριτίφ,εξοχικό με πορτοκαλάδα κλπ..).Γενικά αυτές οι άξιες κόρες του σωλήνα θα μπορούσαν να βγούν απο τον βούρκο στην επιφάνεια...
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
ελα ρε μακ , και ειπα οτι θα γραψες κανα καλο ποστ και χαρηκα....
τι γελα με τα χαλια μου ρεεεεεε ? θα σκισω τα πτυχια μου και θα πα να γινω καθαριστης παπουτσιων εξω απο 3ΧΧΧ αχχχχχ

Ισχύει και το "Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν... μανταρίνια"
 

Επισκέπτης
το κακό μ αυτές τις περιπτώσεις είναι το εξής.....

η κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή.

Εάν έχεις γαμήσει κώλους ακόμα και 100 φορές η επόμενη πάντα ξεκινά από μηδενική βάση...
Πολλοί με ιστορία Μίλαν Ρεάλ στο τσουρλουλου νομίζουν ότι θα παίρνουν τις κούπες με τη φανέλα.
Η φανέλα παίζει ελάχιστο ρόλο ειδικά όταν είσαι αναγκασμένος να παίζεις διαρκώς εκτός έδρας.

Στον τελικό μετράει μόνο η φανέλα...για όλα τ'άλλα υπάρχουν οι οπαδοί...:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
το κακό μ αυτές τις περιπτώσεις είναι το εξής.....

η κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή.

Εάν έχεις γαμήσει κώλους ακόμα και 100 φορές η επόμενη πάντα ξεκινά από μηδενική βάση...
Πολλοί με ιστορία Μίλαν Ρεάλ στο τσουρλουλου νομίζουν ότι θα παίρνουν τις κούπες με τη φανέλα.
Η φανέλα παίζει ελάχιστο ρόλο ειδικά όταν είσαι αναγκασμένος να παίζεις διαρκώς εκτός έδρας.

Εισαι μεσα στο μυαλο μου.. Χαιρομαι που το εκφραζεις εσυ και το αποτυπωνεις και με αυτον τον τροπο γιατι πραγματικα εχω συγχυστει και πιστεψε με απο κατι τετοια ποστ αντλω μεγαλη ενεργεια και δυναμη.αυτο το τριημερο περασε με διαβασμα, συλλογισμο και νευρικοτητα.

Εχεις δικιο οτι στο τσουλου δεν γινεται παντα να κανεις καλες εμφανισεις. το οτι δεν φτανει μονο το ταλεντο το χρημα και το παθος για το αποτελεσμα νομιζω οτι ειναι αυτονοητο.

χρειαζεται και η αποτυχια ως μεσο για να αφυπνιζεται ο πολεμιστης που κρυβουμε.

Δεν εχω αναγκη να κοψω το μαγαζι ,δεν ειμαι ο τυπος που κολλαει. ουτε που βγαινει νοκ αουτ απο το πρωτο παιχνιδι .το οτι δεν βγηκα πρωτος στους ομιλους δε σημαινει οτι αποκλειστικα, θα ξαναβρεθουμε στους 8 μπορει και στον τελικο. καλο ειναι να μεσολαβησει ενα μικρο διαστημα αποχης , με καλη εγκεφαλικη προπονηση.









 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom