Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Αν εχω υπολογισει σωστα η συγκεκριμενη ειχε παντρευτει ενα ροδιτη dj για τα χαρτια και του'κανε τη ζωη ποδηλατο.Δυσκολη περιπτωση παντως...
Τρελο αγαπουλιασμα στο πριγκιπαττο :grin:... τελικα επιβεβαιωνεται απλα το ρητο του οσο κυνηγας κατι τοσο το κανεις να απομακρυνεται απο σενα :s&m_1:.

Μα να μιλας στο τηλ μαζι της πανω απο μια ωρα λιγο πριν το ξημερωμα και να μην εχεις γαμησει ακομα  :s&m_3:(ενω το κυνηγας), ε πρωτη φορα μου συμβαινει.

Τι στον πουτσο. νεος ωραιος με τσεπη η οποια μπορει να μην επιδυκνειεται αλλα δειχνει λιγο το βαθος. με 6 χρονια εμπειρια στριπονυχτας, λουκουμι για το 99,9% των ελληνιδων και μη, και να τρωμε "ακυρο" απο τη ρωσιδουλα :think: ? ? ? τι να΄ναι αυτο που να φοβαται αραγες....

Δεν εχω καταλαβει ακομα ποσο φανταστικη ειναι η εικονα που εχω σχηματισει για εκεινη στο μυαλο μου και ποσο πραγματικη. Δεν ξερω αν ειναι η αδιαφορια που δειχνει για μενα που με εχει κανει να την εχω στοχοποιησει η αν οντως εχει αυτο το κατι που θα με κανει να ενεργοποιηθω για να την αποκτησω... μεχρι τωρα αυτο το κατι με εχει κανει να ενεργοποιηθω αλλα κανοντας ΚΑΙ λαθος κινησεις κατι που δεν επιτρεπεται μετα απο τοσα και τοσα..

συναγωνιστες ο πουρουλης το ειπε και κερδισε εναν απεριοριστο θαυμασμο απο μερους μου. "ειμαστε οι πρωτοι παραβατες στους κανονες που εμεις βαζουμε και για εμας και τους αλλους"  . ειθε η αυτοκυριαρχια να προπορευεται στο νου μας !
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
ειχε παντρευτει ενα [size=10pt][size=10pt]ροδιτη [/size][/size]dj για τα χαρτια και του'κανε τη ζωη [size=10pt][size=10pt]ποδηλατο[/size][/size]


αφού Ροδίτη παντρευτηκε, λογικο το βρίσκω  :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Το φετρούγισμα  της  πεταλούδας  στο Πεκίνο προκαλεί  ποικίλες  αναταράξεις
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Ρε παιδες να σας ρωτησω δουλευει καποια Ευα στο Princess που ειναι ξανθια με μεγαλα σιλικομενα στηθη,και σε μαγνητιζει με το βλεμμα της;
(και μοιαζει λιγο με τραβεστι)
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Ρε παιδες να σας ρωτησω δουλευει καποια Ευα στο Princess που ειναι ξανθια με μεγαλα σιλικομενα στηθη,και σε μαγνητιζει με το βλεμμα της;
(και μοιαζει λιγο με τραβεστι)
Kανενας δεν τη ξερει, ρε μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Snakebite_1

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλό κοντοπούτανο με μικρά βυζάκια , ναζιάρα με πολλά παιχνίδια στα σκοτεινά... :)
 

vtec2009

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τι παίζει με Αντριάννα, ψηλή, ξανθια μουνάρα? 2 φόρες που έχω παει στο μαγαζί κ την έχω δεί έχω πάθει πλάκα! Αλλά κ τις 2 φορές ήταν καβατζωμένη σε τραπέζι όλη την ώρα κ δεν είδα να κάνει κ χορούς...
 

bakis13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
228
Like
36
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς τι παίζει με Αντριάννα, ψηλή, ξανθια μουνάρα?



Ρουμάνα,μουνάρα όντως,χορούς κάνει αλλά αν την βρεις ελεύθερη.Τα αγγλικά σου πως  είναι?
 

vtec2009

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Τέλεια Αγγλικά! Τίποτα εξτρα ξέρουμε αν κάνει? 'Η κλασσικά κάνει χορό μόνο αν κεράσεις ποτά κλπ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom