Νέα

Πρίαμο ζητάνε πιστοποιητικό εμβολιασμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα s6775951
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 143
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1
Like
160.078
Μπέμπα δεν φορτώνω..
Αλλά ρωτά τους γιατρούς φίλους σου το παραπάνω κ απάντησε μου..
Έχω ρωτήσει και έχω συζητήσει, η μεταδοτικότητα πλην ελαχίστων εξαιρέσεων εμβολιασμενων, είναι σχεδόν ανύπαρκτη ..εντωμεταξύ μου αρέσει πολύ το μπέμπα που με λες συνέχεια.. γμτ..και δεν μπορώ να σου θυμώσω ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Φυσικά, 1 την εβδομάδα σίγουρα, γιατί είμαι υπερβολικά φοβιτσιαρα,το οποίο πάντα θα βγαίνει αρνητικό έτσι κι αλλιώς λογω πλήρης εμβολιασμού μου.
Εγώ είμαι και εμβολιασμενος και άμα θες κάνω και rapid test εσύ με παντρευεσε να σε γαμαω συνέχεια γιατί είσαι ότι ποίο ωραίο πλάσμα έχω γνωρίσει στην ζωή μου
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1
Like
160.078
Εγώ είμαι και εμβολιασμενος και άμα θες κάνω και rapid test εσύ με παντρευεσε να σε γαμαω συνέχεια γιατί είσαι ότι ποίο ωραίο πλάσμα έχω γνωρίσει στην ζωή μου
....το σεξ μ αρέσει και πάρα πολύ,ο γάμος μου δημιουργεί αναφυλαξία..όπως και να έχει ευχαριστώ για το κοπλιμέντο..?
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1
Like
160.078
Λοιπόν επειδή εδώ δεν μπήκα για αντιπαράθεση αλλά μόνο να εκφράσω την άποψή μου, ως επαγγελματίας, που θεωρώ έχει μια χρησιμότητα ,εύχομαι σε όλους υγεία πάνω απ όλα,και προπαντων ασφαλή γαμησια !!
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
....το σεξ μ αρέσει και πάρα πολύ,ο γάμος μου δημιουργεί αναφυλαξία..όπως και να έχει ευχαριστώ για το κοπλιμέντο..?
Ίσως γιατί γνωρίζεις λάθος ανθρώπους το παν είναι να αποδέχεσαι όπως είναι τα πράγματα και να μην προσπαθείς να τά αλλάξεις και να κάνεις να αισθάνονται ευχάριστα
 

GeorgeKoukou1

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
14
Κριτικές
68
Like
2.758
Πόντοι
7.110
Χαχαχαχαχαχαχαχ εγραψες
4e61858b3a97397bef91a8def849c0a6.29.jpg
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

George_1969

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Νοε 2021
Μηνύματα
177
Κριτικές
50
Like
4.258
Πόντοι
11.461
Εγω ειμαι εμβολιασμένος και δεν κολλαω, μοριακα negative με ολη την οικογενια +. Ασε που εχω παει με παρα πολλες βιζιτες....
Ισχυει οτι δεν κολανε συχνα οι εμβολιασμενοι, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ. Και αυτο ισχυει για λιγους μηνες. Pfizer μετα 5 μηνες αντισωματα πεφτουν καθετα στο 0. Οσοι ειστε για 3η καντε τη.

Υπαρχουν και exceptions: Στραβελακης μεσα με 3 Pfizer....
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Να πω κάτι ως εργαζόμενη,που κάνω ραντεβού και σε χοτελ και σε χώρο μου, ρωτώ αν είναι εμβολιασμενος ο άλλος όταν είναι να ερθει σε μένα, και πολύ παραπάνω αν δεν είναι μόνιμος που τον γνωρίζω αλλά νέο άτομο.. Φοβάμαι τους ανεμβολιαστους, λυπάμαι αλλά αυτή είναι η αλήθεια μου.. Αρα με βρίσκει σύμφωνη και η τακτική των χοτελ και το κάποιες κυρίες να θέλουν εμβολιασμενους πελάτες..
Καλά κάνεις, αλλά ενημερωτικά ας αναφερθεί ότι και οι εμβολιασμενοι μεταδιδουν..η καλύτερη μέθοδος είναι εμβολιασμός και ραπίντ 48 ωρο
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1
Like
160.078
Καλά κάνεις, αλλά ενημερωτικά ας αναφερθεί ότι και οι εμβολιασμενοι μεταδιδουν..η καλύτερη μέθοδος είναι εμβολιασμός και ραπίντ 48 ωρο
Ναι ,το έχω πει ήδη, αλλά η μεταδοτικότητα σε σχέση με ανεμβολιαστους, είναι στο ελάχιστο..εγώ κάνω το λιγότερο 1ραπιντ την εβδομάδα ..αν και δύσκολο ν αλλάξει κάτι ?
 

FireHead_69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
263
Κριτικές
5
Like
771
Πόντοι
301
Φυσικά, 1 την εβδομάδα σίγουρα, γιατί είμαι υπερβολικά φοβιτσιαρα,το οποίο πάντα θα βγαίνει αρνητικό έτσι κι αλλιώς λογω πλήρης εμβολιασμού μου.
Το ότι έχεις εμβολιαστεί δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να κολλήσεις και να μεταδόσεις επίσης.. Ελπίζω να το ξέρεις αυτό.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Είπα εχω λίγη παραπανω φοβία, πέραν τούτου να σου εξηγήσω κάτι.. πως το έχω στο μυαλό μου.. το εμβόλιο είναι μια υπεύθυνη ιατρική πράξη κατ εμέ,προστασίας εαυτού μας και συνόλου, όταν κάποιος έχει άρνηση σε αυτό,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΥΝΤΡΈΧΕΙ ιατρικός λόγος να τ αποφύγει, μου κάνει λιγο ανευθυνότητα..Δεν κατηγορώ κανέναν, άποψη μου μόνο καταθέτω ..
Θεωρείς υπεύθυνα άτομα αυτούς που έχουν παιδιά και οικογένειες και εν μέσω πανδημίας κάνουν σεξ με επαγγελματίες? Ξανασκεψιυ το. .κάποιοι μάλιστα κάνουν ακα σεξ και μετά πάνε στα παιδιά τους ( φουλ υπευθυνότητα)
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1
Like
160.078
Το ότι έχεις εμβολιαστεί δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να κολλήσεις και να μεταδόσεις επίσης.. Ελπίζω να το ξέρεις αυτό.
Υποθέτω δεν διαβάσατε καν τις προηγούμενες παραθεσεις μου..!Τα πιστεύω μου και τα πιστεύω σας..!Καλο απόγευμα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

FireHead_69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
263
Κριτικές
5
Like
771
Πόντοι
301
Και στο Bill πάντως ζητάνε έμαθα. Αντί να γαμαμε εμείς, γαμιεται ο Μητσοτάκης μόνο
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1
Like
160.078
Θεωρείς υπεύθυνα άτομα αυτούς που έχουν παιδιά και οικογένειες και εν μέσω πανδημίας κάνουν σεξ με επαγγελματίες? Ξανασκεψιυ το. .κάποιοι μάλιστα κάνουν ακα σεξ και μετά πάνε στα παιδιά τους ( φουλ υπευθυνότητα)
Το να κάνεις σεξ με επαγγελματία, είναι το ίδιο σ επικινδυνότητα το να κάνεις σεξ και με μια μη επαγγελματία..ουδείς γνωρίζει το τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του.. Αρα ΟΦΕΊΛΟΥΜΕ να είμαστε ΟΛΟΙ υπεύθυνοι..!Όσο για ακαποτο..εγκληματικο,κατ εμέ!!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Το να κάνεις σεξ με επαγγελματία, είναι το ίδιο σ επικινδυνότητα το να κάνεις σεξ και με μια μη επαγγελματία..ουδείς γνωρίζει το τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του.. Αρα ΟΦΕΊΛΟΥΜΕ να είμαστε ΟΛΟΙ υπεύθυνοι..!Όσο για ακαποτο..εγκληματικο,κατ εμέ!!
Εντάξει δεν είναι ακριβώς το ίδιο... περίπου. .
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
τσακαλι η ετσι. μπουκάρει στα νήματα ξεκιναει μανουρα και μετα την πουλευει για να μη μπει σε άσκοπη αντιπαράθεση :tooth: :tooth: :tooth: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom