Νέα

Πρίαμο ζητάνε πιστοποιητικό εμβολιασμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα s6775951
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 143
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.581
Πόντοι
206
Το πιστόλι με τα τατού που δουλεύει reception στον Πρίαμο Ηλιούπολης πως θα γίνει να το βρούμε;;
Θέλω να τη βάλω να μου ελέγξει τα πάντα μου
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Με αυτά τα self test λειτουργεί το σύστημα έως τώρα, κατά τη γνωμη μου είναι αξιόπιστα. Τα χρησιμοποιώ, βλέπω στον κύκλο μου τι παίζει με δαυτα.
Η νέα μόδα στις αγγελίες και στον μπουρδέλοχώρο γενικότερα, λέει η άλλη "εμβολιασμενη", για να συντηρήσει την ψευδαίσθηση της καθαρότητας τού οργανισμού.
Επαναλαμβάνω, το πιστοποιητικό δεν είναι καποτα!!!
Εάν η κάθε εκδιδόμενη θέλει ν προστατέψει τον εαυτό της και τους πελάτες της, πρέπει ν γίνεται και από τις δύο πλευρές self test , εάν είναι οκ προχωράμε. Αυτό θα πει επαγγελματική συμπεριφορά, με κριτική σκέψη.
Ναι οκ έχεις δίκιο για τα σελφ τεστ που όντως καλύπτουν μια σύντομη εικόνα αν είσαι η δεν είσαι.
Καποτα σίγουρα δεν είναι...
 

erikos_E

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
5.715
Κριτικές
19
Like
6.923
Πόντοι
2.646
Βρείτε την σύμβαση του Οβιεδο στο Google και σταματήστε τις ΠΑΡΑΝΟΙΚΕΣ πιπες εδω μεσα επιτέλους...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Απο την στιγμή που τα ΜΜΕ ΔΕΝ έχουν ενημερωσει ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΛΛΗΝΑ ΓΙΑ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΤΩΝ "ΣΩΤΗΡΙΩΝ" ΕΜΒΟΛΙΩΝ, ΠΑΝΕ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ, ΣΎΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΟΙΝΙΚΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΡΩΜΗΣ.
Ναι αλλα υπαρχει νομολογια του Διεθνους Δικαστηριου της Στοκχολμης που αναιρει εν μερει την ευθυνη των ΜΜΕ και την προσθετει στο bourdela.com
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
29
Like
27.875
Πόντοι
12.896
Εγω ειμαι εμβολιασμένος και δεν κολλαω, μοριακα negative με ολη την οικογενια +. Ασε που εχω παει με παρα πολλες βιζιτες....
Ισχυει οτι δεν κολανε συχνα οι εμβολιασμενοι, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ. Και αυτο ισχυει για λιγους μηνες. Pfizer μετα 5 μηνες αντισωματα πεφτουν καθετα στο 0. Οσοι ειστε για 3η καντε τη.

Υπαρχουν και exceptions: Στραβελακης μεσα με 3 Pfizer....

Συμφωνῶ ἀλλά μιά ἐπισήμανση: πέρα ἀπ'τά ἀντισώματα ὑπάρχει καί ἡ ἀνοσιακή μνήμη... Δηλ. νά ἀντιδράση καί νά ἀμυνθῆ ὀ ὀργανισμός τοῦ ἐμβολιασμένου ὅταν τὸν βρῆ ὁ ἰός τὸν ἐμβολιασμένο κι' ἄς ἔχουν πέσει τ'ἀντισώματα... Ὅπως καί νά'χη, ναί, τρίτη δόση γιά σιγουριά...
 
Τελευταία τροποποίηση:

dimitris(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
109
Like
113
Πόντοι
1
πάντως στα μπουρδέλα δεν ζητάνε πιστοποιητικά εμβολιασμού ούτε rapit test ούτε στα στούντιο άρα πιος ο λόγος να πάω σε ξενοδοχείο. Στο κέντρο Αθήνας στα ξενοδοχεία δεν νομίζω να τα ζητάνε
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
5.595
Τα ψέκια έχουν πάθει χοντρή ζημιά,σκυλιασανε, ελπίζω να έχουν κάνει εμβόλιο κατά της λύσσας γιατί όσο θα πλησιάζουν οι γιορτές και ο κόσμος θα περνάει καλά ενώ αυτοί θα είναι στην απέξω θα δαγκώνουν πιο πολύ...
..."Κόλλησε" η βελόνα;
 

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
119
Like
188
Πόντοι
1

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
119
Like
188
Πόντοι
1
Φυσικά, 1 την εβδομάδα σίγουρα, γιατί είμαι υπερβολικά φοβιτσιαρα,το οποίο πάντα θα βγαίνει αρνητικό έτσι κι αλλιώς λογω πλήρης εμβολιασμού μου.
Τζοανα τι λες?θα βγαινει παντα αρνητικο?ποιος στο λεει αυτο?ολοι κολλανε κ μεταδιδουν το ιδιο που τα εχεις δει αυτα??
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Σε λιγο καιρο μετα τις 7 δοσεις π δεν θα μπορεις να γαμας ελα να μας παιρνεις ματι πυροτουβλο..δινε κωλο μετα ??????
Έχεις κάνει κλινικές δοκιμές :pipa1: σε εμβολιασμένα πέη; :confused: :confused: :confused:
 

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
119
Like
188
Πόντοι
1
Τα ψέκια έχουν πάθει χοντρή ζημιά,σκυλιασανε, ελπίζω να έχουν κάνει εμβόλιο κατά της λύσσας γιατί όσο θα πλησιάζουν οι γιορτές και ο κόσμος θα περνάει καλά ενώ αυτοί θα είναι στην απέξω θα δαγκώνουν πιο πολύ...

Kαλά κάνουν και ζητάνε, πιστοποιητικο εμβολιασμου ή νοσησης (με μοριακο μονο) παντού .
Rapid μαλακια, self test μεγαλη μαλακία. Βγαινει το ραπιντ αρνητικο, το self test θετικο , μετα μοριακο +, κλπ....Τελείως αναξιόπιστα. Ρωτήστε μενα τι γινεται στα γυμνάσια λογω παιδιων. Τα μισα εxουν εμβολιαστει already.
MONO το μοριακό είναι αξιόπιστο και γιαυτο μονο έτσι βγαινει και το πιστ. νοσησης.

Καλα ρε πως αντεχετε. καθε 2 μερες ραπιντ κανετε ? Σε σπηλιές μένετε ? Ταξιδια, εστιατορια, σινεμά, θέατρα, κλπ τι κάνετε ? Rapid θα κανετε καθε 2 μερες για την υπολοιπη ζωή σας. Καλό κουράγιο σας εύχομαι :)
Καλο κουραγιο κ σε σενα φιλε για το μελλον σου....το όποιο κ αν ειναι αυτο....
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Στον κωλο σ θα κανω αμορφωτε ανθρωπε αποβλυτο της κοινωνιας....ασχετοι με την πραγματικοτητα ζωα
Γιατί εκνευρίζεσαι;
Εμείς τα ψέκια τα αγαπάμε, τσίμπα αντισώματα για το καλό της υγείας σου...:2on1::2on1::2on1:
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1
Like
160.082
Τζοανα τι λες?θα βγαινει παντα αρνητικο?ποιος στο λεει αυτο?ολοι κολλανε κ μεταδιδουν το ιδιο που τα εχεις δει αυτα??
Με τι ποσοστό οι μεν με τι ποσοστό οι δε,κολλουν και μεταδίδουν, πέραν αυτου,ο ανεμβολιαστος 80% θα μπει ΜΕΘ ο εμβολιασμενος ουτε το 10%..στατιστικά ότι λέω ,έχοντας διαβάσει διαφορες μελέτες και μιλώντας με ιατρούς
 

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
119
Like
188
Πόντοι
1
Γιατί εκνευρίζεσαι;
Εμείς τα ψέκια τα αγαπάμε, τσίμπα αντισώματα για το καλό της υγείας σου...:2on1::2on1::2on1:
Τωρα το ανοιξω κουβεντα μαζι σου θα ριξω τελειως το επιπεδο μ..εκνευριζομαι γιατι απανταω σε αμορφωτους ανθρωπους π δεν αξιζουν καν απαντηση...ευχομαι υγεια κ να μην καταληξετε ζομπι καποια στιγμη κ εκει να δεις στενοχωριες..κ αντι να γαμας να παρακαλας να στον χωσουν να ενεργοποιηθεις
 

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
119
Like
188
Πόντοι
1
Με τι ποσοστό οι μεν με τι ποσοστό οι δε,κολλουν και μεταδίδουν, πέραν αυτου,ο ανεμβολιαστος 80% θα μπει ΜΕΘ ο εμβολιασμενος ουτε το 10%..στατιστικά ότι λέω ,έχοντας διαβάσει διαφορες μελέτες και μιλώντας με ιατρούςμε

Με τι ποσοστό οι μεν με τι ποσοστό οι δε,κολλουν και μεταδίδουν, πέραν αυτου,ο ανεμβολιαστος 80% θα μπει ΜΕΘ ο εμβολιασμενος ουτε το 10%..στατιστικά ότι λέω ,έχοντας διαβάσει διαφορες μελέτες και μιλώντας με ιατρούς
Με το ιδιο ποσοστο κολλας κ σε κολλανε..ολα τα κρουσματα π βλεπεις ειναι απο εμβολιασμενους αυτοι τα αυξανουν μερα με τη μερα π δεν διενεργουν τεστ αν εχεις καταλαβει..οι ανεμβολιαστοι ελεγχομαστε..οσον αφορα τη μεθ ειναι αλλο θεμα δεν εχει σχεση με το αν φοβασαι η οχι τον αλλον..
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Τωρα το ανοιξω κουβεντα μαζι σου θα ριξω τελειως το επιπεδο μ..εκνευριζομαι γιατι απανταω σε αμορφωτους ανθρωπους π δεν αξιζουν καν απαντηση...ευχομαι υγεια κ να μην καταληξετε ζομπι καποια στιγμη κ εκει να δεις στενοχωριες..κ αντι να γαμας να παρακαλας να στον χωσουν να ενεργοποιηθεις
Υγεία πάνω από όλα φίλε μου ψέκι, όντως δεν είμαι άξιος συνομιλητής σου, σε αφήνω με τους ομοίους σου... :confused: :confused: :confused:

E9-47CUWQAcPaTd.jpg
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Τωρα το ανοιξω κουβεντα μαζι σου θα ριξω τελειως το επιπεδο μ..εκνευριζομαι γιατι απανταω σε αμορφωτους ανθρωπους π δεν αξιζουν καν απαντηση...ευχομαι υγεια κ να μην καταληξετε ζομπι καποια στιγμη κ εκει να δεις στενοχωριες..κ αντι να γαμας να παρακαλας να στον χωσουν να ενεργοποιηθεις
Τυπε μου δε θα βγαλεις ακρη με το χρηστη @trovadouros31 . Πολλακις εχουμε λογοφερει και παντα εγω μειλιχιος και ευγενης δεχομαι τας προσβολας του γιατι ειμαι μαυριδερος με προσβολες τυπου ''αραπακλα'' , ''καζαμπουμπου'' , ''ανεμβολιαστη μαιμου '' και αλλες ποταπες εκφρασεις . Ο Θεος να σε εχει καλα και να συγχωρεις στη ζωη σου για να χεις τη ψυχη σου καθαρη . Ολοι οι ανεμβολιαστοι δεχομεθα επιθεσεις , σημασια εχει να υπομενουμε και θα κριθουν ολα στο τελος
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Πάντως στο Pines Κυριακή βράδυ δεν μου ζήτησαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom